Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Εδώ και αρκετό καιρό έχω πρόβλημα, όχι σε μια μόνο συσκευή αλλά σε πολλές, με το login από κινητό. Διαβάζω ένα θέμα, πατάω απάντηση, μου βγάζει τη σελίδα login, στη συνέχεια το μήνυμα "καλώς ήρθες, ανακατευθυνση κλπ" και αμέσως μετά μια σελίδα ότι δεν έχω πρόσβαση και μου ξαναζητα login και ούτω καθεξής. Μπαίνω από android +chrome. Αν μπω με incognito tab τότε όλα δουλεύουν ρολόι (έτσι έχω μπει και τώρα). Αυτό με οδήγησε στο να φανταστώ πως κάτι παίζει με τα cookies, διέγραψα στον chrome το cookie του myphone.gr, έκανα restart κλπ αλλά το πρόβλημα παραμένει.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν εφικτό, πάντως σε άλλα φάρα που συμμετέχω, είναι δυνατή η επιλογή των πρόσφατων δημοσιεύσεών μας, δηλαδή των θεμάτων όπου γράψαμε κάτι. Έτσι, όταν ξαναμπαίνεις στο φόρουμ μπορείς να πατήσεις σε κείνο το θέμα που συμμετείχες και να δεις τι εξέλιξη είχε δηλ τις απαντήσεις των άλλων. Δεν χρειάζεται να θυμάσαι σε ποιο τόπικ μπήκες τελευταία φορά και σε ποιο θέμα έγραψες, γιατί ειδοποιήσε!

 

Υπάρχει αυτή η δυνατότητα; Θα ήταν πολύ χρήσιμη. Thanxxx

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η παρακολούθηση, η οποία σε ενημερώνει για νέα ποστς σε κάθε θέμα. Η επιλογή βρίσκεται πάνω αριστερά στα θέματα!
Link to comment
Share on other sites

Έχω πολλά posts αλλά έπειτα από επαναφορά από ban φαίνονται μόνο τα πιο πρόσφατα. Ας το διορθώσει κάποιος αρμόδιος παρακαλώ.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις ενεργοποιημένη την εξοικονόμηση δεδομένων στον Chrome?Αν ναί,για αυτό δεν μπορείς να μπείς κατά πάσα πιθανότητα.
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, ρε παιδιά, που εξαφανίστηκαν θέματα από την κατηγορία My Games? Πρίν κάνα μήνα υπήρχε το θέμα για το GTA V και μόλις πήγα να γράψω για να προσκαλέσω άτομα σε heists και δεν υπάρχει. :wacko:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Εντελώς καλοπροαίρετα, μην παρεξηγηθώ, έχω μια απορία. Θα εκτιμούσα μια απάντηση, αν αυτό είναι εφικτό. Υπάρχει κάποιος λόγος που όλα μα όλα τα hands on κλειδώνονται και δεν μένουν "ανοιχτά" προς συζήτηση; Οφείλω να ομολογήσω ότι κάποια ψυχή εδώ μέσα στα χρόνια που ήμουν στην Ο.Δ. αλλιώς μου τα έμαθε τα κόλπα και μου φαίνεται κομματάκι περίεργο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Εντελώς καλοπροαίρετα, μην παρεξηγηθώ, έχω μια απορία. Θα εκτιμούσα μια απάντηση, αν αυτό είναι εφικτό. Υπάρχει κάποιος λόγος που όλα μα όλα τα hands on κλειδώνονται και δεν μένουν "ανοιχτά" προς συζήτηση; Οφείλω να ομολογήσω ότι κάποια ψυχή εδώ μέσα στα χρόνια που ήμουν στην Ο.Δ. αλλιώς μου τα έμαθε τα κόλπα και μου φαίνεται κομματάκι περίεργο.

 

Από το να τρώμε ban γιατί λέγαμε την γνώμη μας όταν κάποιοι αποθέωναν μια συσκευή και την έβγαζαν καλύτερη του ανταγωνισμού, καλύτερα έτσι.....

 

Ο haki παίζει από την παρουσίαση του diamond να έχει να μπει....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrators
Τα hands on ανέκαθεν δεν είχαν δυνατότητα σχολιασμού, ούτε τα reviews, θα έπρεπε να το θυμάσαι σαν παλιότερος. Απλώς κλειδώνονται πλέον και τα hands-on που ανεβαίνουν σαν θέματα στην κεντρική σελίδα, χάριν ευκολιας/συντομίας. Σχολιασμός για τα hands-on φυσικά και επιτρέπεται και μπορεί να γίνει είτε σε αυτό το θέμα (που υπάρχει εδώ και 1 χρόνο σχεδόν), είτε στα επί μέρους topics που αφορούν την εκάστοτε συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα σε ολο το φορουμ και στους διαχειριστες του , ηθελα να ρωτησω εαν ειναι εφικτη η αλλαγη του ονοματος μου και ποιες ειναι ενεργειες που απαιτουνται εαν ειναι εφικτο φυσικα. Ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

πες μας σε τι θες να το αλλαξεις, να σου πουμε αν γίνεται:shifty:

 

Καλησπερα, να το αλλαξω απο feik σε Mr.robot

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται αλλαγή του ονόματος πράγμα το οποίο αναφέρεται ξεκάθαρα στους ΟΠΧ κατά τη διάρκεια της εγγραφής. :rolleyes:

Οπότε, η μόνη λύση είναι η δημιουργία νέου λογαριασμού.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Κάνε αναφορά στο μήνυμα σου και ζήτα από έναν διαχειριστή να το σβήσει.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Κάποια μέλη έχουν μια, θα έλεγα, λάθος συμπεριφορά στις απαντήσεις τους και γενικότερα στην συμπεριφορά τους (εριστικη ως προκλητικη) προς τους υπόλοιπους χρήστες του φόρουμ.

Τι μπορεί να γίνει σε αυτές τις περιπτώσεις;

Yπάρχει κάποιος τρόπος να γίνεται αναφορά του ποστ η αναφορά του μέλους στην διαχείριση;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Φυσικά. Μπορείς να πατήσεις πάνω στη λέξη "αναφορά" που υπάρχει κάτω αριστερά σε κάθε post, να αναφέρεις αυτό που νομίζεις ότι δεν είναι σωστό και θα το δει η Ο.Δ.
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω από κινητό και δεν το εβλεπα, δεν έεμφανίζεται η επιλογή αυτή, αν δεν αλλάξω την προβολή σε προβολή desktop.

Ευχαριστώ για την βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Γίνεται και από τη mobile έκδοση. Πάτα πάνω στον αριθμό του post (#...) στη δεξιά πλευρά του μηνύματος και θα σου βγάλει επιλογή.

 

Διόρθωση : άκυρο, μάλλον δεν γίνεται αναφορά στην mobile έκδοση από τα μέλη. Καλύτερα κάνε switch στην desktop έκδοση προσωρινά για αυτό τον σκοπό.

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...