Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έστω κι έτσι :ninja: Βάζε εκεί πέρα το άσπρο grip να ξεμαυρίζει το μάτι σου, κι αν δεν πιάσει το βουντού για αύριο, κάπου μεσ' την άλλη βδομάδα λογικά πρέπει να σου 'ρθει και του κινέζου. Πέφτεις και μακριά ρε συ, θα σου έδινα την άσπρη μου αλλιώς, τόσο δεν θέλω να κάνεις μάγκες τους ebw :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 912
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να 'σαι καλα,ευχαριστω πολυ!:lol:Δε πειραζει ετσι και αλλιως θα ειναι σιγουρα η τελευταια θηκη που παιρνω για το 1020,το παρακανα και ελεγα να μην ασχοληθω καθολου...:)
3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Παιδια παλι για το 920 . Αρμενίζοντας:p στο διαδίκτυο βρήκα στο TinyDeal αυτό: Detachable 12X Mobile Telephoto Lens Set with Stand & Back Case for Nokia Lumia 920 HBC-189278 Τη γνώμη σας !

Επίσης διακινδυνεύοντας να ανακηρυχθώ το off topic της χρονιάς απο το Μάρτιο: Πώς βαζουμε το link δηλ να το πατάει κανείς αυτό που έγραψα κα ινα του ανοίγει κάρτα ;

Link to comment
Share on other sites

1.Κάνεις copy to link από τον browser

2. Με επιλεγμένο το κείμενο/λέξη που θα συνδέσεις με το λινκ σου, πατάς το εικονίδιο της αλυσίδας "προσθήκη συνδέσμου" και στο παραθυρο κάνεις paste to link σου > click οκ

Link to comment
Share on other sites

Νο biggie. :)

Για αυτούς που δεν έχουν το grip (που το δίνει μαζί) και θέλουν ένα απλό λιτό λουράκι, κοιτούσα το ebay κι όλο ψιλοαηδίες νάυλον είχε στα φθηνά, τα ωραία ήταν δερμάτινα και πανάκριβα. Και μετά έφαγα φλας και κοίταξα στο etsy... και αλληλούϊα, αξιοπρεπέστατα με 3Ε(+2E p&p)

Edited by apVga
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

 

ψαχνω μια βαση για το κινητο, για το αυτοκινητο, που ταυτοχρονα να το φορτιζει (φανταζομαι απο την εισοδο του αναπτηρα εκτος και αν εχω μεινει πισω). Το κινητο ειναι το Λουμια 920. Δυστυχως οσο και αν εψαξα βρηκα μονο βαση ή φορτιστή αλλα ποτε και τα δυο (δυστυχως ειμαι Καταρ και τα Νοκια δεν ειναι πολυ διασημα εδω).

 

Τι επιλογες εχω??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

 

ψαχνω μια βαση για το κινητο, για το αυτοκινητο, που ταυτοχρονα να το φορτιζει (φανταζομαι απο την εισοδο του αναπτηρα εκτος και αν εχω μεινει πισω). Το κινητο ειναι το Λουμια 920. Δυστυχως οσο και αν εψαξα βρηκα μονο βαση ή φορτιστή αλλα ποτε και τα δυο (δυστυχως ειμαι Καταρ και τα Νοκια δεν ειναι πολυ διασημα εδω).

 

Τι επιλογες εχω??

 

http://www.nokia.com/global/products/accessory/cr-200/

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Η θήκη για το 1520 που είχα αναφέρει:

 

http://s27.postimg.org/726cfjg8z/IMG_2129.jpg

 

http://s27.postimg.org/9enj4m7lv/IMG_2128.jpg

 

http://s27.postimg.org/j1vms2pz7/IMG_2131.jpg

 

http://s27.postimg.org/x5ib8zif7/IMG_2130.jpg

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

 

Με λεπτή θήκη πλαστική όπως αυτή εδώ φορτίζει ασύρματα ή πρέπει να τη βγάζω;

Έχω την εντύπωση ότι κάποιος είχε αναφέρει πως με θήκη σιλικόνης όπως αυτή φόρτιζε κανονικά..Γνωρίζει κανείς;

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις δεν μπορεί να απαντήσει με σιγουριά.. Εξαρτάται απ' το πάχος και τον τύπο του υλικού.

ΛΟΓΙΚΑ δεν θα έχεις πρόβλημα και θα φορτίζει...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις δεν μπορεί να απαντήσει με σιγουριά.. Εξαρτάται απ' το πάχος και τον τύπο του υλικού.

ΛΟΓΙΚΑ δεν θα έχεις πρόβλημα και θα φορτίζει...

 

Οκ σ ευχαριστώ, απλά αν τυχόν έχει κανένας φορτίσει με θήκη ας μας πει..

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μια χαρά φορτίζει τσεκαρισμένο με την fatboy δεν το βγάζω ποτε από την θήκη εδώ έχω δει video στο youtube που δείχνει τον άλλον να έχει βάλει τον φορτιστεί στο κομοδίνο απο κάτω από το ξύλο και μόλις ακουμπά πάνω στο ξύλο να φορτίζει

 

Edited by andreas443

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

^ Εντάξει, όχι έτσι απλά από κάτω, εδώ έχει σκάψει όλο το νοβοπάν και ίσα που άφησε στο τέλος να μεσολαβούν 2mm μεταξύ του φορτιστή και του "ξύλου"/κομοδίνου.
Link to comment
Share on other sites

Οκ σ ευχαριστώ, απλά αν τυχόν έχει κανένας φορτίσει με θήκη ας μας πει..

Φορτίζει κανονικα, μη σε απασχολεί.

 

1020 με την ασύρματη πλάτη και από πάνω θήκη σιλικόνης καθόλου λεπτή. Συνυπολόγισε και το κενό που δημιουργείται στην πλάτη από την κάμερα και θα καταλάβεις.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά λοιπόν! Ευχαριστώ.. Έφυγα για αυτό!

Αυτό έχω και εγώ. Ωραίο είναι και στιβαρό. Αλλά λίγο μεγάλος ο φορτιστής και παίρνει μόνο τον δικό του.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω και εγώ. Ωραίο είναι και στιβαρό. Αλλά λίγο μεγάλος ο φορτιστής και παίρνει μόνο τον δικό του.

 

Καλά δε νομίζω να είναι θέμα ο όγκος του φορτιστή.. Εσύ τον αφήνεις συνέχεια στην πρίζα ή το βγάζεις; Καλό θα ήταν να χει διακόπτη αλλά δ νομίζω ότι παίζει κάτι τέτοιο ε..;

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Καλά δε νομίζω να είναι θέμα ο όγκος του φορτιστή.. Εσύ τον αφήνεις συνέχεια στην πρίζα ή το βγάζεις; Καλό θα ήταν να χει διακόπτη αλλά δ νομίζω ότι παίζει κάτι τέτοιο ε..;

 

Αυτόν είχα κι εγώ όταν είχα το 920. Πολύ καλός και βόλευε γιατί μπορούσες να τσεκάρεις το κινητό ξαπλωμένος (τον είχα στο κομοδίνο). Δεν τον έβγαζα ποτέ από την πρίζα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα... Όντως... Δεν ήρθε πάντως... 5-21 Μαρτίου έλεγε... Τι να σου πω δεν είμαι και πολύ τυχερός άνθρωπος οπότε δεν περίμενα κάτι πιο γρήγορο :lol::lol::lol:

 

Προσπαθώ να την ξεχάσω και να μην τη θυμάμαι ότι έρχεται, έτσι θα είναι σαν έκπληξη όταν την δω :p:p

 

Εφτασε σημερα η δικια μου!:lol:Ειχα παραγγειλει μπλε και μου εστειλε γαλαζια!:lol:Δε με χαλασε ισως και να μου αρεσει περισσοτερο,ειναι πολυ καλοκαιρινη και δενει ωραια με το λευκο 1020..Θετικο feedback απο μενα..:)

3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Cool, επεσε μέσα η πρόβλεψη... πάντως εγώ θα έβαζα ουδέτερη, αναφέροντας ότι έστειλε άλλο χρώμα. Mην τους τα χαρίζεις, ήδη είναι απρόσεκτοι, αλλιώς δεν θα μάθουν ποτέ. Αν σου έστελνε κανα ροζοφουξάκι να σ' έβλεπα πόσο θετικά θα το 'παιρνες :p
Link to comment
Share on other sites

Όντως... Κ πατάνε πάνω στο ότι "δεν αξίζει" ο κόπος της επιστροφής... Οποτε καλύτερα να το αναφέρεις για να στρώσουν...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εχετε δικιο,βλακεια μου απλα οντως ειχα ψιλομετανιωσει για τη μπλε και οντως ηθελα γαλαζια!!Μπορει να ειχε προαισθημα ο κινεζος,6η αισθηση,να μην τον επιβραβευσω??:lol::lol:
3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Screen protector για 1020 και 925 που να κάθεται καλά παίζει? Δυο που δοκίμασα ήταν χάλια και μου έφυγαν αμέσως.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δες το post 263.Δεν υπαρχει κατι καλυτερο για lumia λογω καμπυλοτητας της οθονης στα ακρα.Προτιμησε να αγορασεις μεμβρανη μονο για την οθονη και οχι για ολοκληρη τη συσκευη μιας και το αποτελεσμα εκτος οθονης ειναι μετριο.Σε 4 μερες ηταν στο γραμματοκιβωτιο μου.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=322690&page=18

3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...