Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy Note (N7000)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aν δεν έχεις κάποιο backup του efs folder, πολύ χλωμό να το επαναφέρεις.Η μόνη σου ελπίδα είναι να ξαναπεράσεις τη στοκ ρομ που φοράει μήπως και επανέλθει.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Υπάρχει κάποιος οδηγός αρχάριου για να ξαναπεράσω τη στοκ ρομ ? (η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Διάβασε αυτό εδώ, η ίδια διαδικασία είναι http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=354955

Mπορείς επίσης να δείς κι εδώ http://forum.xda-developers.com/galaxy-note/general

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Υπάρχει κάποιος οδηγός αρχάριου για να ξαναπεράσω τη στοκ ρομ ? (η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...)

 

εψαξα πολυ τωρα προσφατα για παρομοιο προβλημα μαλλον....αν δεν βγαλεις ακρη πες μου να δωσω 2-3 ακομα κατευθυνσεις

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Έχω πρόβλημα με τις μπαταρίες του note...δεύτερη φορά πάλι μετά από ενάμιση χρόνο η μπαταρία άρχισε να φουσκώνει και είναι για αντικατασταση...δεν ξερω τι γίνεται, δεν μου έχει τύχει ποτέ ξανά σε κινητο 2 φορες σερί!

Την δεύτερη την είχα πάρει από το ebay από άτομο το οποίο είχε αυθεντικές μπαταρίες όσο είχα διαβάσει...

Ποια η άποψη σας? τυχαίο γεγονός? και από που θα προτείνατε να παρω μια καινούρια ξανά?

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω οτι είναι τυχαίο, σε σχεδόν όλους έτσι συμβαίνει (μιλάμε πάντα για γνήσιες μπαταρίες)

απλά πρέπει να πάρεις μια καινούρια.

αν βρεις κάποια σε καλή τιμή βάλε και ένα λινκ γιατί με ενδιαφέρει και εμένα το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

στο σκρουτζ τις έχει πάντως από 11 ευρω...και επειδή δεν έχω περιθώριο αναμονής από εξωτερικό θα κινηθώ από Ελλάδα μαλλον...έξω θα επερνα από εδώ πιθανώς http://m.ebay.co.uk/itm/321696147407?nav=SEARCH εχει με 6 ευρώ...θα δω... Edited by centaurus
Link to comment
Share on other sites

Και εγω νομιζα οτι δεν εχει κανεις πια αυτο το κινητο!!!!!!!!! Ειχε πολυ καιρο να κουνηθει αυτο το νημα......

Πηρα πριν απο λιγες μερες το συγκεκριμενο κινητο...μεταχειρισμενο βεβαια...Το κινητο εχει την cm11 nightly (οχι απο εμενα περασμενη)....Δεν λεω οτι με χαλαει αλλα θα ηθελα να το επαναφερω στην αρχικη του κατασταση για να δω τις πραγματικες του δυνατοτητες....Ειναι ευκολη η διαδικασια η' να μην το επιχειρησω???

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλημέρα σε όλους, έχω το note 1και από χθες ξαφνικά αφού το έκλεισα, μετά δεν ανοίγει με τίποτα....

Δοκίμασα με άλλη μπαταρία, χωρίς μπαταρία μόνο με φορτιστή αλλά τίποτα...

Έχει κανείς καμμιά ιδέα να μου πει?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Recovery mode: Με κλειστο το κινητο πατας ταυτοχρονα power+home+volume up.

Download mode: Με κλειστο το κινητο πατας ταυτοχρονα power+home+volume down.

Και στις δυο περιπτωσεις πατας τα πληκτρα ταυτοχρονα για 5-10 δευτερα μεχρι να εμφανιστει το logo της σαμσουνγκ, και μετα τα αφηνεις.

Αν ανοιξει πες μου, για να σου πω τι να κανεις μετα.

Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν αντιδρα σε κανενα απο τα δυο, κατι συμβαινει.

Συνδεσε το και με το pc, ειναι το τελευταιο που μπορω να σκεφτω. Αν δεν, τοτε καλυτερα να το πας για σερβις, να σου πουν ακριβως τι συμβαινει. Κι εγω δεν ειμαι ειδικος και μονο εικασιες μπορω να κανω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...