Jump to content

Vodafone 4G : Συζητήσεις-απόψεις


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

59 minutes ago, Gv2008 said:

Ναι. Αυτό που σκέφτομαι είναι να πάρω ένα καρτοκινητό μαζί, να δω ποιο δίκτυο τουρκικό πιάνει καλύτερα και να περάσω απέναντι να πάρω sim. 3€ κάνει η μία με 25GB. Ξέρει κανείς που έχει πάει στη Μυτιλήνη αν πιάνει η Turkcell?

 

Συγγνώμη για το offtopic

Το θέμα είναι ότι θα έχω 2G στην καλύτερη 

Τόσο χάλια είναι η VF εκεί ; Να χρειάζεσαι καρτα από απέναντι ;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Gv2008 said:

Ναι. Αυτό που σκέφτομαι είναι να πάρω ένα καρτοκινητό μαζί, να δω ποιο δίκτυο τουρκικό πιάνει καλύτερα και να περάσω απέναντι να πάρω sim. 3€ κάνει η μία με 25GB. Ξέρει κανείς που έχει πάει στη Μυτιλήνη αν πιάνει η Turkcell?

 

Συγγνώμη για το offtopic

Το θέμα είναι ότι θα έχω 2G στην καλύτερη 

Το ότι πιάνει η Turkcell σε μέρη που δεν έχει δυνατό σήμα η Vodafone δεν σημαίνει ότι θα είσαι άνετος σε όλη τη Λέσβο με Turkcell .. ανατολικά ή σε υψόμετρο ναι, αλλά ως εκεί . Θα πρέπει να παίζεις με ελληνική ή τουρκική κάρτα ανάλογα την περιοχή. Μπελάς εν ολίγοις.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, georgebad said:

Τόσο χάλια είναι η VF εκεί ; Να χρειάζεσαι καρτα από απέναντι ;

Τόσο χάλια δυστυχώς. Θέλω να δω τι θα γίνει όταν θα καταργήσουν το 3G. Δεμ γίνεται να πιάνει η Vodafone EDGE και η Turkcell με την Türk Telekom και το Τουρκικό παράρτημα της Vodafone να έχουν 4,5G. Το ίδιο και στην Τουρκία. Έχω γυρίσει οδικώς πολλές τουρκικές επαρχίες και πολλούς δρόμους αφού για πέντε μήνα εμένα εκεί. Με όλες τις εταιρίες 4,5G ΠΑΝΤΟΥ. Καμία σχέση με το χαλί της Ελλάδας. Ταχύτητες 50 mbps το λιγότερο σε κάθε σημείο της χώρας. Δυστυχώς ακόμα είμαστε πολύ πίσω σε σχέση με τις Ευρωπαϊκές χώρες καθώς και με την Τουρκία δυστυχώς 

 

5 minutes ago, kalitexnis_g said:

Το ότι πιάνει η Turkcell σε μέρη που δεν έχει δυνατό σήμα η Vodafone δεν σημαίνει ότι θα είσαι άνετος σε όλη τη Λέσβο με Turkcell .. ανατολικά ή σε υψόμετρο ναι, αλλά ως εκεί .

Ναι. Για εκεί το χρειάζομαι. Δεν μπορεί να καλύψει γειτονική εταιρεία ένα ολόκληρο νησί. Το ίδιο και στην Κέρκυρα. Vodafone Αλβανίας 

Στα καλά της εταιρείας αναβαθμίζεται η Πελοπόνησσος. Πριν από λίγο καιρό τελείωσε και η αναβάθμιση στην Κρήτη. Θα ξεκινήσει αναβάθμιση στην Αττική μέσα στο 2023

Στο κέντρο είδα την περιοχή και την έστειλα στο φίλο στη VF. Η περιοχή αυτή θα αναβαθμιστεί το δεύτερο εξάμηνο του 2023 ή στο πρώτο του 2024

Screenshot_2022-08-29-11-12-47-36_d19d36184049b8d7c50ae1b8a2d0676e.jpg

Edited by Gv2008
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Για εκεί το χρειάζομαι. Δεν μπορεί να καλύψει γειτονική εταιρεία ένα ολόκληρο νησί. Το ίδιο και στην Κέρκυρα. Vodafone Αλβανίας 
Στα καλά της εταιρείας αναβαθμίζεται η Πελοπόνησσος. Πριν από λίγο καιρό τελείωσε και η αναβάθμιση στην Κρήτη. Θα ξεκινήσει αναβάθμιση στην Αττική μέσα στο 2023
Στο κέντρο είδα την περιοχή και την έστειλα στο φίλο στη VF. Η περιοχή αυτή θα αναβαθμιστεί το δεύτερο εξάμηνο του 2023 ή στο πρώτο του 2024
Screenshot_2022-08-29-11-12-47-36_d19d36184049b8d7c50ae1b8a2d0676e.thumb.jpg.bf35e9ef84f40fc2580603b555ba192b.jpg
Για την Πιερία καμία ενημέρωση; Για ρώτα τον φίλο σου.
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορεί κάποιος να ενεργοποιήσει την αναμονή κλήσης ώστε να μην λέει στον καλών οτι ο άλλος είναι κατηλλημένος την ώρα που μιλάει με άλλο πρόσωπο; Σε μία φίλη ότι και να της έκανα δεν μπορεί να το κάνει..δηλαδή να βλέπει στην οθόνη τον ''δεύτερο'' που την καλέι..

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορεί κάποιος να ενεργοποιήσει την αναμονή κλήσης ώστε να μην λέει στον καλών οτι ο άλλος είναι κατηλλημένος την ώρα που μιλάει με άλλο πρόσωπο; Σε μία φίλη ότι και να της έκανα δεν μπορεί να το κάνει..δηλαδή να βλέπει στην οθόνη τον ''δεύτερο'' που την καλέι..
Κάπου στο site αναζήτησε την αναμονή κλήσεων. Λέει πώς ενεργοποιειται και δουλεύει. Από κει και πέρα είναι θέμα συσκευής κατά πόσο υποστηρίζει γτ δεν το κάνουν όλες αυτό που λες

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Nikos_96 said:

Πώς μπορεί κάποιος να ενεργοποιήσει την αναμονή κλήσης ώστε να μην λέει στον καλών οτι ο άλλος είναι κατηλλημένος την ώρα που μιλάει με άλλο πρόσωπο; Σε μία φίλη ότι και να της έκανα δεν μπορεί να το κάνει..δηλαδή να βλέπει στην οθόνη τον ''δεύτερο'' που την καλέι..

Με *43# ενεργοποιείς την αναμονή κλήσεων.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Cris4524 said:
3 ώρες πριν, Gv2008 said:
Ναι. Για εκεί το χρειάζομαι. Δεν μπορεί να καλύψει γειτονική εταιρεία ένα ολόκληρο νησί. Το ίδιο και στην Κέρκυρα. Vodafone Αλβανίας 
Στα καλά της εταιρείας αναβαθμίζεται η Πελοπόνησσος. Πριν από λίγο καιρό τελείωσε και η αναβάθμιση στην Κρήτη. Θα ξεκινήσει αναβάθμιση στην Αττική μέσα στο 2023
Στο κέντρο είδα την περιοχή και την έστειλα στο φίλο στη VF. Η περιοχή αυτή θα αναβαθμιστεί το δεύτερο εξάμηνο του 2023 ή στο πρώτο του 2024
Screenshot_2022-08-29-11-12-47-36_d19d36184049b8d7c50ae1b8a2d0676e.thumb.jpg.bf35e9ef84f40fc2580603b555ba192b.jpg

Για την Πιερία καμία ενημέρωση; Για ρώτα τον φίλο σου.

Δεν ξέρουν κάτι. Ο φίλος μου πιστεύει ότι μέχρι το πρώτο εξάμηνο του 2024 θα έχει παντού 5G. Ίσως και μέσα στο 2023. Αφού καλύψουν το 80% θα προχωρήσουν στο πραγματικό 5G

 

Link to comment
Share on other sites

Οι συμφορουμίτες στην Κρήτη έχουν δει βελτίωση σε κάλυψη και ταχύτητες; Εκτός από τις εναλλαγές σε 5G 4G 2G?

Link to comment
Share on other sites

Μπηκαν 2600 Mhz και 2100 Mhz σε πολλούς σταθμους βασης ομως δυστυχώς στο Ηράκλειο η κατάσταση ειναι ΆΘΛΙΑ. 😞

PCI  3, 4 , 5 , 149 , 150  στο κέντρο της πόλης πέφτουν τελείως τα απογευματα .

Επίσης , μια ξεχασμενη κεραία στο λιμάνι κοντα που παιζει μονο στα 800 Mhz ( b20) ρίχνει ολα τα γειτονικά κελιά σε ταχύτητες 1 Mbps . 

Καλύτερα ηταν πρίν 15 χρονια με 3G .

Με 3G στο κέντρο ειχαμε 15 και 20 Mbps ΠΡΙΝ ΑΠΟ 15 ΧΡΟΝΙΑ 

ΤΩΡΑ οχι.

Επίσης , καντε κατι με την αναβαθμισμένη PCI 299 διότι ενω υπάρχουν πολλοί σταθμοι τριγύρω,  οι συσκευές στην Οδο Χάνδακος ( και οχι μόνο)  στο κέντρο κλειδωνουν εκει στα 2600 Mhz μεχρι τα ... -126 dbm  διότι οι γειτονικές κυψέλες εχουν ξεχασμένα thresholds εδώ και 3+  ΧΡΟΝΙΑ. Ποσο καιρό χρειάζεστε για να κανετε βολτα στους δρόμους? Εχετε καλυψη απο πολλούς σταθμούς και ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ στο κέντρο σωστά και τελειώσατε την αναβάθμιση ηδη στην Κρητη ????

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΊΚΤΥΟ ΜΕ -126 dbm στα 2600 Mhz σε σταθμους βασης Huawei . 

Αφηστε τα Testing Labs και βγειτε στο δρομο να δειτε το χαλι σας εκει στη Vodafone

 

Edited by HORGRAP

Life appreciation Guru - Cosmos entropy Analyst -  Gravitational Lensing in SPACE will always be there and  quantum coherence in Photosynthesis always makes my mind blown with viroids and obelisks creating ... Viruses .🙂

- Consciousness happens on the quantum state of our neurons  -

...but what MAKES given COMPUTATION.... CONSCIOUS ??

Consciousness IS A MASSIVE "META" COMPRESSION STATE. ( our experiences and knowledge/ senses COMPRESSED 😉

( COMPRESSION means when you learn THE MODEL OF REALITY and you JUST HAVE TO REMEMBER where are the ... mistakes / gaps to correct and develop AND THEN ...YOU ...compress yourself 😉

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, chios said:

Με *43# ενεργοποιείς την αναμονή κλήσεων.

Το έκανε αυτό αλλα συνεχίζει να λέει στον καλών ''ο συνδρομητής που καλέσατε είναι κατηλειμένος'' και στον καλούντα να έρχεται απλά μήνυμα για την κλήση..

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση στην ανατολική Θεσσαλονίκη δεν έχει αλλάξει τα τελευταία χρόνια.
Ούτε ιδιαίτερες αναβαθμίσεις στο 4G, ούτε εμφάνιση 5G. Στην πλατεία της Θέρμης, οι ταχύτητες είναι 50+ mbps όταν δεν υπάρχει κίνηση. Φεύγοντας από την πλατεία (προς το φράγμα ή προς τα νεκροταφία), οι ταχύτητες είναι το πολύ 10 mbps. Δεν είναι και λίγες οι φορές που έχω δει να με γυρνά σε 3G.
Στον Τρίλοφο που ήμουν τις προάλλες, είχα 4G με 1-2 γραμμές, με το ζόρι φεύγανε μηνύματα ή φορτώνανε οι σελίδες. Συν οτι με πέταξε και εκτος δικτύου για 5-10 λεπτά. 
Υπάρχει καμία ενημέρωση ότι θα κάνουν αναβάθμιση "συντομα" ή είμαστε ξεχασμένοι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, tasosathan said:

Η κατάσταση στην ανατολική Θεσσαλονίκη δεν έχει αλλάξει τα τελευταία χρόνια.
Ούτε ιδιαίτερες αναβαθμίσεις στο 4G, ούτε εμφάνιση 5G. Στην πλατεία της Θέρμης, οι ταχύτητες είναι 50+ mbps όταν δεν υπάρχει κίνηση. Φεύγοντας από την πλατεία (προς το φράγμα ή προς τα νεκροταφία), οι ταχύτητες είναι το πολύ 10 mbps. Δεν είναι και λίγες οι φορές που έχω δει να με γυρνά σε 3G.
Στον Τρίλοφο που ήμουν τις προάλλες, είχα 4G με 1-2 γραμμές, με το ζόρι φεύγανε μηνύματα ή φορτώνανε οι σελίδες. Συν οτι με πέταξε και εκτος δικτύου για 5-10 λεπτά. 
Υπάρχει καμία ενημέρωση ότι θα κάνουν αναβάθμιση "συντομα" ή είμαστε ξεχασμένοι?

Στον Τρίλοφο πού ακριβώς, φίλε;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, p_k said:

Στον Τρίλοφο πού ακριβώς, φίλε;

Σε συγγενικό σπίτι κοντά στο δημοτικό (;) που έχει. Σε μπαλκονι ημουν οποτε δεν έκοβε πολύ από τα γύρω σπίτια 

Link to comment
Share on other sites

Ο Τρίλοφος έχει δύο δημοτικά σχολεία, το ένα στο κέντρο δίπλα στο Λύκειο και το δεύτερο που είναι πιο απομακρυσμένο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, p_k said:

Ο Τρίλοφος έχει δύο δημοτικά σχολεία, το ένα στο κέντρο δίπλα στο Λύκειο και το δεύτερο που είναι πιο απομακρυσμένο.

Το βρήκα στο Google. Αναφέρομαι σε αυτό που είναι κοντά με το λύκειο (1ο δημοτικό). 
Για να είμαι και ακριβής, Παρασκευή βράδυ είχα πάει και αντιμετώπισα τα θέματα που ανάφερα 

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα. Δεν θα έπρεπε να είναι έτσι όμως, ο Τρίλοφος έχει πολύ πληθυσμό.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, HORGRAP said:

Μπηκαν 2600 Mhz και 2100 Mhz σε πολλούς σταθμους βασης ομως δυστυχώς στο Ηράκλειο η κατάσταση ειναι ΆΘΛΙΑ. 😞

PCI  3, 4 , 5 , 149 , 150  στο κέντρο της πόλης πέφτουν τελείως τα απογευματα .

Επίσης , μια ξεχασμενη κεραία στο λιμάνι κοντα που παιζει μονο στα 800 Mhz ( b20) ρίχνει ολα τα γειτονικά κελιά σε ταχύτητες 1 Mbps . 

Καλύτερα ηταν πρίν 15 χρονια με 3G .

Με 3G στο κέντρο ειχαμε 15 και 20 Mbps ΠΡΙΝ ΑΠΟ 15 ΧΡΟΝΙΑ 

ΤΩΡΑ οχι.

Επίσης , καντε κατι με την αναβαθμισμένη PCI 299 διότι ενω υπάρχουν πολλοί σταθμοι τριγύρω,  οι συσκευές στην Οδο Χάνδακος ( και οχι μόνο)  στο κέντρο κλειδωνουν εκει στα 2600 Mhz μεχρι τα ... -126 dbm  διότι οι γειτονικές κυψέλες εχουν ξεχασμένα thresholds εδώ και 3+  ΧΡΟΝΙΑ. Ποσο καιρό χρειάζεστε για να κανετε βολτα στους δρόμους? Εχετε καλυψη απο πολλούς σταθμούς και ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ στο κέντρο σωστά και τελειώσατε την αναβάθμιση ηδη στην Κρητη ????

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΊΚΤΥΟ ΜΕ -126 dbm στα 2600 Mhz σε σταθμους βασης Huawei . 

Αφηστε τα Testing Labs και βγειτε στο δρομο να δειτε το χαλι σας εκει στη Vodafone

 

Τόσο χάλια; Ο φίλος μου από τη VF μου είπε ότι το νησί θα το πιάσουν πάλι σε τουλάχιστον 1 χρόνο. Θυμάμαι όταν είχα πάει στην Κρήτη πριν από αρκετά χρόνια έπρεπε να κλειδώνω σε 4G χωρίς να έχω τηλέφωνο για να δουλέψει σωστά αλλά γύριζε σε 3G μόνο όταν είχε χαμηλό σήμα. Από αυτά που διαβάζω καταλαβαίνω ότι γυρνάει σε EDGE ακόμα και με άριστο σήμα 

31 minutes ago, tasosathan said:

Η κατάσταση στην ανατολική Θεσσαλονίκη δεν έχει αλλάξει τα τελευταία χρόνια.
Ούτε ιδιαίτερες αναβαθμίσεις στο 4G, ούτε εμφάνιση 5G. Στην πλατεία της Θέρμης, οι ταχύτητες είναι 50+ mbps όταν δεν υπάρχει κίνηση. Φεύγοντας από την πλατεία (προς το φράγμα ή προς τα νεκροταφία), οι ταχύτητες είναι το πολύ 10 mbps. Δεν είναι και λίγες οι φορές που έχω δει να με γυρνά σε 3G.
Στον Τρίλοφο που ήμουν τις προάλλες, είχα 4G με 1-2 γραμμές, με το ζόρι φεύγανε μηνύματα ή φορτώνανε οι σελίδες. Συν οτι με πέταξε και εκτος δικτύου για 5-10 λεπτά. 
Υπάρχει καμία ενημέρωση ότι θα κάνουν αναβάθμιση "συντομα" ή είμαστε ξεχασμένοι?

Οι αναβαθμίσεις θα ξεκινήσουν στην καλύτερη εντός του 2023. Άγνωστο πότε. Γνωρίζεις τι λέει εκεί η μπλέ; Νομίζω ότι έχει αναβαθμίσει . Επίσης έχεις συμβόλαιο, καρτοκινητό ή καρτοπρογραμμα;

Edited by Gv2008
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gv2008 said:

Οι αναβαθμίσεις θα ξεκινήσουν στην καλύτερη εντός του 2023. Άγνωστο πότε. Γνωρίζεις τι λέει εκεί η μπλέ; Νομίζω ότι έχει αναβαθμίσει  

Είμαι στο τσακ να πάρω μια κάρτα της μπλε και να αρχίζω να δοκιμάζω τις περιοχές που κινούμε, αλλά τζάμπα θα πάνε τα λεφτά που έχω δώσει για το απεριόριστο στο CU. 
 

Ρωτησα φίλους που μένουν στις περιοχές αυτές και μου είπαν ότι βελτιώθηκε αρκετά τον τελευταίο χρόνο σε θέμα κάλυψης, αλλά δεν μπορούσαν να μου πουν κάτι για ταχύτητες. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tasosathan said:

Είμαι στο τσακ να πάρω μια κάρτα της μπλε και να αρχίζω να δοκιμάζω τις περιοχές που κινούμε, αλλά τζάμπα θα πάνε τα λεφτά που έχω δώσει για το απεριόριστο στο CU. 
 

Ρωτησα φίλους που μένουν στις περιοχές αυτές και μου είπαν ότι βελτιώθηκε αρκετά τον τελευταίο χρόνο σε θέμα κάλυψης, αλλά δεν μπορούσαν να μου πουν κάτι για ταχύτητες. 

Τι ταχύτητα χρειάζεσαι;

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Gv2008 said:

Τι ταχύτητα χρειάζεσαι;

Για να μην μας πουν οτι ξεφεύγουμε απο το θέμα, μια ταχύτητα 50/50 χωρις σκαμπανευάσματα, λόγω δουλειας (κυρίως), θα ήταν αρκετά. Πρεπει να μπορώ ανα πάσα στιγμή να διαχειρίζομαι τα της microsoft (αλλά και δικές τους πλατφόρμες διαχείρησης) από λάπτοπ και κινητό. Κάτι τέτοιο η vodafone δεν μου το επιτρέπει ακόμα,

Edited by tasosathan
Link to comment
Share on other sites

Ας πάμε στο νήμα των συγκρίσεων για να μη βγαίνουμε οφ τόπικ εδώ.

Γνωρίζω καλά την περιοχή.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα παιδιά εκεί στη Vodafone απορώ τι κάνουν. Απορώ γιατί αγόρασαν και τόσο φάσμα.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, HORGRAP said:

Μπηκαν 2600 Mhz και 2100 Mhz σε πολλούς σταθμους βασης ομως δυστυχώς στο Ηράκλειο η κατάσταση ειναι ΆΘΛΙΑ. 😞

PCI  3, 4 , 5 , 149 , 150  στο κέντρο της πόλης πέφτουν τελείως τα απογευματα .

Επίσης , μια ξεχασμενη κεραία στο λιμάνι κοντα που παιζει μονο στα 800 Mhz ( b20) ρίχνει ολα τα γειτονικά κελιά σε ταχύτητες 1 Mbps . 

Καλύτερα ηταν πρίν 15 χρονια με 3G .

Με 3G στο κέντρο ειχαμε 15 και 20 Mbps ΠΡΙΝ ΑΠΟ 15 ΧΡΟΝΙΑ 

ΤΩΡΑ οχι.

Επίσης , καντε κατι με την αναβαθμισμένη PCI 299 διότι ενω υπάρχουν πολλοί σταθμοι τριγύρω,  οι συσκευές στην Οδο Χάνδακος ( και οχι μόνο)  στο κέντρο κλειδωνουν εκει στα 2600 Mhz μεχρι τα ... -126 dbm  διότι οι γειτονικές κυψέλες εχουν ξεχασμένα thresholds εδώ και 3+  ΧΡΟΝΙΑ. Ποσο καιρό χρειάζεστε για να κανετε βολτα στους δρόμους? Εχετε καλυψη απο πολλούς σταθμούς και ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ στο κέντρο σωστά και τελειώσατε την αναβάθμιση ηδη στην Κρητη ????

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΊΚΤΥΟ ΜΕ -126 dbm στα 2600 Mhz σε σταθμους βασης Huawei . 

Αφηστε τα Testing Labs και βγειτε στο δρομο να δειτε το χαλι σας εκει στη Vodafone

 

Θα πρέπει να χάσουν συνδρομητές, μπας και ασχοληθούν με το δίκτυο... Μόνο με το μάρκετινγκ ασχολούνται πλέον. Giga Network και τρίχες κατσαρές. 

Υ.Γ. Το 3G της Vodafone, παίζει να ήταν από τα καλύτερα της χώρας. Αν και σε περιοχές της Αθήνας τα μεσημέρια, πάλι σερνόταν... Θυμάμαι που τα ανέβαζα στο myphone, πριν καμιά 10ετια. 😁 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, tasosathan said:

Για να μην μας πουν οτι ξεφεύγουμε απο το θέμα, μια ταχύτητα 50/50 χωρις σκαμπανευάσματα, λόγω δουλειας (κυρίως), θα ήταν αρκετά. Πρεπει να μπορώ ανα πάσα στιγμή να διαχειρίζομαι τα της microsoft (αλλά και δικές τους πλατφόρμες διαχείρησης) από λάπτοπ και κινητό. Κάτι τέτοιο η vodafone δεν μου το επιτρέπει ακόμα,

Τότε θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις τους άλλους 2. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...