Jump to content

Sony Ericsson Xperia Arc


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια οσοι κανατε το τελευταιο update στα μηνυματα 70 χαραχτηρες δεν εχετε? λυση?δε θελω εφαρμογη.

 

εγω δεν έχω πρόβλημα και πηγαίνει 160 χαρακτήρες. Επίσης κοίταξα τις ρυθμίσεις και δεν παρατηρώ κάτι που να έχει σχέση με τον αριθμό των χαρακτήρων. Σημειώστε δε, οτι η συσκευή μου δεν είναι Ελληνική...

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

 

Αυτο ειναι εφαρμογη η ρυθμιση?

Οκ,το βρηκα!.ευχαριστω

Edited by billias7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά... Επειδή σε λίγες μέρες θα είμαι κάτοχος του κινητού θέλω να μάθω αν θα μείνω ευχαριστημένος.. Επίσης με ενδιαφέρει να ξέρω πως παίζει μουσική με τα ακουστικά και χωρίς αυτά...Και ότι άλλο έχετε να μου πείτε καλό θα είναι.. Ευχαριστώ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά... Επειδή σε λίγες μέρες θα είμαι κάτοχος του κινητού θέλω να μάθω αν θα μείνω ευχαριστημένος.. Επίσης με ενδιαφέρει να ξέρω πως παίζει μουσική με τα ακουστικά και χωρίς αυτά...Και ότι άλλο έχετε να μου πείτε καλό θα είναι.. Ευχαριστώ!!!

100% θα εισαι ευχαριστημενος!!!!!!!!!!με την μοyσικη παιζει και με ακουστικα και χωρις,τα παντα κανει εκτος απο καφε ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

100% θα εισαι ευχαριστημενος!!!!!!!!!!με την μοyσικη παιζει και με ακουστικα και χωρις,τα παντα κανει εκτος απο καφε ;)

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση...Με ακουστικά παίζει καλά? Επειδή έχω ενα θέμα με την μουσική..Kαι χωρίς τι λέει?

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση...Με ακουστικά παίζει καλά? Επειδή έχω ενα θέμα με την μουσική..Kαι χωρίς τι λέει?

 

Με ακουστικά παίζει σούπερ. Χωρίς, είναι λίγο χειρότερο από το w995 (που παίζει σαν μικρό στέρεο). Σε σύγκριση με άλλα smartphones της κατηγορίας του δεν είμαι σίγουρη, αλλά είναι καλύτερο από το Galaxy S που είχα πριν και απο το ΗΤC (desire) της αδελφής μου.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση...Με ακουστικά παίζει καλά? Επειδή έχω ενα θέμα με την μουσική..Kαι χωρίς τι λέει?

κοιτα με την καινουργια αναβαθμιση παει καλα!!και με τα ακουστικα ειναι super,αλλα το κηνιτο τα σπαει!πρωσοπικη μου γνωμη δεν θα το αλλαζα με τιποτα εκτος αν βγει καποιο με 12mpx!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κοιτα με την καινουργια αναβαθμιση παει καλα!!και με τα ακουστικα ειναι super,αλλα το κηνιτο τα σπαει!πρωσοπικη μου γνωμη δεν θα το αλλαζα με τιποτα εκτος αν βγει καποιο με 12mpx!

 

http://www.concept-phones.com/sony-ericsson/sony-ericsson-xperia-xtx1-design-packs-exmor-12mp-camera/

Αχχχχχχχ ακομα δεν το πηραμε και.....

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι fake αλλα εχει βγει φημη για διπηρινο με 4,5 ''νομιζω'' οθονη και 12mpx!!!! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι fake αλλα εχει βγει φημη για διπηρινο με 4,5 ''νομιζω'' οθονη και 12mpx!!!! ;)

 

Ακομα χειροτερα!!.

Link to comment
Share on other sites

Συνήθεια είναι.

 

Ε ναι, αλλα μου φενεται φορτωμενο, αλλα κ καθε αλλαγη καλη ειναι να μην εχουμε κ παραπονα συνεχεια ;-)

 

Sent from my LT15i using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά :)

 

Έχει δοκιμάσει κάποιος να κάνει βιντεο κλήση μέσω της εφαρμογής skype χρησιμοποιώντας φυσικά την πίσω κάμερα γιατί όπως γνωρίζουμε μπροστά δεν έχει.

Και επίσης όπως γνωρίζουμε τόσο ακριβό κινητό δεν υποστηρίζει καν βιντεοκλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά :)

 

Έχει δοκιμάσει κάποιος να κάνει βιντεο κλήση μέσω της εφαρμογής skype χρησιμοποιώντας φυσικά την πίσω κάμερα γιατί όπως γνωρίζουμε μπροστά δεν έχει.

Και επίσης όπως γνωρίζουμε τόσο ακριβό κινητό δεν υποστηρίζει καν βιντεοκλήσεις.

Δεν το ήξερες οτι δεν είχε κάμερα!!! Πως αγοράζεις κινητό? χωρίς να ξέρεις τα χαρακτηριστικά? Απλα μου κανει εντύπωση γιατι το εχω δει και σε αλλα φόρουμ...έπρεπε να πάρεις αλλο αν σε ενδιέφεραν οι βιντεοκλησεις....λοιπόν εμένα δεν με ενδειεφερε ,το κινητό τα σπάει απλα...ειμαι τρομερά ευχαριστημένος ..βπαρόλα αυτά βίντεο κλήση κανει απλα δεν μπορείς να εχεις ανοικτή ακρόαση και βλέπει μονο ο άλλος. Ετσι λειτούργησε σε μενα ελπίζω να βοήθησα.

Sent from my LT15i using Tapatalk

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά :)

 

Έχει δοκιμάσει κάποιος να κάνει βιντεο κλήση μέσω της εφαρμογής skype χρησιμοποιώντας φυσικά την πίσω κάμερα γιατί όπως γνωρίζουμε μπροστά δεν έχει.

Και επίσης όπως γνωρίζουμε τόσο ακριβό κινητό δεν υποστηρίζει καν βιντεοκλήσεις.[/

Δεν το ήξερες οτι δεν είχε κάμερα!!! Πως αγοράζεις κινητό? χωρίς να ξέρεις τα χαρακτηριστικά? Απλα μου κανει εντύπωση γιατι το εχω δει και σε αλλα φόρουμ...έπρεπε να πάρεις αλλο αν σε ενδιέφεραν οι βιντεοκλησεις....λοιπόν εμένα δεν με ενδειεφερε ,το κινητό τα σπάει απλα...ειμαι τρομερά ευχαριστημένος ..βπαρόλα αυτά βίντεο κλήση κανει απλα δεν μπορείς να εχεις ανοικτή ακρόαση και βλέπει μονο ο άλλος. Ετσι λειτούργησε σε μενα ελπίζω να βοήθησα.

Sent from my LT15i using Tapatalk

πως εκανες βιντεοκληση?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι με ρώτησε και ένα παληκάρι αρκετά ποστ πιο πάνω πώς αγόρασα κινητό χωρις να δω τα χαρακτηριστικά του. Η απάντηση ήταν απλή. Δεν το αγόρασα, ήταν ένα επαγγελματικό δώρο.

 

Να σου πω την αλήθεια δεν "τρελλαίνομαι" με τα κινητά αλλά που και που όταν λείπω ταξίδι θα ήθελα να βλέπω τα παιδιά μου. Θα μου πεις πάντα υπάρχουν τρόποι, νετ υπάρχει σχεδόν παντού και σχεδό όλοι έχουμε ένα λαπτοπ.

 

Για το skype στο κινητό σε ευχαριστώ για την απάντηση. Δυστυχώς εμένα δεν δουλεύει με τον τρόπο που δουλεύει εσένα. Ανοίγει η κάμερα του κινητού και μόλις γίνει σύνδεση με το άλλο άτομο σβήνει η κάμερα. Και φυσικά δεν μπορώ να δω ούτε τον άλλον.

Έχω δοκιμάσει να κλείσω και το μικρόφωνο (αυτό δεν εννοείς ; ) αλλά και πάλι δεν μου παίζει σωστά.

 

 

Όσο για την μπαταρία που συζητούν τα παιδιά είμαι και εγώ ένα από τα πολλά "θύματα" παρόλο που φοράει την 2.3.3 από τη μάνα του. περιπου 1,5 μέρα κρατάει με καμιά ώρα ομιλίας και μερικά sms. Ίσως μετά από κάποιες φορτήσεις παρουσιάσει κάποια βελτίωση.

 

Ευχαριστώ φίλε για την απάντηση :)

Edited by soc
Link to comment
Share on other sites

Όσο για την μπαταρία που συζητούν τα παιδιά είμαι και εγώ ένα από τα πολλά "θύματα" παρόλο που φοράει την 2.3.3 από τη μάνα του. περιπου 1,5 μέρα κρατάει με καμιά ώρα ομιλίας και μερικά sms. Ίσως μετά από κάποιες φορτήσεις παρουσιάσει κάποια βελτίωση

 

Γιατί δεν δοκιμαζεις να ξαναπερασεις το λογισμικό...

I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

Διότι θα την κάνω την στραβή δεν υπάρχει περίπτωση. :p

Γιατί δεν δοκιμαζεις να ξαναπερασεις το λογισμικό...
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω θα μείνεις απόλυτα ευχαριστημένος κατέβασε απο το μάρκετ το battery 2x ρυθμισε με βαση τις ανάγκες σου και θα δεις μεγάλες διάφορες. Εμένα κρατάει περίπου 2 μέρες και 16+ ώρες. Καλη αυτονομία πιστεύω για smart phone με μεγάλη οθόνη. Επίσης διαβάζω οτι κάποια παιδιά δεν μπορούν να κάνουν update και σε καποιυς άλλους το κινητό σερνετε. Εγω κανω update με την μία χωρίς κανένα προβλημα και όσο για την ταχύτητα ,το κινητό ειναι πολυ φορτωμενο και προσφατω έβαλα και το spb shell.3d και πάει και απίστευτα smooth. Θα αναφέρω και το.παρακάτω περιστατικό Ετσι πληροφοριακά. Χθες ήρθε κολλητός στο σπίτι με galaxy s2 εντάξει το κινητό ήταν πύραυλος σε ολα τα benchmarks έφαγα σκόνη, αλλα εκεί που έφαγε φρίκη ο φίλος ειναι οτι απο το ίδιο router και οι δυο σερφαραμε εγω ήμουν πιο γρήγορος σΕ όλες τις σελίδες ειδικά σε αυτές που έχουν full flash δεν μπορέσαμε να το καταλάβουμε γιατι συνέβη αυτο. Τώρα συγκρίσεις μεταξύ των 2 τηλεφώνων. Το arc καλύτερο σε photo, ακομα και οταν τις προβαλαμε σε 46 άρα tv και σε ποιότητα οθόνης πολυ πιο ξεκούραστη και πιο φυσική το galaxy πιο υπερβολική. Βέβαια αυτο.ειναι καθαρά θεμα γούστου.το galaxy s2 απο την άλλη τραβάει καλυτερα βίντεο και 1080. η Sony έκανε πολυ καλη δουλεια ,πολυ φινετσατο τηλέφωνο γρήγορο καλα δομημένο με καλη υποστήριξη καταπληκτικές φωτογραφίες.εχει κανει καλη προσπαθεια ανάκαμψης πιστεύω. Αυτά ΣΥΓΝΩΜΗ αν κουρασα.

 

Sent from my LT15i using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Arc

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...