Jump to content

4G LTE


georgemv
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο Σελεπίτσαρι στο Κερατσίνι έξω από το πάρκο. Η COSMOTE και η WIND χάλια 

7FFEDC69-F992-47CB-A21F-161A850493B7.png

E1125B30-887B-4B5C-8584-C515E6063A5C.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, chris_amg said:

Εντάξει το καταχώρησε ως βλάβη η κοπέλα που μίλησα για να δούμε τι θα κάνουν 

Καλή επιτυχία. 

Ενημέρωσε, παρακαλώ για το αποτέλεσμα. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Σάββατο βράδυ Λαδάδικα micro 1191 https://www.speedtest.net/my-result/a/8724064926
Όταν συνδέεται στο 1190 δεν έχεις καν data. Από πάνω εντομεταξυ η 1055 με n78 δουλεύει κομπλέ αλλά δεν την επιλέγει κανένα κινητό δυστυχώς. Όλα αυτά τα παλιά micro άπειρα στη Θεσσαλονίκη χαλάνε όλη την εικόνα.

Στάλθηκε από το M2101K9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, VasilisSam said:

Σάββατο βράδυ Λαδάδικα micro 1191 https://www.speedtest.net/my-result/a/8724064926
Όταν συνδέεται στο 1190 δεν έχεις καν data. Από πάνω εντομεταξυ η 1055 με n78 δουλεύει κομπλέ αλλά δεν την επιλέγει κανένα κινητό δυστυχώς. Όλα αυτά τα παλιά micro άπειρα στη Θεσσαλονίκη χαλάνε όλη την εικόνα.

Στάλθηκε από το M2101K9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Γιατί δεν την αναβαθμίζουν πλήρως και αργούν τόσο την Θεσσαλονίκη;;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Γιατί δεν την αναβαθμίζουν πλήρως και αργούν τόσο την Θεσσαλονίκη;;

Hello it's north Greece 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Γιατί δεν την αναβαθμίζουν πλήρως και αργούν τόσο την Θεσσαλονίκη;;

Αναβαθμίζουν με προτεραιότητα πρώτα τις περιοχές που έχουν NSN (out of support contract) και μετά τα υπόλοιπα. Παρόλα αυτά, αναβαθμίζουν κι άλλες περιοχές όπου υπάρχει πρόβλημα πχ βλάβη ή Hotspots. Hotspots δε θεωρούνται τα βλακspots δηλαδή όπου έχουν ξηλωθει σταθμοί ή δεν αφήνουν να μπούνε νέοι σταθμοί αλλά τουριστικές περιοχές ή κέντρα πόλεων. 

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμίζουν με προτεραιότητα πρώτα τις περιοχές που έχουν NSN (out of support contract) και μετά τα υπόλοιπα. Παρόλα αυτά, αναβαθμίζουν κι άλλες περιοχές όπου υπάρχει πρόβλημα πχ βλάβη ή Hotspots. Hotspots δε θεωρούνται τα βλακspots δηλαδή όπου έχουν ξηλωθει σταθμοί ή δεν αφήνουν να μπούνε νέοι σταθμοί αλλά τουριστικές περιοχές ή κέντρα πόλεων. 

Ποιος ο λόγος να ξηλώνουν ή να απαγορευεται να βάζουν σε κάποιες περιοχές σταθμούς; Λόγω του νόμου για σχολεία, νοσοοομεια κτλ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, teo__ said:


Ποιος ο λόγος να ξηλώνουν ή να απαγορευεται να βάζουν σε κάποιες περιοχές σταθμούς; Λόγω του νόμου για σχολεία, νοσοοομεια κτλ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Λόγω του ότι ο νόμος δεν προστατεύει τις εταιρείες που πλήρωσαν για το φάσμα αλλά με μια μήνυση μπορείς να κλείσεις σταθμό βάσης για μεγάλο χρονικό διάστημα (με άλλα λόγια η εταιρεία ξηλώνει το σταθμό).

Το να έχεις άδεια δε σου εξασφαλίζει καν την τοποθέτηση αν υπάρχουν ψεκ στην περιοχή. 

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λόγω του ότι ο νόμος δεν προστατεύει τις εταιρείες που πλήρωσαν για το φάσμα αλλά με μια μήνυση μπορείς να κλείσεις σταθμό βάσης για μεγάλο χρονικό διάστημα (με άλλα λόγια η εταιρεία ξηλώνει το σταθμό).
Το να έχεις άδεια δε σου εξασφαλίζει καν την τοποθέτηση αν υπάρχουν ψεκ στην περιοχή. 

Απλά Απαράδεκτο. Στη Σουηδία (που την αναφέρω επειδή έχεις και σύ εμπειρία) και ειδικα στην Στοκχόλμη οι κεραιες φαίνονται κανονικότατα. Πάνω σε κτήρια, πάνω σε πολυκατοικίες, είδα ακόμα και κεραία πάνω σε σχολείο που εδώ απαγορεύονται σε απόσταση 300μ. μέχρι στιγμής στοιχεία δείχνουν πως δεν υπάρχει κάποιο θέμα για την υγεία μας από τις κεραιες.

Όταν όμως εχει περάσει στο υποσυνείδητο πολλών ανθρώπων μια τόσο κακή άποψη για τις κεραιες λες και είναι κάτι τόσο κακό ενώ έχουν ίδια ακτινοβολία από άλλες συσκευές που χρησιμοποιούμε, τι περιμέναμε. Με τέτοια ψεκασμένα μυαλά δεν πάμε πουθενά.
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, teo__ said:


Απλά Απαράδεκτο. Στη Σουηδία (που την αναφέρω επειδή έχεις και σύ εμπειρία) και ειδικα στην Στοκχόλμη οι κεραιες φαίνονται κανονικότατα. Πάνω σε κτήρια, πάνω σε πολυκατοικίες, είδα ακόμα και κεραία πάνω σε σχολείο που εδώ απαγορεύονται σε απόσταση 300μ. μέχρι στιγμής στοιχεία δείχνουν πως δεν υπάρχει κάποιο θέμα για την υγεία μας από τις κεραιες.

Όταν όμως εχει περάσει στο υποσυνείδητο πολλών ανθρώπων μια τόσο κακή άποψη για τις κεραιες λες και είναι κάτι τόσο κακό ενώ έχουν ίδια ακτινοβολία από άλλες συσκευές που χρησιμοποιούμε, τι περιμέναμε. Με τέτοια ψεκασμένα μυαλά δεν πάμε πουθενά.

Εγω που δέν ξερω πολλά απο αυτά, αυτο που λές δεν μας λεει τιποτα..Ποιά στοιχεία δείχνουν οτι δεν υπάρχει πρόβλημα; Οταν εχεις να κάνεις με ονόματα κολλοσούς; Που αν πληρώσουν παίρνουν τα ok και τις αδειες με το τσουβάλι; Οι συχνότητες του Ν73 είναι πολυ υψηλές. Για έναν ανίδεο δέν μπορει να εμπιστευτεί την μεγαλη εταιρία που στο βωμό του κέρδους θα μας πεί είστε ασφαλής απο την ακτυνοβολία...Οι άνθρωποι με χειρουργία στις καρδιά με βηματοδότες θα αισθάνοντε άνετοι όταν η κεραία των μελλοντικά χιλιάδων mhz θα είναι στην κυριολεξία πάνω απο το κεφάλι τους;

Edited by Nikos_96
Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Nikos_96 said:

Εγω που δέν ξερω πολλά απο αυτά, αυτο που λές δεν μας λεει τιποτα..Ποιά στοιχεία δείχνουν οτι δεν υπάρχει πρόβλημα; Οταν εχεις να κάνεις με ονόματα κολλοσούς; Που αν πληρώσουν παίρνουν τα ok και τις αδειες με το τσουβάλι; Οι συχνότητες του Ν73 είναι πολυ υψηλές. Για έναν ανίδεο δέν μπορει να εμπιστευτεί την μεγαλη εταιρία που στο βωμό του κέρδους θα μας πεί είστε ασφαλής απο την ακτυνοβολία...Οι άνθρωποι με χειρουργία στις καρδιά με βηματοδότες θα αισθάνοντε άνετοι όταν η κεραία των μελλοντικά χιλιάδων mhz θα είναι στην κυριολεξία πάνω απο το κεφάλι τους;

 

29 minutes ago, Nikos_96 said:

Εγω που δέν ξερω πολλά απο αυτά, αυτο που λές δεν μας λεει τιποτα..Ποιά στοιχεία δείχνουν οτι δεν υπάρχει πρόβλημα; Οταν εχεις να κάνεις με ονόματα κολλοσούς; Που αν πληρώσουν παίρνουν τα ok και τις αδειες με το τσουβάλι; Οι συχνότητες του Ν73 είναι πολυ υψηλές. Για έναν ανίδεο δέν μπορει να εμπιστευτεί την μεγαλη εταιρία που στο βωμό του κέρδους θα μας πεί είστε ασφαλής απο την ακτυνοβολία...Οι άνθρωποι με χειρουργία στις καρδιά με βηματοδότες θα αισθάνοντε άνετοι όταν η κεραία των μελλοντικά χιλιάδων mhz θα είναι στην κυριολεξία πάνω απο το κεφάλι τους;

Τα όρια που εχουν τεθεί από την ICNIRP λαμβάνουν υπόψιν όλα αυτά που αναφέρεις.

Καμία εταιρεία αυτού του βεληνεκούς δε θα ρίσκαρε long term κερδοφορία για να παραβει τέτοιους κανόνες. 

Το πρόβλημα στην Ελλάδα είναι ότι βλέπουμε δαίμονες παντού. Σε συνδυασμό με "επικίνδυνη" βιβλιογραφία και unjustified research φτάνουμε στο σημείο να ξηλωνουμε σταθμούς χωρίς κανένα λόγο (πχ υπέρβαση ορίου). 

Αν έχεις κάποιο ενδοιασμό, μίλησε με την ΕΕΑΕ να μετρήσει ένα σταθμό που βρίσκεται κοντά σου.

Edited by mixtri

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω που δέν ξερω πολλά απο αυτά, αυτο που λές δεν μας λεει τιποτα..Ποιά στοιχεία δείχνουν οτι δεν υπάρχει πρόβλημα; Οταν εχεις να κάνεις με ονόματα κολλοσούς; Που αν πληρώσουν παίρνουν τα ok και τις αδειες με το τσουβάλι; Οι συχνότητες του Ν73 είναι πολυ υψηλές. Για έναν ανίδεο δέν μπορει να εμπιστευτεί την μεγαλη εταιρία που στο βωμό του κέρδους θα μας πεί είστε ασφαλής απο την ακτυνοβολία...Οι άνθρωποι με χειρουργία στις καρδιά με βηματοδότες θα αισθάνοντε άνετοι όταν η κεραία των μελλοντικά χιλιάδων mhz θα είναι στην κυριολεξία πάνω απο το κεφάλι τους;

Τα στοιχεία που έχουν να κάνουν με τα μικροκύματα γενικότερα. Δεν έμπλεξα καμία εταιρία κινητής και κατασκευής κεραιών. Είναι γνωστό ότι τα κύματα που έχουν σχετικά μεγάλη εμβέλεια δεν προκαλούν βλάβες τον ανθρώπινο οργανισμό. Και το σχετικά το λέω γιατί τα συγκρίνω με τα κύματα του φούρνου μικροκυμάτων που είναι πολύ βλαβερά επειδή έχουν μικρο μήκος εμβέλειας. Επίσης δεν γνωρίζω ειδικές περιπτώσεις. Εγώ ξέρω ότι εμένα και τους απλούς ανθρώπους που δεν έχουμε βηματοδότες και τα σχετικά δεν μας επηρεάζει. Ούτε τον 65χρονο γεροψεκα που έχει μια κεραία στην γειτονιά του τον επηρεάζει.
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, teo__ said:


Ποιος ο λόγος να ξηλώνουν ή να απαγορευεται να βάζουν σε κάποιες περιοχές σταθμούς; Λόγω του νόμου για σχολεία, νοσοοομεια κτλ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

1 hour ago, mixtri said:

Λόγω του ότι ο νόμος δεν προστατεύει τις εταιρείες που πλήρωσαν για το φάσμα αλλά με μια μήνυση μπορείς να κλείσεις σταθμό βάσης για μεγάλο χρονικό διάστημα (με άλλα λόγια η εταιρεία ξηλώνει το σταθμό).

Το να έχεις άδεια δε σου εξασφαλίζει καν την τοποθέτηση αν υπάρχουν ψεκ στην περιοχή. 

Όπως ακριβώς τα λέει ο @mixtri

Κι εδώ ένα παράδειγμα πως μπορεί να καταλήξει να είναι με οριακό σήμα ή και να μην υπάρχει καθόλου σήμα σε μια περιοχή.

image.png

Link to comment
Share on other sites


Απλά Απαράδεκτο. Στη Σουηδία (που την αναφέρω επειδή έχεις και σύ εμπειρία) και ειδικα στην Στοκχόλμη οι κεραιες φαίνονται κανονικότατα. Πάνω σε κτήρια, πάνω σε πολυκατοικίες, είδα ακόμα και κεραία πάνω σε σχολείο που εδώ απαγορεύονται σε απόσταση 300μ. μέχρι στιγμής στοιχεία δείχνουν πως δεν υπάρχει κάποιο θέμα για την υγεία μας από τις κεραιες.

Όταν όμως εχει περάσει στο υποσυνείδητο πολλών ανθρώπων μια τόσο κακή άποψη για τις κεραιες λες και είναι κάτι τόσο κακό ενώ έχουν ίδια ακτινοβολία από άλλες συσκευές που χρησιμοποιούμε, τι περιμέναμε. Με τέτοια ψεκασμένα μυαλά δεν πάμε πουθενά.

Είναι ένας πονοκέφαλος γενικά αυτοί

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CosMap said:

@andreasomageiras πέρασαν 10 μέρες και δυστυχώς το κινητό δεν συνεργάστηκε με την μπλε δυστυχώς και δεν έβγαλε απολύτως τίποτα.

@mixtri λες και επίτηδες αργούν τόσο πολύ την Θεσσαλονίκη αλλά όλα αυτά τα micro είναι άχρηστα κάνεις απλά root αν έχεις snapdragon ή αν έχεις mediatek dimensity έχεις το κρυφό μενού πατάς εκεί στο Β1 Β7 Β20 συνήθως πάντα το Β1 και καλό σερφαρισμα. Σε λέει μεχρι να ξανανέβει εκεί πάνω η cosmote κάνε κόλπα και θα έχεις internet.

Ακόμα και οι νέοι σταθμοί γεμίζουν ασφυκτικά . Η 1016 στις 3 τα ξημερώματα μου δίνει 450-500mbps στο LTE και 1.3gbps στο 5G . Τα πρωινά το LTE πέφτει στα 25-40mbps και το 5G στα 350-500

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, CosMap said:

@andreasomageiras πέρασαν 10 μέρες και δυστυχώς το κινητό δεν συνεργάστηκε με την μπλε δυστυχώς και δεν έβγαλε απολύτως τίποτα.

@mixtri

🤔🤔🤔

Να αλλάξω την θέση της κάρτας, να αλλάξω συσκευή...; 

Θα την βάλω ως δεύτερη στο realme gt master edition και θα δω! 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, andreasomageiras said:

🤔🤔🤔

Να αλλάξω την θέση της κάρτας, να αλλάξω συσκευή...; 

Θα την βάλω ως δεύτερη στο realme gt master edition και θα δω! 

Ποια είναι η συσκευή;

 

Για το realme gt master edition επιβεβαιώνω πως λειτουργεί το cellmapper με 2 κάρτες sim (wind slot 1 & cosmote slot 2), χωρίς κάποια διαφορά στις ρυθμίσεις από αυτές που ανέβασε ο @CosMap

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Arinos said:

Ποια είναι η συσκευή;

 

Για το realme gt master edition επιβεβαιώνω πως λειτουργεί το cellmapper με 2 κάρτες sim (wind slot 1 & cosmote slot 2), χωρίς κάποια διαφορά στις ρυθμίσεις από αυτές που ανέβασε ο @CosMap

Με 2 κάρτες, vodafone και wind, ήταν ένα honor 8.

Θα βάλω την wind ως δεύτερη στο realme για να έχουνε εικόνα και από τις 3 εταιρείες στο ίδιο δρομολόγιο. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Τον Αύγουστο πήγα πρώτη φορά με COSMOTE στο χωριό μου, στα Μεθανα της Πελοποννήσου. Η COSMOTE είναι η μόνη λειτουργική. Η κεραία βρίσκεται στον δρόμο πάνω από τον παραλιακό. Βρίσκεται σε ένα κτίριο του ΟΤΕ στην Οδό 25ης Μαρτίου 103. Θα έχω εικόνες!για την τοποθεσία. Το σπίτι μου βρίσκεται στη Βρομολιμνη, λίγο πιο πάνω. Όταν είχα πάει η κεραία είχε 6ψηφιο eNb. Το έχω κιόλας. Στο σπίτι μου σε εξωτερικό χώρο έχω 4G και 1 γραμμή με αισχρές ταχύτητες 2 mbps. Όταν είχα επιστρέψει Αθήνα τους είχα ενημερώσει και μου είχαν πει πως στα μέσα Σεπτεμβρίου θα γίνει αναβάθμιση. Αυτό θα αυξήσει και την κάλυψη ( εμβέλεια ); Επίσης οι κεραίες με 6ψηφια eNb δεν είναι ήδη αναβαθμισμένες οι αναβαθμίζονται και αυτές; Με το ταπεινό μου iPhone κάτω από την κεραία μέγιστη ταχύτητα στη 1 το βράδι 110 mbps. Ισχύει ότι θα γίνει αναβάθμιση άραγε; Δυστυχώς δεν έχω φωτό. Υπάρχει τρόπος να μάθω αν αναβαθμίστηκε εκτός από το να πάω εκεί; Το eNb είναι 105440. Οι συντεταγμένες της κεραίας είναι: (37.5806637, 23.3901658). Στη φωτογραφία εκεί που είναι ο κύκλος είναι και η κεραία. Στην επόμενη φωτογραφία είναι το σπίτι μου. Μπορούμε να βγάλουμε άκρη σχετικά με το αν η COSMOTE μου λέει την αλήθεια; Αν όντως θα αναβαθμιστεί και αν από τότε έχει αναβαθμιστεί. Αν την 28η πάω και ανεβάσω φωτογραφίες θα καταλάβετε εσείς αν έχει αναβαθμιστεί σε 5G? Και αν έχει N7 ή N28, N1 κτλ; Επίσης ισχύει ότι αν αναβαθμιστεί σε 5G αυξάνεται η εμβέλεια και θα πιάνει το σπίτι μου; Ούτως ή άλλως η απόσταση δεν είναι μεγάλη. Σας ευχαριστώ και ζήτω συγγνώμη για το μακροσκελές κείμενο 

D5A0C194-7114-4F38-A848-BDDC2A6AE60C.jpeg

A77068FE-92C3-4C98-84D0-8D7062F34D1B.png

Edited by Gv2008
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gv2008 said:

Καλησπέρα,

Τον Αύγουστο πήγα πρώτη φορά με COSMOTE στο χωριό μου, στα Μεθανα της Πελοποννήσου. Η COSMOTE είναι η μόνη λειτουργική. Η κεραία βρίσκεται στον δρόμο πάνω από τον παραλιακό. Βρίσκεται σε ένα κτίριο του ΟΤΕ στην Οδό 25ης Μαρτίου 103. Θα έχω εικόνες!για την τοποθεσία. Το σπίτι μου βρίσκεται στη Βρομολιμνη, λίγο πιο πάνω. Όταν είχα πάει η κεραία είχε 6ψηφιο eNb. Το έχω κιόλας. Στο σπίτι μου σε εξωτερικό χώρο έχω 4G και 1 γραμμή με αισχρές ταχύτητες 2 mbps. Όταν είχα επιστρέψει Αθήνα τους είχα ενημερώσει και μου είχαν πει πως στα μέσα Σεπτεμβρίου θα γίνει αναβάθμιση. Αυτό θα αυξήσει και την κάλυψη ( εμβέλεια ); Επίσης οι κεραίες με 6ψηφια eNb δεν είναι ήδη αναβαθμισμένες οι αναβαθμίζονται και αυτές; Με το ταπεινό μου iPhone κάτω από την κεραία μέγιστη ταχύτητα στη 1 το βράδι 110 mbps. Ισχύει ότι θα γίνει αναβάθμιση άραγε; Δυστυχώς δεν έχω φωτό. Υπάρχει τρόπος να μάθω αν αναβαθμίστηκε εκτός από το να πάω εκεί; Το eNb είναι 105440. Οι συντεταγμένες της κεραίας είναι: (37.5806637, 23.3901658). Στη φωτογραφία εκεί που είναι ο κύκλος είναι και η κεραία. Στην επόμενη φωτογραφία είναι το σπίτι μου. Μπορούμε να βγάλουμε άκρη σχετικά με το αν η COSMOTE μου λέει την αλήθεια; Αν όντως θα αναβαθμιστεί και αν από τότε έχει αναβαθμιστεί. Αν την 28η πάω και ανεβάσω φωτογραφίες θα καταλάβετε εσείς αν έχει αναβαθμιστεί σε 5G? Και αν έχει N7 ή N28, N1 κτλ; Επίσης ισχύει ότι αν αναβαθμιστεί σε 5G αυξάνεται η εμβέλεια και θα πιάνει το σπίτι μου; Ούτως ή άλλως η απόσταση δεν είναι μεγάλη. Σας ευχαριστώ και ζήτω συγγνώμη για το μακροσκελές κείμενο 

D5A0C194-7114-4F38-A848-BDDC2A6AE60C.jpeg

A77068FE-92C3-4C98-84D0-8D7062F34D1B.png

Έχεις κατεβάσει την εφαρμογή netmoster;; Για να δούμε αυτές τις λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chrischal1908 said:

Έχεις κατεβάσει την εφαρμογή netmoster;; Για να δούμε αυτές τις λεπτομέρειες.

Ναι. Σε ένα android που έχω. Τελευταία καταγραφή 15 Αυγούστου.

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η μία κεραία στο κτίριο του ΟΤΕ και η άλλη στην οδό Χρ. Μαλτέζου:

Στιγμιότυπο οθόνης (283).png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...