Jump to content

Φανταριλίκια και λοιπά στρατιωτικά


PrivateeR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εννοειτε!! -Στρατος θα γινουμε εκει μεσα!:p

 

τι τώρα εκτός απο τα meeting που ειναι χορηγός η wind ! :D ......

θα είναι και στο στρατό χορηγός η wind μόνο μην σε στείλουν σε κανα φυλάκιο στο τριεθνες και εκει εχει σήμα ΜΟΝΟ η TOYRK-CEL & βουλγαριας !!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μου ηρθε το χαρτι 6 νοεμβριου ΚΕΥΠ Λαμια , εκτος κ αν μεταταγω αεροπορια αν κ το μετανιωσα λιγο κ στη Λαμια ειναι εξαιρετικα
:D
Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει απ τον κολλητό μου ότι στη Λαμία είναι ευρωπαικά τα πράγματα!

Αυριο θα πάω κι εγώ στην αστυνομία να μάθω.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει γνωστός μου στο Μεσολόγγι το Νοέμβρη. Με ρωτάει να μάθει τι ¨παίζει¨εκεί. Ποιός πέρασε από εκεί;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει γνωστός μου στο Μεσολόγγι το Νοέμβρη. Με ρωτάει να μάθει τι ¨παίζει¨εκεί. Ποιός πέρασε από εκεί;

Χάλια.Το πεδίο βολής είναι 4-5 χλμ περίπου και πας περπατώντας.Πολύ μικρό σε έκταση στρατόπεδο και το Μεσολόγγι δεν έχει ΤΙΠΟΤΑ

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε το χαρτι 6 νοεμβριου ΚΕΥΠ Λαμια , εκτος κ αν μεταταγω αεροπορια αν κ το μετανιωσα λιγο κ στη Λαμια ειναι εξαιρετικα

 

Υλικοπόλεμος....:rolleyes:

 

Αν το καλοσκεφτείς, δεν είναι κακό να βάζει κάποιος βύσμα για να περάσει καλύτερα, σε αυτόν τον στρατό που έχουμε. (Αν εξαιρέσουμε το ανήθικο του να χώνει συναδέλφους).

 

Το κακό είναι ότι ενώ όλοι ότι ζούμε στην χώρα του ρουσφετιού, όλοι θα βάζαμε βύσμα αν μπορούσαμε, διαιωνίζοντας την μ******α. Υπάρχουν παραδείγματα και σε αυτό το θέμα. Ο άλλος βρίζει τον στρατό ως το θέατρο του παραλόγου (ορθώς), αλλά δεν έχει πρόβλημα να ρωτήσει τι βύσμα να βάλει για να πάει ναυτικό.

 

Εγώ ή οι γονείς μου ευτυχώς δεν χρειάστηκε να γλείψουμε καμιά κατουρημένη ποδιά. Και πολύ καλά πέρασα και προβλεπόμενα.

 

Η2S04, o στρατός μας είναι περίεργος. Είναι πολύ πιθανόν στον Έβρο να περάσεις πολύ καλύτερα από ό,τι στο ΓΕΣ. Μην σου κάνει καθόλου εντύπωση.

Εγώ έβαλα βύσμα γνωστό από το ΓΕΣ, για να πάω Ν. Σάντα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα βύσμα γνωστό από το ΓΕΣ, για να πάω Ν. Σάντα...

"Καλύτερα κομμάντα, παρά στη Ν.Σάντα" λέγανε παλιότερα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα βύσμα γνωστό από το ΓΕΣ, για να πάω Ν. Σάντα...

...και ελπίζεις σε ενα θαύμα, ε;

Link to comment
Share on other sites

Οταν πέρνεις αναρωτική άδεια πχ 5 μέρες, πρέπει να είσαι μέσα στο στρατόπεδο ή μπορείς να πας σπίτι σου;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

σπιτάκι σου θα πας φίλε μου!
Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλύτερα και απο Ευελπίδων για μένα.Και 2 χρόνια λιγότερο και δεν έχεις τις ευθύνες ενός Αξιωματικού και οι μισθοί σου είναι παραπλήσιοι με αυτούς και έχεις τους ΕΜΘ Λοχίες-Επιλοχίες και τα σχετικά να κάνουν τις κ@λουπηρεσίες αντί για σένα.Εγώ όσους Μόνιμους Υπαξιωματικούς γνώρισα κάνουν ζωάρα.

Βέβαια ανάλογα το όπλο που θα πας έχεις και κάποιες "βαρβάτες" ευθύνες αλλα σε γενικές γραμμές είναι πολύ καλά.Ιδίως απο Αρχιλοχίας και μετά γραφειάκι ολε!

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...