Jump to content

[Επίσημο] Windows Phone 8 Series


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει και το ενδεχόμενο trick του marketing μιας και διάφορα στο κόστος είναι αμελητέα...απο την μια όλοι κράζετε για τα 512 μνήμης και όταν σαν κάνει το χατίρι πάλι αναρωτιέστε...τι να πεις...εμενα πάντως στο 535 μου φαίνεται να ζορίζεται σε σχέση με το 520
KTLK
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το παρόν θέμα δεν προσφέρεται για συγκρίσεις των λειτουργικών. Για ανάλογες συζητήσεις απευθυνόμαστε στην ενότητα "Τεχνολογικοί Διαξιφισμοί". Παρακαλώ πολύ να μείνουμε εντός θέματος.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Microsoft’s new Lumia Camera app features some impressive tricks | The Verge

http://www.theverge.com/2015/1/16/7558373/lumia-camera-app-windows-phone-hands-on

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια,εγινα και γω κατοχος ενος λουμια,εχω μια ερωτηση,το συνδεσα με το ακουστικο bluetooth που εχω και τωρα και η μουσικη και τα παιχνιδια ακουγονται απο εκει...ειναι εντελώς παραλογο αυτο,εγω θελω να το εχω μονο για τις κλησεις. διορθώνεται?
Link to comment
Share on other sites

Η λειτουργία που υπάρχει "δωμάτια" είναι μόνο για χρήστες WP;

 

Οχι, είναι για όλους. Απαιτείται όμως λογαριασμός outlook.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια,εγινα και γω κατοχος ενος λουμια,εχω μια ερωτηση,το συνδεσα με το ακουστικο bluetooth που εχω και τωρα και η μουσικη και τα παιχνιδια ακουγονται απο εκει...ειναι εντελώς παραλογο αυτο,εγω θελω να το εχω μονο για τις κλησεις. διορθώνεται?

 

εσας πως συμπεριφέρεται το bluetooth?

Link to comment
Share on other sites

εσας πως συμπεριφέρεται το bluetooth?

 

Νομίζω πρέπει να ενεργοποιήσεις την επιλογή που φαίνεται στο screenshot.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ισχύει και για μένα με το bluetooth.

Ακούγονται τα παντα μέσω του bluetooth, εκτός από

τον ήχο κλήσης.

 

Δεν είναι λύση, αλλά αυτό που κάνω είναι να το

ενεργοποιώ/απενεργοποιώ με το Nfc.

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να εχει NFC και το bluetooth

Ακουμπάς το bluetooth στην πλάτη του κινητού και

συνδέεται/αποσυνδέεται

Link to comment
Share on other sites

αρα για ολους τους υπολοιπους με καθημερινα bluetooth δεν υπαρχει κατι.μα τι στο καλο σκεφτονται εκει στη microsoft?ειναι το πρωτο μου κινητο με windows και μου εκανε ασχημη εντυπωση
Link to comment
Share on other sites

Δες στις ρυθμίσεις στο κέντρο συσκευών αν υπάρχει κάποια ρύθμιση για το ΒΤ σου. Αν έχει διάλεξε το HFP profile για την συνδεση
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τη προσπαθεια ,δεν εχει καποια ρυθμιση εκει,ισως πρεπει να κατεβασω καποιο προγραμμα?ολοι εσεις με bluetooth ti kanete?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια,εγινα και γω κατοχος ενος λουμια,εχω μια ερωτηση,το συνδεσα με το ακουστικο bluetooth που εχω και τωρα και η μουσικη και τα παιχνιδια ακουγονται απο εκει...ειναι εντελώς παραλογο αυτο,εγω θελω να το εχω μονο για τις κλησεις. διορθώνεται?

Τι εννοείς παράλογο δηλαδή ;;;;

Σε όλα τα κινητά που έχουν περάσει από τα χέρια μου(android/windows/-διψήφιο αριθμό την τελευταία 3ετια) όλα έχουν την ίδια συμπεριφορά.

Εννοείται όταν το συνδέσεις με bt handsfree τα πάντα θα ακούγονται από τα ακουστικά(κλησεις,μουσικη, παιχνιδια,youtube κ.α)

Και στις κλήσεις εννοείται θα ακούγεται παράλληλα και από το κινητό το ίδιο.

Δεν υπάρχει αυτό που λες ως παράλογο,είναι το απολυτο φυσιολογικό.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι ετσι.Σε ολα τα android που ειχα,οταν πηγαινες στις ρυθμισεις του bluetooth ειχε επιλογη αν θα το εχεις για ομιλια μονο η για να ακουγονται ολοι οι ηχοι απο εκει.Kαποιος που να ξερει?
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι ετσι.Σε ολα τα android που ειχα,οταν πηγαινες στις ρυθμισεις του bluetooth ειχε επιλογη αν θα το εχεις για ομιλια μονο η για να ακουγονται ολοι οι ηχοι απο εκει.Kαποιος που να ξερει?

Στα τελευταία g2/z2/z3 δεν υπάρχει τέτοια ρύθμιση, εκτός αν εννοείς κάποια παλιά κινητά με παλιά έκδοση android.

Τώρα το z3 έχω και δεν υπάρχει τέτοια ρύθμιση.

Και το 930 που ειχα το καλοκαιρι εξίσου δεν είχε τέτοια ρύθμιση.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να συνδεσεις το bluetooth,μετα να πατησεις στις ρυθμισεις του (εικονίδιο δεξια)και θα το δεις.
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να συνδεσεις το bluetooth,μετα να πατησεις στις ρυθμισεις του (εικονίδιο δεξια)και θα το δεις.

Ναι τώρα το είδα που το σύνδεσα

Έχεις δίκιο.:)

Παρασύρθηκα ότι πάντα έως τώρα όταν συνδέω bt αυτόματα είτε παίζω παιχνίδια είτε μουσική είτε βίντεο ειτε κλήσεις out of the box θα τα ακούω πάντα από τα ακουστικά χωρίς διαχωρισμό,οπου και έτσι με ενδιαφέρει να είναι και το θεωρούσα απόλυτα φυσιολογικό.

Για αυτό και μου φάνηκε στην αρχή παράξενη η απορία σου.:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...