Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι ετσι ακριβως..στο παντα ειναι..σε τι πρεπει να παει :Ρ ?

 

Εκει σωστά ειναι..

Ελεγα οτι μπορει να ηταν στο ποτε και να εφταιγε αυτο.

Συμβαινει συχνα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ναι ετσι ακριβως..στο παντα ειναι..σε τι πρεπει να παει :Ρ ?

 

Θα σου έλεγα μήπως εχει κάποια ρυθμίσει ώστε να βάζεις χρονικό όριο για να απενεργοποιείτε το wifi .

Αλλά αυτο που είναι παράξενο εναι , το οτι δείχνει να έχει σήμα ενω στην πραγματικότητα δεν έχει .

 

Ψαξτο λίγο και αν δεν βρεις λύσει δοκίμασε με factory reset .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ασύρματα μέσω WiFi μπορώ και βλέπω τα βίντεο μου στην τηλεόραση μου. Το ίδιο όμως δεν μπορώ να κανω στη μουσική αφού ο ενσωματωμένος player δεν έχει επιλογή για άλλες συσκευές.

Υπάρχει κάτι που θα πρέπει να κάνω για να μπορώ να παίξω μουσική ασύρματα σε άλλες συσκευές;

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ.

Κοιτώντας το μάνιουαλ,,λέει κάπου οτι για να βάλεις θερινή ώρα,αρκεί να πατήσεις παρατεταμένα το ρολόι,και μετά να βαλεις τις επιλογές γίαυτο.

Το έκανα,αλλα το μόνο που κατάφερα,ήταν να βγουν όι εικόνες 4ρολογιων,το ένα δίπλα στο άλλο.

Πως τα σβύνω απο κει,αλλα και πως βάζουμε τη θερινή ώρα;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ.

Κοιτώντας το μάνιουαλ,,λέει κάπου οτι για να βάλεις θερινή ώρα,αρκεί να πατήσεις παρατεταμένα το ρολόι,και μετά να βαλεις τις επιλογές γίαυτο.

Το έκανα,αλλα το μόνο που κατάφερα,ήταν να βγουν όι εικόνες 4ρολογιων,το ένα δίπλα στο άλλο.

Πως τα σβύνω απο κει,αλλα και πως βάζουμε τη θερινή ώρα;

 

Γνωρίζω οτι η ρυθμίσεις ωρας , time zone , ημερομηνίας , μπορούν να αλλάξουν απο τις ρυθμίσεις >ημερομηνία και ώρα .

Αν και είμαι σχεδόν σίγουρος οτι η ώρα θα αλλάξει μόνη της γιατί πρέπει να είναι στο αυτοματη

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ασύρματα μέσω WiFi μπορώ και βλέπω τα βίντεο μου στην τηλεόραση μου. Το ίδιο όμως δεν μπορώ να κανω στη μουσική αφού ο ενσωματωμένος player δεν έχει επιλογή για άλλες συσκευές.

Υπάρχει κάτι που θα πρέπει να κάνω για να μπορώ να παίξω μουσική ασύρματα σε άλλες συσκευές;

 

Πως το έκανες αυτό φίλε μου?

 

Γεια σε όλους..Πώς μπορώ να συνδεθώ με all share με το s3 Μου σε Samsung smart tv?...Ακολουθώ κάποια συγκεκριμένη διαδικασία?

 

Κάποια απάντηση εδώ?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα!! Ευτυχής κάτοχος εδώ και 2 βδομάδες ενός Siii (πρώην κάτοχος iphone 3gs). Αγορασμένο απο ιντερνετομάγαζο και χθές αναβαθμίστηκε και το δικό μου. Αντιμετωπίζω δυο προβληματάκια. Μετά την αναβάθμιση το viber μου εμφανίζει μόνο 2 επαφές. Τη διέγραψα την εφαρμογή και την εγκατέστησα ξανά αλλά πάλι τα ίδια. Και ένα δεύτερο προβληματάκι ανάβει η οθόνη του κινητού στα καλά καθούμενα. Σβήνω όλες τις ανοιχτές εφαρμογές απο τη διαχείριση της μνήμης αλλά συνεχίζει και το κάνει.Ευχαριστώ!!
Link to comment
Share on other sites

Πως το έκανες αυτό φίλε μου?

 

http://i402.photobucket.com/albums/pp110/cinemusic/Screenshot_2012-10-27-15-14-45.png

https://www.dropbox.com/s/a36eoxrwcqeeuib/Screenshot_2012-10-27-15-14-45.png

 

Με τον ενσωματωμένο player.

Βέβαια θα πρέπει η τηλεόραση σου να έχει WiFi και να συνδέεται στο ρουτερ όπως γίνεται με το κινητό.

Από κει και ύστερα εφόσον βρίσκονται στο ίδια δίκτυο η μεταφορά της εικόνας από το κινητό σου στο ρουτερ και μετά στην τηλεόραση γίνεται αυτόματα.

 

Όπως βλέπεις πάνω αριστερά έχει ένα εικονίδιο με τον αριθμό ένα.

Όταν ξεκινάς το βίντεο το κανείς κλικ και σου δείχνει το βίντεο στην tv

Edited by telmusic
Link to comment
Share on other sites

Οση ωρα εχει γραψει η μπαταρια απο την ωρα που το φορτισα,τον ιδιο χρονο εχει και σε Αναμονη(καταναλωση μπαταριας απο το ραδιοφωνο του κινητου).Τι φταιει γι αυτο?

Galaxy S3

Link to comment
Share on other sites

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

 

5" ιντσο αλλά διατηρώντας τις ίδιες διαστάσεις;

Link to comment
Share on other sites

Οση ωρα εχει γραψει η μπαταρια απο την ωρα που το φορτισα,τον ιδιο χρονο εχει και σε Αναμονη(καταναλωση μπαταριας απο το ραδιοφωνο του κινητου).Τι φταιει γι αυτο?

Galaxy S3

Χαμένοι στη μετάφραση! "ραδιόφωνο" εννοεί την σύνδεση GSM

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

 

Από ότι καταλαβαίνω χρησιμοποιώντας το google translate πρόκειται μάλλον για εικασίες και σκέψεις σχετικά με το πως θα πρέπει να είναι ο διάδοχος του s3 και όχι για πληροφορίες. Δεν νομίζω άλλωστε να έχει πρώτο πληροφορίες για το s4 ένα ιταλικό blog ακόμα και αν έχει τη λέξη samsung στον τίτλο του. Είναι πολύ νωρίς για κάτι τέτοιο (άσχετα αν η samsung προφανώς θα έχει ήδη προχωρήσει σε ένα αρχικό σχεδιασμό του τηλεφώνου) ενώ πιστεύω πως στην τελική του μορφή το s4 θα πρέπει να έχει κάποια ουσιώδη διαφορά από τον προηγούμενο σχεδιασμό και όχι απλά να εκτείνεται η οθόνη του σε όλο το πλάτος του τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

Χαμένοι στη μετάφραση! "ραδιόφωνο" εννοεί την σύνδεση GSM

Nαι!Ετσι ακριβως το γραφει στο κινητο! Τι φταιει γι αυτους τους χρονους?Δεν ηταν ετσι!

Edited by GeoSmart
Link to comment
Share on other sites

 

Η Samsung το έχει ήδη διαψεύσει αυτό.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, Έκανα αναβάθμιση σε jelly bean , αλλά στην μπάρα που ανοίγει χάθηκε το drive mode, που το ξαναβρίσκω αυτό ? μπορώ να το ξαναβάλω στην μπάρα?

Επίσης το Led ανάβει πιο αχνά όταν το φορτίζω ή όταν έρχετε email, Το κάνει και σε άλλον αυτο ?

Edited by choices
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, Έκανα αναβάθμιση σε jelly bean , αλλά στην μπάρα που ανοίγει χάθηκε το drive mode, που το ξαναβρίσκω αυτό ? μπορώ να το ξαναβάλω στην μπάρα?

Επίσης το Led ανάβει πιο αχνά όταν το φορτίζω ή όταν έρχετε email, Το κάνει και σε άλλον αυτο ?

 

Δε μπορείς να το ξαναβάλεις στη μπάρα, αλλά μπορείς να το βρεις στο languages and input -> text to speech output. Και ναι το led είναι λιγότερο φωτεινό.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Γιατί όταν πάω να κάνω πολλαπλή αποστολή sms με την μαμίσια εφαρμογή μου μετατρέπει το μήνυμα σε multimedia; Μπορώ να το αποφύγω;
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορείς να το ξαναβάλεις στη μπάρα, αλλά μπορείς να το βρεις στο languages and input -> text to speech output. Και ναι το led είναι λιγότερο φωτεινό.

 

 

Σε ευχαριστώ, Επίσης παρόλο που έχω βάλει τον Flash player δεν μπορώ να δώ κάποια videakia που έβλεπα πρίν, πρέπει να κάνω κάτι....

Edited by choices
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, Επίσης παρόλο που έχω βάλει τον Flash player δεν μπορώ να δώ κάποια videakia που έβλεπα πρίν, πρέπει να κάνω κάτι....

 

Με τον browser του κινητου λειτουργει πληρως ο flash player, σε αλλους browsers σε ορισμενα sites δειχνει να μην τον υποστηριζει σωστα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, Επίσης παρόλο που έχω βάλει τον Flash player δεν μπορώ να δώ κάποια videakia που έβλεπα πρίν, πρέπει να κάνω κάτι....

Σε κάποιες σελίδες υπάρχει ενα θέμα αλλά σε γενικές γραμμές δουλεύει μια χαρά .

Έχεις βαλει την τελευταία εκδοσή του flash ?

Με την 4.1 crashαρει το internet.Τι γινεται???

Δεν εχω παρατηρήσει κατι τέτοιο ,αν εννοείς βεβαία το broswing ,κανε ενα clear data και cache στον broswer .

Αν κατάλαβα καλά σε τι αναφέρεσαι .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...