Jump to content

Wind Roaming F.A.Q.


Hunter
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια οπως ολα τα παιδια, ετσι και εγω στις 13 του μηνα ιουλιου φευγω για τις καλοκαιρινες μου διακοπες με την παρεεα μου!!! Το θεμα ομως ειναι πως αφηνουμε πισω τους γωνεις και το αισθημα Γιαυτο εκτος απο τα εξοδα που εχουν Αυξηθει σε τρελο βαθμο(αεροπορικα,ξενοδωχειο)... Εχουμε και το θεμα του Roaming!!! Με λιγα λογια θα παω Κυπρο οπου ειναι στην Πρωτη ζωνη του roaming!!! Θα ηθελα να μαθω λοιπον ποια ειναι η ποιο φθηνη λυση για να μιλαω απο την Κυπρο με τους δικους μου στην Ελλαδα!!!!!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!!!

>ΑΝΤΩΝΗΣ

 

Τσιμπάς ένα Wind F2G και κάνεις το παλιό κόλπο της αναπάντητης... Σε καλούν πίσω και το σηκώνεις (χρεώενεσαι 0.23 ευρώ / λεπτό, με βήμα χρέωσης το δευτερόλεπτο, δηλαδή 0,0038 ευρ / δευτερόλεπτο, ΧΩΡΙΣ ελάχιστη χρέωση). Αυτός που σε καλεί χρεώνεται ό,τι θα χρεωνόταν αν σε καλούσε και ήσουν Ελλάδα (απλή χρέωση προς κινητό, και άμα έχει κάποιο πακέτο προς F2G, δλδ Free 2009, Non Stop κλπ, δε χρεώνεται τίποτα)

Αν θες να καλέσεις εσύ (που δε συμφέρει), χρεώνεσαι 0.51 ευρώ / ανά λεπτό (και ΟΧΙ 0.23 ευρώ / λεπτό), βήμα χρέωσης ανά λεπτό (και ΟΧΙ ανά δευτερόλεπτο) και ελάχιστη χρέωση 30 δευτερόλεπτα (και ΟΧΙ μηδέν ελάχιστη χρέωση)

 

Το ποιο δίκτυο θα επιλέξεις για να κάνεις roaming δεν παίζει κανένα ρόλο στο θέμα χρέωσης (όπως ίσχυε παλιά), αλλά όταν φτάσεις στο εξωτερικό θα λάβεις μήνυμα που θα σε πληροφορεί με ποια δίκτυα μπορείς να κάνεις roaming και με ποια μπορείς να κάνεις εξερχόμενες κλήσεις και με ποια μπορείς να δέχεσαι μόνο κλήσεις.

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • Απαντήσεις 226
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο forum adslgr.com αναρτήθηκε καταγγελία μέλους με επικεφαλίδα «περίεργες χρεώσεις wind». Στο μήνυμα το μέλος αναφέρει σχετικά με φίλο του και συνδρομητή wind ότι κατά τη διάρκεια περιαγωγής στην Ολλανδία χρεώθηκε με το ποσό των 50 ευρώ για κλήση προς Αγγλία διάρκειας λίγων λεπτών. Ο συνδρομητής φέρεται να έχει απευθυνθεί πολλές φορές στην εταιρεία η οποία κατά τα γραφόμενά του δεν απάντησε στα επίμονα email με εξαίρεση ένα τηλεφώνημα μάλλον για παροχή διευκρνήσεων. Η κλήση σύμφωνα με τον Κανονισμό Eurotariff θα έπρεπε να είχε χρεωθεί το ανώτερο με 0,52 Ε/λεπτό.

 

Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία με την Wind; Εφαρμόζει η συγκεκριμένη εταιρεία διαφορετική χρέωση για προορισμούς ΕΕ πλην της Ελλάδας;

 

Η αρχική ανάρτηση βρίσκεται εδώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

ξεθάβω αυτό το θέμα..

 

Θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής (για Wind2ALL):

 

1) To Wind Roamer ισχυει σε οποιονδήποτε πάροχο στην ΕΕ; Ή μόνο σε συνεργαζόμενους;

 

2) Εάν δέχεται κανείς μικρές κλήσεις, τότε μάλλον δνε τον συμφέρει το Wind Roamer, σωστά; Για ΕΕ (Ζώνη 1), το wind roamer συμφέρει μόνο εάν η εισερχόμενη είναι >9 λεπτά ή εάν η εξερχόμενη είναι >3 λεπτά (στο περίπου). Ή τα υπολογίζω λάθος;; Οι τιμές που δίνει η Wind και σε αυτή την περίπτωση είναι για ΚΑΘΕ πάροχο;

111s
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπέρα,

Ήθελα να ρωτήσω εαν ξέρει κάποιος, υπάρχει χρέωση στο F2G για ΛΗΨΗ sms στις ΗΠΑ;

Για αναπάντητη εισερχόμενη ή εξερχόμενη κλήση;

Ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

Για λήψη sms όχι δεν χρεώνεσαι. Για αναπάντητη εισερχόμενη εγώ την τελευταία φορά που είχα ταξιδέψει στις H.Π.Α (με σύνδεση Vodafone) είδα ότι με χρέωνε για αναπάντητες εισερχόμενες καθώς ακόμα και όταν χτυπούσε το κινητό μου, η γραμμή είχε ανοίξει και το χρονόμετρο στο κινητό αυτού που με καλούσε από Ελλάδα "έτρεχε". Δεν ξέρω γιατι το κάνουν αυτό τα αμερικανικά δίκτυα, μόνο εκεί το έχω διαπιστώσει. Για αναπάντητες εξερχόμενες δεν θυμάμαι, φαντάζομαι ότι και πάλι, αν καλείς και στην οθόνη του κινητού σου τρέχει το χρονόμετρο ακόμα και όταν χτυπάει τότε λογικά χρεώνεσαι. Αν όχι, δηλαδή δεν τρέχει χρόνος την ωρα που χτυπάει το τηλ. αυτού που καλείς, όπως γίνεται στην Ελλάδα και σε όλες τις άλλες χώρες, δεν χρεώνεσαι.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Κάποιες διευκρινστικές αν ξέρεις!:rolleyes:

Αναπάντητη εισερχόμενη θεωρούμε ακόμα και αυτή που δε την έλαβες επειδή ήταν κλειστό; Πχ όταν έχω κλειστό και μου έρθει μήνυμα οτι με έπαιρνε ο τάδε θα χρεωθώ γι αυτό;

Εαν κάνεις φραγή εισερχομένων τότε λύνεται το πρόβλημα ή και πάλι θα χρεώνεσαι για αναπάντητες εισερχόμενες;

Και τέλος αν δεν έχεις κάρτα τι συμβαίνει; Πάει σε αρνητικό υπόλοιπο ή δεν αφήνει τη κλήση να πραγματοποιηθεί;

Link to comment
Share on other sites

Όχι, αν είναι κλειστό ή είσαι εκτός δικτύου ή η γραμμή σου είναι κατειλημμένη δεν χρεώνεσαι τίποτα. Το ίδιο προφανώς και αν κάνεις φραγή εισερχομένων. Μόνο όταν χτυπάει χρεώνεσαι και αυτό μόνο στις Η.Π.Α. Εκτός αν το έχουν αλλάξει το σύστημα, με επιφύλαξη στα λέω. Πάντως μέχρι πέρσι δυστυχώς αυτό ίσχυε.

 

Αν δεν έχεις κάρτα συνήθως δεν μπορείς να λάβεις κλήση. Πουθενά στο εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Αν όμως το έχεις κλειστό και ο άλλος μπει στον τηλεφωνητή , χρεώνεσαι τρελλά ( εισερχόμενη στις Η.Π.Α. + εξερχόμενη προς τηλεφωνητή)

Καλό είναι να απενεργοποιήσεις τις προωθήσεις καλώντας *#002#

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

γνωρίζει κάποιος;

Με βάση τη νέα περιαγωγή, που χρησιμοποιούμε πλέον τα πακέτα ομιλίας της Ελλάδας ακόμη και όταν βρισκόμαστε εκτός Ελλάδας μέσα στην Ευρωπαϊκή Ένωση.

 

Είμαι Ελλάδα και καλώ Ελληνικό κινητό νούμερο το οποίο βρίσκεται στη Γερμανία.

Θα χρεωθώ κλήση εθνική ή κάτι διαφορετικό;

Link to comment
Share on other sites

Εσένα δεν σε νοιάζει που είναι ο άλλος,θα χρεωθείς κανονικά κλήση προς Ελληνικό νούμερο,αν φυσικά έχεις και εσύ ελληνικό νούμερο.

 

Sent from my HT3 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα,

 

Θα πάω Γερμανία για τρεις ημέρες και καθώς η δουλειά δε μας παρέχει κινητό, θα μπορούσε κάποιος να με συμβουλεύσει τι θα ήταν συμφερότερο να ενεργοποιήσω;

Θα χρειαστώ μόνο 100ΜΒ data, 1h max ομιλία και καμιά 20ριά SMS

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Θα πάω Γερμανία για τρεις ημέρες και καθώς η δουλειά δε μας παρέχει κινητό, θα μπορούσε κάποιος να με συμβουλεύσει τι θα ήταν συμφερότερο να ενεργοποιήσω;

Θα χρειαστώ μόνο 100ΜΒ data, 1h max ομιλία και καμιά 20ριά SMS

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Αν εχεις ενεργοποιημενα πακετα με λεπτα προς ολους και mb εισαι καλυμμενος.

Τα 500Mb της ανανεωσης δεν καταναλωνονται σε περιαγωγη,log n win οχι.

Για τα 300' προς ολους/500Mb με 10€ ανανεωση στις 2 πρωτες ανανεωσεις του μηνα δεν ξερω αν ισχυουν σε περιαγωγη.

Τα sms,θελει more πακετο με 2,5€ γιατι τα 20 sms απο το log n win δεν ειναι διαθεσιμα σε περιαγωγη.

Αγορασε πακετο mb και στειλε μηνυματα μεσω viber/whatsapp/messenger.

Πιο φτηνα θα σου βγει και οτι μεινει τα καταναλωνεις και εδω.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις ενεργοποιημενα πακετα με λεπτα προς ολους και mb εισαι καλυμμενος.

Τα 500Mb της ανανεωσης δεν καταναλωνονται σε περιαγωγη,log n win οχι.

Για τα 300' προς ολους/500Mb με 10€ ανανεωση στις 2 πρωτες ανανεωσεις του μηνα δεν ξερω αν ισχυουν σε περιαγωγη.

Τα sms,θελει more πακετο με 2,5€ γιατι τα 20 sms απο το log n win δεν ειναι διαθεσιμα σε περιαγωγη.

Αγορασε πακετο mb και στειλε μηνυματα μεσω viber/whatsapp/messenger.

Πιο φτηνα θα σου βγει και οτι μεινει τα καταναλωνεις και εδω.

 

Νικόλα, σε ευχαριστώ για την απάντησή σου.

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα, σε ευχαριστώ για την απάντησή σου.

 

Τιποτα,πλεον πας στη Γερμανια και εχεις τα πακετα σου.Υποψην αν εχεις το φοιτητικο πακετο με 1500' προς ολους παιζει και σε περιαγωγη.Οι αλλες τα φοιτητικα πακετα τα εξαιρουν.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα σας!Ελπίζω να ρωτάω στο σωστό θέμα!

Φιλικό του πρόσωπο με Wind ενδέχεται να ταξιδέψει στην Τουρκία για 3-4 ημέρες προσεχώς.Έχει F2go με πακέτο με ομιλία και sms προς όλους και Wind και 120 ΜΒ σε απλή συσκευή (όχι smartphone).

Τι πρέπει να γίνει για να επικοινωνεί με Ελλάδα;Πρέπει να ενεργοποιήσει κάτι πριν ταξιδέψει;Για να στέλνει και να του στελνουν sms (το προτιμά και μάλιστα προς/από αριθμούς Wind) τι συμφέρει να κάνει;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας!

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να κάνει απολύτως τίποτα , Απλά να ενημερωθεί για τις τιμές που υπάρχουν στην Τουρκία οι οποίες είναι πολύ ψηλές. Τα πακέτα ομιλίας δεν ισχύουν σε χώρες εκτός Ε.Ε.

Χρεώσεις (€/λεπτό) εισερχομένων κλήσεων

Χρεώσεις Εισερχομένων€1,068

 

Χρεώσεις (€/λεπτό) εξερχομένων κλήσεων

Προς τη χώρα που βρίσκεσαι€1,538

Προς Ελλάδα€2,288

Προς δίκτυα της Ευρωπαϊκής Ένωσης*€3,844

Προς τον υπόλοιπο κόσμο€3,844

 

Χρεώσεις SMS

Προς χώρες ΕΕ/ΕΟΧ€0,641

Προς χώρες εκτός ΕΕ/ΕΟΧ€0,641

Προς δίκτυα Δορυφορικά/Maritime€1,83

 

Χρεώσεις Data

Χρέωση σε €/KB €13,119 (προφανώς εννοεί ΜΒ )

 

Σημείωση : Τα εισερχόμενα μηνύματα είναι δωρεάν.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Χθες ταξίδεψε ο αδερφός μου με τη γυναίκα του στην Ελβετία. Ο αδερφός μου έχει συμβόλαιο wind, η νύφη μου καρτοκινητό f2g. Επικοινωνούν με τη wind για να μάθουν πληροφορίες, να δηλώσουν το ταξίδι κλπ. Ρωτάει ο μπράδερ τι πρέπει να κάνει, πόσο θα χρεωθεί κλπ. Και του απαντάει η κοπελίτσα ότι η Ελβετία ανήκει ζώνη 1, δε χρειάζεται να κάνει τίποτα, θα ισχύουν τα λεπτά ομιλίας, τα ΜΒ του προγράμματος κλπ κλπ...

 

Με το που προσγειώνεται Ζυρίχη, μέσα σε 2 λεπτά του έρχεται ΣΜΣ, έχετε ξεπεράσει τα 45ευρώ σε ίντερνετ, θα έχετε διακοπή υπηρεσιών. Δεν περνάει ούτε ένα λεπτό δεύτερο ΣΜΣ:

ΞEΠEPAΣATE TA 62E ΣE GPRS ROAMING.EΓINE ΦPAΓH THΣ YΠHPEΣIAΣ. ΓIA NA ΣYNEXIΣETE ΣTEIΛTE ΔΩPEAN SMS ΣTO 1284: UNBAR NAI (ZΩNH1: KATANAΛΩΣH ENΣΩ/NOY OΓKOY, 'H EΘNIKEΣ XPEΩΣEIΣ, ZΩNH2-3:0,0104E/KB, ZΩNH4-7:0,0125E/KB)

 

μπαίνει σε wifi αεροδρομίου και μου λέει να επικοινωνήσω με wind. Καλώ τη γουιντ και τι μου λεει; ε ναι μου λεει λογικο, η Ελβετια ανηκει στη ζωνη 1, δεν ισχύει το δωρεάν ροαμινγκ εντός ΕΕ!!!!!! Του λεω μα επικοινώνησε για αυτό το λόγο και δώσατε το οκ τηλεφωνικά!! Με λίγα λόγια, όταν επιστρέψουν με το καλό Ελλάδα (γιατί πρέπει ο ίδιος να κάνει την αίτηση πίστωσης ποσού) πρέπει να υποβάλει κάτι σαν ένσταση και θα ζητήσει απομαγνητοφώνηση της συνομιλίας με την κοπελιά η οποία δεν ήξερε τι της γίνεται προφανώς.

 

Είναι δυνατόν να τρώμε τέτοια απάτη από τα άτομα που εργάζονται στη γουιντ;;;; και πώς δικαιωνόμαστε σε αυτή την περίπτωση;

Edited by minovg
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν η δεύτερη πληροφορία είναι σωστή. Η Ελβετία δεν ανήκει στο ΕΟΧ (Ευρωπαϊκό οικονομικό χώρο) και παίζει roaming κανονικά όπως και παλιά.

Όλα τα δίκτυα στην Ευρώπη βέβαια τα έχουν βρει με τα Ελβετικά δίκτυα και συμπεριλαμβάνουν και την Ελβετία στη δωρεάν περιαγωγή. Οι δικοί μας βγάζουν από τη μύγα ξύγκι λόγω κίνησης (μεγάλη Ελληνική παροικία, μεγάλο Hub για μετεπιβιβάσεις η Ζυρίχη και παραπλανητικό marketing ότι το δωρεάν roaming ισχύει στην Ευρώπη αντί του σωστού ΕΟΧ. Η Ελβετία είναι στην Ευρώπη σαν ήπειρο αλλά όχι στην ΕΕ ή στον ΕΟΧ).

Στο θέμα της δικαίωσης, εφ' όσον έτσι του είπε η κοπέλα θα πάρει τα λεφτά πίσω με μια αίτηση, κατευθείαν ή μετά από καταγγελία στην ΕΕΤΤ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλημέρα,για περιαγωγή στην ευρωπαϊκή ένωση ισχύει πολιτική ορθής χρησης στα πακέτα δεδομένων που έχουμε ενεργοποιήσει απο Ελλάδα?

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,για περιαγωγή στην ευρωπαϊκή ένωση ισχύει πολιτική ορθής χρησης στα πακέτα δεδομένων που έχουμε ενεργοποιήσει απο Ελλάδα?

 

Δεν υπαρχει οριο στην χρηση.Τα αγορασμενα πακετα καταναλωνονται κανονικα στη περιαγωγη ενω τα bonus οχι.Εκτος απο το πακετο data #3 6,5Gb με 17,5€ οπου τα 2GB απο τα 6,5GB δεν ισχυουν στο εξωτερικο.

Ειναι ομως οριο ορθης χρησης γιατι σου δινει τα 4,5GB απο τα 6,5GB στο εξωτερικο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Χθες ταξίδεψε ο αδερφός μου με τη γυναίκα του στην Ελβετία. Ο αδερφός μου έχει καρτοκινητό f2g, η νύφη μου συμβόλαιο wind. Επικοινωνούν με τη wind για να μάθουν πληροφορίες, να δηλώσουν το ταξίδι κλπ. Ρωτάει ο μπράδερ τι πρέπει να κάνει, πόσο θα χρεωθεί κλπ. Και του απαντάει η κοπελίτσα ότι η Ελβετία ανήκει ζώνη 1, δε χρειάζεται να κάνει τίποτα, θα ισχύουν τα λεπτά ομιλίας, τα ΜΒ του προγράμματος κλπ κλπ...

 

Με το που προσγειώνεται Ζυρίχη, μέσα σε 2 λεπτά του έρχεται ΣΜΣ, έχετε ξεπεράσει τα 45ευρώ σε ίντερνετ, θα έχετε διακοπή υπηρεσιών. Δεν περνάει ούτε ένα λεπτό δεύτερο ΣΜΣ:

ΞEΠEPAΣATE TA 62E ΣE GPRS ROAMING.EΓINE ΦPAΓH THΣ YΠHPEΣIAΣ. ΓIA NA ΣYNEXIΣETE ΣTEIΛTE ΔΩPEAN SMS ΣTO 1284: UNBAR NAI (ZΩNH1: KATANAΛΩΣH ENΣΩ/NOY OΓKOY, 'H EΘNIKEΣ XPEΩΣEIΣ, ZΩNH2-3:0,0104E/KB, ZΩNH4-7:0,0125E/KB)

 

μπαίνει σε wifi αεροδρομίου και μου λέει να επικοινωνήσω με wind. Καλώ τη γουιντ και τι μου λεει; ε ναι μου λεει λογικο, η Ελβετια ανηκει στη ζωνη 1, δεν ισχύει το δωρεάν ροαμινγκ εντός ΕΕ!!!!!! Του λεω μα επικοινώνησε για αυτό το λόγο και δώσατε το οκ τηλεφωνικά!! Με λίγα λόγια, όταν επιστρέψουν με το καλό Ελλάδα (γιατί πρέπει ο ίδιος να κάνει την αίτηση πίστωσης ποσού) πρέπει να υποβάλει κάτι σαν ένσταση και θα ζητήσει απομαγνητοφώνηση της συνομιλίας με την κοπελιά η οποία δεν ήξερε τι της γίνεται προφανώς.

 

Είναι δυνατόν να τρώμε τέτοια απάτη από τα άτομα που εργάζονται στη γουιντ;;;; και πώς δικαιωνόμαστε σε αυτή την περίπτωση;

τελικα για την υπόθεση η νύφη μου δικαιώθηκε. Με το που γύρισε ελλάδα, υπέβαλε αίτημα στην γουιντ,ζητησε απομαγνητοφωνηση της συνομιλιας, αυτοι ειπαν οτι θα διερευνησουν και πραγματι σημερα το πρωι μετα απο 20 μερες περιπου ηρθε ΣΜΣ οτι θα πιστωθει το ποσο των 72€ +ΦΠΑ αναγνωρίζοντας το λάθος τους. Μαλιστα ενω ειχαν κρατησει 62+ΦΠΑ, επιστρεφουν 72+φπα (δε ξερω γιατι). Ενα μπραβο λοιπον στην αναγνωριση του λαθους τους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...