Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια καλησπερα,

 

εχω το lumia 1020 και του εχω παρει την θηκη/κουμπωμα πλατης ασυρματης φορτισης.

θα ηθελα ομως να το εχω μονιμα και σε θηκη σιλικονης για προστασια το κινητο.

 

σκεφτηκα, μηπως να ξεκολλαγα το τετραγωνακι πλαστικο πλαισιο με τις 2 ακιδες που εχει η αυθεντικη πλατη/κουμπωμα για την ασυρματη φορτιση, και να το κολλαγα στην θηκη σιλικονης. δε φαινεται να εχει κατι ιδιαιτερο το πλαστικο της θηκης/ κουμπωμα περα απο ενα τετραγωνακι στο κατω μερος με τις 2 ακιδες αυτες.

 

μετα να εβαζα την θηκη στο κινητο.

απλα σκεφτομαι οτι σε τετοια περιπτωση πιθανοτατα θα ερχονται σε επαφη οι 2 ακιδες με τις "υποδοχες"/του κινητου και δεν ειμαι σιγουρος οτι θα λειτουργει καλα η ασυρματη φορτιση.

 

 

ΥΓ, το ιδιο θα μπορουσε να κανει καποιος σε οποιοδηποτε κινητο εχει υποστηριξη ασυρματης φορτισης.

 

γνωμες ??

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 912
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα! Για το Lumia 920 ποιό Bluetooth προτείνετε; Επίσης όταν είναι ανοιχτό το Bluetooth του τηλεφώνου τελειώνει πολύ πιο γρήγορα η μπαταρία του;

Ευχαριστώ!

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια στο screen protector οταν βαζεις νερο και λιγο σαπουνι για να γλυστραει, οταν το ανοιγεται φαινονται διαφορα χρωματα σαν pixelιασματα απ'το σαπουνι? Αυτο το πραγμα φευγει? Το ανοιξα το 1020 βεβαια αμεσως να checkαρω πως φαινεται και το δα αυτο οταν ανοιξα τον browser, γιατι στο μαυρο δεν φαινοταν..

Μετα απο 7-8 ωρες που λεει οτι θελει εξαφανιζονται αυτα ή οχι?

Edited by Skrillex

»iPhone 8 plus

»Lumia1020

»Follow me on Instagram @aris.fydanakis

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι έχει μια περίεργη όψη,σαν φλοιός πορτοκαλιού.Δεν είναι έντονο ούτε ενοχλητικό.Χρώματα δεν διακρίνω,απλά υπάρχει αυτή η ματ-μαλακή αίσθηση που δεν έχουν οι απλές μεμβράνες...Προσοχή στη τοποθέτηση να διώχνεις το σαπουνόνερο μακρυά από το ακουστικό..

 

Πάντως και οι ίδιοι αναφέρουν στις οδηγίες,''καντε υπομονή,θέλει 2 μέρες για να κάτσει όπως ακριβώς πρέπει...''.Δωσε λίγο χρόνο και αν δεν σε ικανοποιεί τη βγάζεις.

 

Προσοχή μη κρατήσει σκόνες μέσα γιατί κολλάνε πάνω στη μεμβράνη και όσο και να τη πλύνεις δε φεύγουν...

 

@ alex: ήρθε η θήκη από το Κινέζο?Κοντεύει μήνας και ακόμα τίποτα στη περίπτωση μου...

3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Nokia Lumia 925

παιδια θηκη απο ελλαδα που μπορουμε να βρουμε?σκληρη κατα προτιμηση...

 

εχω ηδη παραγγειλει απο ebay αλλα μεχρι να ρθουν...τρεχα γυρευε...

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,

 

εχω το lumia 1020 και του εχω παρει την θηκη/κουμπωμα πλατης ασυρματης φορτισης.

θα ηθελα ομως να το εχω μονιμα και σε θηκη σιλικονης για προστασια το κινητο.

 

σκεφτηκα, μηπως να ξεκολλαγα το τετραγωνακι πλαστικο πλαισιο με τις 2 ακιδες που εχει η αυθεντικη πλατη/κουμπωμα για την ασυρματη φορτιση, και να το κολλαγα στην θηκη σιλικονης. δε φαινεται να εχει κατι ιδιαιτερο το πλαστικο της θηκης/ κουμπωμα περα απο ενα τετραγωνακι στο κατω μερος με τις 2 ακιδες αυτες.

 

μετα να εβαζα την θηκη στο κινητο.

απλα σκεφτομαι οτι σε τετοια περιπτωση πιθανοτατα θα ερχονται σε επαφη οι 2 ακιδες με τις "υποδοχες"/του κινητου και δεν ειμαι σιγουρος οτι θα λειτουργει καλα η ασυρματη φορτιση.

 

 

ΥΓ, το ιδιο θα μπορουσε να κανει καποιος σε οποιοδηποτε κινητο εχει υποστηριξη ασυρματης φορτισης.

 

γνωμες ??

 

Nόμιζω ότι μέσα έχει μια μεγάλη επιφάνεια. Βάλε το μπροστά από ισχυρό φως να δεις. Πως θα το βγάλεις αυτό? Θα σου πρότεινα μια πιο μπακάλικη λύση.

 

Αυτή η θήκη είναι ελαστική:

 

http://e-click.gr/index.php?target=products&product_id=59888

 

Ετσι μπορείς να την βάλεις με λίγο στρίμωγμα πάνω από την ασύρματη πλάτη και φορτίζει κανονικά. Απλά στις 4 άκρες θα έχει μικρά εξογκώματα.

 

Η ασύρματη πλάτη θα μπορούσε να είναι μια πρώτης τάξεως θήκη στο 1020 αλλά δυστυχώς αφήνει ακάλυπτες τις γωνίες. Στο 925 η ασύρματη πλάτη αγκαλιάζει τις γωνίες πολύ ωραία.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι έχει μια περίεργη όψη,σαν φλοιός πορτοκαλιού.Δεν είναι έντονο ούτε ενοχλητικό.Χρώματα δεν διακρίνω,απλά υπάρχει αυτή η ματ-μαλακή αίσθηση που δεν έχουν οι απλές μεμβράνες...Προσοχή στη τοποθέτηση να διώχνεις το σαπουνόνερο μακρυά από το ακουστικό..

 

Πάντως και οι ίδιοι αναφέρουν στις οδηγίες,''καντε υπομονή,θέλει 2 μέρες για να κάτσει όπως ακριβώς πρέπει...''.Δωσε λίγο χρόνο και αν δεν σε ικανοποιεί τη βγάζεις.

 

Προσοχή μη κρατήσει σκόνες μέσα γιατί κολλάνε πάνω στη μεμβράνη και όσο και να τη πλύνεις δε φεύγουν...

 

@ alex: ήρθε η θήκη από το Κινέζο?Κοντεύει μήνας και ακόμα τίποτα στη περίπτωση μου...

 

Να ρωτησω εσενα ή οποιον αλλον ξερει.. Παρατηρησα μια γραμουλα εσωτερικα του screen protector (φαινεται μονο οταν πεσει στο ματι) και μαλλον εγινε οταν ξεκολλησα χθες την μια γωνια ελαφρα για να βγαλω μια φουσκαλα.. Αν ξεκολλησω λοιπον σημερα το βραδι (24 ωρες μετα) ολο το screen protector και το ξαναπερασω σαπουνονερο και το ξανα-κολλησω, θα κολλησει ή παπαλα? Θελω να εξαφανισω αυτη τη μικρη γραμμουλα γτ ειμαι ψειρας και μου κατσε στο κεφαλι..

 

 

 

Κατι αλλο.. οσοι πηρατε full body shield protector βαλατε και την μεμβρανη στην πισω μερια του 1020? Δεν χαλαει ολη την αισθητικη και την αφη? Αν το βαλω μου φαινεται θα γυαλιζει παρα πολυ και θα το κανει πολυ πλαστικουρα.. Απ'την αλλη προστατευει απο βρωμιες.. πφφ.. comfused!

Edited by Skrillex

»iPhone 8 plus

»Lumia1020

»Follow me on Instagram @aris.fydanakis

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε τη μεμβράνη με τα δάχτυλα σου μουσκεμένα με σαπουνόνερο ώστε να μην κάνεις δαχτυλιές...Πέρασε όλη τη μεμβράνη με σαπουνόνερο και κατά 99% δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα...Γράφω 99% γιατί εγώ πέταξα τη πρώτη μεμβράνη λόγω ενός χνουδιού που είχε ''ενσωματωθεί'' και δεν έβγαινε με τίποτα...

 

Μπορείς επίσης να βάλεις τη μεμβράνη κάτω από νερό βρύσης,να τη πλύνεις,να τη ψιλοτινάξεις,μετά να τη περάσεις με σαπουνόνερο και να τη κολλήσεις...Τη παραπάνω διαδικασία μπορείς να την ακολουθήσεις απεριόριστες φορές,πχ να βγάλεις τη μεμβράνη 2 μέρες μετά από το 1020 και να τη ξανατοποθεήσεις.Αυτό είναι το πλεονέκτημα της.

 

Τη πρώτη μέρα έβαλα τη μεμβράνη της κάμερας,ήταν άθλια και την έβγαλα-αλλάζει εντελώς όψη και υφή,μην ασχοληθείς,βάλε μόνο της οθόνης...Δοκίμασε το αφού το έχεις αλλά το αποτέλεσμα είναι μετριότατο...

 

Μου έστειλαν μήνυμα σήμερα απο το ebw για να παραλάβω το camera grip.Περισσότερες εντυπώσεις όταν το πάρω στα χέρια μου.:)Προς το παρόν ας βάλω παραγγελία να έρχονται από τη μακρυνή Κίνα κανένα τρίποδο και καμιά βάση για ποδήλατο...:)

3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Βγάλε τη μεμβράνη με τα δάχτυλα σου μουσκεμένα με σαπουνόνερο ώστε να μην κάνεις δαχτυλιές...Πέρασε όλη τη μεμβράνη με σαπουνόνερο και κατά 99% δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα...Γράφω 99% γιατί εγώ πέταξα τη πρώτη μεμβράνη λόγω ενός χνουδιού που είχε ''ενσωματωθεί'' και δεν έβγαινε με τίποτα...

 

Μπορείς επίσης να βάλεις τη μεμβράνη κάτω από νερό βρύσης,να τη πλύνεις,να τη ψιλοτινάξεις,μετά να τη περάσεις με σαπουνόνερο και να τη κολλήσεις...Τη παραπάνω διαδικασία μπορείς να την ακολουθήσεις απεριόριστες φορές,πχ να βγάλεις τη μεμβράνη 2 μέρες μετά από το 1020 και να τη ξανατοποθεήσεις.Αυτό είναι το πλεονέκτημα της.

 

Τη πρώτη μέρα έβαλα τη μεμβράνη της κάμερας,ήταν άθλια και την έβγαλα-αλλάζει εντελώς όψη και υφή,μην ασχοληθείς,βάλε μόνο της οθόνης...Δοκίμασε το αφού το έχεις αλλά το αποτέλεσμα είναι μετριότατο...

 

Μου έστειλαν μήνυμα σήμερα απο το ebw για να παραλάβω το camera grip.Περισσότερες εντυπώσεις όταν το πάρω στα χέρια μου.:)Προς το παρόν ας βάλω παραγγελία να έρχονται από τη μακρυνή Κίνα κανένα τρίποδο και καμιά βάση για ποδήλατο...:)

 

Ωραιος χρησιμες πληροφοριες θα το κανω..

Καλα τοση καθηστεριση απο ebw?

Θα το παραγγειλω και γω αυτες τις μερες.. το grip ειναι must για το κινητο μας..

Και τριποδακι μαλλον απο κανα public γιατι δε συμφερει το ebay + μεταφορικα.. Πιο φθηνα μου βγαινει απο public..

»iPhone 8 plus

»Lumia1020

»Follow me on Instagram @aris.fydanakis

Link to comment
Share on other sites

Ειχαν γραψει στο μηνυμα τους εντος 9 εργασιμων ημερων,αν δεν κανω λαθος ειναι εντος διοριας...Οσο και να το καθυστερουσαν αξιζε το κοπο,στα 51 ευρω δεν το βρισκεις πουθενα,ουτε καν στο ebay.

 

Παρηγγειλα το παρακατω τριποδο,το εχω βρει και σε ενα ηλεκτρονικο μαγαζι στη Ν.Ιωνια στα 3.5 ευρω.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/1PCS-Mini-Flexible-Octopus-Bubble-Tripod-Holder-Stand-Mount-for-Digital-Camera-/200967821789?pt=UK_Tripods_Monopods&hash=item2eca9d99dd

 

Εχει το πλεονεκτημα εναντι των κλασσικων οτι μπορεις να το κρεμασεις-τοποθετησεις πρακτικα οπουδηποτε...Αναμονη κανα μηνα τωρα...:lol:

3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Ειχαν γραψει στο μηνυμα τους εντος 9 εργασιμων ημερων,αν δεν κανω λαθος ειναι εντος διοριας...Οσο και να το καθυστερουσαν αξιζε το κοπο,στα 51 ευρω δεν το βρισκεις πουθενα,ουτε καν στο ebay.

 

Παρηγγειλα το παρακατω τριποδο,το εχω βρει και σε ενα ηλεκτρονικο μαγαζι στη Ν.Ιωνια στα 3.5 ευρω.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/1PCS-Mini-Flexible-Octopus-Bubble-Tripod-Holder-Stand-Mount-for-Digital-Camera-/200967821789?pt=UK_Tripods_Monopods&hash=item2eca9d99dd

 

Εχει το πλεονεκτημα εναντι των κλασσικων οτι μπορεις να το κρεμασεις-τοποθετησεις πρακτικα οπουδηποτε...Αναμονη κανα μηνα τωρα...:lol:

 

Ηταν το ασπρο τελικα grip? Πρεπει να χε και δερματινο λουρακι μεσα δωρο ε?

Γι αυτο δεν θελω να παραγγελνω απο Ασια γιατι κανουν κανα μηνα να ρθουν κ ειναι σπασιμο..

»iPhone 8 plus

»Lumia1020

»Follow me on Instagram @aris.fydanakis

Link to comment
Share on other sites

@ alex: ήρθε η θήκη από το Κινέζο?Κοντεύει μήνας και ακόμα τίποτα στη περίπτωση μου...

Πρέπει να κάνουμε ένα κονέ τον δικό σας με τον δικό μου, o δικός σας να μάθει στον δικό μου πως να βγάζει σωστές φωτο κι ο δικός μου να του μάθει πως να στέλνει γρήγορες αποστολές:

 

...Σήμερα μου ήρθε και η 2η παραγγελία με την κόκκινη :X Έχω χάσει τα μυαλά μου, ερωτεύθηκα εκ νέου και δεν ξέρω πότε θα ξαναμπεί η μαύρη στο κινητό οε οε οε :lol: :O

Link to comment
Share on other sites

@ alex: ήρθε η θήκη από το Κινέζο?Κοντεύει μήνας και ακόμα τίποτα στη περίπτωση μου...

Πρέπει να κάνουμε ένα κονέ τον δικό σας με τον δικό μου, o δικός σας να μάθει στον δικό μου πως να βγάζει σωστές φωτο κι ο δικός μου να του μάθει πως να στέλνει γρήγορες αποστολές:

 

...Σήμερα μου ήρθε και η 2η παραγγελία με την κόκκινη :X Έχω χάσει τα μυαλά μου, ερωτεύθηκα εκ νέου και δεν ξέρω πότε θα ξαναμπεί η μαύρη στο κινητό οε οε οε :lol: :O

 

Χαχαχαχαχα... Όντως... Δεν ήρθε πάντως... 5-21 Μαρτίου έλεγε... Τι να σου πω δεν είμαι και πολύ τυχερός άνθρωπος οπότε δεν περίμενα κάτι πιο γρήγορο :lol::lol::lol:

 

Προσπαθώ να την ξεχάσω και να μην τη θυμάμαι ότι έρχεται, έτσι θα είναι σαν έκπληξη όταν την δω :p:p

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλό σύστημα δε λέω, αλλά εμείς θα σου κάνουμε το βασανιστήριο της σταγόνας. Κάθε μέρα από 'δω και πέρα, μια σταγόνα ερώτηση: "Ήρθε;"... "Ήρθε;"... (j/k! =P)

 

Nα πω και κάτι χρήσιμο πέρα από την πλάκα, αυτό που βλέπουμε στις φωτο τους ότι κάποια χρώματα (κόκκινο, μωβ, μπλε και δεν θυμάμαι ποιες άλλες) φαίνονται σαν να είναι ψιλομεταλλικές κι όχι ματ... ισχύει. Aν και είναι ακριβώς ίδιο υλικο και ίδια αίσθηση στην αφή με τις μαύρες, άσπρες κλπ, στο μάτι είναι μεταλλ...ίζον =P. Όχι τίποτα κιτς, δεν γυαλίζει το σύμπαν δηλαδή, απλά μια διακριτική μεταλλική αίσθηση που την κάνει να φαίνεται πιο "premium"/μη πλαστικό, από την άσπρη π.χ.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα... Βασανιστήριο ρε συ :lol::lol::lol:

 

Ωραία τότε... Γιατί το κιτρινάκι φαίνεται διαφορετικόσ τις φώτο... Στην μία είναι το γνωστό έντονο κίτρινο της Νόκια και στο άλλο κάτι σαν μουσταρδί ξερωγώ... Ελπίζουμε στο πρώτο...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Την θυμάμαι την άκυρη με το μουσταρδί, αλλά μην ανησυχείς καθόλου, στο εγγυώμαι ότι οι σωστές είναι οι καρακίτρινες που δείχνει. ;)
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι... Γιατί δεν βλέπω να το κάνω το κινητό από μαυρο σε κίτρινο λόγω κόστους οπότε στη θηκη βασίζομαι να απολαύσω λίγο την κίτρινη μαγεία της Νόκια (νταξει το πέθανα :lol::lol: )
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Απο 920 . Εχω βάλει μεμβράνη και έχει μείνει μέσα ένα @#@# χνουδι:mad:. Ειπα να μην το δώσω σημασία αλλά με ενοχλει κάθε μερα και περισσότερο!!:wacko:

Είναι εύκολο/ασφαλές να βαλω και ξαναπεράσω την ίδια μεμβράνη;

Μηπως να παρω κανένα χάπι; :)

Link to comment
Share on other sites

Στο εγγυώμαι λέμε, κίτρινη είναι. Δεν ήξερα ότι μπορείς ν'αλλάξεις όλο το case :confused: ...έχεις ρωτήσει δηλαδή, πόσο πάει το μαλλί για τέτοια αλλαγή;

 

Όσο για το θέμα να το χαρείς σε κίτρινο λόγω θήκης, μην το γελάς καθόλου, θα δεις όταν την βάλεις... εμένα αυτή τη στιγμή αν με ρωτήσει κανείς τι χρώμα είναι το 1020 μου θα παιχτεί λίγο mindf*ck διότι η απάντηση θα είναι "κόκκινο" και θ'αρχίσει να ψάχνεται πότε το βγάλανε σε κόκκινο :lol:

Ειδικά από τη στιγμή που κάποιος έτσι κι αλλιώς σε θήκη το έχει 24/7, στο τέλος ξεχνάς τι βρίσκεται μέσα στη θήκη...ακριβώς επειδή έχουμε το μαύρο, είναι αβαντάζ για τέτοια φάση, έχουμε μόνο διχρωμία μαζί με την θήκη κι οπότε φαίνεται εντελώς "φυσικό"/"γάντι" στο μάτι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι ένα + του μαύρου το ότι ταιριάζει με τα πάντα... Σκέψου έχω μία λευκή μία μπλε και περιμένω και την κίτρινη...

 

Όσο για την αλλαγή είναι καθαρά στο χέρι του κάθε Nokia Care... Στην Πάτρα μου είπαν ότι θα πάει γύρω στα 80 ευρώ και ότι πιθανότατα όμως θα χαθεί και η εγγύηση... θα το ψάξω λίγο ακόμα καθώς και ο υπεύθυνος του Nokia Care της Πάτρας το πήρε σε λευκό και ψάχνεται στο πως θα το κάνει κίτρινο... Anyway σε κανα μήνα θα ξέρω περίπου αν και έχω αρχίσει να συμβιβάζομαι με το μαυρο... Όπως κ να έχει θα ενημερώσω από εδώ για ότι νεότερο μάθω...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καθόλου λίγα αλλά παλι καλά, υποθέτω... φανταζόμουνα ότι θ' ακούσω πολύ περισσότερο.

Απο 920 . Εχω βάλει μεμβράνη και έχει μείνει μέσα ένα @#@# χνουδι:mad:. Ειπα να μην το δώσω σημασία αλλά με ενοχλει κάθε μερα και περισσότερο!!:wacko:

Είναι εύκολο/ασφαλές να βαλω και ξαναπεράσω την ίδια μεμβράνη;

Μηπως να παρω κανένα χάπι; :)

Πάρε χάπι. :) Εκτός αν έχεις full body που πλένεται, αλλιώς με τις κλασσικές είναι ψιλοχαμένο παιχνίδι... σύμφωνα με την δική μου εμπειρία τουλάχιστον. Όσες φορές το επιχείρησα, ή στο τέλος με το σήκωμα μπήκαν κι άλλα από κάτω (ούτε καν χνούδια, σκόνη που δεν το παίρνεις χαμπάρι παρά μόνο όταν την κολλάς και βλέπεις ξαφνικά ψείρες μυτάκια από φουσκάλες εκεί που δεν υπήρχαν) ή προσπαθώντας το πάρεις είτε με το νύχι είτε με βελόνα/τσιμπιδάκι, πειράζεις την κόλλα της ζελατίνας και μετά πάλι φαίνεται μάπα σ' εκείνο το σημείο. Τώρα βέβαια, μπορεί απλά εμένα να μην πιανουν τα χέρια μου... πάντως αν το χνούδι είναι χοντρούτσικο κι αφήνει αέρα μέσα, για μένα είναι προτιμότερο το σημάδι της πειραγμένης κόλλας από την φουσκάλα, οπότε διαλέγεις και παίρνεις.

Edited by apVga
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα το camera grip σημερα σε λευκο.Το ebw μου το αφησε 50 στρογγυλα,υποθετω λογω της μικρης καθυστερησης...Πραγματικα τα αξιζει τα χρηματα του,εξαιρετικα ποιοτικη κατασκευη,φοβερη σταθεροτητα στο κρατημα,δε σε περιοριζει καθολου στη χρηση του κινητου γενικοτερα,ισα ισα εχεις πιο γερο κρατημα...Θεωρω οτι αποτελει must have για τους κατοχους 1020,στα + η extra μπαταρια.Αναμενω τριποδο και βαση ποδηλατου.Απ'οτι βλεπω απο το κουτι ειναι εισαγωγη απο Γερμανια..Όντως εχει δερματινο λουρακι δωρο,πολυ ευχαριστη εκπληξη δεδομενου οτι εψαχνα να παρω ενα!:)

 

Εντωμεταξει με τη καθυστερηση του Κινεζου μαυρισε το ματι μου και παρηγγειλα και την λευκη krusel θηκη απο ebw στα 12 ευρω,μιας και η δερματινη με το καλυμμα που ειχα παραλαβει τις προαλλες ειναι λιγακι ογκωδης σε καθημερινη χρηση...

Edited by vrontis
3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Πωπω βρε vronti, έφαγες τον γάϊδαρο και τώρα που έμεινε η ουρά...πολύ πεταμένα λεφτά το 12ευρω κατά την ταπεινή μου άποψη, είναι ολόιδια με αυτήν που περιμένεις του 2ευρου, όχι τίποτα άλλο αλλά μας κλέβουνε και τους κάνουμε και μάγκες. Θα κάνω βουντού να σου έρθει αύριο του κινέζου να προλάβεις ν' ακυρώσεις του ebw :p

 

Μεγειές το grip :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...