Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 912
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω παντως εχω παρει αυτη οποιον τον ενδιαφερει για πληρη προστασια ειναι απο τις καλυτερες και εχει και τρεις θηκες για να βαλεις και καμια καρτα αν χρειαζεται κανεις . Το μονο κακο είναι ότι προς το παρον εχει μονο την ασπρη τσιμπησα την τελευταια μαυρη :p
Link to comment
Share on other sites

Να μην σε ξενερώσω αλλά στο ebay κάνει 4 εύρω + 2 ευρώ μεταφορικά και έχει γύρω στα 10 χρώματα :p
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Να μην σε ξενερώσω αλλά στο ebay κάνει 4 εύρω + 2 ευρώ μεταφορικά και έχει γύρω στα 10 χρώματα :p

 

Ναι ok, να μην το κανεις.. :happy:

»iPhone 8 plus

»Lumia1020

»Follow me on Instagram @aris.fydanakis

Link to comment
Share on other sites

Νέα παραλαβή μαζί με τη βάση για το ποδήλατο που ήρθε πριν λίγες μέρες...Το ζήτησα μπλε,το έστειλε σε μωβ ο κινέζος,τελικά πρέπει να έχουν πρόβλημα στο να ξεχωρίζουν τα χρώματα οι κινέζοι μου φαίνεται,δεν εξηγείται αλλιώς...:lol:

 

http://s22.postimg.org/by4nj6ynh/WP_20140411_13_17_10_Pro.jpg

3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο... Μεγειά... Όντως με τα χρώματα κάτι παίζει εκεί αλλά και το μωβ μια χαρά είναι....

 

Ναι όντως ρίξε και καμιά αρνητική μπας και στρώσουν κάποια στιγμή...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν βγάζει πια επιλογή για feedback έληξε η καταχώρηση του προιόντος.Είναι πάντως εξαιρετικά πρακτικό και αρκετά ποιοτικό-δεν δείχνει να ''χαλαρώνει'' σύντομα...Με 1.70 λίρες είναι εξαιρετική λύση!
3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

παιδες εχει κανενας αυτό αξιζει τι πιστέυετε ;

 

1720mAh??? No way φίλε... Τσέκαρε στο ebay για power bank... Αυτό μαζί με την ενέργεια που χρειάζεται για να φορτίσει το κινητό δεν κάνει ούτε ένα γέμισμα...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μιας και περιμένω να βγει η επίσημη 8.1 για το 920 είπα να περάσει ο καιρός ευχάριστα παρέα με τα nokia purity pro σε μαύρο χρώμα τα περιμένω τέλος του μηνα

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

1720mAh??? No way φίλε... Τσέκαρε στο ebay για power bank... Αυτό μαζί με την ενέργεια που χρειάζεται για να φορτίσει το κινητό δεν κάνει ούτε ένα γέμισμα...

 

Αυτο ειναι καλυτερο της νοκια παλι αν θυμαμαι καλα εχει η 3.200mha η 2.500mha απλα ειναι και πιο ακριβο http://www.skroutz.gr/s/4575401/Nokia-Universal-Portable-USB-Charger-DC-16.html?from=drop

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο να πάρεις της Νόκια? Τσέκαρε στο ebay με 10 ευρώ θα βρεις με 15.000+ mAh....
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ασύρματη βάση φόρτισης πρέπει να είναι αποκλειστικά της nokia ή να πάρω οποιαδήποτε βρώ στο ebay?Περιμένω την ασύρματη πλάτη για το 1020...
3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nokia Lumia 1020

Θέλω τη βοηθεια σας σε αξεσουάρ.θελω βαση και σκληρή αδιάβροχη θήκη για το ποδήλατο να το δουλεύω σαν GPS...

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μιας και περιμένω να βγει η επίσημη 8.1 για το 920 είπα να περάσει ο καιρός ευχάριστα παρέα με τα nokia purity pro σε μαύρο χρώμα τα περιμένω τέλος του μηνα

 

Τα πήρα κι εγώ σε Cyan (οχι τα pro με το bluetooth, τα απλά με το καλώδιο, τα HD) και είμαι πολύ ευχαριστημένος από την απόδοσή τους. Θα τα ευχαριστηθείς.

 

Και για τον άλλο φίλο που ρώτησε για ασύρματη βάση, κάνει κάθε βάση που είναι συμβατή με το πρωτόκολλο Qi. Κι εγώ με μια κινέζικη φορτίζω το 925 μου, από Amazon.

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Τα πήρα κι εγώ σε Cyan (οχι τα pro με το bluetooth, τα απλά με το καλώδιο, τα HD) και είμαι πολύ ευχαριστημένος από την απόδοσή τους. Θα τα ευχαριστηθείς.

 

Και για τον άλλο φίλο που ρώτησε για ασύρματη βάση, κάνει κάθε βάση που είναι συμβατή με το πρωτόκολλο Qi. Κι εγώ με μια κινέζικη φορτίζω το 925 μου, από Amazon.

Τα HD τα έχω και εγώ σε cyan εδώ και ένα χρόνο και τα έχω κατά ευχαριστηθεί τα φοράω καθημερινά στο γυμναστήριο την παρασκευή θα έχω και τα PRO σε μαύρα

 

Επιτέλους μου ήρθαν χθες δεν το περίμενα να ήταν τόσο καλά καμια σχέση με τα HD κλάσης ανωτερα

http://photos-g.ak.instagram.com/hphotos-ak-ash/916480_232229060299638_1858855963_n.jpg

http://photos-d.ak.instagram.com/hphotos-ak-frc/1516386_879028342122611_635798403_n.jpg

Edited by andreas443

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Ας το βάλω και εδώ μήπως το δει κάποιος...

 

Επειδή έχω βάλει στο μάτι το Bluetooth Plantronics Marque 2 M165 υπάρχει κανείς που να χρησιμοποιεί bluetooth σε Lumia?? Επηρεάζει πολύ την μπαταρία να μένει μόνιμα ανοιχτό? Υπάρχει κάποιο τρικ να μην καταναλώνει τόσο??

 

Επίσης αν έχει κανείς γνώμη για το συγκερκιμένο bluetooth...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ηρθαν απο ebw τα 2 φιλαρακια του 1020..

Απιστευτα και τα 2..

http://s23.postimg.org/zdhpjdhi3/WP_20140509_997.jpg

»iPhone 8 plus

»Lumia1020

»Follow me on Instagram @aris.fydanakis

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρει κανεις αυτη Amzer Hybrid Case with Kickstand for Nokia Lumia 1020 ?Φαινεται πολυ ανθεκτικη,αλλα αφηνει εντελως ακαλυπτο το φακο και πολυ φοβαμαι οτι θα γρατζουνιεται ευκολα.... Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανα παλικάρι εμπειρία απο τα boom headset? Για μέσο χρήστη, χωρίς υψηλές απαιτήσεις? Θα τα προτειναται, αναλογικά με το απόδοση-τιμή τους?
Link to comment
Share on other sites

Εχει παρει κανεις αυτη Amzer Hybrid Case with Kickstand for Nokia Lumia 1020 ?Φαινεται πολυ ανθεκτικη,αλλα αφηνει εντελως ακαλυπτο το φακο και πολυ φοβαμαι οτι θα γρατζουνιεται ευκολα....

 

Έχω απογοητευτεί με το θέμα θήκη στο καινούριο μου 1020. Δε μπορώ να βρ΄'ω τίποτα που να μου ταιριάζει...

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Αρχισαν να ερχονται τα πρωτα αξεσουαρ για το 630

 

https://www.skroutz.gr/c/612/palmtop-prostasia-othonis.html?keyphrase=lumia+630

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται!

 

Ψάχνω για μια καλή βάση αυτοκινήτου για το 925 αλλά δεν βρίσκω κάτι που να μου εμπνέει εμπιστοσύνη είτε για το κινητό (βάσεις με βεντούζα στο τζάμι) είτε για το αμάξι (βάσεις που στηρίζονται στους αεραγωγούς).

 

Έχει δοκιμάσει κανείς κάτι αξιοπρεπές/αξιόπιστο;

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται!

 

Ψάχνω για μια καλή βάση αυτοκινήτου για το 925 αλλά δεν βρίσκω κάτι που να μου εμπνέει εμπιστοσύνη είτε για το κινητό (βάσεις με βεντούζα στο τζάμι) είτε για το αμάξι (βάσεις που στηρίζονται στους αεραγωγούς).

 

Έχει δοκιμάσει κανείς κάτι αξιοπρεπές/αξιόπιστο;

 

Για το 925 μου είχα βρει κάτι πολύ καλό για αεραγωγούς στο amazon.de και ήταν μια χαρά

 

Τώρα 1020 δε βρίσκω ούτε θήκη ούτε car holder της προκοπής... Έχω απογοητευτεί...

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...