Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S II (Μέρος Ι)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aν γνωρίζει κάποιος ας βοηθήσει.

 

Με αυτο το "κωδικό", *#197328640# είχαμε πρόσβαση στο wave και διορθώναμε κάποια πράγματα συμπεριλαμβανομένου και την ένταση του ήχου, είτε στο κεντρικό ακουστικό είτε στο ΒΤ.

Το μενου όμως στο S2 είναι διαφορετικό, γνωρίζει κάποιος πως μπορεί να γίνει εδώ;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα.Για δειτε τη φωτο.Ειναι απο το battery use και δειχνει το cell standy.Γραφει χρονος χωρις σημα 100%!!!!!!Σιγουρα εχω σημα και μαλιστα καμπανα.Καρα Η

 

 

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Σημερα το κινητό μου παρουσίασε το πρώτο του προβλημα. Χτες το βαλα για φορτιση ανοιχτό και μολις ξυπνησα το πρωι η οθόνη είχε παραμείνει ανοιχτή με φωτισμό δεν ξερω αν βεβαια το κάνει αυτό οταν το χεις στον φορτιστή.

Αυτό ήταν το ενα προβλημά και το μικρότερο.

Το δευτερο και μεγαλύτερο ήταν οτι το εβαλα στην τσέπη του μπουφάν και το είχα εκει για 2 ώρες μέχρι να το βγαλω στην δουλεια και να συνειδητοποιήσω οτι το κινητό έιχε ζεσταθέι αρκετά και έιχε και κλεισει.

Προσπαθώ να το ανοίξω... τιποτα μια 2-3 φορες. βγαζω την μπαταρία το ξαναδοκιμάζω και ανοιγει και προς μεγάλη μου εκπληξη η μπαταρία απο 100% είχε πέσει στο 51% (Ολα αυτά μέσα σε 2,5 ωρες) σαν κατι να δουλευε στο background οσο το χα στην τσέπη και να υπερθέρμανε το κινητο και μιας και ηταν και στην τσέπη ζεστάθηκε ακομη περισσοτερο.

Το μόνο που διαπιστωσα απο τα tasks να έιχε μεινει ανοιχτο ηταν το gps.... Το γράφημα της κατανάλωσης μπαταριας έδειξε μια πολυ γραμική απώλεια της μπαταρίας αυτές τισ 2 ωρες.

 

Τα συμπεράσματα δικά σας ακουω.... :cry:

 

(Λογικά το κινητό κόλλησε λόγω υπερθέρμανσης και το οτι εβγαλα την μπαταρία δεν νομιζω να ταν και ο λόγος που ξανάνοιξε απλα μάλλον προλαβε σε αυτό το μεσοδιαστημα και κρυωσε προφανώς ???)

Edited by ktm_21
GSXR 1000 K8 - Galaxy NOTE 3 - DELL XPS 12
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Σημερα το κινητό μου παρουσίασε το πρώτο του προβλημα. Χτες το βαλα για φορτιση ανοιχτό και μολις ξυπνησα το πρωι η οθόνη είχε παραμείνει ανοιχτή με φωτισμό δεν ξερω αν βεβαια το κάνει αυτό οταν το χεις στον φορτιστή.

Αυτό ήταν το ενα προβλημά και το μικρότερο.

Το δευτερο και μεγαλύτερο ήταν οτι το εβαλα στην τσέπη του μπουφάν και το είχα εκει για 2 ώρες μέχρι να το βγαλω στην δουλεια και να συνειδητοποιήσω οτι το κινητό έιχε ζεσταθέι αρκετά και έιχε και κλεισει.

Προσπαθώ να το ανοίξω... τιποτα μια 2-3 φορες. βγαζω την μπαταρία το ξαναδοκιμάζω και ανοιγει και προς μεγάλη μου εκπληξη η μπαταρία απο 100% είχε πέσει στο 51% (Ολα αυτά μέσα σε 2,5 ωρες) σαν κατι να δουλευε στο background οσο το χα στην τσέπη και να υπερθέρμανε το κινητο και μιας και ηταν και στην τσέπη ζεστάθηκε ακομη περισσοτερο.

Το μόνο που διαπιστωσα απο τα tasks να έιχε μεινει ανοιχτο ηταν το gps.... Το γράφημα της κατανάλωσης μπαταριας έδειξε μια πολυ γραμική απώλεια της μπαταρίας αυτές τισ 2 ωρες.

 

Τα συμπεράσματα δικά σας ακουω.... :cry:

 

(Λογικά το κινητό κόλλησε λόγω υπερθέρμανσης και το οτι εβγαλα την μπαταρία δεν νομιζω να ταν και ο λόγος που ξανάνοιξε απλα μάλλον προλαβε σε αυτό το μεσοδιαστημα και κρυωσε προφανώς ???)

 

Λογικα το κινητο δεν κολλησε απο μονο του.

Καποια εφαρμογη η καποια διεργασια του συστηματος κολλησε και απο εκει λογω συνεχομενης λειτουργειας του επεξεργαστη ανεβασε θερμοκρασια και για να μην γινει φουρνακι μικροκυματων εκλεισε.......

 

Τωρα το ποια εφαρμογη η διεργασια ειχε κολλησει αυτο ειναι αγνωστο.

 

Παντως εγω για να μην εχω τετοια θεματα κολληματων εχω εκαταστησει την εφαρμογη: Usage Timeline Free που δειχνει συνεχομενα την χρηση του επεξεργαστη και οταν δω συνεχομενη λειτουργεια πανω απο τα κανονικα επιπεδα χωρις λογο (χωρις να τρεχω καποια εφαρμογη που χρειαζεται ολη την ικανοτητα του επεξεργαστη) κανω μια επανεκκινηση του τηλ. (ετσι και αλλιως 1,5 λεπτα υποθεση ειναι) και ερχετε στα ισια του......

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Λογικα το κινητο δεν κολλησε απο μονο του.

Καποια εφαρμογη η καποια διεργασια του συστηματος κολλησε και απο εκει λογω συνεχομενης λειτουργειας του επεξεργαστη ανεβασε θερμοκρασια και για να μην γινει φουρνακι μικροκυματων εκλεισε.......

 

Τωρα το ποια εφαρμογη η διεργασια ειχε κολλησει αυτο ειναι αγνωστο.

 

Παντως εγω για να μην εχω τετοια θεματα κολληματων εχω εκαταστησει την εφαρμογη: Usage Timeline Free που δειχνει συνεχομενα την χρηση του επεξεργαστη και οταν δω συνεχομενη λειτουργεια πανω απο τα κανονικα επιπεδα χωρις λογο (χωρις να τρεχω καποια εφαρμογη που χρειαζεται ολη την ικανοτητα του επεξεργαστη) κανω μια επανεκκινηση του τηλ. (ετσι και αλλιως 1,5 λεπτα υποθεση ειναι) και ερχετε στα ισια του......

 

Διαβάζω στα σχόλια του market ότι η συγκεκριμένη εφαρμογή χρησιμοποιεί το μεγαλύτερο μέρος της cpu.Εχεις παρατηρήσει κάτι τέτοιο?

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω στα σχόλια του market ότι η συγκεκριμένη εφαρμογή χρησιμοποιεί το μεγαλύτερο μέρος της cpu.Εχεις παρατηρήσει κάτι τέτοιο?

 

δεν νομιζω.

Χρησιμοποιει απο 2 ως 6% της CPU τουλαχιστον οπως δειχνει στην αναλυση με το τι χρησιμοποιει την CPU.....

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα να ρωτήσω ξέρει κάποιος γιατί ενώ λέει ότι είναι 16 gb βγάζει καθαρά 11.5gb?

ζήσε την ζωή σου σαν να ήταν το τελευταίο λεπτό γιατί είναι πολύ μικρή και δεν ξέρεις πότε μπορεί να τελειώσει και μην κολλάτε πουθενά γιατί σπάνια η μοίρα έχει αφήσει σε

εμάς το προνόμιο της επιλογής.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ως χρήστης Galaxy S έχουν αρχίσει να με ανησυχούν όλες αυτές οι φήμες για το διάδοχο και τα προβλήματά του....ελπίζω να ξεκουνηθεί η Samsung :worry:

 

τι λετε ρε παιδια.. εχουμε ενα smartphone που μονο καφε δεν ψηνει και ψηριζουμε τα νυχια της μαιμους? :wacko::wacko:

οσοι δεν το χετε γνωμη μου μην ακουτε και κουραζεστε με τετοιου ειδους θεματα που λεει ο καθενας.. παρτε το..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα να ρωτήσω ξέρει κάποιος γιατί ενώ λέει ότι είναι 16 gb βγάζει καθαρά 11.5gb?

 

απ την στιγμή που έχει μέσα προγράμματα κτλ.. λογικό δεν ειναι να είναι λιγότερο; ..να ξέρεις στις μνήμες πάντα η πραγματική χωρητικότητα ειναι μικρότερη απ την θεωρητική.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
τι λετε ρε παιδια.. εχουμε ενα smartphone που μονο καφε δεν ψηνει και ψηριζουμε τα νυχια της μαιμους? :wacko::wacko:

 

Θα αστειεύεσαι έτσι; Τα προβλήματα τόσο της οθόνης όσο και της κάμερας είναι σοβαρά για μια συσκευή αυτής της κατηγορίας.

 

Ο υπόλοιπος χώρος είναι δεσμευμένος από το λειτουργικό.

Edited by saliez

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Σημερα το κινητό μου παρουσίασε το πρώτο του προβλημα. Χτες το βαλα για φορτιση ανοιχτό και μολις ξυπνησα το πρωι η οθόνη είχε παραμείνει ανοιχτή με φωτισμό δεν ξερω αν βεβαια το κάνει αυτό οταν το χεις στον φορτιστή.

 

υπαρχει επιλογη στις ρυθμισεις να μενει ανοιχτη η οθονη κατα το φορτισμα.. μηπως καταλαθως το εχεις τικαρει?

 

 

καλημέρα να ρωτήσω ξέρει κάποιος γιατί ενώ λέει ότι είναι 16 gb βγάζει καθαρά 11.5gb?

 

εχουν αφαιρεθει 2gb για να τα χρησιμοποιει το τηλεφωνο ως μνημη αποθηκευσης των εφαρμογων.. καθε εφαρμογη δηλαδη που αποθηκευεις παει σε αυτα τα 2 gb..

επισης καθε μνημη ειναι παντα λιγοτερη ουσιαστικη απ την αναγραφομενη, μπορεις να το παρατηρησεις σε καρτες μνημης, σκληρους για pc..

edit: με προλαβαν :mad::mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λογικα το κινητο δεν κολλησε απο μονο του.

Καποια εφαρμογη η καποια διεργασια του συστηματος κολλησε και απο εκει λογω συνεχομενης λειτουργειας του επεξεργαστη ανεβασε θερμοκρασια και για να μην γινει φουρνακι μικροκυματων εκλεισε.......

 

Τωρα το ποια εφαρμογη η διεργασια ειχε κολλησει αυτο ειναι αγνωστο.

 

Παντως εγω για να μην εχω τετοια θεματα κολληματων εχω εκαταστησει την εφαρμογη: Usage Timeline Free που δειχνει συνεχομενα την χρηση του επεξεργαστη και οταν δω συνεχομενη λειτουργεια πανω απο τα κανονικα επιπεδα χωρις λογο (χωρις να τρεχω καποια εφαρμογη που χρειαζεται ολη την ικανοτητα του επεξεργαστη) κανω μια επανεκκινηση του τηλ. (ετσι και αλλιως 1,5 λεπτα υποθεση ειναι) και ερχετε στα ισια του......

 

Μου έχει συμβεί κι εμένα στο Nexus s που λόγω δυνατοτήτων είχα εγκαταστήσει μεγάλο αριθμο εφαρμογών.

Μάλλον Επιβεβαιώνεται ο CEO της motorola που ισχυρίζεται ότι το 70% των επιστροφών που έχουν οφείλεται σε δυσλειτουργίες απο προβληματικές εφαρμογές του market.

Στο LG έχω 30 εφαρμογές μόνο, οι οποίες είναι δοκιμασμένες και πασιγνωστες. Δεν αντιμετοπισα ποτε προβλήματα.

Για έλεγχο χρησιμοποιω την paid έκδοση του system panel που έχει δυνατότητα monitoring.

 

Πάντως δεν είναι ότι καλύτερο για την μακροζωια της συσκευής να συμβαίνουν τέτοια πράγματα. Μια μέρα βρήκα το Nexus κολλημένο ενω προσπαθούσε να μπουταρει. Κοντεύει να μείνει απο μπαταρία και δεν μπορουσα να το πιάσω απο την υπερθέρμανση.

Νομίζω ότι θα έπρεπε να υπαχει διαφορετικη αντίδραση απο την συσκευη σε τέτοιες περιπτώσεις.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Θα αστειεύεσαι έτσι; Τα προβλήματα τόσο της οθόνης όσο και της κάμερας είναι σοβαρά για μια συσκευή αυτής της κατηγορίας.

 

οχι φιλε μου δεν αστειευομαι.. τα προβληματα της οθονης? της καμερας? ενα ανεπεστιτο ροζ φαντασμα που λενε ολοι? εγω βεβαια δεν το εχω.. αλλα τετοιο βιντεο δεν εχω ξαναδει να τραβαει smartphone.. ΠΟΤΕ... τελεια αναλυση, αψογο frame rate.. οσο για την οθονη.. φαινεται λιγο κιτρινο στα πανω μερος οταν τελειωνει μια κλιση, η οταν βαζεις τη φωτεινοτητα τερμα κατω.. ακομη και αυτους που τους ενοχλει ειναι θεμα software και θα διορθωθει..

ενταξη, τπτ δεν ειναι τελειο απ την αρχη.. στο κατω κατω ειναι κατ εμε best value-money εν ετη 2011...

πιο πολυ με πειραξε το οτι απουσιαζει το usb adapter k to hdmi απ τη συσκευασια να σου πω την αληθεια...

 

φιλικα παντα ε, μην παρεξηγηθουμε την αποψη μου εκφραζω..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει επιλογη στις ρυθμισεις να μενει ανοιχτη η οθονη κατα το φορτισμα.. μηπως καταλαθως το εχεις τικαρει?

 

 

 

 

εχουν αφαιρεθει 2gb για να τα χρησιμοποιει το τηλεφωνο ως μνημη αποθηκευσης των εφαρμογων.. καθε εφαρμογη δηλαδη που αποθηκευεις παει σε αυτα τα 2 gb..

επισης καθε μνημη ειναι παντα λιγοτερη ουσιαστικη απ την αναγραφομενη, μπορεις να το παρατηρησεις σε καρτες μνημης, σκληρους για pc..

edit: με προλαβαν :mad::mad:

 

ναι το γνωρίζω αυτό ότι είναι μικρότεροι η μνήμη ξέρω ότι στα 16gb τα καθαρά είναι 15,6 άπλα μου φάνηκε περιεργο να δείχνει διαθέσιμα μόνο 11,5 και να τρώει 4gb, αλλά εντάξει αφού το έχετε και εσείς το θέμα είμαι καλυμμένος:D:D

 

απ την στιγμή που έχει μέσα προγράμματα κτλ.. λογικό δεν ειναι να είναι λιγότερο; ..να ξέρεις στις μνήμες πάντα η πραγματική χωρητικότητα ειναι μικρότερη απ την θεωρητική.

 

ναι το γνωρίζω αυτό ότι είναι μικρότεροι η μνήμη ξέρω ότι στα 16gb τα καθαρά είναι 15,6 άπλα μου φάνηκε περιεργο να δείχνει διαθέσιμα μόνο 11,5 και να τρώει 4gb, αλλά εντάξει αφού το έχετε και εσείς το θέμα είμαι καλυμμένος:):)

Edited by saliez
Συνένωση μηνυμάτων.

ζήσε την ζωή σου σαν να ήταν το τελευταίο λεπτό γιατί είναι πολύ μικρή και δεν ξέρεις πότε μπορεί να τελειώσει και μην κολλάτε πουθενά γιατί σπάνια η μοίρα έχει αφήσει σε

εμάς το προνόμιο της επιλογής.

Link to comment
Share on other sites

σημερα επιασα για πρωτη φορα τη συσκευη στα χερια μου.. οφειλω να πω πως εντυπωσιαστικα.. αν δεν ηταν κ ολο πλαστικουρα θα ηταν σουπερ..

 

αυτο που με προβληματισε ηταν η θερμοκρασια που ανεβαζε.. στο 10λεπτο ασχοληθηκα μονο με internet και λιγο ψαξιμο στα μενου.. ομως ενιωθα και στην πλατη αλλα και στην οθονη εντονη θερμοτητα..

δε θελω να φανταζομαι τι γινεται με χρηση gps, ή οταν γινονται πολλα πραγματα ταυτοχρονα..

 

για πειτε μου λιγο τι γινεται οσοι το εχετε απο καθημερινη εμπειρια, γιατι αυτο με φρεναρει λιγο απο την αγορα του..

 

Tapatalked from HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

σημερα επιασα για πρωτη φορα τη συσκευη στα χερια μου.. οφειλω να πω πως εντυπωσιαστικα.. αν δεν ηταν κ ολο πλαστικουρα θα ηταν σουπερ..

 

αυτο που με προβληματισε ηταν η θερμοκρασια που ανεβαζε.. στο 10λεπτο ασχοληθηκα μονο με internet και λιγο ψαξιμο στα μενου.. ομως ενιωθα και στην πλατη αλλα και στην οθονη εντονη θερμοτητα..

δε θελω να φανταζομαι τι γινεται με χρηση gps, ή οταν γινονται πολλα πραγματα ταυτοχρονα..

 

για πειτε μου λιγο τι γινεται οσοι το εχετε απο καθημερινη εμπειρια, γιατι αυτο με φρεναρει λιγο απο την αγορα του..

 

Tapatalked from HTC Desire

 

Εμενα με τον καιρο αρχησε να πεφτει..

τις τελευταιες μερες οτι κ αν του εκανα δεν εχω δει πανω απο 35-39..

 

Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να ορίσω άλλη οθόνη σαν homescreen? Έχω συνηθίσει να είναι στο κέντρο η homescreen και να έχω αριστερά-δεξιά τις άλλες.

 

εδω εισαι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σημερα επιασα για πρωτη φορα τη συσκευη στα χερια μου.. οφειλω να πω πως εντυπωσιαστικα.. αν δεν ηταν κ ολο πλαστικουρα θα ηταν σουπερ..

 

αυτο που με προβληματισε ηταν η θερμοκρασια που ανεβαζε.. στο 10λεπτο ασχοληθηκα μονο με internet και λιγο ψαξιμο στα μενου.. ομως ενιωθα και στην πλατη αλλα και στην οθονη εντονη θερμοτητα..

δε θελω να φανταζομαι τι γινεται με χρηση gps, ή οταν γινονται πολλα πραγματα ταυτοχρονα..

 

για πειτε μου λιγο τι γινεται οσοι το εχετε απο καθημερινη εμπειρια, γιατι αυτο με φρεναρει λιγο απο την αγορα του..

 

Tapatalked from HTC Desire

 

Για το μόνο που πρέπει να προβληματίζεσαι είναι το περιβόητο pink spot στην κάμερα. Για οτιδήποτε άλλο ακούς μη μασάς, ή μπαρούφες είναι ή υπερβολές.

Link to comment
Share on other sites

να σας πω και εγω ενα προβλημα που παρατηρησα...οταν το σημα εχει την ενδειξη H πανω απο τις μπαρες ενω μιλαω με καποιον παυω να τον ακουω ενω αυτος με ακουει κανονικοτατα....οταν το εχω γυρισμενο στο GPRS ολα δουλευουν ρολοι!ξερετε τι σημαινει?αυτο βεβαια σθμβαινει σπανια και λογικα οταν δεν ειναι ισχυρο το σημα 3G
Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου δεν αστειευομαι.. τα προβληματα της οθονης? της καμερας? ενα ανεπεστιτο ροζ φαντασμα που λενε ολοι? εγω βεβαια δεν το εχω.. αλλα τετοιο βιντεο δεν εχω ξαναδει να τραβαει smartphone.. ΠΟΤΕ... τελεια αναλυση, αψογο frame rate.. οσο για την οθονη.. φαινεται λιγο κιτρινο στα πανω μερος οταν τελειωνει μια κλιση, η οταν βαζεις τη φωτεινοτητα τερμα κατω.. ακομη και αυτους που τους ενοχλει ειναι θεμα software και θα διορθωθει..

ενταξη, τπτ δεν ειναι τελειο απ την αρχη.. στο κατω κατω ειναι κατ εμε best value-money εν ετη 2011...

πιο πολυ με πειραξε το οτι απουσιαζει το usb adapter k to hdmi απ τη συσκευασια να σου πω την αληθεια...

 

φιλικα παντα ε, μην παρεξηγηθουμε την αποψη μου εκφραζω..

Σαν να διάβασες τη σκέψη μου. Και εμένα τέλειο μου φαίνεται. Ίσως βεβαία να μην έχει πρόβλημα η δικιά μου συσκευή. Οποίος έχει δει βίντεο επαναλαμβάνει το ίδιο. ´δεν εχω ξαναδει καλυτερο βιντεο`

Η Οθόνη όντως έχει μια σχεδόν ανύπαρκτη κιτρινιλα στη μια πλευρά που ποτέ δεν ειχα παρατηρήσει ,και που φαίνεται μονό σε εντελώς λευκή οθόνη,δηλαδή ..... σχεδόν ποτέ, και εκεί αν προσπαθεις να το δεις. Δε λέω, κακώς αλλά μη βγάλουμε και άχρηστη την καλύτερή οθόνη. Δυστυχώς αυτό δεν πρέπει να διορθώνεται με software. Τώρα για το ροζ της κάμερας, οσο και αν έχω προσπαθησει δεν το έχω δει. Ίσως το δω κάποτε. Πρόβλημα που προσπαθεις να δεις και δεν βλέπεις ,για εμένα δεν είναι πρόβλημα.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ένα σημείο του UI που και το S2 καθυστερεί:

Πάτε στα Μηνύματα, Ρυθμίσεις, Εμφάνιση μηνύματος, και δείτε πόσο αργεί το 3D γραφικό που επιλέγεις χρώμα εμφάνισης!!!!!!!

Εντυπωσιακό, ε; Γιατί άραγε αργεί εδώ; Το FPS πρέπει να είναι 10-12!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποση συνολική ραμ σας δειχνει 1 giga exei και δείχνει 833 συνολικα και 297 οταν κάνω εκκαθαριση της ραμ ποθ πήγαν τα υπόλοιπα μεχρι τα 1024 ?
GSXR 1000 K8 - Galaxy NOTE 3 - DELL XPS 12
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν έχει απαντηθεί,αλλά ακόμα είμαι στην 55 σελίδα και χρειάζομαι μια άμμεση απάντηση.έχω το κινητό απο εχτές το βράδυ.έχω κατεβάσει την εφαρμογή του facebook και απο ότι βλέπω κάνει συνέχεια ενημερώσεις,χωρίς να είμαι συνδεδεμένη με wifi..τι πρέπει να απενεργοποιήσω?ευχαριστώ..
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν έχει απαντηθεί,αλλά ακόμα είμαι στην 55 σελίδα και χρειάζομαι μια άμμεση απάντηση.έχω το κινητό απο εχτές το βράδυ.έχω κατεβάσει την εφαρμογή του facebook και απο ότι βλέπω κάνει συνέχεια ενημερώσεις,χωρίς να είμαι συνδεδεμένη με wifi..τι πρέπει να απενεργοποιήσω?ευχαριστώ..

 

Ρυθμίσεις-ασύρματη επικοινωνία και δίκτυα-δίκτυα κινητής τηλεφωνίας-και ξετίκαρε το χρήση δεδομένων πακέτων.

Εναλλακτικά, κράτα πατημένο το power button-λειτουργία δικτύου δεδομένων απενεργοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Samsung Galaxy S II (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...