Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μήπως είναι εύκολο να μου πεις πως μεταφέρονται οι επαφές στον gmail λογαριασμό; Ευχαριστώ.

 

Δε θυμάμαι τι είχα κάνει ακριβώς, αλλά κοιτά στο hotmail από τον υπολογιστή αν έχει επιλογή για extract/save σε αρχείο πχ CSV. Μετά πας στο gmail πάλι από pc και έχει επιλογή να μπουν από το αρχείο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτη έχω κι εγώ, είναι πολύ καλή για τα λεφτά της και του πάει πολύ που κάνει αυτή την αντίθεση.

 

Ναι, δεν της φαινόταν πολύ καλή. Και δεν χαλάει την εμφάνιση του κινητού, έχει το πάχος που πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι τι είχα κάνει ακριβώς, αλλά κοιτά στο hotmail από τον υπολογιστή αν έχει επιλογή για extract/save σε αρχείο πχ CSV. Μετά πας στο gmail πάλι από pc και έχει επιλογή να μπουν από το αρχείο.

 

Ναι πράγματι υπάρχουν όλα αυτά που γράφεις αλλά ενώ κάνω την εισαγωγή του αρχείου CSV στο gmail δεν εμφανίζονται πουθενά οι επαφές.

Link to comment
Share on other sites

Ναι πράγματι υπάρχουν όλα αυτά που γράφεις αλλά ενώ κάνω την εισαγωγή του αρχείου CSV στο gmail δεν εμφανίζονται πουθενά οι επαφές.

 

Ρώτα στο γενικό θέμα του android, όλο και κάποιος θα ξέρει να σε βοηθήσει καθώς εδώ είναι off topic η συζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν , νομίζω πως τα πάει αρκετά καλά η μπαταρία . Σήμερα έβγαλα 14 ώρες περίπου σύνολο , με 2:15 ομιλία και 3:30 οθόνη μέχρι το 10% . Με λειτουργία eco ενεργοποιημένη και περιμένω από αύριο να ξαναδώ που θα μπει σε λειτουργία το snapdragon battery guru.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αντίστοιχη εμπειρία από άλλο κινητό LG με ενσωματωμένη μπαταρία ή αυτό είναι το πρώτο κινητό της εταιρείας με τέτοια μπαταρία;

Το είχα θέσει ερώτημα στην lg και δεν ήξεραν.

Οτι πάρεις 100...
Link to comment
Share on other sites

Το είχα θέσει ερώτημα στην lg και δεν ήξεραν.

 

τα vu σας κανουνε?:)

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Τα σπάει χαλαρά

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τα σπάει χαλαρά

 

ναι πες μα όμως σε πόσες ώρες λειτουργίας έβγαλες πεντέμιση ώρες ανοικτή οθόνη?

με τι χρήση κτλ :)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα κι εγω λοιπον.

Αν και "ολλανδικο" προεπιλεγμενη γλωσσα ηταν τα ελληνικα.

Το δουλεψα κανα μισαωρο και τωρα φορτιζει.

Με εξεπληξε το μεγεθος του.. το περιμενα πιο ατσουμπαλο. Επισης στο χερι μια χαρα μου καθεται.

Btw με το που το ενεργοποιησα ηρθε ειδοποιηση για firmware update περιπου 16,5mb, αλλα δεν το εκανα ακομα γιατι ηθελε περισσοτερη μπαταρια

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγη ώρα τώρα, που το έχω πάρει και εγώ , δεν το έχω ανοίξει ακόμη , θα βάλω ένα ωραίο καφέ πρώτα και μετά θα ξεκινήσω την ιεροτελεστία.....χα!χα!χα!....νομίζω η καλύτερη στιγμή είναι το box open.....Θα επανέλθω με τίς πρώτες εντυπώσεις ή απορίες μου.

 

Με την ευκαιρία να ρωτήσω σχετικά με την πρώτη φόρτιση, πόση ώρα θέλει ?

 

 

Thank you

Edited by OAL
Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα δεν με 8ελει η συσκευη . δευτερη φορα που το παρηγγειλα και το εστειλαν παλι σε λα8ος μερος!
Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα δεν με 8ελει η συσκευη . δευτερη φορα που το παρηγγειλα και το εστειλαν παλι σε λα8ος μερος!

 

 

Απίστευτο!!!!....πώς γίνετε αυτό ?....."κάθε εμπόδιο σε καλό" φίλε μου λέει μια παροιμία....

Link to comment
Share on other sites

Με την ευκαιρια να πω οτι το παρηγγειλα απο cityshop.gr

Ηταν το μοναδικο μαγαζι που δεν σε χρεωνε για αγορα με πιστωτικη (και μαλιστα εχει και 3 ατοκες αν και το πηρα χωρις δοσεις) και ειχε μεταφορικα 3,5 ευρω.

Χτες αργα το μεσημερι το παρηγγειλα, μεσα σε 15 λεπτα ελαβα sms με τον αριθμο φορτωτικης της κουριερ και σημερα πρωι πρωι το ειχα στα χερια μου.

Επισης απαντησαν αμεσως στο τηλεφωνο οταν θελησα κατι να ρωτησω κατι πριν την παραγγελια

Link to comment
Share on other sites

ναι πες μα όμως σε πόσες ώρες λειτουργίας έβγαλες πεντέμιση ώρες ανοικτή οθόνη?

με τι χρήση κτλ :)

 

1 ώρα περίπου κλήσεις,κάπου στα 40 μηνύματα,αλλά δε θυμάμαι πόσες ώρες σύνολο αν και δεν έχει και τόση σημασία από την στιγμή που βγάζει τόσες ώρες ανοιχτή οθόνη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα περίπου κλήσεις,κάπου στα 40 μηνύματα,αλλά δε θυμάμαι πόσες ώρες σύνολο αν και δεν έχει και τόση σημασία από την στιγμή που βγάζει τόσες ώρες ανοιχτή οθόνη.

 

έχει σημασία γιατί το να βγάζει 5 ώρες με ανοικτή οθόνη σε 5 ώρες λειτουργίας δεν είναι και ιδιαίτερα δύσκολο

το να βγάζει όμως 5 ώρες ανοικτή οθόνη με 2 ημέρες λειτουργίας είναι κάτι πολύ καλό ;)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

έχει σημασία γιατί το να βγάζει 5 ώρες με ανοικτή οθόνη σε 5 ώρες λειτουργίας δεν είναι και ιδιαίτερα δύσκολο

το να βγάζει όμως 5 ώρες ανοικτή οθόνη με 2 ημέρες λειτουργίας είναι κάτι πολύ καλό ;)

 

Έχει πολύ καλή αναμονή. Εγώ μέσο όρο καθημερινά βγάζω 3:30 + οθόνη και 2:30 + ώρες ομιλία. Συνολικός χρόνος περίπου στις 18 ώρες.

Εκεί περίπου έπαιζα και με το s3, αλλά με μια οθόνη μαυρο σκοτάδι ;-)

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγη ώρα τώρα, που το έχω πάρει και εγώ , δεν το έχω ανοίξει ακόμη , θα βάλω ένα ωραίο καφέ πρώτα και μετά θα ξεκινήσω την ιεροτελεστία.....χα!χα!χα!....νομίζω η καλύτερη στιγμή είναι το box open.....Θα επανέλθω με τίς πρώτες εντυπώσεις ή απορίες μου.

 

Με την ευκαιρία να ρωτήσω σχετικά με την πρώτη φόρτιση, πόση ώρα θέλει ?

 

 

Thank you

 

 

Καλορίζικο.

 

Μην την γονατιζεις γιατι αυτες οι μπαταριες δεν το γουσταρουν, αλλιως οταν φτασει 100% την βγαζεις. Ουτως ή αλλως τα κυκλωματα προστασιας απο υπερφορτιση την κοβουν.;)

 

 

 

 

 

παιδια εμενα δεν με 8ελει η συσκευη . δευτερη φορα που το παρηγγειλα και το εστειλαν παλι σε λα8ος μερος!

 

Α, καλα!!! Αν εχεις τυχη διαβενε, λεει η παροιμία! Αν ειναι δυνατον βρε παιδι μου!!!:eek:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Έχει πολύ καλή αναμονή. Εγώ μέσο όρο καθημερινά βγάζω 3:30 + οθόνη και 2:30 + ώρες ομιλία. Συνολικός χρόνος περίπου στις 18 ώρες.

Εκεί περίπου έπαιζα και με το s3, αλλά με μια οθόνη μαυρο σκοτάδι ;-)

 

τότε μια χαρά :)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Δε με ενδιεφερε ποτε η εμφανιση στα κινητα, ωστοσο το ειδε τυχαια σημερα η προισταμενη μου το πιανει στα χερια της και σχολιαζει εντυπωσιασμενη : "ειναι το πιο ομορφο κινητο που εχω δει" :ρ
Link to comment
Share on other sites

Kανουμε πλακα ετσι?Τι το θελα να παω στα Public σημερα?

Το κινητο δεν υπαρχει! ΤΑχυτατο και η οθονη αλλου .Εβαλα διπλα το S3 μου και λεω πλακα κανεις.Ανοιγε τις σελιδες αρκετα πιο γρήγορα και το ασπρο ασπρο.

Αν ειχε καλυτερη καμερα το ειχα ηδη αγορασει πουλώντας το S3 αλλα εχω καταβολευτει με την καμερα του S3 που βγαζει καταπληκτικες φωτο μερα-νυχτα.

Παντως η οθονη και η απόκριση της ειναι πολυ μπροστα στα ματια μου.Αν και πριν ειχα wave με super amoled τωρα S3 αλλα μου εκανε μεγαλη εντυπωση.Τωρα τι κανουμε?

Link to comment
Share on other sites

Εδω είσαι σε ενα λεπτό το έκανες

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2228613

 

Και αν θες και ξεκλείδωμα bootloader freegee απ το μαρκετ μονο του το κανει σε ενα λεπτό

 

ερωτηση,τι κατεβαζω απο δω,αυτο που λεει για nexus?http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2228613

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Kανουμε πλακα ετσι?Τι το θελα να παω στα Public σημερα?

Το κινητο δεν υπαρχει! ΤΑχυτατο και η οθονη αλλου .Εβαλα διπλα το S3 μου και λεω πλακα κανεις.Ανοιγε τις σελιδες αρκετα πιο γρήγορα και το ασπρο ασπρο.

Αν ειχε καλυτερη καμερα το ειχα ηδη αγορασει πουλώντας το S3 αλλα εχω καταβολευτει με την καμερα του S3 που βγαζει καταπληκτικες φωτο μερα-νυχτα.

Παντως η οθονη και η απόκριση της ειναι πολυ μπροστα στα ματια μου.Αν και πριν ειχα wave με super amoled τωρα S3 αλλα μου εκανε μεγαλη εντυπωση.Τωρα τι κανουμε?

:blink: Ακριβώς και γω αυτό το δίλλημα έχω... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Kανουμε πλακα ετσι?Τι το θελα να παω στα Public σημερα?

Το κινητο δεν υπαρχει! ΤΑχυτατο και η οθονη αλλου .Εβαλα διπλα το S3 μου και λεω πλακα κανεις.Ανοιγε τις σελιδες αρκετα πιο γρήγορα και το ασπρο ασπρο.

Αν ειχε καλυτερη καμερα το ειχα ηδη αγορασει πουλώντας το S3 αλλα εχω καταβολευτει με την καμερα του S3 που βγαζει καταπληκτικες φωτο μερα-νυχτα.

Παντως η οθονη και η απόκριση της ειναι πολυ μπροστα στα ματια μου.Αν και πριν ειχα wave με super amoled τωρα S3 αλλα μου εκανε μεγαλη εντυπωση.Τωρα τι κανουμε?

 

 

Ποστ #453 ρίχνεις μια ματιά κι εσύ και ο φίλος από πάνω για να πάρετε μια γεύση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση,τι κατεβαζω απο δω,αυτο που λεει για nexus?http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2228613

 

Στην πρωτη σελιδα εχει το ATTACHED FILES ...το motochooper αυτο κατεβασε θα δεις ειναι μονο του το αρχειο σε zip...

LG 4X. P880. LG G. E975.

Zopo Zp950+.

Lenovo p770. HTC ONE Χ.

Samsung S4 . 9505.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...