Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α επίσης όσον αφορά τα 2 πρηγούμενα ποστ μου βρήκα στο περίπου νομίζω και αυτό που έψαχνα ΕΔΩ

 

Περιμένω την απάντηση του προμηθευτή για το πως είναι η θήκη στο πίσω μέρος της κάμερας....

 

http://i.ebayimg.com/t/Ultra-Slim-Quality-PU-Leather-Flip-Book-Case-Cover-For-Nokia-Lumia-Mobile-Series-/00/s/NTEwWDQ4MA==/z/b7QAAOxyUrZS7NXE/$_12.JPG

 

----- προσθήκη μηνύματος 65 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω θα σου έλεγα να μην την πάρεις... φαίνεται άθλια... :lol:

 

Χαχαχα... Δεν θα την έπαιρνα στο κίτρινο ρε... Θα έπαιρνα το μαύρο... Αλλά αυτή ήταν η μόνη φώτο που φαινόταν καλά το πίσω μέρος...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 912
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω πάρει τέτοιου στυλ και πολύ πιο φθηνές από αυτές που ποστάρεις... Δες πχ ΕΔΩ και ΕΔΩ

 

Εγώ όμως θέλω και μία σαν αυτή που πόσταρα για μεγαλύτερη ευκολία και να μην χρειάζεται να βάζω-βγάζω συνέχεια το κινητό... Όχι ότι με ενοχλεί τόσο αλλά θα ήθελα και μία τέτοια, να καλύπτει και την οθόνη αλλά να μην είναι και τόσο χοντρή και χαλάει το κινητό...

 

Αυτές που δείχνεις δεν έχουν καμία σχέση. βασικά εδώ ισχύει το ό,τι πληρώνεις παίρνεις.

Της fitbag είναι άλλη ποιότητα πολύ λεπτές και μαλακές και αγκαλιάζουν τη συσκευή. Το κομμάτι του φακού προσαρμόζεται απόλυτα. Για μένα είναι top.

 

Αν δε θέλεις όμως το βάλε βγάλε είν αι άλλο ζήτημα και πάω πάσο :)

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Εγω πήρα αυτο το φορτιστή για το 1020 για 2 λογους : http://www.ebay.com/itm/181088247192?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

1) εχει μακρυ καλωδιο και φορτιζει ΑΝΕΤΑ πλεον οταν το εχω στη βαση σαν GPS

 

2) ειναι 1.5Α ( πριν ειχα ενα 400mah LoL!!! ) και φορτιζει σαν να ειμαι σπιτι επιτελους! Γρήγορα!

 

σου ηρθε;;πως δουλευει;;

Link to comment
Share on other sites

σου ηρθε;;πως δουλευει;;

 

ΗΡΘΕ αλλα δεν δουλευε καν! χαχα. τους το ειπα και μου στελνουνε καινουριο τσαμπα φυσικα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Πήρα το lumia 630 είχα δυο handsfree,ένα sony κι ένα samsung αλλά δεν παίζουν.

 

Κάτι που σημαίνει ότι πρέπει να πάρω κάποιο Νοκια.

 

Έχετε να προτείνετε κάτι;

 

Πρώτη φορά πάντως που δεν παίζουν ακουστικά σε κινητό.

Link to comment
Share on other sites

ΗΡΘΕ αλλα δεν δουλευε καν! χαχα. τους το ειπα και μου στελνουνε καινουριο τσαμπα φυσικα!

 

εγω βρηκα εναν 2.1Α για το 1020 μας...απο ebay 10 ευρω...αλλα εχει μεταφορικα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα.....μια ερωτησουλα βρε παιδια.υπαρχει καποια βαση αυτοκινητου για το 1520;;;;φευγω για εξωτερικο και μαλλον το χρειαζομαι.εχει κανενας εμπειρια απο τετοια αγορα;;;;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Πήρα το lumia 630 είχα δυο handsfree,ένα sony κι ένα samsung αλλά δεν παίζουν.

 

Κάτι που σημαίνει ότι πρέπει να πάρω κάποιο Νοκια.

 

Έχετε να προτείνετε κάτι;

 

Πρώτη φορά πάντως που δεν παίζουν ακουστικά σε κινητό.

 

Στο δικό μου πάντως νοκια (lumia 525) χρησιμοποιώ samsung handsfree και λειτουργούν κανονικότατα, ακόμα και το κουμπάκι για απάντηση λειτουργεί χωρίς πρόβλημα. Πάντως αν δε δεις φως, μάλλον θα πάρεις ακουστικά για νοκια...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Πήρα το lumia 630 είχα δυο handsfree,ένα sony κι ένα samsung αλλά δεν παίζουν.

 

Κάτι που σημαίνει ότι πρέπει να πάρω κάποιο Νοκια.

 

Έχετε να προτείνετε κάτι;

 

Πρώτη φορά πάντως που δεν παίζουν ακουστικά σε κινητό.

 

Αν και δε καταλαβαίνω γιατί δε σου παίζουν, για μένα τα ακουστικά είναι αυτά πάρτα και βρες την υγειά σου. Απίστευτος ήχος, εργονομία και διαστημική αυτονομία μπαταρίας...

http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/accessories/akoustika-handsfree-bluetooth/Plantronics-Bluetooth-Headset-M55-Car-Charger-86890-05.htm

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω και εγώ μια θήκη για το 925.Δεν με νοιάζει η απόλυτη προστασία, απλά να αποφύγω την φθορά από την καθημερινή χρήση.Όσο πιο διακριτική, τόσο καλύτερα.Πολύ σημαντικό είναι το υλικό της, χάνουμε που χάνουμε την αίσθηση του αλουμινίου, τουλάχιστον να κρατάμε και ποιοτικό.Άλλοι Ζέη μ'αυτά, καλύτερα να μην ξεπεράσουμε τα €10 -13.Άρα διακριτική, καλό υλικό και φθηνή.Προτάσεις;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω και εγώ μια θήκη για το 925.Δεν με νοιάζει η απόλυτη προστασία, απλά να αποφύγω την φθορά από την καθημερινή χρήση.Όσο πιο διακριτική, τόσο καλύτερα.Πολύ σημαντικό είναι το υλικό της, χάνουμε που χάνουμε την αίσθηση του αλουμινίου, τουλάχιστον να κρατάμε και ποιοτικό.Άλλοι Ζέη μ'αυτά, καλύτερα να μην ξεπεράσουμε τα €10 -13.Άρα διακριτική, καλό υλικό και φθηνή.Προτάσεις;

Ευχαριστώ!

 

Μόνο αυτή http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Leather-Pouch-for-Nokia-Lumia-925/productID.283834400 αλλά είναι ακριβή. Δε παίζεται όμως.. Την είχα στο 925 μου και ήταν θεϊκή.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Μόνο αυτή http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Leather-Pouch-for-Nokia-Lumia-925/productID.283834400 αλλά είναι ακριβή. Δε παίζεται όμως.. Την είχα στο 925 μου και ήταν θεϊκή.

 

Κάτι άλλο, όχι σε pouch; Ψάχνω για θήκη που εφαρμόζει απόλυτα στο κινητό, θήκη σιλικόνης/καουτσούκ ή και hard case.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες μέρες σας είχα πει ότι παραγγείλει ΑΥΤΗΝ ΕΔΩ τη θήκη... Ήταν η μόνη που υπάρχει σε αυτό το στυλ...

 

Σήμερα ήρθε (Τρίτη η παραγγελία)... Η θήκη είναι η πιο λεπτή που έχω δει για αυτό το κινητό ενώ το ότι είναι ανοιχτή στα πλάγια είναι μεγάλο + καθώς δεν αλλάζει κάτι στο πιάσιμο του τηλεφώνου...Απίστευτα βολική αλλά και όμορφη... Πολύ ωραία η αίσθηση πίσω που δεν το νιώθεις ότι είναι πλαστικό (δεν είναι λείο οπότε δεν γλιστράει από το χέρι)... Δεν περίμενα να μείνω τόσο ευχαριστημένος, καθώς είναι πολύ προσεγμένες και αξίζει τα 12 ευρώ σε σχέση με τις κινέζικες που δεν είναι προσεγμένες στις λεπτομέρειες...

 

Μαλιστα μου έκανε εντύπωση ότι ήρθε σε κουτάκι Νόκια (δεν νομίζω ότι υπάρχει αυθεντική τέτοια έκδοση από την Νόκια αλλά τεσπα) και πάνω στη θήκη έχει και το λογότυπο (γράφει "NOKIA 1020")

 

Αν τη θέλετε βιαστείτε καθώς σε μαύρο έχει μείνει μόνο ένα κομμάτι...

 

Ορίστε μερικές φώτο

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Χαλαρά χτύπαγα μία για το 925 μου... :cool:

 

Για καρναβάλι Ρίο σε κόβω του χρόνου!

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα δεν μου αρέσουν τα περίεργα!..

Τελικά παρήγγειλα αυτήν, ίσα-ίσα να προστατεύεται η πλάτη, ο φακός και το πλαίσιο, άλλωστε και ο χρήστης του κινητού δεν είναι πολύ επιρρεπής σε ατυχήματα.

Link to comment
Share on other sites

ποιά θεωρείτε τα καλύτερα ακουστικά handsfree; (γυρω στο εικοσάρικο πάντα).

 

Συγκριτικά με τα coloud pop και wh-208 της nokia. Βασικά με ενδιαφέρει η ένταση του ήχου.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

ποιά θεωρείτε τα καλύτερα ακουστικά handsfree; (γυρω στο εικοσάρικο πάντα).

 

Συγκριτικά με τα coloud pop και wh-208 της nokia. Βασικά με ενδιαφέρει η ένταση του ήχου.

 

https://www.skroutz.gr/s/2622269/Plantronics-M55.html?from=autocomplete&keyphrase=plantronics+m55

 

Μακράν..

 

Edit: Τώρα πρόσεξα πως θέλεις ακουστικά και όχι ακουστικό...

Edited by Jamesc
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

τα pop φαινονται ΟΚ.

Συγκριτικά με τα wh-208;

το πιο σημαντικο για μενα ειναι το θέμα της έντασης.

 

Τα knock πόσο πιο δυνατά απά τα pop θα παίζουν;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

ΗΡΘΕ αλλα δεν δουλευε καν! χαχα. τους το ειπα και μου στελνουνε καινουριο τσαμπα φυσικα!

 

το πηρα και γω και περιμενω να ερθει..σου ηρθε το καινουργιο;;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...