Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ για την διευκρίνιση, κάτι τελευταίο, σου μειώνει την φωτεινότητα της οθόνης καμιά φορά;

 

Το κάνει σε δύο περιπτώσεις :

1. Οταν είναι στο αυτοματο και ο φωτισμός είναι περίεργος.

2. Οταν θέλει να ρίξει την θερμοκρασία του επεξεργαστή, κατεβάζει μόνο του την φωτεινότητα και μόλις πέσει λιγάκι μπορείς να την ανεβάσεις πάλι,χειροκίνητα. Δεν το έχω αφήσει να δω αν το ξανανεβαζει μόνο του.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεκτα ολα αυτα που λετε αλλα ειναι γεγονος οτι η καμερα δεν ακολουθει το υπόλοιπο κινητο. Ειναι φανερα πισω.

Πες μου τώρα εσύ γιατί.

Και την κάμερα του S3 να είχε των 8ΜΡ, θα είχε κάθε λόγο να σβήσει όλον τον ανταγωνισμό την περίοδο που μας πέρασε.

Link to comment
Share on other sites

Πες μου τώρα εσύ γιατί.

Και την κάμερα του S3 να είχε των 8ΜΡ, θα είχε κάθε λόγο να σβήσει όλον τον ανταγωνισμό την περίοδο που μας πέρασε.

 

Νομιζω οτι απαντησες και μονος σου. Βρες μου ενα τηλεφωνο, ενα, που ειναι αψογο σ' ολα.

 

Αλλα να σου πω και εγω. Προσωπικα αν ειχε την καμερα του s3, θα εκανα τουμπες. Δεν θα ξαναγοραζα τηλεφωνο μεχρι αυτο να διαλυθεί στα χερια μου.

 

Σου απαντησα?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Στην θερμοκρασία επεξεργαστή είναι το ζουμί:p

Όχι στη γριά την κότα??

Νομιζω οτι απαντησες και μονος σου. Βρες μου ενα τηλεφωνο, ενα, που ειναι αψογο σ' ολα.

 

Αλλα να σου πω και εγω. Προσωπικα αν ειχε την καμερα του s3, θα εκανα τουμπες. Δεν θα ξαναγοραζα τηλεφωνο μεχρι αυτο να διαλυθεί στα χερια μου.

 

Σου απαντησα?

 

Προφανώς ήταν ρητορική ερώτηση!

Κι εγώ θα το παιρνα χτες.

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβα. Αλλα ξυνομουν να τα πω γιατι με εκνευρισε για πολοστη φορα αυτο το πραγμα, ε και αφου μου την εδωσες την πασα.....

 

Τα ειπα και ξεθυμανα:p

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αύριο λογικά το περιμένω.ελπίζω μόνο να μείνω ευχαριστημένος από την οθόνη και να μην δω τίποτα παράξενες αποχρώσεις στο λευκό.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο λογικά το περιμένω.ελπίζω μόνο να μείνω ευχαριστημένος από την οθόνη και να μην δω τίποτα παράξενες αποχρώσεις στο λευκό.

 

Αποκλείεται, έχει το λευκοτερο λευκό που έχεις δει ποτέ σε κινητό.

 

Δείτε κι ένα G vs Z vs ONE στο βίντεο

Edited by giannis12a

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση θέλω να κάνω αν κάποιοι είχαν στην κατοχή τους παλαιότερα πριν το G το Optimus 4X . Το Optimus G έχει την δυνατότερη ένταση απο τα ακουστικά και τα speakers ή το Optimus 4X ?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αύριο λογικά το περιμένω.ελπίζω μόνο να μείνω ευχαριστημένος από την οθόνη και να μην δω τίποτα παράξενες αποχρώσεις στο λευκό.

 

Καλημερα, καλο μηνα και καλο καλοκαιρι σε ολους!!!!!!!

 

Μονον αν εισαι ατυχος και παρεις συσκευη με προβλημα. Αλλιως δεν παιζει κατι τετοιο!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, καλο μηνα και καλο καλοκαιρι σε ολους!!!!!!!

 

Μονον αν εισαι ατυχος και παρεις συσκευη με προβλημα. Αλλιως δεν παιζει κατι τετοιο!

 

Ελπίζω να μην συμβεί κάτι τέτοιο.αν και νομίζω ότι δεν έχει ακουστεί κάτι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, οσο να 'ναι δεν εχει βγει χθες. Εχει καιρο που κυκλοφορεί οποτε τα παιδικα τα εχει ουτως ή αλλως περάσει.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή με το optimus 2X που είχα παλαιότερα είχα πρόβλημα με το GPS του(δεν κλείδωνε εύκολα δορυφόρους) , θέλω να ρωτήσω το G στο θέμα αυτό πώς είναι ?

 

Thank you

Link to comment
Share on other sites

Επειδή με το optimus 2X που είχα παλαιότερα είχα πρόβλημα με το GPS του(δεν κλείδωνε εύκολα δορυφόρους) , θέλω να ρωτήσω το G στο θέμα αυτό πώς είναι ?

 

Thank you

 

Σε ελαχιστα δευτερόλεπτα εχει κλειδωσει. Δεν εχει κανενα πρόβλημα.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση θέλω να κάνω αν κάποιοι είχαν στην κατοχή τους παλαιότερα πριν το G το Optimus 4X . Το Optimus G έχει την δυνατότερη ένταση απο τα ακουστικά και τα speakers ή το Optimus 4X ?

 

Ευχαριστώ

 

Δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι.. είχα το 4Χ έχω δοκιμάσει και το G στα καταστήματα δεν είδα καμία διαφορά.

Φιλικά, Κύρος.:)
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρέλαβα. Το κινητό είναι όνειρο! Το ποιο ομαλό κινητό που είχα ποτέ!!! Ποιο ομαλό και από iPhone! :-) Viva Korea... Edited by rocobloco
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρέλαβα. Το κινητό είναι όνειρο! Το ποιο ομαλό κινητό που είχα ποτέ!!! Ποιο ομαλό και από iPhone! :-) Viva Korea...

Καλορίζικο.

Φιλικά, Κύρος.:)
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς δεν θέλω γέλια!

Μια φίλη που της το συνέστησα να πάει να το δει, το είδε σε κατάστημα και της φάνηκε ότι η ακμή του, είναι κάπως "αιχμηρή" σαν να "κόβει" κάπως το χέρι όταν το πιάνεις από μπροστά. (Όχι όταν το χεις και κάθεται με τη ράχη στο χέρι.) Μόνο η ακμή/το τριγύρω της πρόσοψης.

Κανένα από τα άλλα sony, sams, lg δεν είχε τέτοιο ζήτημα.

Κανένα σχόλιο; Είναι όντως έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς δεν θέλω γέλια!

Μια φίλη που της το συνέστησα να πάει να το δει, το είδε σε κατάστημα και της φάνηκε ότι η ακμή του, είναι κάπως "αιχμηρή" σαν να "κόβει" κάπως το χέρι όταν το πιάνεις από μπροστά. (Όχι όταν το χεις και κάθεται με τη ράχη στο χέρι.) Μόνο η ακμή/το τριγύρω της πρόσοψης.

Κανένα από τα άλλα sony, sams, lg δεν είχε τέτοιο ζήτημα.

Κανένα σχόλιο; Είναι όντως έτσι;

Και σε εμένα το ίδιο μου φαίνεται, αλλά δεν έδωσα πολύ σημασία σε αυτό. Στην λαβή είναι λίγο παράξενο σε σχέση με το N4.

Φιλικά, Κύρος.:)
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς δεν θέλω γέλια!

Μια φίλη που της το συνέστησα να πάει να το δει, το είδε σε κατάστημα και της φάνηκε ότι η ακμή του, είναι κάπως "αιχμηρή" σαν να "κόβει" κάπως το χέρι όταν το πιάνεις από μπροστά. (Όχι όταν το χεις και κάθεται με τη ράχη στο χέρι.) Μόνο η ακμή/το τριγύρω της πρόσοψης.

Κανένα από τα άλλα sony, sams, lg δεν είχε τέτοιο ζήτημα.

Κανένα σχόλιο; Είναι όντως έτσι;

 

Όχι δεν είναι έτσι όπως τα λέει. Τουλάχιστον σ εμένα. Αυτο που λέει το έχει πολύ έντονα το experia z.

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα το ίδιο μου φαίνεται, αλλά δεν έδωσα πολύ σημασία σε αυτό. Στην λαβή είναι λίγο παράξενο σε σχέση με το N4.

 

Εννοείς λίγο πιο άβολο,σωστά?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...