Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy Note (N7000)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν κάνει παραπάνω απλα τα κάνει πιο γρήγορα λόγο της άνεσης που προσφέρει η μεγάλη οθόνη.

Πχ πληκτρολογιση, browsing, προβολή αρχείων που χρειάζεσαι να βλέπεις περισσότερα γιατι το scrowling δεν ειναι ότι καλυτερο σ ένα αρχείο excel. Και πολλα αλλα που θα τα δεις μόνο αν δουλεψεις σε μεγαλύτερη οθόνη.

 

:)+1 αγαπητε στην αποψη σου .οσο μεγαλυτερη οθονη βλεπεις παντα ποιο πολυ Δεν λεμε καλυτερη μια συσκευη οταν εχει απλα μεγαλυτερη οθονη αλλα ιδιες δυνατοτητες ομως . εκει μπερδευτηκα και αμφεβαλα γιατι κατοχος και των δυο δεν μου εκανε κανενα κλικ:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μισο βρε Μαριε ... Τι εννοεις λιγοτερα ? τι εχεις κανει εσυ "παραπανω" στην πραξη με το νοτε απο οτι στο S2 ? ανεξαρτητα γουστου παντα λειτουργικα εννοω?

 

Αν διαβάσεις το ποστ μου παραπάνω θα δεις πως το "λιγοτερα" το δικαιολογω ακριβως πως το εννοω. Γράφω λοιπον οντως, πως η χρηστικοτητα του αυξανεται για τον λογο που ειπες κ εσυ..δλδ της (1) μεγαλυτερης οθονης καθως και για το (2) s pen που διαθετει που πραγματικα ειναι πιο ευκολο κ γρηγορο για να κρατας σημειωσεις "on the go" απο το να χρησιμοποιεις προγραμματακια στυλ evernote κτλ. Εγω τουλαχιστον το εχω καταβολευτει.

Σαν χαρακτηριστικα ειπα επισης πως δεν εχει διαφορες στο τι προσφερει σε γενικες γραμμες δλδ σε καμια περιπτωση δεν μειωνω την κινηταρα που λεγεται gs2! :)

 

Ειναι φυσικα μεγαλυτερο.Δεν μπορει να πει κανεις πως ειναι το ιδιο ανετο με το gs2 αλλα δεν μπορει να πει επισης καποιος πως δεν ειναι πιο ευχρηστο απο το sg2 σε καθημερινα πραγματα που στην ουσια οριζουν μια συσκευη σαν Smartphone...και αυτα ειναι κατ εμε, τηλεφωνο + εφαρμογες(παντως τυπου) +browsing, πραγματακια δλδ που στα 2 απο τα τρια ρολο παιζει το μεγεθος της οθονης..

Φανταζομαι ξερεις πολλους που πηραν android κινητα μικροτερα των 3inch και τα αλλαξαν καπακι γτ δεν ηταν χρηστικα σε τπτ περα απο τηλ...:lol:

 

Μην ξεχνας ομως πως το Note εχει φτιαχτει για να κανει οτι ενα smartphone με την ευχρηστια ενος tablet χωρις να χρειαζεται να κουβαλας 2 συσκευες και χωρις να χρειαζεται να πας σε 8 και 10 ιντσες..Πολλοί πανε σε αυτη την λυση..απλα τωρα υπαρχει και μια τριτη. :)

Aυτο λεω στην ουσια :rolleyes:

 

Πάντα φιλικά μιλάω φυσικα, προς αποφυγην παρεξηγησης του γραπτου κειμένου ε! :O

Edited by Marios_Gian

Samsung Omnia, Sony Ericsson 810i, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy SIII

twitter MariosGian

Link to comment
Share on other sites

@Marios

Πάντα η μεγαλύτερη οθόνη και ειδικά όταν μιλαμε για οθόνη αφής συμβάλει στην ευχρηστία της συσκευής.

Κατά τον ίδιο τρόπο είναι ακόμα πιο άνετο ένα tablet 10''.

Το ζήτημα είναι ότι δεν μπορεί κανένας να αγοράζει και να κουβαλά 2 συσκευές.

Οπότε το Note σ' αυτές τις περιπτώσεις αποτελεί την καλύτερη λύση.

 

Πλέον τα tablets έχουν μπει για τα καλά στην ζωή μας. Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω καν το MacBook pro τα βραδιά για browsing και social.

Αν μη τι άλλο εδώ και ενάντια χρόνο που χρησιμοποιώ iPad ξεκουράζομαι πραγματικά τα βράδια.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

@Marios

 

Πλέον τα tablets έχουν μπει για τα καλά στην ζωή μας. Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω καν το MacBook pro τα βραδιά για browsing και social.

Αν μη τι άλλο εδώ και ενάντια χρόνο που χρησιμοποιώ iPad ξεκουράζομαι πραγματικά τα βράδια.

 

σόρυ για το off topic ρε παιδιά, αλλά αυτό το διαβάζω πολύ το τελευταίο καιρό. Έχω εδώ και 2 βδομάδες το blackberry playbook και μετά τις πρώτες 3 ώρες που έπαιξα μετά έψαχνα να βρω το λάπτοπ. τις επόμενες μέρες πάλευα να το χρησιμοποιώ αλλά στο μισάωρο άνοιγα το λάπτοπ. Εντάξει η συγκεκριμένη συσκευή είναι και γυμνή από εφαρμογές που παίζει μεγάλο ρόλο αφού στο streak 5 μου αράζω πιο πολλές ώρες. Απλά νομίζω είναι ακόμα λίγο νωρίς για τάμπλετ...:)

Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα ένα δε μπορώ να καταλάβω.

Ποιο είναι τα θέμα κάποιον χρηστών που δε το έχουν, ίσως καν αγγίξει, όσο αναφορά τη φορητότητα από τη στιγμή που δε νομίζω να τους "πίεσε" κάποιος να το αποκτήσουν.

Μάλλον θα συμφωνήσω με το συντοπίτη, όσο αστείο κι αν φαίνεται, ίσως θα πρέπει να φτιαχθεί κατάλογος με διαστάσεις από "παλάμες" που θα είναι ικανές να δουλέψουν το note. . .

 

Επί της παρούσης το μόνο αρνητικό που βλέπω ΚΑΙ στο note, είναι η πολύ κακή ποιότητα του ήχου από τα ασύρματα ακουστικά.

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

σόρυ για το off topic ρε παιδιά, αλλά αυτό το διαβάζω πολύ το τελευταίο καιρό. Έχω εδώ και 2 βδομάδες το blackberry playbook και μετά τις πρώτες 3 ώρες που έπαιξα μετά έψαχνα να βρω το λάπτοπ. τις επόμενες μέρες πάλευα να το χρησιμοποιώ αλλά στο μισάωρο άνοιγα το λάπτοπ. Εντάξει η συγκεκριμένη συσκευή είναι και γυμνή από εφαρμογές που παίζει μεγάλο ρόλο αφού στο streak 5 μου αράζω πιο πολλές ώρες. Απλά νομίζω είναι ακόμα λίγο νωρίς για τάμπλετ...:)

 

Το πήρε κι εγω το play book. Ήταν στα πλαίσια πειραματισμων, όπως το up touchpad που χάθηκαν πολλα χρήματα στη μεταπωληση :O

Ο Κώστας έχει απόλυτο δίκιο. Με μια χρηστικη ταμπλετα (iPad και galaxy tab 10.1 αυτη τη στιγμη μόνο για σοβαρή απόδοση) κάνω κι εγω όλες τις δουλειές που αφορούν κατανάλωση περιεχομένου. Με λίγα λόγια browsing, social networking, αλλα και pim το βράδυ. Όλα στο κρεβάτι πριν πεσω για ύπνο και όταν ξυπνησω πριν πάω στη δουλειά.

Το note δεν κάνει σχεδόν τίποτα παραπάνω απο το s2 αλλα κάνει τα πάντα πιο άνετα, οπότε τελικά χρησιμοποιείς και περισσότερα πράγματα στην πράξη.

@aris_21

Αφού την παρήγγειλες είναι δεν είναι καλη τη... Φορτωθηκες τώρα :p

Οκ αστειευομαι. Είναι πολυ καλή, δινει μια πολυτελή νότα στη συσκευη, αλλα πλέον πρέπει να προσέχω που το τοποθετω στις μετακινήσεις μου γιατι τα χρώμια είναι εκτεθειμένα και μπορούν να γεμίσουν γρατζουνιες. Αυτο είναι και το μόνο μείον της. Το γεγονός όμως ότι δεν αυξάνει τον όγκο σημαντικά αντισταθμιζει την έξτρα προσοχή...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

εδώ και πολύ καιρό το έχω βάλει στόχο αλλά όλο και κάτι τυχαίνει και τα λεφτά πάνε αλλού... (έκτακτες εισφορές, ΔΕΗ κτλ.) για αυτό θα ήθελα να ρωτήσω μήπως κάποιος γνωρίζει η μπορεί να κάνει μια ρεαλιστική εκτίμηση για το πότε περίπου αναμένεται να πέσει η τιμή του σε κάπως φυσιολογικά επίπεδα...450~~ 500~~.

Από το amazon.de έχει ψωνίσει κανείς να μοιραστεί τις εμπειρίες του? σε παρόχους που ρώτησα δεν το έχει φέρει ακόμα κανείς αλλά ακόμα και όταν έρθει τα 700 που ζητάνε είναι απαγορευτικά... και για πω και λίγο την αλήθεια ντρέπομαι να τα δώσω όταν δίπλα μου ο κόσμος δεν έχει να φάει (το γνωρίζω οτί δεν φταίω εγώ αλλά δεν μπορώ να είμαι τόσο αναίσθητος). Πόσο καιρό πιστεύετε πρέπει να περιμένει κανεις για να πέσει η τιμή του?

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβλημα στο νοτε μπορειτε να βοηθησετε?συνδεω το hands free που ειχε μεσα η συσκευη αλλα δεν με ακουνε ενω εγω τους ακουω μια χαρα και μουσικη που ακουω παλι οκ...πρεπει να κανω τπτ ρυθμισεις????
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβλημα στο νοτε μπορειτε να βοηθησετε?συνδεω το hands free που ειχε μεσα η συσκευη αλλα δεν με ακουνε ενω εγω τους ακουω μια χαρα και μουσικη που ακουω παλι οκ...πρεπει να κανω τπτ ρυθμισεις????

 

Δοκιμασε με ενα αλλο hands free να δεις αν δουλευει σωστα για να καταλαβεις αν φταει το hands free(πιθανοτερο) η το Note.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

εβαλα το hands free σε htc και κανονικα ολα ...μην μου βαζεις ιδεες οτι μπορει να φταει το note ειναι 2 ημερων:cry:

 

Θες να κανεις το αντιθετο??Δηλαδη να δοκιμασεις αλλο hands free στο Note???

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σας παίζει σωστά το Blackmart; Κάποιο νέο από το Applanet;

 

Φιλε μου απαγορευεται να μιλαμε για παρανομο υλικο στο forum.Δε το λεω εγω αλλα οι κανονες και oι mods παρακολουθουν...:ninja:

 

Βεβαια googlαρε για το 2ο μιας και εχουμε εξελιξεις.:cool:Σταματαω..........

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου απαγορευεται να μιλαμε για παρανομο υλικο στο forum.Δε το λεω εγω αλλα οι κανονες και oι mods παρακολουθουν...:ninja:

 

Βεβαια googlαρε για το 2ο μιας και εχουμε εξελιξεις.:cool:Σταματαω..........

 

Μα δεν αναφέρθηκα σε υλικό, παρά μόνο στη λειτουργία τους ως πρόγραμμα το ένα και ως site το δεύτερο. Δεν κάνω καμμία αναφορά σε παράνομο υλικό, ή link προς κάτι τέτοιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες 2 μέρες χρησιμοποιώ το SGS2 σαν να έχω το Note για να δω πόσο θα με βόλευε σ αυτά που κάνω για την δουλειά μου καθημερινά.

Δύο πράγματα μου λείπουν.

Οι χειρόγραφες σημειώσεις με το πρόγραμμα που σας είχα δείξει προ ημερών και ο αυτόματος συγχρονισμός των αρχείων που ρίχνω στον φάκελο του Dropbox.

Στα Android πρέπει να ανοίξεις το Dropbox και να κάνεις upload κάθε αρχείο.

Στο iOS αρκεί να πετάξεις το αρχείο στον φάκελο.

 

 

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες 2 μέρες χρησιμοποιώ το SGS2 σαν να έχω το Note για να δω πόσο θα με βόλευε σ αυτά που κάνω για την δουλειά μου καθημερινά.

Δύο πράγματα μου λείπουν.

Οι χειρόγραφες σημειώσεις με το πρόγραμμα που σας είχα δείξει προ ημερών και ο αυτόματος συγχρονισμός των αρχείων που ρίχνω στον φάκελο του Dropbox.

Στα Android πρέπει να ανοίξεις το Dropbox και να κάνεις upload κάθε αρχείο.

Στο iOS αρκεί να πετάξεις το αρχείο στον φάκελο.

 

 

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Κωστα εχεις δοκιμασει τα RealSync, dropspace για αυτο που θελεις?

Νομιζω θα σε καλυψουν.

Επισης, αναφορικα με τη γραφιδα και τα note apps δεν εχω βρει ακομα κατι που να πλησιαζει ακριβως αυτο που εδειξες, αλλα εχω εντοπισει εφαρμογη που δουλευει με τον ιδιο τροπο (απλα δεν ειναι εξισου καλοστημενη).

Θα τεσταρω καποιες που θελω και θα επανελθω...

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιώ το SGS2 σαν να έχω το Note για να δω πόσο θα με βόλευε σ αυτά που κάνω για την δουλειά μου καθημερινά.

Δύο πράγματα μου λείπουν.

Οι χειρόγραφες σημειώσεις με το πρόγραμμα που σας είχα δείξει προ ημερών και ο αυτόματος συγχρονισμός των αρχείων που ρίχνω στον φάκελο του Dropbox.

Στα Android πρέπει να ανοίξεις το Dropbox και να κάνεις upload κάθε αρχείο.

Στο iOS αρκεί να πετάξεις το αρχείο στον φάκελο.

 

τι εννοεις ότι πρεπει να ανοιξεις τοdropbox και να κανεις upload καθε αρχειο κωστα?Σε οτι αρχειο κ να εισαι πατας κοινοποιηση μεσω dropbox και το ριχνει εκει..Το συγχρονιζει και ειναι οκ..Οπως ακριβως σε ενα windows pc..Στo ios λογικα παλι το συγχρονιζει απλα μηπως δεν φαινεται?

 

Οσο για το πενακι ειναι ενα + χαρακτηριστικο του Galaxy Note εναντι του sgs2..τόσο για σημειώσεις όσο και για επεξεργασια και δημιουργια φωτος και αλλου παρομοιου υλικου..

Samsung Omnia, Sony Ericsson 810i, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy SIII

twitter MariosGian

Link to comment
Share on other sites

@v@gelis, Marios

 

Παιδια θα δοκιμάσω αυτα που λέτε.

Στο iPad χρησιμοποιω μια εφαρμογη σαν file explorer το Good Reader (Βαγγέλη). Εκει ρίχνω όλα τα αρχεία μου.

Όσα χρειάζομαι να τα έχω σε ολες τις συσκευές μου τα ρίχνω σ ένα φάκελο του Dropbox τον οποιο εχω επιλεξει να συγχρονιζει, και απλα επιλέγω sync.

Επειδη τα προηγούμενα αρχεία του φακέλου αυτου ειναι ήδη συγχρονισμενα, δεν αργεί καθόλου αφου συγχρονίζει μόνο ότι καινούργιο υπάρχει.

 

Αν τωρα προσθέσω καποιο αρχείο στον ίδιο φάκελο στο PC, αρκεί να επιλέξω στο iPad και πάλι το sync. Συγχρονίζει έτσι αυτόματα ότι έχω προσθέσει στο PC.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

@v@gelis, Marios

 

Παιδια θα δοκιμάσω αυτα που λέτε.

Στο iPad χρησιμοποιω μια εφαρμογη σαν file explorer το Good Reader (Βαγγέλη). Εκει ρίχνω όλα τα αρχεία μου.

Όσα χρειάζομαι να τα έχω σε ολες τις συσκευές μου τα ρίχνω σ ένα φάκελο του Dropbox τον οποιο εχω επιλεξει να συγχρονιζει, και απλα επιλέγω sync.

Επειδη τα προηγούμενα αρχεία του φακέλου αυτου ειναι ήδη συγχρονισμενα, δεν αργεί καθόλου αφου συγχρονίζει μόνο ότι καινούργιο υπάρχει.

 

Αν τωρα προσθέσω καποιο αρχείο στον ίδιο φάκελο στο PC, αρκεί να επιλέξω στο iPad και πάλι το sync. Συγχρονίζει έτσι αυτόματα ότι έχω προσθέσει στο PC.

 

Προσωπικά το dropbox το χρησιμοποιώ συνέχεια Κώστα.Ότι αρχείο θες να στείλεις εκει απο το android σου,πατας κοινοποιήση και επιλέγεις dropbox. Επιλέγεις φάκελο και πατάς add..Στο κανει sync επι τοπου απο μονο του εφοσον εχεις νετ και ειναι ολα οκ...Τα υπολοιπα που ειχες μεσα εννοειται πως τα εχει αποηθηκευμενα και δεν συγχρονιζει εξ αρχης.Είναι γρήγορο πολύ και δεν χρειαζεται εξτρα κινησεις δλδ ανοιγμα..ψαξιμο αρχειου ,sync κτλ.Δυο "κλικ" θελει ουσιαστικα..Ελπιζω να βοηθησα.:)

Samsung Omnia, Sony Ericsson 810i, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy SIII

twitter MariosGian

Link to comment
Share on other sites

@v@gelis, Marios

 

Παιδια θα δοκιμάσω αυτα που λέτε.

Στο iPad χρησιμοποιω μια εφαρμογη σαν file explorer το Good Reader (Βαγγέλη). Εκει ρίχνω όλα τα αρχεία μου.

Όσα χρειάζομαι να τα έχω σε ολες τις συσκευές μου τα ρίχνω σ ένα φάκελο του Dropbox τον οποιο εχω επιλεξει να συγχρονιζει, και απλα επιλέγω sync.

Επειδη τα προηγούμενα αρχεία του φακέλου αυτου ειναι ήδη συγχρονισμενα, δεν αργεί καθόλου αφου συγχρονίζει μόνο ότι καινούργιο υπάρχει.

 

Αν τωρα προσθέσω καποιο αρχείο στον ίδιο φάκελο στο PC, αρκεί να επιλέξω στο iPad και πάλι το sync. Συγχρονίζει έτσι αυτόματα ότι έχω προσθέσει στο PC.

 

Κωστα ακριβως την ιδια χρηση κανω κι εγω με το Goodreader και το ipad 2.

Στο note (και γενικα στα android) να σου πω την αληθεια δεν τα συγχρονιζω, απλα εχω το Quickoffice mobile με σεταρισμενο το λογαριασμο του dropbox, μονο για τις περιπτωσεις που θελω να ανοιξω κατι.

Θα πειραματιστω κι εγω με αυτες τις εφαρμογες που σου εδωσα για να δω αν παιζουν σωστα (κυριως το sync στην sd card νεων αρχειων που εχουν προστεθει στο dropbox account - εκει θελω να δω αν δουλευει σωστα).

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως το δουλεύω εγω με 4 συσκευές να συγχρονίζουν, το μόνο που χρειαζεται να κάνω στο iPad iPhone ειναι να πατήσω sync.

To κάνω μια φορα την μέρα και ειναι τα αρχεία έτοιμα κατεβασμένα οπότε τα χρειαστω.

 

Μαριε αυτο που λες ισχύει όταν θες να προσθέσεις ένα αρχείο απο το Note στο Dropbox.

Αν όμως έχεις αλλάξει κάτι σε 2-3 αρχει excel στο PC σου δεν μπορείς να θυμάσαι μετα απο μια μέρα τι αλλάξεις.

Οπότε αν συγχρονίζει ολόκληρο ο φάκελος δεν χρειαζεται να ψάχνεις.

 

Δεν ξέρω αν το λέω σωστα για να γίνει κατανοητό.

Έχω δηλαδη ένα κοινο φάκελο στα κινητά, tablet, PC και Mac που περιεχει δεκάδες αρχεία.

Καθε μέρα επεξεργάζομαι κάποια απο αυτα και αλλάζουν τα δεδομένα.

Οπότε πχ στο Galaxy αν δεν υπάρχει τρόπος συγχρονισμού, θα πρέπει να τα ξανά κάνω download. Όμως ειναι δύσκολο να θυμάμαι ποια έχω αλλάξει.

Αναγκαστικά λοιπον πρέπει να κάνω download όλο το φάκελο. Αυτο παίρνει ώρα.

Ενω στο iPad παταω sync και κατεβαίνουν μόνο τα αρχεία που έχω αλλάξει και ότι άλλο νέο έχω προσθέσει.

Τωρα όπως είμαι αναγκάζονται καθε απόγευμα πριν φύγω να συνδέσω το Galaxy με το PC και να ρίξω στην κάρτα όλα τα αρχεία στον συγκεκριμένο φάκελο.

Γίνεται ταχυστα γιατι κι έτσι προστίθενται μόνο όσα έχουν αλλαγές απλα ψάχνω τροπο να γίνεται η διαδικασία αυτόματα και να μην χρειαζεται να είμαι στο γραφείο για να το κάνω.

 

@Βαγγέλη πέρασα την εφαρμογη δείχνει να κάνει την δουλεια αλλα έχει κάτι περίεργα φίλτρα και θέλει προσοχή μην γίνει καμία πατάτα. Θα το δοκιμάσω στο σπίτι γιατι θέλει πολυ ώρα ο πρώτος συγχρονισμός.

Αν δουλέψει σωστα θα ειναι πολυ καλο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το εχει παρει κανεις απο καταστημα θεσσαλονικης; κατα προτιμηση απο Vodafone.

 

Απο ποια περιοχη αν επιτρεπεται;

 

 

Απο το κερατσινι φιλε μου.Αυριο θα το εχω μαζι με την θηκη :)

Unbox Your Phone
Link to comment
Share on other sites

Επειδή εχω κάνει covert πάρα πολλά personal videos από βιντεοκάμερα στη διάσταση 800x480 για εξοικονομιση χώρου και για full screen play στην οθόνη των S2 HD2 και των άλλων με τέτοια ανάλυση εχω απορία στο note θα παίζουν full screen η θα έχει μπάρες λόγο διαφορετικης ανάλυσης?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

manan69t έχει απαντηθεί σε προηγούμενες σελίδες. είπαν ότι κάποιες εφαρμογές δεν καταλαμβάνουν όλο το χώρο της οθόνης αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα. θα διορθωθούν όλες οι εφαρμογές με το full screen. άσε που το ICS θα διορθώσει από μόνο του αυτό το πρόβλημα αν δε κάνω λάθος.

 

centaurus πάρε τηλ στο ΠΛΑΙΣΙΟ ή σε κανένα Γερμανό. πρέπει να το έχουν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...