Jump to content

Φανταριλίκια και λοιπά στρατιωτικά


PrivateeR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ Μ ΗΡΘΕ Τ ΧΑΡΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΩ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΥΚΟ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ) Υ.Ε.Α(Υποψήφιος Έφεδρος Αξιωματικός) στις ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ...!!!

Οποιος γνωρίζει τι "παίζει"εκεί πέρα ας μου πει για να ξέρω τι θα βρω...

Ευχαριστώ

:w00t: ΕΙΜΑΙ COMPUTERAκΙΑΣ!!!!!! :w00t:

 

ΚΑΤΟΧΥΡΩΘΗΚΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ Μ ΗΡΘΕ Τ ΧΑΡΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΩ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΥΚΟ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ) Υ.Ε.Α(Υποψήφιος Έφεδρος Αξιωματικός) στις ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ...!!!

Οποιος γνωρίζει τι "παίζει"εκεί πέρα ας μου πει για να ξέρω τι θα βρω...

Ευχαριστώ

 

Μια χαρά θα περάσεις εκεί ... απλά πάρε και αυτό μαζί σου!

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα να παρεις παραπανω κουτακια απο αυτα που λεει ο hasiotis_john γιατι αυτοι που πανε ΥΕΑ υπηρετουν και παραπανω αν δε κανω λαθος.παντως η αληθεια εινα οτι στο μεγαλο πευκο ειναι ζορικα τα πραγματα.
http://www.bikepics.com/pics/icon/modenas-dynamic125-06-bikepics-590056.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν πάει ειδικές δυνάμεις με το ζόρι, μην το τρομοκρατείτε το παιδί. :p

Και για εκεί να σου ήρθε να παρουσιαστείς, δε σημαίνει ντε και καλά ότι θα γίνεις λοκατζής. Αν δε γουστάρεις, θα σε μεταθέσουνε σε άλλο σώμα.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ Μ ΗΡΘΕ Τ ΧΑΡΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΩ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΥΚΟ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ) Υ.Ε.Α(Υποψήφιος Έφεδρος Αξιωματικός) στις ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ...!!!

Οποιος γνωρίζει τι "παίζει"εκεί πέρα ας μου πει για να ξέρω τι θα βρω...

Ευχαριστώ

Πολύ δύσκολο (έως αδύνατο) να καταφέρεις να παραμείνεις ΥΕΑ ειδικών δυνάμεων...

 

Κάποια στιγμή θα σου έρθει μια ενημέρωσει ότι «...λόγω υπηρεσιακών αναγκών πήρες μετάταξη στο απλό πεζικό.» Κοίνώς, κάποιο βύσμα σου πήρε την θέση, όπως ήρθε στους περισσότερους.

 

Σε κάθε περίπτωση, ΑΝ και ΜΟΝΟ ΑΝ σε ενδιαφέρει (γιατί θα πάρεις διπλάσια μόρια) κυνήγησέ το.

Link to comment
Share on other sites

«...λόγω υπηρεσιακών αναγκών πήρες μετάταξη στο απλό πεζικό.» Κοίνώς, κάποιο βύσμα σου πήρε την θέση, όπως ήρθε στους περισσότερους.

 

Μια απο τις ποίο σπαστικιές αν όχι η ποίο σπαστικιά πρόταση που έχω ακούσει στον Ε.Σ.

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΝΟΥΝ...???

 

:worry: αυτή

αν και αυτοι ανηκουν στο Ναυτικο.

Αρε τυχερακια...μακαρι να πας και να υπηρετησεις ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ Μ ΗΡΘΕ Τ ΧΑΡΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΩ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΥΚΟ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ) Υ.Ε.Α(Υποψήφιος Έφεδρος Αξιωματικός) στις ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ...!!!

Οποιος γνωρίζει τι "παίζει"εκεί πέρα ας μου πει για να ξέρω τι θα βρω...

Ευχαριστώ

Φίλε αν θες να το δεις σαν μία εμπειρία ζωής πάνε με κλειστά μάτια.

Αν θες να περάσεις πιο χαλαρά(εγώ αυτό έκανα) "δραστηριοποιήσου" για μία ελαφρά μετακίνηση

:cry:
Link to comment
Share on other sites

:worry: αυτή

 

[sarcasm]Ναι, βέβαια.[/sarcasm]

 

Φίλε αν θες να το δεις σαν μία εμπειρία ζωής πάνε με κλειστά μάτια.

Αν θες να περάσεις πιο χαλαρά(εγώ αυτό έκανα) "δραστηριοποιήσου" για μία ελαφρά μετακίνηση

 

Καλά δεν χρειάζεται και ιδιαίτερη δραστηριοποίηση. Το πιο εύκολο πράγμα είναι να χάσει την ένδειξη ΥΕΑ, και το δεύτερο πιο εύκολο πράγμα να πάει απλό Πεζικό. Το αντίστροφο είναι δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites

ηρθε το παλιοχαρτο!!!!! Σωμα Υλικου Πολεμου, Κε.Υ.Π. Λαμια 5 Νοεμβριου........

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

το καταδυναμιν Σουβλακι... παραμεθοριο θα χτυπησω παντως... εχω ακουσει για γνωστους με χοντρα βισματα που στο μηνα επανω επαιρναν αποσπαση και ερχονταν αθηνα... εγω καπου ψηλα θα τη βγαλω... μακαρι να μπορουσα να παω σε καναν Πυργο αν ειχε στρατοπεδο. εκει θα με βολευε γιατι ειμαι απο ζαχαρω (εχω σπιτι εκει αν και καμμενο ελαφρως...!)

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες καλημερα, χθες κι εγω πηρα την αδεια απολυσεως μου, 16 μερουλες. 7 Νοεμβριου γυρναω και 8 απολυωμαι. Χαιρετισματα σ'το "The Black Order" 290 ΜΚ/ΤΠ Λιβαδοχωρι Λημνου.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

κανα link που να δινει τυπικες οδηγιες σε νεοσυλλεκτους παιζει? τι πρεπει να εχω μαζι, τι ρουχα να παρω κλπ..

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

κανα link που να δινει τυπικες οδηγιες σε νεοσυλλεκτους παιζει? τι πρεπει να εχω μαζι, τι ρουχα να παρω κλπ..

 

Το Σημείωμα Κατάταξης

Ταυτότητα ή διαβατήριο

Ξυριστικά

Προσωπικά είδη καθαριότητας & υγιεινής (κρεμοσάπουνο, σαπούνι, σαμπουάν, σφουγγάρι, πετσέτες, οδοντόβουρτσα, αποσμητικό κτλ).

Χαρτί υγείας (2 ρόλους ή και περισσότερους αν έχετε χώρο)

Σεντόνια

Ψιλά για το ΚΨΜ

Ξυριστικά

Κλωστή χακί/πράσινη και βελόνα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θενκς! σεντονια και πετσετες δεν μας δινουν εκει? επισης να παρω μαζι κανα 2 εξτρα φανελακια η εσωρουχα (σωβρακα καλτσες):lol:

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

θενκς! σεντονια και πετσετες δεν μας δινουν εκει? επισης να παρω μαζι κανα 2 εξτρα φανελακια η εσωρουχα (σωβρακα καλτσες):lol:

σου δινουν..αλλα μεσα σε μια βδομαδα θα την κανεις με αδεια ορκωμοσιας.

(σωβρακα,φανελες,καλτσες) εννοειτε οτι θα παρεις..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

sleep in bag να παρουμε??????

και φανελες τι ειδους? στρατιωτικες ετσι?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

για SleepInBag εχω ακουσει κι εγω οτι χρειαζεται... χμμμμ

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

για SleepInBag εχω ακουσει κι εγω οτι χρειαζεται... χμμμμ

ας παρουμε..

τωρα για το κεντρο σου...εχω ακουσει ειναι πολυ τζαμι! εσυ μπορει να μη το χρειαστεις που λεει ο λογος :wink:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

sleep in bag να παρουμε??????

και φανελες τι ειδους? στρατιωτικες ετσι?

τι να το κανεις στο κεντρο..ασε που δεν επιτρεπεται.φανελακια κανονικα.."τιραντε" και μετα το κεντρο...το αλλαζεις με οτι θελεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...