Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο βασικός λόγος για τις κατ εξακολούθηση και αναίτιες διαγραφές μηνυμάτων και το κλείδωμα θεμάτων είναι καθαρά η αδυναμία/ανικανότητα της νέας Ο.Δ να αντιμετωπίσει και να διαχειριστεί αναλόγωςί τις διαφορές καταστάσεις. Δε μπορούν λοιπόν να απαντήσουν και να αντιμετωπίσουν κανέναν γιατί απλά δεν έχουν αυτή την ικανότητα και η συνέχεια είναι η γνωστή, διαγραφή/κλείδωμα με το έτσι θέλω, χωρίς έστω μια στοιχειώδη ενημέρωση προς τους χρήστες που ψάχνουν να βρουν τα μηνύματα τους. Κι αυτό το ποστ μου θα πάει για διαγραφή αλλά τεσπα, όσοι προλάβετε θα το διαβάσετε...
Εγώ έφαγα Ban για 15 μέρες και ο λόγος ήταν προσβολή αλλου μέλους. Ακόμα ψάχνω να θυμηθώ πότε προσβαλλα άλλο μέλος. Μάλλον το να κατηγορείς μια εταιρεία με απτά στοιχεία είναι λόγος διαγραφής μηνυμάτων και Ban όπως και στο διπλανό φόρουμ Insomnia.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Λόγος υπάρχει και είναι οι συνεχόμενες οχλήσεις σου προς μέλη της Ο.Δ. (ξέρεις για ποιόν λόγο) κατά πρώτον, κατά δεύτερον η άποψή μας πως ένα τέτοιο θέμα δεν έχει λόγο ύπαρξης στην παρούσα φάση για το φορουμ. Ό,τι περισσότερο θέλεις να συζητήσουμε μπορείς να μου στείλεις PM.
Link to comment
Share on other sites

Εδω και πολλους μηνες δεν μπορω να ανεβασω στο site συνημμενο αρχειο οτι και αν ειναι αυτο. Μου γραφει πως υπερβαινει το επιτρεπτο μεγεθος χωρις ομως να συμβαινει κατι τετοιο. Τι μπορω να κανω;;;;;;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ανεβασε την εικονα σε καποιον host (πχ tinypic) και στη συνέχεια ποσταρε το λινκ

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Ανεβασε την εικονα σε καποιον host (πχ tinypic) και στη συνέχεια ποσταρε το λινκ

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

Ευχαριστω.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ανεβασε την εικονα σε καποιον host (πχ tinypic) και στη συνέχεια ποσταρε το λινκ

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

Δηλαδη πρέπει να εκθετουμε την εικονα μας και σε τρίτους? Τοσο μικρή χωρητικότητα εχει το φορουμ που δεν μπορούν να ανεβουν εικόνες?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη πρέπει να εκθετουμε την εικονα μας και σε τρίτους? Τοσο μικρή χωρητικότητα εχει το φορουμ που δεν μπορούν να ανεβουν εικόνες?:confused:

 

Μπορειτε μεσω της εφαρμογης tapatalk και να ανεβαζετε συνημμενα χωρις τον περιορισμο μεγεθους.

Οταν ανεβαζεις παντως κατι σε ανοικτο φορουμ, δεν ειναι ο ορισμος της εκθεσης σε τριτους?

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε μεσω της εφαρμογης tapatalk και να ανεβαζετε συνημμενα χωρις τον περιορισμο μεγεθους.

Οταν ανεβαζεις παντως κατι σε ανοικτο φορουμ, δεν ειναι ο ορισμος της εκθεσης σε τριτους?

 

Το προβλημα το δικο μου δεν εχει να κανει με το μεγεθος γιατι οσο μικρο και να ειναι το αρχειο δεν ανεβαινει, μιλαμε τωρα για αρχεια πολυ μικροτερα απο το επιτρεπτο. Καποιο μπαγκ πρεπει ειναι γιατι εχω ακουσει οτι συμβαινει και σε αλλους.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Έχω ανοίξει το topic http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=452226 και θέλω να το τροποποίησω για να προσθέσω τις αλλαγές μου, και δεν έχω την επιλογή για να κάνω κάτι τέτοιο.

 

Μόλις αντιλήφθηκα πως υπάρχει κάποιο όριο στο πόσο πρόσφατα πρέπει να είναι το μήνυμα για να μπορώ να το κάνω edit.

 

Πώς προχωράμε; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να μου στείλεις τι αλλαγές θέλεις να κάνεις και σε ποιο σημείο και θα τις προσθέσω εγώ :)
Link to comment
Share on other sites

Τότε, θα προτιμήσω να ολοκληρώσω τον οδηγό locally που λέν' και στο χωριό μου, και θα στείλω το bbcode τελειωμένο. ;)

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτη ταλαιπωρία εάν σάς τύχει να το πάτε για σέρβις.εγώ αποφάσισα να το πετάξω και να πάρω ένα άλλο (επώνυμο όχι made China ) Edited by M1TOLIS
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Μηπως να εξεταζατε παλι το θεμα να αφαιρεθει η νοκια απο τα λοιπα κινητα;Δε ξερω αν το πατε βαση επισκεψιμοτητας ουτε μπορω εγω να το κρινω απλα θεωρω οτι υπαρχει κινηση στο θεμα,αρκετοι εχουν λουμια και budget feature phones κ επισης ακομα πιο παλια μοντελα.

Δευτερον,θα μου αρεσε να μπει μια ταξη κ να προστεθει μια ενοτητα nokia android phones που να εχει τα "X" καθως και την καινουργια σειρα 3,5,6 και αλλη μια ενοτητα με τα τελευταια feature phones που τρεχουν series 30+ μιας και δεν ειναι λιγα, γιατι τωρα ειναι ολα χυμα..ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Έχω στείλει εδώ και δυο-τρεις μερούλες ένα PM αλλά δεν έχω κάποια απάντηση ακόμη ^_^
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Καλησπέρα, πολύ σωστή η παρατήρηση και είναι κάτι που εξετάζουμε. Με το comeback της Nokia πιθανότατα θα επαναφερθεί και το forum της, αν δούμε ότι υπάρχει ανταπόκριση από τους χρήστες

 

Ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Καλησπέρα,

 

είναι feature του forum, είναι λίγο ενοχλητικό (ρώτα κι εμένα που το παθαίνω 10-20 φορές τη μέρα :P) αλλά δυστυχώς θα παραμείνει, προς το παρόν.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για την παρέμβαση αλλά κάτι άλλο είναι. Κατά πάσα πιθανότητα θέμα του browser. Ποτέ μα ποτέ δεν έχω αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο. Έχει πολλά bug το vbulletin, ανάλογο όμως feature δεν υφίσταται.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τότε ίσως να κάνει με τη διαχείριση των cookies από τον Chrome... ή κάτι αντίστοιχο. Θα το ψάξω και θα επανέλθω,, ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Όσοι έχετε το πρόβλημα αυτό, δοκιμάστε τα εξής:

 

Logout από το myphone "με το χέρι"

Διαγραφή cookies του myphone από τον Chrome (Ρυθμίσεις-->Συνθετες)

Κλείστε-ανοίξτε browser και ξανά login

 

Παρακαλώ ενημερώστε αν λύθηκε το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το είδα αυτό το topic. Και νόμιζα ότι είμαι ο μόνος. Και σε chrome και σε firefox, από αλεπού αυτό το ποστ, κάθε λίγο και λιγάκι μου ζητάει να κάνω login. Και οι 2 browser είναι "καθαροί" οπότε κάτι πρέπει να συμβαίνει με το forum. Το ίδιο φαινόμενο το έχω παρατηρήσει, όχι όμως τόσο συχνά, και σε υπολογιστή.

Ας το κοιτάξουν οι υπεύθυνοι γιατί είναι πολύ ενοχλητικό.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...