Jump to content

iPhone 5S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να το πάρεις, αφού δεν έχουν ακουστεί καθόλου hw προβλήματα, ενώ το θέμα με τους αισθητήρες και την μπλε οθόνη νομίζω ότι σήμερα με την 7.0.3 πρέπει να λύθηκε. Έτσι γράφει τουλάχιστον στην περιγραφή της αναβάθμισης.

Πράγματι με αυτή την αναβάθμιση λύθηκαν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν πέρασαν πολλές μέρες που έλεγα ότι δεν υπήρχε hardware θέμα αλλά ήταν θέμα ημερών να λυθεί με software update.

Μια χαρά είναι η συσκευή δεν έχει τίποτα και η πρώτες παρτίδες πήγαν αλλού σ εμάς θα έρθουν άλλες παρτίδες αφού δεν είμαστε από τις πρώτες χώρες που στέλνουν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κρασάρισμα και επανεκκίνηση του τηλεφώνου συνήθως μετά το τρέξιμο κάποιας εφαρμογής από το iWork όπως το pages
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν πέρασαν πολλές μέρες που έλεγα ότι δεν υπήρχε hardware θέμα αλλά ήταν θέμα ημερών να λυθεί με software update.

Μια χαρά είναι η συσκευή δεν έχει τίποτα και η πρώτες παρτίδες πήγαν αλλού σ εμάς θα έρθουν άλλες παρτίδες αφού δεν είμαστε από τις πρώτες χώρες που στέλνουν

Ειχες δικιο και σε θυμηθηκα οταν το ειδα.:)

 

Τί εννοούμε " μπλε οθόνη " ;

 

Δεν θα το μαθεις γιατι λυθηκε ηδη. Κρασαρε το κινητο και εκανε restart οταν ετρεχες καποια συγκεκριμενη εφσρμογη.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Αναφορικά με τις χρωματικές επιλογές - τη χρυσή την αποκλείω - θα μπορώ κάπου να τις δω live ; Εσείς τι προτείνετε ;
:dance:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τώρα που θα έρθει η συσκευή επίσημα θα μπορείς να τα δεις όλα τα χρώματα live στα γνωστά καταστήματα. Βλέπεις και αποφασίζεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε αν θα έρθουν επαρκείς ποσότητες ή θα γίνει όπως κάθε χρόνο η γνωστή σφαγή για το ποιος θα το πρωτοπαρει και θα το ψάχνουμε με το κυαλι;
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα με το γυροσκοπιο και τους αισθητηρες κλισης κτλ λυθηκε με το update σε 7.0.3 :)

 

Πολυ καλο νεο ;) :dance: Ευτυχως δεν ηταν hardware issue - 2 μερες εμειναν - :p:p

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
Πολυ καλο νεο ;) :dance: Ευτυχως δεν ηταν hardware issue - 2 μερες εμειναν - :p:p

 

καλησπερα σας,ενδιαφερομαι να παρω το χρυσο,εχει ακουστει σχετικα με τα χρωματα εαν εχουν θεμα οπως το περσινο 5αρι που σε μαυρο ειχε θεμα?

Link to comment
Share on other sites

Αύριο πάω κι εγώ για το δικό μου παίδες!

 

Πουλώντας πριν δύο εβδομάδες το iPhone 5 μου έκανα μια δοκιμή με το LG G2 αλλά δε μου βγήκε... Με βολεύει περισσότερο το iOS σε ό,τι κάνω και το πιο μαζεμένο μέγεθος του iPhone, οπότε αύριο τέτοια ώρα λογικά θα έχω το 5S 16GB silver μου :)

Link to comment
Share on other sites

Κρατάω στα χέρια μου ένα "ελληνικό" χρυσό 32αρι 5s!

Είμαι συνεργάτης σε κατάστημα vodafone εδώ στο Ηράκλειο και ο ιδιοκτήτης με πήρε τηλέφωνο μόλις ήρθε η μεταφορική!

Ατιμολόγητο είναι ακόμα!

Ήρθαν 5-6 5s και όλα τα χρώματα του 5c από 1. Είχε παραγγείλει πολλά παραπάνω αλλά μόνο αυτά στείλανε.

 

Άντε και στα δικά σας!

Link to comment
Share on other sites

Κρατάω στα χέρια μου ένα "ελληνικό" χρυσό 32αρι 5s!

Είμαι συνεργάτης σε κατάστημα vodafone εδώ στο Ηράκλειο και ο ιδιοκτήτης με πήρε τηλέφωνο μόλις ήρθε η μεταφορική!

Ατιμολόγητο είναι ακόμα!

Ήρθαν 5-6 5s και όλα τα χρώματα του 5c από 1. Είχε παραγγείλει πολλά παραπάνω αλλά μόνο αυτά στείλανε.

 

Άντε και στα δικά σας!

 

μηπως φερανε κ την θηκη του που με ενδιαφερει να παω να την παρω??:D

Link to comment
Share on other sites

είχαν παραλαβή και θήκες αλλά δεν έιχαν ανοίξει τα κιβώτια όταν πήγα...

 

σε ευχαριστω πολυυ!!! θα περασω αυριο λογικα θα τις εχουν βγαλει!!!

καθενας με τον πονο του!!:p:p

ευχαριστω κ παλι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω εδω και 10 μερες στην αυςτραλια το 64αρι χρυςο. Τουχω τη σκουρα μπεζ οριτζιναλ θηκη, η οποια εχει ηδη αρχισει να μαυριζει στις γωνιες, και εχω stand by και την κοκκινη. Ωραιες οι θηκες, αλλα το τηλεφωνο σκετο ειναι ομορφοτερο..

 

Πιο γρηγορο απο το 4s που ειχα με την 703 πανω.

 

 

Ολα δουλευουν ρολοι. Οσοι εχουν τη δυνατοτητα , το χρυσο δεν ειναι τοσο χρυσο και ειναι κατα την αποψη μου πολυ ομορφοτερο.

 

Φυσικα περι ορεξεως...

 

Με γειες σε οσους τα παραλαμβανουν

Link to comment
Share on other sites

Εχω εδω και 10 μερες στην αυςτραλια το 64αρι χρυςο. Τουχω τη σκουρα μπεζ οριτζιναλ θηκη, η οποια εχει ηδη αρχισει να μαυριζει στις γωνιες, και εχω stand by και την κοκκινη. Ωραιες οι θηκες, αλλα το τηλεφωνο σκετο ειναι ομορφοτερο..

 

Πιο γρηγορο απο το 4s που ειχα με την 703 πανω.

 

 

Ολα δουλευουν ρολοι. Οσοι εχουν τη δυνατοτητα , το χρυσο δεν ειναι τοσο χρυσο και ειναι κατα την αποψη μου πολυ ομορφοτερο.

 

Φυσικα περι ορεξεως...

 

Με γειες σε οσους τα παραλαμβανουν

Το χρυσο σιγουρα δεν ειναι και τοσο χρυσο, αλλα μηπως δεν ειναι και τοσο ...ανδρικο? (μη με παρεξηγησεις, δεν το λεω για εσενα, γενικα μιλαω) :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την φορα το ασπρο τα σπαει :) (τοσα χρονια μαυρο ειχα). Δυστηχως ομως στον Γερμανο φερανε μονο 2. Μαυρο και χρυσο... :(
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
μολις με πηραν τηλ κ εφεραν ενα κομματι χρωματος χρυσο η vodafone,Μενω επαρχια,να το παρω αφοβα ε?δεν πιστευω να φευγει το χρωμα οπως περυσι σε μερικα μαυρα.
Link to comment
Share on other sites

Από όσο το έψαξα έχω την εντύπωση ότι έχουν έρθει περισσότερα μαύρα (space grey) iPhone 5S και πολύ λιγότερα silver και gold, τουλάχιστον για την πρώτη μέρα διάθεσης στην Ελλάδα. Πχ η Wind την πρώτη μέρα θα έχει μόνο space grey και φυσικά γενικά η διαθεσιμότητα την πρώτη μέρα είναι πάρα πάρα πολύ μικρή.

 

Έχω κάνει κράτηση ένα Silver και θα το τσιμπήσω αύριο πρωί πρωί :)

 

Μεγειες σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...