Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S II (Μέρος Ι)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι φίλε μου, κάνοντας την εναλλαγή της γραμμής σου λέει ότι θα κάνει μόνο του restart.

Προσωπικά εχω βγάλει το ΡΙΝ και δε "καταλαβαίνω" τίποτα....ααααα τι κάνει πολύ γρήγορα την εναλλαγή (πχ συκρίσημο με Ν8);)

 

Εμένα ομως οσο και αν περιμένω restart δε κάνει.... :(

Μήπως επειδή δεν είναι root????

Και αν το κάνω root χάνω όλες τις εφαρμογές και πρεπει να τις βάλω απ την αρχή?

Κάτι σαν το iTunes για android υπάρχει? Για να μη ψάχνω τις εφαρμογές και τις ρυθμήσεις από την αρχή εννοω.... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια πως στο καλο μπορω να ρυθμισω το μεγεθος που θα πιασει το καθε widget γιατι ειχα δει οτι γινεται , καμια βοηθεια ?

 

Είναι λίγο περίεργος ο τρόπος:

 

Πατάς πάνω στο widget, αλλά δεν το αφήνεις. Τη στιγμή που θα πάει να μπει σε edit mode για να παραμετροποιήσεις τις αρχικές οθόνες, το αφήνεις. Θα δεις ότι θα μπει σε resize mode.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως στο καλο μπορω να ρυθμισω το μεγεθος που θα πιασει το καθε widget γιατι ειχα δει οτι γινεται , καμια βοηθεια ?

 

και κατι ακομα , θελω να κανω αναβαθμιση στην ΚE7 ακολουθω τις οδηγιες του γαλαξια 1 μεσω odin σωστα ?

 

Τα εικονιδια επισης στην βαση πως στο καλο τα αλλαζουν ? τι στο καλο τα παντα αλλαξε απο το tw 3.0 ? μονο μην μου πειτε οτι δεν αλλαζουν θα εφυγε ο touchwiz μεσα στο επομενο τεταρτο

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Τα εικονιδια επισης στην βαση πως στο καλο τα αλλαζουν ? τι στο καλο τα παντα αλλαξε απο το tw 3.0 ? μονο μην μου πειτε οτι δεν αλλαζουν θα εφυγε ο touchwiz μεσα στο επομενο τεταρτο

 

Στο μενου με τα applications, menu click > edit > και σερνεις οτι θες εκει

Greek Android Developers [ Facebook [Page] [Group] ] [ Google+ [Page]]

 

Google Nexus One Cyan7.2.0 v2.3.7

SAMSUNG Galaxy S 2 II v4.1.1 - Baseband: I9100XXLPW Kernel:3.0.42-Siyah-Dorimanx-V5.76B

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω , το βρηκα στη τυχη αλλα το βρηκα :P , αν κανω αναβαθμιση αν θυμαμαι καλα σβηνονται τα παντα , αρα πρεπει να το ροοταρω και να παρω backup με το titanium ε ? τοσο καιρο στο μηλο ξεχαστηκα :P

 

Ενημερωτικά αναφέρω ότι το ζευγάρι ακουστικών της μήλο εταιρείας λειτουργεί κανονικότατα με τόν γαλαξία 2 και το μικρόφωνο και τα ακουστικά λειτουργούν κανονικότατα

Edited by Spireto_2158

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγη Ηχου Κλησης

 

Γεια σας

Sorry ρε παιδια αλλα τα εχω βρει σκουρα, δεν μπορω να βρω πως γινεται.

Το ειδα καπου(εδω) αλλα δυστυχως δεν μπορεσα να το βρω ξανα, γι'αυτο και η αναρτηση.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Χριστόφορος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα το T9(XT9) στο πληκτρολόγιο και μου βγάζει τα γράμματα μονο κεφαλαία δεν μπορω να τα γυρίσω σε μικρά ξέρετε τι παίζει?
Link to comment
Share on other sites

επειδη σκεφτομαι σοβαρα την αγορα του μια ερωτηση , στον ηλιο και γενικα σε εξωτερικες συνθηκες μερας φαινεται καθολου η οθονη ή θα κανω σκια με τις παλαμες για να παρω ενα τηλεφωνο οπως με την amoled του ν85 μου?

 

Εδώ και λίγες μέρες είμαι κάτοχος της συσκευής :) Το ΣΚ που είχα βγει έξω μια βόλτα στα μαγαζιά για να του βρω θήκη εκτός από το gps δοκίμασα και την οθόνη σε αυτό που λες.Και πράγματι ναι φαίνεται πάρα πολύ καλά η οθόνη και δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα να πάρω τηλέφωνο ή να γράψω μήνυμα.Σε αντίθεση με το HTC touch 2 που εχω και με ένα LG 2X ενός φίλου που πραγματικά έπρεπε να πάω κάτω από δέντρο ή να μπω σε μαγαζί αν ήθελα να δω τι γράφει ή αλλιώς έπρεπε να κάνω σκια με την παλάμη μου που και πάλι δεν ήταν ότι καλύτερο.

 

Κρίμα πάντως που δεν έχει επιλογή για μπορώ να γράψω μήνυμα με τη φωνή στα ελληνικά.Ελπίζω η samsung hellas να κάνει κάτι για αυτό :)

Προς το παρών ψάχνω να το απενεργοποιήσω αυτό για να μην μου τρώει και μνήμη γιατί είναι συνέχεια στα ανοιχτά προγράμματα (δεν κλείνει με task killer).

Edited by Adjoint
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγες μέρες είμαι κάτοχος της συσκευής :) Το ΣΚ που είχα βγει έξω μια βόλτα στα μαγαζιά για να του βρω θήκη εκτός από το gps δοκίμασα και την οθόνη σε αυτό που λες.Και πράγματι ναι φαίνεται πάρα πολύ καλά η οθόνη και δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα να πάρω τηλέφωνο ή να γράψω μήνυμα.Σε αντίθεση με το HTC touch 2 που εχω και με ένα LG 2X ενός φίλου που πραγματικά έπρεπε να πάω κάτω από δέντρο ή να μπω σε μαγαζί αν ήθελα να δω τι γράφει ή αλλιώς έπρεπε να κάνω σκια με την παλάμη μου που και πάλι δεν ήταν ότι καλύτερο.

 

Κρίμα πάντως που δεν έχει επιλογή για μπορώ να γράψω μήνυμα με τη φωνή στα ελληνικά.Ελπίζω η samsung hellas να κάνει κάτι για αυτό :)

Προς το παρών ψάχνω να το απενεργοποιήσω αυτό για να μην μου τρώει και μνήμη γιατί είναι συνέχεια στα ανοιχτά προγράμματα (δεν κλείνει με task killer).

 

Πραγματικα δεν θα εχεις προβλημα με την οθονη σε κατασταση ηλιου.Δεν θα διαβαζεις βιβλιο αλλα κλησεις μηνυματα και μενου τα κανεις ανετοτατα.

για το θεμα με την Ελληνικη γλωσσα.Χμ.Παιδια η δυναμη ειναι στα χερια των καταναλωτων παντα.Η Ελληνικη αντιπροσωπεια δεν νομιζω να την ενδιαφερει αυτο το θεμα αλλα η μητρικη εταιρια σιγουρα νοιαζεται.Πιστευω οτι αν στειλουμε μαζικα mails (μην γελατε παρακαλω πολυ) οπου θα ζηταμε να αναβαθμισουν την συσκευη και με την χρηση της Ελληνικης γλωσσας θα το κανουν, αλλα ακομα και αν δεν το κανουν θα το λαβουν σοβαρα υποψιν τους στην επομενη συσκευη τους.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα δεν θα εχεις προβλημα με την οθονη σε κατασταση ηλιου.Δεν θα διαβαζεις βιβλιο αλλα κλησεις μηνυματα και μενου τα κανεις ανετοτατα.

για το θεμα με την Ελληνικη γλωσσα.Χμ.Παιδια η δυναμη ειναι στα χερια των καταναλωτων παντα.Η Ελληνικη αντιπροσωπεια δεν νομιζω να την ενδιαφερει αυτο το θεμα αλλα η μητρικη εταιρια σιγουρα νοιαζεται.Πιστευω οτι αν στειλουμε μαζικα mails (μην γελατε παρακαλω πολυ) οπου θα ζηταμε να αναβαθμισουν την συσκευη και με την χρηση της Ελληνικης γλωσσας θα το κανουν, αλλα ακομα και αν δεν το κανουν θα το λαβουν σοβαρα υποψιν τους στην επομενη συσκευη τους.

 

Επειδή έτσι ακριβώς λειτουργούν τα πράγματα και επειδή όσο και αν κάτι μας φαίνεται απλό πολλές φορές δεν μπαίνουμε στη διαδικασία να το υλοποιήσουμε, είναι καλό όποιος στείλει στη Samsung να ποστάρει κείμενο (για τις σχετικές τροποποιήσεις) και διεύθυνση αποστολής για να στείλουν και όσοι άλλοι θέλουν. Ενδεχομένως αν είχε γίνει κάτι ανάλογο στο S1 να το απολαμβάναμε τώρα στο S2.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά. Έλεγα και εγώ να πάρω το εν λόγο κινητό αλλά από αυτα που διαβάζω εχω μείνει κάγκελο.βρε παιδιά το Ν8 εχω και 5 ώρες ταξίδι στην θεσσαλονίκη με το gps αναμενό και τον φορτίστη στην πρίζα,να με περνούν τηλ και να το κτυπάει ο ήλιος στο ταμπλό τόσες ώρες' το κινητό εβρασε στην κυριολεξία αλλά δεν έσβησε ούτε έκανε επανέκινηση.να μου λείπουν και τα δυπηρινα και τα πολυπηρινα παντοφλες:cry:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά. Έλεγα και εγώ να πάρω το εν λόγο κινητό αλλά από αυτα που διαβάζω εχω μείνει κάγκελο.βρε παιδιά το Ν8 εχω και 5 ώρες ταξίδι στην θεσσαλονίκη με το gps αναμενό και τον φορτίστη στην πρίζα,να με περνούν τηλ και να το κτυπάει ο ήλιος στο ταμπλό τόσες ώρες' το κινητό εβρασε στην κυριολεξία αλλά δεν έσβησε ούτε έκανε επανέκινηση.να μου λείπουν και τα δυπηρινα και τα πολυπηρινα παντοφλες:cry:

 

Καλά δεν είναι ο κανόνας τώρα ότι σονυ και ντε θα σβήσει το κινητό...Εμένα δεν έχει κάνει επανεκκίνηση ποτέ το galaxy s II πχ...Σαν παράδειγμα μπορώ να σου αντιπαραθέσω ότι εγώ είχα το Ν95 με 5 ώρες gps, παιχνίδια, τηλέφωνα, browsing και δεν ζεσταινόταν καν....Μη συγκρίνουμε ότι να ναι....

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν είναι ο κανόνας τώρα ότι σονυ και ντε θα σβήσει το κινητό...Εμένα δεν έχει κάνει επανεκκίνηση ποτέ το galaxy s II πχ...Σαν παράδειγμα μπορώ να σου αντιπαραθέσω ότι εγώ είχα το Ν95 με 5 ώρες gps, παιχνίδια, τηλέφωνα, browsing και δεν ζεσταινόταν καν....Μη συγκρίνουμε ότι να ναι....

 

να μην συνκρινουμε οτι ναναι εχεις δικιο πρεπει ομως να κανουμε τι δουλια μας τουλαχιστον απροβληματιστα δηλαδη αμα το βαλω για πλοηγηση τωρα το καλοκαιρι σε καμια ωρα παιζει και να μου κλειση???? και να με αφησει στα κρυα του λουτρου?? μουπαν απο το κοτσοβολο αυριο να παω να το παρω ....... θα το ξανασκευτω ομως και ισως παο σε κατι αλλο πιο σταθερο ανοιγοκλεισιματα πυροματα στην οθονη και τετια πραγματα ειναι απαραδεχτα παιδια για τα λευτα που δινουμε!! ας το εκαναν να τρεχει στα 1000 να μην πυρονε στο κατω κατω εγω θελω ενα τηλεφωνο σταθερο να μην με πουλαει και να κανω την δουλια μου 4 χρονια ειχα το νοκια ε90 μπορει να μην ειχε γκαζια αλλα τουλαζιστον δεν εκλεισε ουτε κολησε ουτε με πουλησε ποτε ακομα κα σε πλοηγηση αθηνα θεσσαλονικη 7 ωρες και με τηλεφωνα και με ιντερνετ κ ουτε καν το ενιοσα ζεστο αυτα ξερω εγω να πω απο πρωσοπικη πειρα και σαν ενας αντροπος που οτα ακριβοπλερωνει κατι εχει τουλαχιστον καπιες βασικες απαιτησεις τουλαχιστον η συσκευη να δουλευει ομαλα και να κλεινη ΜΟΝΟ οταν μεινης απο μπαταρια θα τους κανω συμφωνια θα το παρω μονο αν μου το αφησουν μια βδομαδα δοκιμαστικα και να μου το αλαξουν αν δεν μου αρεσει μονο ετσι θα το παρω αλλιως θα παραγγειλω κατι αλλο που τουλαχιστον να ξερω πως δεν θα με πουλησει οταν εγω θα το εχω ανανκη!!!!! σορυ για τα πολλα που εγραψα αλλα ειμαι αγανακτισμενος με αυτα που διαβαζω αλλα και που εχω περασει τελευταια απο παρομοια συσκευη ακριβοπληρομενη της htc!!

Edited by manolis_33
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω δοκιμάσει ακόμα ούτε mms ούτε βιντεοκλησεις μα ούτε καν το ίντερνετ με το 3G(ή μήπως να λέω 4G;)

Αν τα έχει δει κάποιος...

Link to comment
Share on other sites

να μην συνκρινουμε οτι ναναι εχεις δικιο πρεπει ομως να κανουμε τι δουλια μας τουλαχιστον απροβληματιστα δηλαδη αμα το βαλω για πλοηγηση τωρα το καλοκαιρι σε καμια ωρα παιζει και να μου κλειση???? και να με αφησει στα κρυα του λουτρου?? μουπαν απο το κοτσοβολο αυριο να παω να το παρω ....... θα το ξανασκευτω ομως και ισως παο σε κατι αλλο πιο σταθερο ανοιηοκλεισιματα πυροματα στην οθονη και τετια πραγματα ειναι απαραδεχτα παιδια για τα λευτα που δινουμε!! ας το εκαναν να τρεχει στα 1000 να μην πυρονε στο κατω κατω εγω θελω ενα τηλεφωνο σταθερο να μην με πουλαει και να κανω την δουλια μου 4 χρονια ειχα το νοκια ε90 μπορει να μην ειχε γκαζια αλλα τουλαζιστον δεν εκλεισε ουτε κολησε ουτε με πουλησε ποτε ακομα κα σε πλοηγηση αθηνα θεσσαλονικη 7 ωρες και με τηλεφωνα και με ιντερνετ κ ουτε καν το ενιοσα ζεστο αυτα ξερω εγω να πω απο πρωσοπικη πειρα και σαν ενας αντροπος που οτα ακριβοπλερωνει κατι εχει τουλαζιστον καπιες βασικες απαιτησεις τουλαχιστον η συσκευη να δουλευει ομαλα θα τους κανω συμφωνια θα το παρω μονο αν μου το αφησουν μια βδομαδα δοκιμαστικα και να μου το αλαξουν αν δεν μου αρεσει μονο ετσι θα το παρω αλλιως θα παραγγειλω κατι αλλο που τουλαχιστον να ξερω πως δεν θα με πουλησει οταν εγω θα το εχω ανανκη!!!!! σορυ για τα πολλα που εγραψα αλλα ειμαι αγανακτισμενος με αυτα που διαβαζω αλλα και που εχω περασει τελευταια απο παρομοια συσκευη ακριβοπληρομενη της htc!!

 

το εχω ξαναπει και πιο παλια.. Ημουν απ τους πρωτους που ανεφερα το θαμε της θερμοκρασιας.. με την παροδο του καιρου το κινητο αρχιζει και στρωνει.. δεν εχω πλεον τετοια θεματα.. ο καθενας βεβαια εξαρταται τι κανει και πως το χρησιμοποιει..

αμα το βαλεις στο παμπριζ μερα μεσιμερι με 40+ βαθμους και το βαραει ο ηλιος, ανοιχτο bluetooth και gps και δεν ξερω εχω τι αλλο ειναι λογικο να ανεβασει θερμοκρασια.. δεν ξερω αν θα σβησει.. αλλα θα ανεβασει.. το χερι σουν να βαλεις 7 ωρες στον ηλιο εκει απανω θα ψηθει.. τι περιμενεις απ το κινητο?

οταν το κινητο φορτιζει ειναι λογικο να θερμαινεται.. η μπαταρια παιρνει και δινει ενεργεια.. απο κει και περα εγω εχω δει μεγιστη 49, κατω απο ηλιο στο παμπριζ ενω ακουγα μουσικη απ το κινητο, ανοιχτο Bluetooth και gps.. μια φορα την ειδα.. δεν την εχω ξαναδει..

Σαν τελικη αποψη το κινητο κατ εμε τα σπαει, δεν υπαρχει κατι καλυτερο τη δεδομενη στιγμη.. μην ξεχναμε ομως ειναι κινητο..

αν θελεις κατι αλλο υπαρχουν τοσα αλλα να πας.. που σιγουρα κατι θα του λειπει..

αγοραζεις αυτοκινητο? μπορεις να βρεις κατι σε καποιο αλλο που του λειπει, αγοραζεις σπιτι? σιγουρα καποιο αλλο θα εχει κατι που δεν εχει το δικο σου..

θελεις τελειοτητα? θα το πληρωνες 900 ευρω, αλλα και παλι θα ειχες προβλημα.. θα ηταν +300 ευρω..

τελος, εγω δεν ειχα ποτε θεμα με οθονη, μπαταρια, ζεστη ωστε να μου κλεισει, καμερα..μπορει να μουν τοσο τυχερος...

εχω κατι αλλο προβλημα, που δεν θελω να το αναφερω γιατι θα αρχισουν αλλα 1000+ posts στη σειρα να λενε για αυτο που στην τελικη μπορει να ειναι μονο δικο μου προβλημα..:lol:

 

 

δεν εχω δοκιμάσει ακόμα ούτε mms ούτε βιντεοκλησεις μα ούτε καν το ίντερνετ με το 3G(ή μήπως να λέω 4G;)

Αν τα έχει δει κάποιος...

mms--> μια χαρα δουλεουν..

βιντεοκλησεις---> μια χαρα δουλευει, θελει πολυ καλο σημα για να εχεις καλη εικονα (χωρις spikes)

ίντερνετ με το 3G ---> πιο γρηγορο απ οτι αλλο εχω δοκιμασει, με παντα καλυτερο σημα σε οποιο αλλο κινητο ειναι διπλα στο ιδιο σημειο..

(ή μήπως να λέω 4G;)---> ειναι τελειο.. οταν παω εξωτερικο θα σου πω.. στην ελλαδα δεν νομιζω οτι θα το δεις πουθενα τωρα κοντα! :lol::lol::lol:

Edited by emperor4her
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mms έχει λάβει κανείς;

Και το έχει λάβει καλά....;:(

 

Σου απαντησα και χτες..... μια χαρα.

Δοκιμασε με το Go Sms Pro.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Mms έχει λάβει κανείς;

Και το έχει λάβει καλά....;:(

 

τι εννοείς ακριβως φιλε....?

στελνω και παιρνω mms κανονικοτατα....

εχεις προβλημα με τις ρυθμισεις....?

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά πιστεύετε ότι αν έχεις οποιαδήποτε συσκευή κάτω από τον ήλιο με gps bt φόρτιση και 3g ανοιχτό στους 30+ βαθμούς για αρκετή ώρα δε θα καεί; το θεωρώ πολύ δύσκολο άλογα αν υπάρχει οκ.

 

Μη ξεχνάμε ότι το κινητό ανεβάζει θερμοκρασία γτ η 2.3.3 δεν δουλεύει τέλεια

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

όνειρα σα τα καράβια

στα ρηχά ξεπέσατε

σας τα πήραν τα ταξίδια

και στην άμμο δέσατε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω μεγαλο προβλημα με το volume στον ηχο οταν μιλαω με το hands free.Ειναι πολυ χαμηλη η ενταση,σχεδον δεν ακουω τι μου λενε.Εχω δοκιμασει καποια ρυθμιση απο το service menu αλλα και παλι ειναι πολυ χαμηλα.Και εχω δοκιμασει και αλλα hands free.Ξερει κανενας κατι;
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρών ψάχνω να το απενεργοποιήσω αυτό για να μην μου τρώει και μνήμη γιατί είναι συνέχεια στα ανοιχτά προγράμματα (δεν κλείνει με task killer).

 

Αν είσαι root μπορείς να το κανείς freeze με το titanium backup ή disable με το system application remover. Εναλλακτικά μπορείς να το κανείς και uninstall αλλά δεν θα στο συνιστούσα γιατι δεν ξέρω αν ειναι ασφαλής η κατάργησή του

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς ακριβως φιλε....?

στελνω και παιρνω mms κανονικοτατα....

εχεις προβλημα με τις ρυθμισεις....?

 

Έχω wind και ελληνική συσκευη και ενώ έχει κανονικά τις ρυθμίσεις όταν μου έρχονται εικόνες είναι 10kb μιλάμε για χάλια ανάλυση.....

Έχω δοκιμάσει και με το μαμά πρόγραμμα και με το go sms pro, που ούτως η άλλως αυτό έχω default.....και παρ'ολα αυτά τίποτα.

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, έκανα με το apn backup and restore και έσβησα και ξαναπέρασα τις ρυθμίσεις αλλά τίποτα....:mad::mad::mad:

Κάποιος που να έχει wind να τσεκάρει τι γράφει μέσα στις ρυθμίσεις των δικτύων μπάς και χρειάζεται να περάσω κάτι επιπλέον.....:rolleyes:

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Έχω wind και ελληνική συσκευη και ενώ έχει κανονικά τις ρυθμίσεις όταν μου έρχονται εικόνες είναι 10kb μιλάμε για χάλια ανάλυση.....

Έχω δοκιμάσει και με το μαμά πρόγραμμα και με το go sms pro, που ούτως η άλλως αυτό έχω default.....και παρ'ολα αυτά τίποτα.

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, έκανα με το apn backup and restore και έσβησα και ξαναπέρασα τις ρυθμίσεις αλλά τίποτα....:mad::mad::mad:

Κάποιος που να έχει wind να τσεκάρει τι γράφει μέσα στις ρυθμίσεις των δικτύων μπάς και χρειάζεται να περάσω κάτι επιπλέον.....:rolleyes:

 

οταν σου στελνει ο αλλος εικονα λεει απο default, resise image μπλα μπλα.. αυτο εχει να κανει με το ποσο μειωνει την αλαλυση απ τη συσκευη του αλλου.. στειλε στον εαυτο σου μια να δεις πως θα ερθει! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω στείλει στον εαυτό μου και ενώ αρχικά δείχνει το αρχείο να είναι γύρω στα 250kb τελικά έρχεται 10kb....:confused:
Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Samsung Galaxy S II (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...