Jump to content

Xiaomi Mi 2S


cableguy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το Gmail δεν ξέρω αν φταίει το miui ή το Android, αυτό που έχω δει σε μένα με την επίσημη 4.1.2 στο note είναι ότι γενικά το Gmail αργεί να με ειδοποιήσει σε σχέση με το Yahoo αλλά και το Hotmail, σε ολα χρησιμοποιοντας την δική τους εφαρμογή για το καθένα και στα δύο η ειδοποίηση είναι άμεση ενώ το Gmail μπορεί να περάσει και 10λεπτο+!

Για αυτή την καθυστέρηση μιλάς η για μεγαλύτερη;

Με 3rd party app έχεις πάλι καθυστέρηση;

 

Τώρα για το 4.1 από την στιγμή που είναι smooth χωρίς bugs (ή έστω με συχνές διορθωσεις) και με features που αυξάνονται δεν με χαλάει και τόσο. Ας μην ξεχνάμε ότι άλλοι περιμένουν για αναβάθμιση και bug fixes μήνες!

Αυτό που του λείπει imo είναι ένα καλύτερο - γρηγορότερο multitasking, να δούμε τι θα γίνει με την V6 που όλοι λένε ότι θα βασίζεται στο 4.4 αλά κάνεις δεν λέει σε ποιες συσκευές θα συμβεί αυτό...

 

Δεν το αποκλείω να έχει γίνει κάποια αλλαγή στο gmail τον τελευταίο καιρό και να νομίζω ότι φταίει το Xiaomi. Πάντως θυμάμαι ότι στο S3 μου έρχονταν σχεδόν ακαριαία, με το που ολοκλήρωνα πχ. μία πληρωμή, αμέσως ερχόταν το mail. Η αλήθεια είναι πως και στο Nexus 7 τα mail έρχονται κάπως πιο αργά από ό,τι πριν από 2 μήνες πχ, αλλά και πάλι στο MI2S έρχονται σχεδόν πάντα αργότερα και πολλές φορές αργούν αρκετά περισσότερο, γύρω στο 10λεπτο+, όπως λες. Το χειρότερο είναι όμως πως συχνά το εικονίδιο συγχρονισμού στα settings του google account μου μένει κολλημένο ή μου γράφει κάτι σαν "sync mail is facing problems right now and will be back soon". Το θέμα είναι πως πρέπει να το έχω συχνά-πυκνά στο νου μου, για να ελέγξψ αν μου ήρθε κάποιο mail.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 895
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για εμένα τελείωσε ο μήνας του μέλιτος με το τηλέφωνο και, όπως στην ελληνική ταινία, "σταματούν οι γλύκες και αρχίζει η παντόφλα".

Από την αρχή δεν ένοιωθα ιδιαίτερα ήσυχος με τον τρόπο που το κινητό δεχόταν τα email μου, είχα συνεχώς την αίσθηση ότι δεν έρχονται εγκαίρως, ενώ συχνά ο συγχρονισμός του gmail account μου κολλούσε. Εχθές μου απάντησαν σε ένα forum ότι αυτό είναι γνωστό πρόβλημα της MIUI V5. Είναι δυνατόν ένα τόσο σημαντικό κομμάτι ενός smartphone να έχει προβλήματα το 2013/14; Και δεν μιλάμε για κάποιο τυχαίο mail, αλλά για το gmail.

Για να μην αναφέρω ότι ακόμη είμαστε κολλημένοι στο android 4.1, χωρίς να είναι ορατή μία νεότερη έκδοση. Άλλοι γκρινιάζουν επειδή τα κινητά τους είναι ακόμη είναι στην 4.2. Τί να τις κάνω τις εβδομαδιαίες roms, όταν το κινητό είναι τόσο πίσω στον βασικό κορμό του;

Καλή, χρυσή η Xiaomi, αλλά...

 

Επειδή δεν χρησιμοποιώ το gmail app καθόλου μπορεί να έχει διαφορετικές ρυθμίσεις. Από τότε μου έρχονται κατευθείαν.

 

Αλλά και σε'μενα στην built-in εφαρμογή email (WIUI 4.2.28) δεν μου έρχονταν ειδοποιήσεις άλλαξα την ρύθμιση των ειδοποιησεων σε push notification

 

Επίσης σε μια δοκιμασία που μόλις έκανα από υπολογιστή για τα notifications, έστειλα τρία emails απ'το gmail στο hotmail, όπου για θέμα έβαλα την ώρα που στάλθηκε το email.

To πρώτο στις 8:12 για κάποιο λόγω δεν μου'ρθε, έστειλα άλλο στις 8:14 και ήρθε κατευθείαν (κοιτούσα και στο laptop και το κντ ενώ είχα κλείσει την εφαρμογή email ΤΕΛΕΙΩΣ) Και έπειτα αλλιώς ένα στις 8:16 με την επιλογή sync ON και πάλι ήρθε ειδοποίηση κατευΘείαν.

 

Καθώς έγραφα αυτό το μήνυμα μου ήρθε το πρώτη (με θέμα 8:12) αλλά ήρθε στις 8:18 :rolleyes: :confused:

Edited by jordany91
Sent from my MI 2S using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ έχω το app του gmail αλλά με το μαμά email app με 2 λογαριασμούς, ένα exchange και ένα gmail, στον exchange ήρθε ακαριαία και στο gmail με 2 λεπτά καθυστέρηση. Και τα 2 email στάλθηκαν από το gmail.

 

Edit Ακυρο τελικά, το gmail το εχω συνδεσει με imap και δεν έχει push notifications. Τυχαίο ήταν το δίλεπτο.

Edited by pRomptER
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου είχε καθυστερήσεις στις ενημερώσεις του email αλλά μετά από flashαρισμα μου έρχονται κανονικά.

http://xiaomi.eu/community/threads/guide-flashing-rom-using-miflash.19287/

 

Τί φλασάρισες, αυτό που δίνεις στο link; Αυτό δεν είναι για επαναφορά κολλημένων συσκευών;

Όπως και να έχει, με βλέπω να κάνω μία δοκιμή σε CyanogenMod 11, από όσο διαβάζω είναι καλή και σταθερή και μας δίνει stock android, όπου οι ενημερώσεις έρχονται κατευθείαν. Δεν έχω κάποιο ενδιαφέρον για την MIUI ούτως ή άλλως και μάλιστα οι τελευταίες εκδόσεις της CyanogenMod υποστηρίζουν και FM radio, σημαντικό για εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Απο μπαταρια ομως καλυτερο είναι το WIUI.

Και πιο ελαφρύ είναι γενικά επειδή αρκετα πράγματα τα'χει "ενσωματωμένα" στο Ρομ

Sent from my MI 2S using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Τί φλασάρισες, αυτό που δίνεις στο link; Αυτό δεν είναι για επαναφορά κολλημένων συσκευών;

Όπως και να έχει, με βλέπω να κάνω μία δοκιμή σε CyanogenMod 11, από όσο διαβάζω είναι καλή και σταθερή και μας δίνει stock android, όπου οι ενημερώσεις έρχονται κατευθείαν. Δεν έχω κάποιο ενδιαφέρον για την MIUI ούτως ή άλλως και μάλιστα οι τελευταίες εκδόσεις της CyanogenMod υποστηρίζουν και FM radio, σημαντικό για εμένα.

 

Δεν είναι μόνο για unbrick. Φλασάρεις όλο το κινητό από την αρχή, κάτι σαν φορματ.

 

Συνέχισα τις δοκιμές με το gmail app και σε όσα email έστειλα ταυτόχρονα σε exchange, hotmail και gmail, στο gmail πάντα είχε μία καθυστέρηση 2-3 λεπτών. Το ίδιο email το έστειλα και σε τρίτο λογαριασμό gmail στο LG G Pad της γυναίκας που και εκεί πήγαινε με καθυστέρηση 2-3 λεπτών.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο για unbrick. Φλασάρεις όλο το κινητό από την αρχή, κάτι σαν φορματ.

 

Συνέχισα τις δοκιμές με το gmail app και σε όσα email έστειλα ταυτόχρονα σε exchange, hotmail και gmail, στο gmail πάντα είχε μία καθυστέρηση 2-3 λεπτών. Το ίδιο email το έστειλα και σε τρίτο λογαριασμό gmail στο LG G Pad της γυναίκας που και εκεί πήγαινε με καθυστέρηση 2-3 λεπτών.

 

To έχω κάνει αυτό, αν και με διαφορετικό τρόπο. Και μετά την τελευταία φορά τα πράγματα έχουν στρώσει. Εννοείται πως δεν είμαι κανένας κολλημένος να θέλω το mail να έρθει σε εμένα πριν το στείλει ο άλλος, απλά θέλω να έρχεται και σε ένα λογικό διάστημα, χωρίς να έχω την ανησυχία ότι έχει κολλήσει ο συγχρονισμός.

Link to comment
Share on other sites

To έχω κάνει αυτό, αν και με διαφορετικό τρόπο. Και μετά την τελευταία φορά τα πράγματα έχουν στρώσει. Εννοείται πως δεν είμαι κανένας κολλημένος να θέλω το mail να έρθει σε εμένα πριν το στείλει ο άλλος, απλά θέλω να έρχεται και σε ένα λογικό διάστημα, χωρίς να έχω την ανησυχία ότι έχει κολλήσει ο συγχρονισμός.

 

Σε καταλαβαίνω γιατί και σε εμένα όταν το πρωτοπήρα όλα τα email accounts καθυστερούσαν δέκα-δεκαπέντε λεπτά, το οποίο ήταν πολύ σπαστικό.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα και αύριο έχω χρόνο για σκότωμα, οπότε είπα να κάνω το μεγάλο βήμα και να περάσω σε Cyanogen 11!

Rom μεγέθους 205ΜΒ, γρήγορη στην εγκατάσταση και φυσικά πανάλαφρη. Το FM radio δουλεύει κανονικά (!), δεν υπάρχει ίχνος σαβούρας μέσα στο κινητό πλέον και ακόμη δεν έχω βρει κάποιο πρόβλημα. Για την ώρα ενθουσιασμένος!

 

Update: Δεν δουλεύουν τα πλήκτρα του handsfree, αλλά αυτό είναι γενικότερο πρόβλημα της Google και του kitkat από όσο διαβάζω. Περιμένουμε fix από τον dev. Κατά τα άλλα όλα άριστα, πάει η MIUI για εμένα.

Edited by Voodooman
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις παιδιά,εν αναμονή υοτ κινητού απο minideal 25/3 ,διαβάζω το νήμα συνέχεια.Θα μπορούσε κάποιος να δώσει οδηγό για True Dual Boot?Κάπου είδα κάτι,αλλά νομίζω μόνο για αλλαγή rom.
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις παιδιά,εν αναμονή υοτ κινητού απο minideal 25/3 ,διαβάζω το νήμα συνέχεια.Θα μπορούσε κάποιος να δώσει οδηγό για True Dual Boot?Κάπου είδα κάτι,αλλά νομίζω μόνο για αλλαγή rom.

 

Για να ενεργοποιήσεις TDB πρέπει να αλλάξεις το recovery που έχεις σε cwm (υπάρχει οδηγός στο φόρουμ για το πως το κάνεις αυτο)

μετά από το cwm recovery > advanced >true dual boot >activate (κάπως έτσι τέλος παντων)

 

Να ξες ότι σβηνονται όλα από το κντ όταν το κάνεις, οπότε εφόσον Θα πρέπει να φλασαρεις multi Lang ROM, η WIUI, ενεργοποίησέ το πρωτου φλασαρειες

 

Άλλο σημαντικό πράγμα, πάντα να φλασαρεις από cwm από'δω και πέρα να μην υπάρξει ROM conflicts

Sent from my MI 2S using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας :)

Μια ερώτηση να σας κάνω

Το κινητό είτε στα 16 GB είτε στα 32GB είναι για μια κάρτα sim ή μπορεί να πάρει και διπλή κάρτα sim και να είναι και οι 2 σε αναμονή;

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας :)

Μια ερώτηση να σας κάνω

Το κινητό είτε στα 16 GB είτε στα 32GB είναι για μια κάρτα sim ή μπορεί να πάρει και διπλή κάρτα sim και να είναι και οι 2 σε αναμονή;

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά :)

 

Μία κάρτα SIM.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας,

ενδιαφέρομε να αγοράσω το mi2s. Διάβασα σχεδόν όλη την συζήτηση από την αρχή και έχω ορισμένες απορίες.

Το κινητό θα το αγοράσω από το ibuygou.com είναι αξιόπιστη ιστοσελίδα?

Η μπαταρία 2000mph είναι αρκετή για μέτρια έως βαριά χρήση? (πολλά τηλεφωνήματα, μηνύματα και wifi ενωμένο συνεχώς και με χρήση. Όχι 3G) θα χρειαστώ την 3100mph?

Μέχρι τώρα είχα το HTC Wildfire S το οποίο είναι Android αλλά δεν του έκανα φλασαρίσματα και αναβαθμίσεις. Βασικά δεν ξέρω πως να κάνω, και διαβάζοντας τα σχόλια σας ασχοληθήκατε πολύ με αυτά και MIUI, WIUI (τα οποία δεν γνωρίζω τι είναι). Αν πάρω το κινητό και δεν του κάνω φλασαρίσματα θα υστερεί και θα κολλάει?

Το HTC το έχω περισσότερο από 2 χρονιά και ο μόνος λόγος που θέλω να το αλλάξω είναι η χαμηλή μνήμη και ότι μερικές φορές κολλάει λόγο αδυναμίας του λειτουργικού σε βαριές εφαρμογές. Το mi2s πιστεύετε ότι μπορεί να αντέξει ή σε ένα χρόνο θα ψάχνω πάλι για κινητό?

Περιμένω την βοήθεια σας, ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας,

ενδιαφέρομε να αγοράσω το mi2s. Διάβασα σχεδόν όλη την συζήτηση από την αρχή και έχω ορισμένες απορίες.

Το κινητό θα το αγοράσω από το ibuygou.com είναι αξιόπιστη ιστοσελίδα?

Η μπαταρία 2000mph είναι αρκετή για μέτρια έως βαριά χρήση? (πολλά τηλεφωνήματα, μηνύματα και wifi ενωμένο συνεχώς και με χρήση. Όχι 3G) θα χρειαστώ την 3100mph?

Μέχρι τώρα είχα το HTC Wildfire S το οποίο είναι Android αλλά δεν του έκανα φλασαρίσματα και αναβαθμίσεις. Βασικά δεν ξέρω πως να κάνω, και διαβάζοντας τα σχόλια σας ασχοληθήκατε πολύ με αυτά και MIUI, WIUI (τα οποία δεν γνωρίζω τι είναι). Αν πάρω το κινητό και δεν του κάνω φλασαρίσματα θα υστερεί και θα κολλάει?

Το HTC το έχω περισσότερο από 2 χρονιά και ο μόνος λόγος που θέλω να το αλλάξω είναι η χαμηλή μνήμη και ότι μερικές φορές κολλάει λόγο αδυναμίας του λειτουργικού σε βαριές εφαρμογές. Το mi2s πιστεύετε ότι μπορεί να αντέξει ή σε ένα χρόνο θα ψάχνω πάλι για κινητό?

Περιμένω την βοήθεια σας, ευχαριστώ.

 

Λοιπόν...

-το ibuygou είναι απολύτως αξιόπιστο

-Η μπαταρία εμένα με ανοιχτό συνεχώς wifi ή 3G, αρκετό ραδιόφωνο απο τα ακουστικά (1 ώρα την ημέρα σίγουρα), αρκετό πείραγμα/χάζεμα/ενασχόληση (2 ώρες την ημέρα) λίγα τηλεφωνήματα μου βγάζει 30 ώρες. Γενικά δύσκολα πιστεύω να μη σου βγάζει μία ημέρα. Η 3100 μπαταρία θα ήταν καλουδεχούμενη, αλλά αυξάνεται το μέγεθος του κινητού, που για εμένα ήταν ο ένας από τους λόγους που το αγόρασα.

-Η εύκολη απάντηση είναι ότι δεν θα χρειαστείς να φλασάρεις τίποτα, απλά να κάνεις τις αναβαθμίσεις που σου λέει το κινητό. Η MIUI (το λειτουργικό του κινητού δηλαδή) είναι παραπάνω από καλή για τον περισσότερο κόσμο. Δούλεψε το όπως είναι και αν συναντήσεις κάτι που δεν σου αρέσει, το συζητάμε.

-Ο δεύτερος λόγος που αγόρασα το κινητό ήταν η δύναμή του. Είναι στα επίπεδα του Galaxy S4 και υπάρχει μόνο ένα κινητό με αντίστοιχο μεγέθος και δυνατότητες, το Sony Z1 compact, που είναι ταχύτερο, αλλά πολύ ακριβότερο και με κάποια προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας,

ενδιαφέρομε να αγοράσω το mi2s. Διάβασα σχεδόν όλη την συζήτηση από την αρχή και έχω ορισμένες απορίες...

miui ειναι αυτό που θα βλέπεις και θα χειρίζεσαι.Προσωπικά απο τότε που το δουλεψα,δύσκολα αλλάζω πλέον.Μια χαρα αγορά θα είναι και μάλιστα τιμιότατη.Απο μπαταρία αυτή που έχει θα είσαι κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο έκανα δωρεά στον δημιουργό της CyanogenMod 11.0 για το κινητό μας, αυτό για εμένα σημαίνει πως θα κρατήσω την rom και πως δεν έχει κάποιο σοβαρό πρόβλημα.

Τα μόνα της θέματα:

-Δεν βρίσκεις εύκολα handsfree του οποίου τα κουμπιά να δουλεύουν, το μικρόφωνο και το ακουστικό τους δουλεύουν κανονικά βέβαια.

-O ήχος είναι ελαφρά χαμηλωμένος σε σχέση με την MIUI/WIUI όπως σε όλα τα nexus, χρειάζεται εξωτερική εφαρμογή που να τον ανεβάζει.

-Χρειάζεται εξωτερική εφαρμογή (handcent SMS στην περίπτωσή μου) για να γράφεις 160 χαρακτήρες στα ελληνικά.

-Έχασα το καταπληκτικό χαρακτηριστικό να παίζει το ραδιόφωνο χωρίς συνδεδεμένα ακουστικά.

 

Ουσιαστικά μετατρέπει το κινητό σε Nexus 4 όσον αφορά το software, μόνο που το δικό μας δεν είναι παντόφλα, βγάζει καλές φωτό και έχει καλύτερα χαρακτηριστικά! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο έκανα δωρεά στον δημιουργό της CyanogenMod 11.0 για το κινητό μας, αυτό για εμένα σημαίνει πως θα κρατήσω την rom και πως δεν έχει κάποιο σοβαρό πρόβλημα.

Τα μόνα της θέματα:

-Δεν βρίσκεις εύκολα handsfree του οποίου τα κουμπιά να δουλεύουν, το μικρόφωνο και το ακουστικό τους δουλεύουν κανονικά βέβαια.

-O ήχος είναι ελαφρά χαμηλωμένος σε σχέση με την MIUI/WIUI όπως σε όλα τα nexus, χρειάζεται εξωτερική εφαρμογή που να τον ανεβάζει.

-Χρειάζεται εξωτερική εφαρμογή (handcent SMS στην περίπτωσή μου) για να γράφεις 160 χαρακτήρες στα ελληνικά.

-Έχασα το καταπληκτικό χαρακτηριστικό να παίζει το ραδιόφωνο χωρίς συνδεδεμένα ακουστικά.

 

Ουσιαστικά μετατρέπει το κινητό σε Nexus 4 όσον αφορά το software, μόνο που το δικό μας δεν είναι παντόφλα, βγάζει καλές φωτό και έχει καλύτερα χαρακτηριστικά! :lol:

 

Καλά νέα αν είναι τόσο σταθερή.

Με την μπαταρία πως τα πάει σε σχέση με την wiui που είχες πριν;

Ποια handsfree δοκίμασες;

Έχω Sony Ericsson Mh1 (omtp με ανταπτορα) και Xiaomi Pistons v2.

Link to comment
Share on other sites

Καλά νέα αν είναι τόσο σταθερή.

Με την μπαταρία πως τα πάει σε σχέση με την wiui που είχες πριν;

Ποια handsfree δοκίμασες;

Έχω Sony Ericsson Mh1 (omtp με ανταπτορα) και Xiaomi Pistons v2.

 

Από μπαταρία τα ίδια πάνω-κάτω, δεν το ψάχνω πολύ το θέμα κατανάλωση. Με "γυμνό μάτι" που λένε, χωρίς να έχω κοιτάξει στοιχεία, η κατανάλωση είναι παρόμοια, αν έπρεπε να διαλέξω θα έλεγα ότι με την CM είναι λίιιγο ανεβασμένη.

Έχω Sony Ericsson Mh1 (omtp με ανταπτορα)-copy-paste από εσένα έκανα τα προηγούμενα!- και δυστυχώς δεν παίζουν, αυτό ίσως να με πείραξε περισσότερο από όλα, αλλά σε καμμία περίπτωση δεν είναι λόγος για εμένα για να εγκαταλείψω την rom.

Link to comment
Share on other sites

Μαζεύτηκε η παρέα.

Xiaomi Mi2S 32gb

Xiaomi BM30 3100mAh + Xiaomi Silver metal back

Xiaomi desktop charger for Mi2-Mi2S

Xiaomi Pistons brown v2

Μεσα στην συσκευασία του τηλεφώνου βρήκα και μια Toshiba micro SD 4gb c4! Η συσκευή δεν δέχεται SD!

 

http://img.tapatalk.com/d/14/04/11/ynebe7a6.jpg

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν πριν με CM10.2 και τώρα που έβγαλε την 11 την έχω εδώ και κανα μήνα χωρίς κάποιο σοβαρό παράπονο

απλά μου λείπουν κάποιες λειτουργίες της MIUI που σιγά σιγά αναπληρώνω με άλλα apps (πχ firewall)

-Χρειάζεται εξωτερική εφαρμογή (handcent SMS στην περίπτωσή μου) για να γράφεις 160 χαρακτήρες στα ελληνικά...

Αν πας στις ρυθμίσεις του stock SMS app προς το τέλος λέει "αφαίρεση unicode". Έτσι έχεις 160 κεφαλαίους χαρακτήρες

 

...........Μεσα στην συσκευασία του τηλεφώνου βρήκα και μια Toshiba micro SD 4gb c4! Η συσκευή δεν δέχεται SD!

Προφανώς τα πήρες από Merimobiles που είχε προσφορά μια 4άρα κάρτα με κάθε παραγγελία

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς τα πήρες από Merimobiles που είχε προσφορά μια 4άρα κάρτα με κάθε παραγγελία

 

Αχα, έτσι εξηγείται, δεν ειχα προσέξει κάτι τέτοιο στο Site τους.

Το κινητό από merimobiles.com, τα υπόλοιπα από Xiaomiworld.com.

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν πριν με CM10.2 και τώρα που έβγαλε την 11 την έχω εδώ και κανα μήνα χωρίς κάποιο σοβαρό παράπονο

απλά μου λείπουν κάποιες λειτουργίες της MIUI που σιγά σιγά αναπληρώνω με άλλα apps (πχ firewall)

 

Αν πας στις ρυθμίσεις του stock SMS app προς το τέλος λέει "αφαίρεση unicode". Έτσι έχεις 160 κεφαλαίους χαρακτήρες

 

Ευχαριστώ, το είχα παλέψει ελαφρά με αυτές τις επιλογές αλλά δεν βρήκα άκρη, τώρα είναι ΟΚ. Προτιμώ να έχω όσο γίνεται λιγότερες εφαρμογές και μου την έδινε να έχω δύο εφαρμογές για SMS.

Έχεις καμία ιδέα αν μπορεί να γίνει κάτι για το θέμα με τα handsfree τριών πλήκτρων; Ξέρεις αν τα pistons δουλεύουν σωστά στην CM11;

Έχεις βάλει καμία εξωτερική εφαρμογή για βελτίωση/αύξηση έντασης του ήχου, σαν το Viper4Android ή κάποιο άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...