Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι οταν σε καλοθν απο σταθερο που δεν ειναι αποθηκευμενο σου βγαζει την περιοχη...βασικα πιστευω απο το προθεμα...το εκανε και το dhd που ειχα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για μένα το navigon Είναι το καλύτερο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα το navigon Είναι το καλύτερο

 

Όλα καλά είναι. Και το κυριότερο η συσκευή μας τα τρέχει άψογα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρε παιδιά τι πρόγραμμα πλοήγησης έχετε βάλει στο G ? Ποιόν είναι καλό για το G ?

 

Όλα δουλεύουν το ίδιο καλά στη συσκευή σου, περισσότερα για τα προγράμματα πλοήγησης όμως εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271530

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι πρόγραμμα πλοήγησης έχετε βάλει στο G ? Ποιόν είναι καλό για το G ?

Δοκίμασε τo don't panic υπάρχει σε demo στη forthnet με τους καλύτερους χάρτες και καλο πρόγραμμα( ό χι το κα λύτερο) δεν θα βρεις το καλυτερο προγραμμα με τους καλυτερους χαρτες!

Οτι πάρεις 100...
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα αυτη τη θήκη απο ebay, και ειμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

http://rover.ebay.com/rover/0/e11050.m43.l1123/7?euid=6f976bfc415f4a7481bcd8978b2bc07d&loc=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.co.uk%2Fws%2FeBayISAPI.dll%3FViewItem%26item%3D121081283293%26ssPageName%3DADME%3AX%3AAAQ%3AGB%3A1123

 

Συνδυάζεται άψογα με το κινητό, έχει πολύ καλή ποιότητα και είναι κυριλάτη όπως και το κινητό μας.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα αυτη τη θήκη απο ebay, και ειμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

http://rover.ebay.com/rover/0/e11050.m43.l1123/7?euid=6f976bfc415f4a7481bcd8978b2bc07d&loc=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.co.uk%2Fws%2FeBayISAPI.dll%3FViewItem%26item%3D121081283293%26ssPageName%3DADME%3AX%3AAAQ%3AGB%3A1123

 

Συνδυάζεται άψογα με το κινητό, έχει πολύ καλή ποιότητα και είναι κυριλάτη όπως και το κινητό μας.

Πάρα πολύ ωραία, και πρακτική και το κυριότερο ...κουμπώνει!

Link to comment
Share on other sites

Την παρήγγειλα κι εγώ σε navy blue/lime αν και θα είναι δύσχρηστη κατά την ομιλία.

Ελπίζω να βγαίνει εύκολα το κινητό από τη θήκη.

Πήρα κι ένα mhl καλώδιο με 8 λίρες και καθαρισα από αξεσουάρ προς το παρόν: )

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρέθηκα σήμερα σε κατάστημα wind και το είχε σε dummy χωρίς να μπορείς να το πιάσεις. Από κάτω είχε το htc one . To LG φαινόταν αρκετά φαρδύ ενώ το HTC ήταν πιο βολικό στο χέρι λόγω μεγαλύτερου ύψους και μικρότερου πλάτους. Πως σας φαίνεται γενικά στο χέρι ? βολεύει ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρέθηκα σήμερα σε κατάστημα wind και το είχε σε dummy χωρίς να μπορείς να το πιάσεις. Από κάτω είχε το htc one . To LG φαινόταν αρκετά φαρδύ ενώ το HTC ήταν πιο βολικό στο χέρι λόγω μεγαλύτερου ύψους και μικρότερου πλάτους. Πως σας φαίνεται γενικά στο χέρι ? βολεύει ?

 

Βολεύει φίλε μου και δεν έχει μεγάλη διάφορα από το one.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Για πειτε ρε παιδια σε βαρια παιχνιδια (οπως π.χ RR3) αντεχει απο αποψη αυτονομιας και τρεχει κανονικα αλαγκαριστα οπως στα High end smartphones??
Link to comment
Share on other sites

Για πειτε ρε παιδια σε βαρια παιχνιδια (οπως π.χ RR3) αντεχει απο αποψη αυτονομιας και τρεχει κανονικα αλαγκαριστα οπως στα High end smartphones??

 

Φιλέ μου το RR3 τρέχει αλλαγκαριστα και σε διπυρινα κινητά..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι σε 3g. Μετά τικάρω τη χρήση μόνο 2g. Αν μετά ξετικάρω το 2g, αντί να με γυρίσει σε 3g, με πηγαίνει σε 4g.

Γιατί το κάνει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Για πειτε ρε παιδια σε βαρια παιχνιδια (οπως π.χ RR3) αντεχει απο αποψη αυτονομιας και τρεχει κανονικα αλαγκαριστα οπως στα High end smartphones??

 

Γιατί αυτό τι είναι,μεσαίας κατηγορίας???

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι σε 3g. Μετά τικάρω τη χρήση μόνο 2g. Αν μετά ξετικάρω το 2g, αντί να με γυρίσει σε 3g, με πηγαίνει σε 4g.

Γιατί το κάνει αυτό;

 

Συγνώμη, αλλά δεν κατάλαβα τι ακριβώς κάνεις. Καταλικτικά, θέλεις να πεις ότι αν και έχεις επιλεγμένο το 2G/3G, το τηλέφωνο σε γυρνάει σε 4G από μόνο του? :blink:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

WCDMA είναι το 3g.

LTE είναι το 4g.

Άρα εφόσον έχεις ενεργοποιημένη την πρώτη επιλογή στο πινακακι, έχεις ενεργοποιημένο το 4g από τον πάροχο σου και σε βρίσκεσαι σε περιοχή που βρίσκεται με 4g, τότε λογικό να μπαίνεις με 4g

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναλέω γιατί δεν έγινα κατανοητός.

Έχω επιλέξει 3g

[ATTACH]33380[/ATTACH]

Το γυρίζω σε 2g

[ATTACH]33381[/ATTACH]

Αν ξετικάρω το 2g, με γυρίζει σε 4g και όχι σε 3g που είχα πιο πριν [ATTACH]33382[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος να βάλει μερικές φωτογραφίες εσωτερικού /εεξωτερικού χώρου, νύχτα / ημέρα κτλ;

 

Δεν εμπιστεύομαι κανένα review και ουσιαστικά είναι ο μόνος λόγος που το σκέφτομαι για αγορά μιας και το s3 μας άφησε χρόνους..

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναλέω γιατί δεν έγινα κατανοητός.

Έχω επιλέξει 3g

[ATTACH]33380[/ATTACH]

Το γυρίζω σε 2g

[ATTACH]33381[/ATTACH]

Αν ξετικάρω το 2g, με γυρίζει σε 4g και όχι σε 3g που είχα πιο πριν [ATTACH]33382[/ATTACH]

 

Ναι, οντως ετσι κανει. Δεν το ειχα ρυθμίσει ποτε μ' αυτο τον τρόπο. Ισως ειναι μια φαστ ρύθμιση που οταν την αναιρείς παει κατ' ευθειαν στο default, που ειναι το free τελειως (2G-3G-4G). Κατι τετοιο υποπτεύομαι. :rolleyes:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναλέω γιατί δεν έγινα κατανοητός.

Έχω επιλέξει 3g

[ATTACH]33380[/ATTACH]

Το γυρίζω σε 2g

[ATTACH]33381[/ATTACH]

Αν ξετικάρω το 2g, με γυρίζει σε 4g και όχι σε 3g που είχα πιο πριν [ATTACH]33382[/ATTACH]

 

Οκ τώρα κατάλαβα τι έλεγες.

Προφανώς τη λειτουργία που τσεκάρεις το 2g την έχει για κάτι σαν γρήγορη αλλαγή δικτύου και όχι σαν προσωρινή αλλαγή δικτύου.

Οπότε όταν ξετικαρεις τη χρήση μόνο δικτύου 2g δεν του λες πήγαινε με στην προηγούμενη κατάσταση, του λες πήγαινε με στο καλύτερο διαθέσιμο δίκτυο, στη default επιλογή.

Όντως φαίνεται σαν bug, αλλά δεν είναι. Απλά λειτουργεί με διαφορετικό σκεπτικό

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να κάνουμε quick memo σε μία εφαρμογή που είναι full screen ;

 

Όπως;.........

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος να βάλει μερικές φωτογραφίες εσωτερικού /εεξωτερικού χώρου, νύχτα / ημέρα κτλ;

 

Δεν εμπιστεύομαι κανένα review και ουσιαστικά είναι ο μόνος λόγος που το σκέφτομαι για αγορά μιας και το s3 μας άφησε χρόνους..

 

https://www.dropbox.com/sh/oxhbfmpqbhx4hb8/WBwv0CSO8z

 

Πάρε μια ιδέα, αλλά δεν φτάνει την καμερα του S3.

Γενικώς όμως αν φύγεις από το αυτόματο μπορείς να πετύχεις καλό αποτέλεσμα.

Edited by giannis12a

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Όπως;.........

 

Οποιαδήποτε εφαρμογή που λειτουργεί σε full screen και δεν έχεις πρόσβαση στη notification bar.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...