Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού φαίνονται έτσι και αλλιώς θα το κρατήσω. .. ήμουν κάτοχος LG optimus g και μου αρέσει πολύ η συσκευή! Οπότε το κρατάω αφού δεν είναι πρόβλημα όλα οκ κατά τα άλλα απίστευτο το τηλέφωνο! Και η κάμερα παρά πολύ καλή!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το αριστερό είναι μικρόφωνο και το δεξί μεγάφωνο :)

LG D802 G2 - AOSP - Android N

ROM: Ressurection Remix 7.1.1

-Δημήτρης-

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση,σειράς 404 και παραπάνω έχουν εμφανιστεί προβλήματά?με οθόνη η κάτι άλλο?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα να μπω σε recovery μενού αλλά ο συνδυασμός με τo power button και το volume down δεν πιάνει. (stock 220d)
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα να μπω σε recovery μενού αλλά ο συνδυασμός με τo power button και το volume down δεν πιάνει. (stock 220d)

 

vol down + vol up πλέον

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Εδώ και λίγες μέρες δεν μου παίζει το 4G...ενώ δεν έχω κάνει κάποια παρέμβαση στο κινητό. (είναι σε kitkat από καιρό - Open Europe)

Οι ρυθμίσεις για το APN checked και το setting σε GSM/WCDMA/LTE auto.. βγάζει 4G εικονίδιο επάνω και τα βελάκια παίζουν.

Όμως, όταν πας να ανοίξεις σελίδα μέσω browser ή ένα speedtest ..καμία αντίδραση.

 

Το γυρίζω σε GSM/WCDMA auto... μου βγάζει το Η (για HSDPA) και έχω κανονικά ίντερνετ (web, sync, email etc)

 

Κάποια πρόταση και ευχαριστώ για τα φώτα σας

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω ένα θεματάκι με τα ΣΜΣ. Έχω το handcent sms μαζί με το greek packet και ενεργοποιημένη την επιλογή για 160 χαρακτήρες ελληνικά, αλλά μου χωρίζει τα μνματα σε 60 με αποτέλεσμα να στέλνω τα άπειρα! Είναι θέμα του handcent η παίζει και καμιά ρύθμιση απο το g2?

 

Καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον απο ρυθμιση του handcent ειναι. Τουλαχιστον σε μενα με το go sms pro η ρυθμιση ειναι απο το προγραμματακι και οχι απο την συσκευη. Εννοειται πως εχω βαλει προεπιλογη το go sms για αποστολη sms και mms.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα! Σκεφτομαι και γω πολυ την αγορα του g2 μου το χουν προτεινει πολλοι !

Θελω να κανω καποιες ερωτησεις, εχω διαβασει κατι για καθετες γραμμες που φαινονται, ειναι σοβαρο προβλημα η το κινητο ειναι ετσι?

επισης ξερει κανεις αν το kinito.gr ειναι αξιοπιστο Online καταστημα και τελος τι παιζει με τις εγγυησεις!

Πρωτη φορα θα κανω αγορα απο internet και δν ξερω πολλα! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα! Σκεφτομαι και γω πολυ την αγορα του g2 μου το χουν προτεινει πολλοι !

Θελω να κανω καποιες ερωτησεις, εχω διαβασει κατι για καθετες γραμμες που φαινονται, ειναι σοβαρο προβλημα η το κινητο ειναι ετσι?

επισης ξερει κανεις αν το kinito.gr ειναι αξιοπιστο Online καταστημα και τελος τι παιζει με τις εγγυησεις!

Πρωτη φορα θα κανω αγορα απο internet και δν ξερω πολλα! :)

Αυτό με τις γραμμές είναι πολύ σπάνιες περιπτώσεις. Από το μαγαζί που λες το πήρα Εγώ και άλλοι 2 φίλοι μου. Προχωρα και ότι θα χρειαστείς στη συσκευή εδώ είμαστε

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις γραμμές είναι πολύ σπάνιες περιπτώσεις. Από το μαγαζί που λες το πήρα Εγώ και άλλοι 2 φίλοι μου. Προχωρα και ότι θα χρειαστείς στη συσκευή εδώ είμαστε

Ωραιος! Να σε πω τι χψρα προελευσης εχουν τα κινητα σας? Για την εγγυηση ρωταω! :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος! Να σε πω τι χψρα προελευσης εχουν τα κινητα σας? Για την εγγυηση ρωταω! :)

 

Αφού ρωτάς για την εγγύηση εσύ πρέπει να μας πεις τι προέλευση έχει το κινητό σου. Αν είναι ευρωπαϊκό 16άρι μια χαρά καλύπτεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Αφού ρωτάς για την εγγύηση εσύ πρέπει να μας πεις τι προέλευση έχει το κινητό σου. Αν είναι ευρωπαϊκό 16άρι μια χαρά καλύπτεσαι.

 

ρωτησα την χωρα προελευσης διοτι το παιδι που μου απαντησε πριν το αγορασε απο το kinito.gr που σκοπευω να αγορασω και γω απο εκει, και απλα να ξερω οτι ειναι κομπλε απο εγγυηση και οτι δεν θα εχω καποιο προβλημα στο μελλον!

προφανως το κινητο δεν το αγορασα ακομα, και συλλεγω οσες περισσοτερες πληροφοριες μπορω διοτι δεν εχω κανει και ποτε αγορα μεσω ιντερνετ! τα χαρακτηριστικα του κινητου με εχουν εντυπωσιασει και λεω να το αγορασω! το μονο που ισως να με προβληματιζει ειναι που δν παιρνει microsd αλλα πιστευω θα με φτασουν τα 16gb! :)

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα την χωρα προελευσης διοτι το παιδι που μου απαντησε πριν το αγορασε απο το kinito.gr που σκοπευω να αγορασω και γω απο εκει, και απλα να ξερω οτι ειναι κομπλε απο εγγυηση και οτι δεν θα εχω καποιο προβλημα στο μελλον!

προφανως το κινητο δεν το αγορασα ακομα, και συλλεγω οσες περισσοτερες πληροφοριες μπορω διοτι δεν εχω κανει και ποτε αγορα μεσω ιντερνετ! τα χαρακτηριστικα του κινητου με εχουν εντυπωσιασει και λεω να το αγορασω! το μονο που ισως να με προβληματιζει ειναι που δν παιρνει microsd αλλα πιστευω θα με φτασουν τα 16gb! :)

 

Και εγώ απο εκεί σκέφτομαι να το πάρω.Εδώ σε αυτό το νήμα ή στις διαθεσιμότητας έχει αναφερθεί ότι τα τελευταία είναι γαλλικά. Σε επικοινωνία μου με το μαγαζί είπαν ότι καλύπτεται κανονικα απο την LG.

Link to comment
Share on other sites

Οτι και να είναι ρε παιδιά θα είναι ευρωπαϊκό απο οσο ξέρω και αν είναι 16αρι καλύπτεται κανονικά απο εγγύηση. Μη σας νοιαζουν αυτά. Να ειναι κομπλέ το τηλέφωνο και τα αλλα μετά
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

ρωτησα την χωρα προελευσης διοτι το παιδι που μου απαντησε πριν το αγορασε απο το kinito.gr που σκοπευω να αγορασω και γω απο εκει, και απλα να ξερω οτι ειναι κομπλε απο εγγυηση και οτι δεν θα εχω καποιο προβλημα στο μελλον!

προφανως το κινητο δεν το αγορασα ακομα, και συλλεγω οσες περισσοτερες πληροφοριες μπορω διοτι δεν εχω κανει και ποτε αγορα μεσω ιντερνετ! τα χαρακτηριστικα του κινητου με εχουν εντυπωσιασει και λεω να το αγορασω! το μονο που ισως να με προβληματιζει ειναι που δν παιρνει microsd αλλα πιστευω θα με φτασουν τα 16gb! :)

 

Το κινητό έχει μέσα 10.62GB ελεύθερο αποθηκευτικό χώρο και όχι 16GB που λέει το μοντέλο. Το αναφέρω γιατί είπες πως σε προβληματιζει το θέμα και διότι παλιά πολύ έχουν μπερδευτεί!

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό έχει μέσα 10.62GB ελεύθερο αποθηκευτικό χώρο και όχι 16GB που λέει το μοντέλο. Το αναφέρω γιατί είπες πως σε προβληματιζει το θέμα και διότι παλιά πολύ έχουν μπερδευτεί!

 

 

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/01/24/article-2545258-1AEDE3DC00000578-295_634x686.jpg

NEXUS 5 RED 32Gb - LG G4 BLACK LEATHER - NOKIA LUMIA 1520
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τηλεφώνησα στην procordia για το τρίξιμο στο καπάκι και μου είπαν ότι το τρίξιμο στο καπάκι είναι φυσιολογικό και ότι και άλλο να βάλουμε θα τρίζει. .... Συγγνώμη ρε παιδιά είναι εξυπηρέτηση αυτή ;;;
Never give up
Link to comment
Share on other sites

τι περιμενεις δλδ;

Να μου αλλάξουν το καπάκι όπως ακριβώς έκαναν και στους συμφορουμιτες εδώ. ...Δεν είδα προσωπικά εδώ στο forum κανέναν να παραπονεθεί ότι μετά από αλλαγή στο καπάκι τρίζει ακόμα. ... Αυτό περίμενα ελπίζω να σε κάλυψε η απάντηση μου....

Never give up
Link to comment
Share on other sites

Να μου αλλάξουν το καπάκι όπως ακριβώς έκαναν και στους συμφορουμιτες εδώ. ...Δεν είδα προσωπικά εδώ στο forum κανέναν να παραπονεθεί ότι μετά από αλλαγή στο καπάκι τρίζει ακόμα. ... Αυτό περίμενα ελπίζω να σε κάλυψε η απάντηση μου....

Αμα το πας απο εκει θα σου το αλλαξουν, αλλα στην περίπτωση μου δεν εφταιγε αυτο, το ειχα αλλάξει 2 φορες και συνεχισε να τριζει και μου ειχε σπασει τα νευρα, μεχρι που το εδωσα στον κολλητο μου..Πραγματικά κρίμα γιατι κατα την γνωμη μου είναι η καλύτερη συσκευη μεχρι στιγμής, και τωρα δεν ξερω τι συσκευη να επιλέξω. ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...