Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 912
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά θέλω να αγοράσω το κάλυμμα για ασύρματη φόρτιση για το 925 αλλα βλέπω πως δεν εχει άνοιγμα στο σημείο που βρίσκεται το ηχείο. Ακούγεται ηχος με το κάλυμμα;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά θέλω να αγοράσω το κάλυμμα για ασύρματη φόρτιση για το 925 αλλα βλέπω πως δεν εχει άνοιγμα στο σημείο που βρίσκεται το ηχείο. Ακούγεται ηχος με το κάλυμμα;

 

Έχει άνοιγμα απ τα πλάγια...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν εχω βρει στα ελληνικά καταστήματα φορτιστή αυτοκινήτου της νοκια που να δίνει τουλάχιστον 1 αμπερ,αν αγοράσω άλλης εταιρίας (π.χ. Samsung)υπάρχει πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Δες αυτόν, είναι 2X1, τον είχα πετύχει προσφορα από eshop στα 8 αν θυμάμαι καλά euro. Επαρκέστατος.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παρήγγειλα και αναμένω στα 21 ευρώ το bluetooth bh-214 για το 1020 μου.Έχει κανείς εντυπώσεις από τη χρήση του?Είναι αρκετά παλιά συσκευή διαπίστωσα μετά τη παραγγελία του,κυκλοφορεί από το 2009...

 

Αν και δεν είμαι σίγουρος ότι θα έρθει,το βρήκα μέσω skroutz στο ebw στα 21 ευρώ ,όταν οι υπόλοιποι το έχουν 40.Τώρα που ξανακοίταξα έχει βγεί η καταχώρηση από το skroutz...

 

Υπάρχει κάποια καλύτερη πρόταση σε γνήσιο nokia bluetooth που να σου δίνει απόλυτο χειρισμό μουσικής και κλήσεων χωρίς να χρησιμοποιείς το τηλέφωνο?

3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, κανένα καλό tempered glass για το 925 έχετε βρει; Κάποιο που να καλύπτει όσο το δυνατόν μεγαλύτερο ποσοστό της οθόνης.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες. Έχετε να προτείνετε κάποιον καλό ασύρματο φορτιστή για το 1020;

το γέλιο είναι η τροφή της ψυχής!!!

 

Lumia 1020 : Rules!!!

Νokia N9: Have no rules!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες. Έχετε να προτείνετε κάποιον καλό ασύρματο φορτιστή για το 1020;

 

Ο αυθεντικός της Nokia είναι πολύ καλός!

http://www.skroutz.gr/s/4575265/Nokia-Wireless-Charging-Plate-1-8m-DT-900.html

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Και πολύ ακριβός από Ελλάδα... Αν πας για DT-900, κοίτα από amazon.de και τέτοια... ;)

 

Παιδιά, κανένα καλό tempered glass για το 925 έχετε βρει; Κάποιο που να καλύπτει όσο το δυνατόν μεγαλύτερο ποσοστό της οθόνης.

 

Ε !?

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Ορισμένες φορές ενώ φορτίζει ασύρματα διακόπτεται η φόρτιση και ξαναξεκινάει...Έχω τον γνήσιο της nokia (τον πιο μικρό-στρογγυλό) και την ασύρματη πλάτη του 1020.Δεν τίθεται θέμα καλής επαφής είναι απόλυτα ευθυγραμμισμένο.

 

Η διακοπή μήπως γίνεται προστατευτικά λόγω αυξημένης θερμοκρασίας (καίει αρκετά η πλάτη) ή πρόκειται για ελάττωμα?

 

Για tempered glass..

 

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xnokia+1020+tempered+glass&_nkw=nokia+1020+tempered+glass&_sacat=0

 

 

Eντωμεταξεί φαίνεται πως η cc-3066 εξαντλήθηκε πλήρως και δεν επανακυκλοφορεί.Αν τσεκάρετε το ebay θα δείτε παράλογες τιμές μαύρης αγοράς,ενώ στο amazon δεν υπάρχει καν...

Edited by vrontis
3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Και πολύ ακριβός από Ελλάδα... Αν πας για DT-900, κοίτα από amazon.de και τέτοια... ;)

 

 

Καλά απίστευτο.... Είναι στην μισή τιμή!!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ. Ένας φίλος μου είπε να κοιτάξω και σε Κίνα μεριά. Να μη το ρισκάρω ε;

Edited by niotheros
διόρθωση κώδικα παράθεσης

το γέλιο είναι η τροφή της ψυχής!!!

 

Lumia 1020 : Rules!!!

Νokia N9: Have no rules!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xnokia+1020+tempered+glass&_nkw=nokia+1020+tempered+glass&_sacat=0

 

 

Eντωμεταξεί φαίνεται πως η cc-3066 εξαντλήθηκε πλήρως και δεν επανακυκλοφορεί.Αν τσεκάρετε το ebay θα δείτε παράλογες τιμές μαύρης αγοράς,ενώ στο amazon δεν υπάρχει καν...

 

Το έχουμε συζητήσει και μερικές σελίδες παραπίσω. Η οθόνη του 925 είναι ελαφρά κυρτή περιμετρικά, με αποτέλεσμα να μην μπορεί να εφαρμόσει σωστά ούτε πλαστικό screen protector, ούτε tempered glass. Οι κατασκευαστές screen protectors, για να αντιμετωπίσουν (...) το πρόβλημα, μίκρυναν τα screen protectors ελάχιστα, ώστε να μην φτάνουν μέχρι την άκρη και ανασηκώνονται. Το αποτέλεσμα είναι σχεδόν όλα τα screen protectors να είναι ελαφρά αντιαισθητικά, όσοι έχετε, καταλαβαίνετε.

Για αυτό ρωτάω αν έχει βρει κάποιος tempered glass που να είναι αντίστοιχα κυρτό περιμετρικά, ώστε να εφαρμόζει σε όλη την οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Καλά απίστευτο.... Είναι στην μισή τιμή!!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ. Ένας φίλος μου είπε να κοιτάξω και σε Κίνα μεριά. Να μη το ρισκάρω ε;

 

Εγώ θα σου πρότεινα όχι. Πήρα τα Χριστούγεννα τον DT-900 από amazon.de όπως έιπαν και τα παιδιά από πάνω και έιμαι υπερ-ευχαριστημένος. Στα 30 ευρώ και όχι στα 79 και τα άλλα καραγκιοζιλίκια που κάνουν τα public και οι λοιποί...

Αλλά καλύτερα όχι κινέζικο...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα όχι. Πήρα τα Χριστούγεννα τον DT-900 από amazon.de όπως έιπαν και τα παιδιά από πάνω και έιμαι υπερ-ευχαριστημένος. Στα 30 ευρώ και όχι στα 79 και τα άλλα καραγκιοζιλίκια που κάνουν τα public και οι λοιποί...

Αλλά καλύτερα όχι κινέζικο...

 

Έγινε.... Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.

το γέλιο είναι η τροφή της ψυχής!!!

 

Lumia 1020 : Rules!!!

Νokia N9: Have no rules!!!

Link to comment
Share on other sites

τίποτα ακουστικά με καλό ήχο και τιμή μέχρι 10 ευρώ , υπάρχουν?
Υπάρχει απάντηση;
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τα απλά της Νόκια τόσο έχουν... 10-12 ευρώ...

Έχω δοκιμάσει κάποια παλιά της Nokia και δεν δουλεύουν :(

Αργότερα θα γράψω μοντέλο.

Link to comment
Share on other sites

Για τα καινούρια της Νόκια μιλάω που δίνει μαζί με τα Lumia... Θα τα κοιτάξω αργότερα και θα σου στείλω ένα ΠΜ :)
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει κάποια παλιά της Nokia και δεν δουλεύουν :(

Αργότερα θα γράψω μοντέλο.

Τα ακουστικά που δοκίμασα και δεν κάνουν είναι WH-102 ή HS-125 (έχει 2 κωδικούς)

 

Για τα καινούρια της Νόκια μιλάω που δίνει μαζί με τα Lumia... Θα τα κοιτάξω αργότερα και θα σου στείλω ένα ΠΜ :)
οκ ευχαριστώ! ;)
Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά που δοκίμασα και δεν κάνουν είναι WH-102 ή HS-125 (έχει 2 κωδικούς)

 

Φυσικά και δεν κάνουν για Lumia αυτά. Τα WH-208 κάνουν για Lumia και είναι γύρω στα 10€.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro (kate) [MIUI 10.2.1.0 stable]

Nokia Lumia 925 (windows 10 mobile preview release)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...