Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Αυξήθηκε το session timeout από το 20 λεπτά στα 40, όντως ήταν πολύ χαμηλά τοποθετημένο το όριο από παλιότερα.

 

Ενημερώστε με αν είστε οκ, κάντε ένα καθάρισμα cookies καλού κακού και πάλι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυξήθηκε το session timeout από το 20 λεπτά στα 40, όντως ήταν πολύ χαμηλά τοποθετημένο το όριο από παλιότερα.

 

Ενημερώστε με αν είστε οκ, κάντε ένα καθάρισμα cookies καλού κακού και πάλι

 

Καμία διαφορά από μένα. "Καθαροί" οι browser αλλά το πρόβλημα παραμένει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα, θα ήθελα να διαγράψω το λογαριασμό μου αλλά τον πίνακα ελέγχου δε βρίσκω κάτι. Ξέρει κανείς πως μπορεί να γίνει; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα να διαγράψω το λογαριασμό μου αλλά τον πίνακα ελέγχου δε βρίσκω κάτι. Ξέρει κανείς πως μπορεί να γίνει; Ευχαριστώ.

 

Μπορείς απλά να μην ξαναμπείς στο φόρουμ.

Να διαγραφεί λογαριασμός άρα και μηνύματα το βρίσκω λάθος γιατί χάνεται η συνέχεια και το νόημα σε συζητήσεις που έχεις συμμετοχή.

Βέβαια με 15 μηνύματα σε 9 χρόνια ...............

Γνώμη μου :O

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς απλά να μην ξαναμπείς στο φόρουμ.

Να διαγραφεί λογαριασμός άρα και μηνύματα το βρίσκω λάθος γιατί χάνεται η συνέχεια και το νόημα σε συζητήσεις που έχεις συμμετοχή.

Βέβαια με 15 μηνύματα σε 9 χρόνια ...............

Γνώμη μου :O

 

Τα μηνύματα σε καμία περίπτωση δεν χάνονται. Απλά, στέλνεις σε κάποιον Mod/SMod/Admin & σε μπανάρει. .

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Εδώ και λίγο καιρό όταν μπαίνω από το κινητό στην έκδοση για κινητά, όταν πατάω πχ να δω τα νέα μηνύματα ή οτιδήποτε άλλο (πχ σε μια είδηση), η σελίδα γίνεται ανανέωση αλλά δεν μπαίνει μέσα στην είδηση. Πρέπει να πατήσω πολλές φορές για να μπει μέσα στο link.

 

Συμβαίνει και σε άλλους;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγο καιρό όταν μπαίνω από το κινητό στην έκδοση για κινητά, όταν πατάω πχ να δω τα νέα μηνύματα ή οτιδήποτε άλλο (πχ σε μια είδηση), η σελίδα γίνεται ανανέωση αλλά δεν μπαίνει μέσα στην είδηση. Πρέπει να πατήσω πολλές φορές για να μπει μέσα στο link.

 

Συμβαίνει και σε άλλους;

 

σε εμενα αρκετες φορες αλλα δεν εχω εντοπισει καποιο μοτίβο για το πότε το κάνει και πότε όχι..

Link to comment
Share on other sites

Στο tapatalk δεν μου εμφανιζονται οι αγοραπωλησιες ενώ στο pc εμφανιζονται κανονικά. Υπάρχει κάποιο θέμα; Μπορεί να το κοιταξει κάποιος moderator;

 

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο tapatalk δεν μου εμφανιζονται οι αγοραπωλησιες ενώ στο pc εμφανιζονται κανονικά. Υπάρχει κάποιο θέμα; Μπορεί να το κοιταξει κάποιος moderator;

 

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οι αγγελίες εμφανίζονται μόνο στην web έκδοση και όχι στο Tapatalk.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Για να έχετε πρόσβαση στις αγγελίες πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι 100 μέρες και να έχετε 150 posts.

 

Ο AbyssD ήταν εκτός αγγελιών για κάποιο λόγο από σφάλμα, τώρα διορθώθηκε

 

Κλειδώνει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Κανένα νέο; Ώρες ώρες είναι πολύ σπαστικό

 

σε εμένα έχει βελτιωθεί τον τελευταίο καιρό νομίζω, αλλά συχνά πυκνά το κάνει ακόμα..

Link to comment
Share on other sites

Απαντάω εδώ γιατί αφορά τη Mobile έκδοση. Iphone με ios 11 τα login credentials μου χάνονται μετά από κάποια ώρα. Πρέπει να κάνω login συνέχεια. Δεν το έκανε με ios 10, αλλά δε το κάνει και με άλλες σελίδες (όπως Facebook και άλλα site) οπότε είναι ίσως ένας συνδυασμός του site με το ios 11?
Link to comment
Share on other sites

1. Γιατί δεν οργανώνετε το Note όπως το Galaxy S, ή το αντίθετο; και για να προτείνω κάτι, το να έχετε τα Galaxy S μοντέλα ένα προς ένα listed είναι λίγο περίεργο. Μια ενότητα για τα Galaxy S, μία για τα note, με sub sections στα S για κάθε μοντέλο, αντίστοιχα μια ενότητα για κάθε μοντέλο Note.

 

2. Γιατί έχει σταματήσει να δίνεται credit στους ανθρώπους που δίνουν tips ; Δεν θυμάμαι τη τελευταία φορά που είδα να δίνεται credit.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα. Μπορεί κάποιος, να πεί, όλες τις βαθμίδες, ανάλογα το όριο των μηνυμάτων; Για παράδειγμα, στα πόσα μηνύματα αναβαθμίζεται ένα μέλος σε HSUPA, HSDPA , 4G Member, 3G κλπ. Έψαξα για ανάλογο thread/νήμα, αλλά δεν βρήκα κάτι. Αν είναι εύκολο, θα ήθελα όλες τις βαθμίδες..

 

Edit: Τα Honored members, να εικάσω ότι είναι παλιοί Moderators? Ευχαριστώ εκ των προτέρων δια την όποια τυχόν απάντηση.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι απορίες σου καλύπτονται από την ενότητα βοήθειας του myPhone, και συγκεκριμένα την υποενότητα Χρήσιμες πληροφορίες και συμβουλές.

 

Συγκεκριμένα διαβάζουμε εκεί:

Ο τίτλος εξαρτάται άμεσα από τον αριθμό των μηνυμάτων του εκάστοτε μέλους, αλλά και από τον χρόνο κατά τον οποίο είναι εγγεγραμμένος. [...]

  • Mobile Newbie (01 έως 24 μηνύματα)
  • Mobile Member (25 έως 149 μηνύματα)
  • GSM Phase 1 Member (150 έως 249 μηνύματα, 100 ημέρες)
  • GSM Phase 2 Member (250 έως 399 μηνύματα, 100 ημέρες)
  • GPRS Member (400 έως 599 μηνύματα, 100 ημέρες)
  • HSCSD Member (600 έως 799 μηνύματα, 100 ημέρες)
  • EDGE Member (800 έως 1.199 μηνύματα, 200 ημέρες)
  • 3G Member (1.200 έως 2.399 μηνύματα, 200 ημέρες)
  • HSDPA Member (2.400 έως 4.799 μηνύματα, 200 ημέρες)
  • HSUPA Member (4.800 έως 9.599 μηνύματα, 200 ημέρες)
  • 4G Member (9.600 μηνύματα και άνω, 200 ημέρες)

 

Όσο αφορά τα Honored Members, διαβάζουμε: Κάποια μέλη έχουν τον τίτλο Honored Member. Πρόκειται για πρώην μέλη της ομάδας διαχείρισης, που για προσωπικούς ή άλλους λόγους δεν συνεχίζουν την προσφορά τους στο myphone.gr.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο και την ευγένεια σου να απαντήσεις! Edited by Vasileios26

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας βγάλει ήδη 5 νέα smartphone κάλο θα ήταν να μεταφερθεί στη κατηγορία 'Συσκευές'

[Τροποποίηση]

ΥΓ: Θα μπορούσε να αντικαταστήσει την Microsoft

Edited by ceron
Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σωστό, έγινε, μαζί με 2 άλλες αλλαγές στο συγκεκριμένο φορουμ. :) Όσο για τα tips, δεν είναι κάτι που συμβαίνει επίτηδες, απλά κατά 99% γράφονται τα συγκεκριμένα νέα από πηγές μας που συμπίπτουν με των tips, σε κάθε περίπτωση είναι καλοδεχούμενα τα tips :)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...