Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν μπορείς να εξηγήσεις λίγο καλύτερα τι εννοείς ?

 

δεν νμζω να υπαρχει κατι αλλο :ΡΡΡΡΡ χαχ..

 

στν αρχικη μ...τερμα κατω..εχω 5 εικονιδια....1αν φακελο με τα Social ...Κλησεις,μνματα,Ιντερνετ και τελος εφαρμογες..δλδ το μενου..ετσι οπως στα ειπα με τν σειρα...οταν μπω στον φακελο social και ανοιξω μια εφαρμογη...τν επιλογη του "μενου" μου τν φερνει 2ερη..και πανε οι "κλησεις" στν 5η θεση...Κανουν τραμπα :ΡΡΡ και οταν ξανα κανω τν διαδικασια..αλλαζουν παλι :wacko::wacko:

KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν νμζω να υπαρχει κατι αλλο :ΡΡΡΡΡ χαχ..

 

στν αρχικη μ...τερμα κατω..εχω 5 εικονιδια....1αν φακελο με τα Social ...Κλησεις,μνματα,Ιντερνετ και τελος εφαρμογες..δλδ το μενου..ετσι οπως στα ειπα με τν σειρα...οταν μπω στον φακελο social και ανοιξω μια εφαρμογη...τν επιλογη του "μενου" μου τν φερνει 2ερη..και πανε οι "κλησεις" στν 5η θεση...Κανουν τραμπα :ΡΡΡ και οταν ξανα κανω τν διαδικασια..αλλαζουν παλι :wacko::wacko:

 

Α! κατάλαβα .

Δοκίμασε ενα reboot για αρχή μήπως και στρώσει .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Α! κατάλαβα .

Δοκίμασε ενα reboot για αρχή μήπως και στρώσει .

 

εκανα....δν εστρωσε...

πηρα τν φακελο απο κει..κ οσες δοκιμες κ αν εκανα δν το ξανα αλλαξε θεση..

τι να πεις...:ninja:

KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε παρατηρησει ενα τα buttons του κινητου σας ψιλοπαιζουν παρα πολυ ελαχιστα?σας ευχαριστω κ καλη συνεχεια!

 

Ναι μην αγχώνεσαι :)

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί πουθενά για διαφορές μεταξύ της 4.0.4 και της 4.1.1?

Επίσης πριν περάσω την 4.1.1 πατώντας τα κουμπιά "μενού" + "επιστροφή" (τα 2 στο κάτω μέρος της οθόνης, αριστερά και δεξιά από το κεντρικό πλήκτρο) ένιωθα μία ελαφριά δόνηση που την είχα συνηθίσει ενώ τώρα ότι κι αν προσπάθησα δεν κατάφερα να το ενεργοποιήσω.

Το έχει κάνει και σε κάποιον άλλο;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί πουθενά για διαφορές μεταξύ της 4.0.4 και της 4.1.1?

Επίσης πριν περάσω την 4.1.1 πατώντας τα κουμπιά "μενού" + "επιστροφή" (τα 2 στο κάτω μέρος της οθόνης, αριστερά και δεξιά από το κεντρικό πλήκτρο) ένιωθα μία ελαφριά δόνηση που την είχα συνηθίσει ενώ τώρα ότι κι αν προσπάθησα δεν κατάφερα να το ενεργοποιήσω.

Το έχει κάνει και σε κάποιον άλλο;

Ευχαριστώ

 

Καλησπερα.Πηγαινε ρυθμισεις Ήχος και επελεξε Ανταποκριση Δονησης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα!!!ειναι κινηταρα!!430 αποδειξη απο wind 2μηνων αριστο!ειναι ελληνικο κ αν ναι ποτε θα εχω την jb αν ηταν brand.δεν θα επρεπε να ανοιγει με τοβσημα της wind?
Link to comment
Share on other sites

Έχω την δανέζικη HTD.Μπορείτε να μου πείτε μερικές (multi CSC) roms που έχουν τακτικές αναβαθμίσεις;

 

Κανείς ;

Link to comment
Share on other sites

Κανείς ;

 

 

Ρομς με τακτικές αναβαθμίσεις ? Τι σημαίνει αυτό? Υπάρχουν χώρες που η ρομς τους αναβαθμίζονται συνεχώς ενώ άλλες όχι...?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

εφαγα το βραδυ να προσπαθωντας να κανω το kies να λειτουργησει μπας και παρω αναβαθμηση.ε δεν τα καταφερα!!!:mad::mad::mad: τη μια δεν εβλεπε το s3 την αλλη κατεβαζε τα αρχεια για αναβαθμηση και μετα εκλεινε...

δεν αντεχω αλλο!καποια στιγμη θα ερθει μεσω wifi..δεν ξαναμπλεκω με το kies!:rocket:

Edited by cute_eyes
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς αν με το kies που παίρνεις backup όλες τις εφαρμογές και επαφές του κινητού κλπ κλπ μπορείς να κανεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων πάρεις την αναβάθμιση και μετά μπορείς να τα επαναφερεις να δουλεύουν σωστά αλλά στην jelly bean ? ?
GSXR 1000 K8 - Galaxy NOTE 3 - DELL XPS 12
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, κάτι που παρατήρησα και με "ξενέρωσε" πολύ, είναι ότι μετά το jellybean, στην κάμερα, δεν έχω πλέον δυνατότητα για manual iso μαζί με HDR ON... Οπότε σε χαμηλό φωτισμό, οπού μπορούσα να κατεβάσω iso (άρα και θόρυβο), και έβαζα hdr, έπαιρνα πίσω το χαμένο brightness, και παράλληλα δεν είχα θόρυβο. Τώρα με hdr το βράδυ, έχω μόνο auto iso και συνεπώς θόρυβο.... Κρίμα.

 

Συμπέρασμα δικό μου:

Εφόσον το κινητό μου που δεν το έχω πειράξει απο ρομ αλλά (μεγάλο αλλά) έχω κάνει αναβάθμιση μόνο στο firmware της κάμερα και δεν έχω την επιλογή που λές και δεν έχω 4.1.1 τότε το update σε 4.1.1 δεν βάζει μόνο το update του android αλλά κάνει και update στο firmware της κάμερας.

Link to comment
Share on other sites

Συμπέρασμα δικό μου:

Εφόσον το κινητό μου που δεν το έχω πειράξει απο ρομ αλλά (μεγάλο αλλά) έχω κάνει αναβάθμιση μόνο στο firmware της κάμερα και δεν έχω την επιλογή που λές και δεν έχω 4.1.1 τότε το update σε 4.1.1 δεν βάζει μόνο το update του android αλλά κάνει και update στο firmware της κάμερας.

 

Ετσι είναι, τα προηγούμενα update μου είχαν αλλάξει και το firmware της κάμερας (ακόμη και σε ICS).

Θα ήταν παράλογο να χρειαζόταν χειροκίνητη αναβάθμιση από κρυφό menu.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε η Ελληνικη της Βονταφον!

Πώς βγήκε?? Έχω αγοράσει το S3 χωρίς συμβόλαιο και έχω VF, πάω να το δω μέσω ΟΤΑ και τζίφος.

 

Ρε παιδιά, έχω βάλει μία ρύθμιση και η οθόνη "σβήνει" πολύ εύκολα (δεν εννοώ τον χρόνο). Για να γίνω πιο συγκεκριμένος, όταν περνάω πχ το δάχτυλο δίπλα από το Logo, το κινητό "ανιχνεύει" ότι υπάρχει "εμπόδιο" και κλείνει την οθόνη. Αυτό είναι ιδιαίτερα εκνευριστικό διότι ελέγχω συχνά τα notifications (με scroll down) αλλά άμα βάλω το δάχτυλο λίγο πιο πάνω η οθόνη κλείνει.

Τι μπορεί να είναι; smart stay, κάτι άλλο;

 

ευχαριστώ,

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε η Ελληνικη της Βονταφον!

 

Όντως ... 32GB απο πλαίσιο και μόλις έκανα την αναβάθμιση σε 4.1.1

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω την αναβάθμιση μέσω KIES αλλά δεν μπορώ. Μου βγάζει ότι υπάρχει νέα έκδοση firmware πατάω upgrade και το κατεβάζει κανονικά αλλά μετά το KIES κλείνει τελείως.. Ξέρει κανείς τι παίζει; Το κινητό είναι με stock unrooted.
Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα σημερα το πρωι μου ηρθε η ειδοποιηση αλλα θα το κανω οταν τυρισω σπιτι!

 

Παιδια, πρωτες εντυπωσεις πως ειναι?

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...