Jump to content

Ποιον κατασκευαστή κινητών τηλεφώνων προτιμάτε περισσότερο; (Νο2)


TN97
 Κοινοποίηση

Ποιον κατασκευαστή κινητών τηλεφώνων προτιμάτε;  

1.230 members have voted

  1. 1. Ποιον κατασκευαστή κινητών τηλεφώνων προτιμάτε;

    • Apple
      217
    • BlackBerry
      28
    • HTC
      295
    • LG
      20
    • Motorola
      21
    • Nokia
      309
    • Samsung
      154
    • Sony Ericsson
      128
    • ...άλλον κατασκευαστή
      12
    • ...κανέναν ιδιαίτερα
      46


Recommended Posts

η νοκια απλα εχει ερθει το τέλος απλα θα πούλα σε καμιά ινδια και Αφρική

πχ στην Αμερική δεν πούλα καν

 

που τα άκουσες αυτά :lol:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 208
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ο κορεατικός γίγαντας sasmung έχει πολλα να δώσει

η νοκια απλα εχει ερθει το τέλος απλα θα πούλα σε καμιά ινδια και Αφρική

πχ στην Αμερική δεν πούλα καν

 

 

Κατάντια ε ????

Σαν δεν ντρέπεται, έχει επιλέξει να πουλάσει σε 2 δις κόσμο και όχι σε 800 εκατ. πρόβατα ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

HTC

Δεν είναι τυχαίο που την HTC, μια σχετικά μικρή αλλά ανερχόμενη εταιρία την προτιμούν πολλοί τουλάχιστον σε αυτό το forum.Και όχι μόνο σε αυτό.

Για τους πολέμιους του ANDROID θα ήθελα να πω ότι απευθύνεται σε περισσότερο ψαγμένους χρήστες σε αντίθεση με το IOS που η μόστρα κυριαρχεί!

Link to comment
Share on other sites

nokia απο εμενα.μετα απο το περασμα σε αρκετες συσκευες που αντιπροσωπευουν ολες τις πλατφορμες ξαναγυρισα εκει που ξεκινησα.
Link to comment
Share on other sites

παντως στην οικονομια μπαταριας η SE δεν παιζεται με τιποτα..

Nαι σε μπαταρια και σχεδιαση ειναι σουπερ, το γμτο ειναι οτι σε ολα τα αλλα εχει μεινει πισω δυστυχως.:(

Link to comment
Share on other sites

Απλά Nokia.

Από την εποχή του 2110 για όσους θυμούνται.

Απογοητεύτηκα μόνο 2 φορές, η μία από δικό μου φταίξιμο (δεν είχα πάρει back up του Ν70 και έχασα αρκετά... στην αναβάθμιση), η δεύτερη όταν κόλλησε ένα 6310i.

Εκτός των παραπάνω καμμία συσκευή από όσες πέρασαν από τα χέρια μου, και είναι περισσότερες από όσες χωράνε στην υπογραφή μου, δεν είχε το παραμικρό πρόβλημα.

Για μένα αυτοί οι τύποι εκεί στην Nokia ξέρουν να φτιάχνουν κινητά._

Edited by stardrive
Διόρθωση ορθογραφικού λάθους!!!!!!

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Apple forever

θελει γερο πορτοφόλι αλλα είναι ενα κοσμημα.. διαφορετικα.. μιτσούκο παντοφλες υπαρχουν πολλές!!!!!!

"I'm all in favor of keeping dangerous weapons out of the hands of fools. Let's start with typewriters." (Frank Lloyd Wright)
Link to comment
Share on other sites

Φανατικος του Ανδροιδ, αλλα ψηφισα Νοκια, γιατι παιδια μιλαμε για κατασκευαστες...! μην κολλατε σε λειτουργικα κ interface.

χαρουμενος βεβαια βλεπω οτι πολλοι προτιμουν την htc

Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

Apple forever

θελει γερο πορτοφόλι αλλα είναι ενα κοσμημα.. διαφορετικα.. μιτσούκο παντοφλες υπαρχουν πολλές!!!!!!

 

τι άλλο θα δω σε αυτό το φόρουμ... δλδ τα htc ή τα blackberry (αναφέρω ονομαστικά αυτά γιατί όπως και να το κάνουμε είναι κάπως περισσότερο ανταγωνιστικά ως προς το iphone στην κατηγορία των smartphones) ή ακόμη κι άλλα smartphones άλλων εταιρειών είναι μιτσούκο? άρα και το iphone είναι μιτσούκο μπροστά σε κάτι arte ή porsche ή δε ξέρω κι εγώ τι...

κάτι τέτοια βλέπω κ μου έρχεται να το κεράσω το κινητό σε κάνα τοίχο :angry: :chair:

[sIGPIC][/sIGPIC]

_______________________________________

iPhone 4 32GB using AppleWeb HD v2.5.

bittenApple - Subscribe for the latest major news about Apple, guides, reviews, solutions and more!

Follow me on twitter.

Link to comment
Share on other sites

τι άλλο θα δω σε αυτό το φόρουμ... δλδ τα htc ή τα blackberry (αναφέρω ονομαστικά αυτά γιατί όπως και να το κάνουμε είναι κάπως περισσότερο ανταγωνιστικά ως προς το iphone στην κατηγορία των smartphones) ή ακόμη κι άλλα smartphones άλλων εταιρειών είναι μιτσούκο? άρα και το iphone είναι μιτσούκο μπροστά σε κάτι arte ή porsche ή δε ξέρω κι εγώ τι...

κάτι τέτοια βλέπω κ μου έρχεται να το κεράσω το κινητό σε κάνα τοίχο :angry: :chair:

 

πολυ σωστος φιλε μου. Και θα συμπληρωσω http://www.gsmarena.com/vertu-phones-39.php (τα πραγματικα κοσμηματα, και για πραγματικα πορτοφολια)

 

edit: οσοι εχουν i-phone, καλυτερα να μη μιλανε για πορτοφολια και status, γιατι ολοι σας με επιδοτηση το πηρατε..

Edited by mi6
Link to comment
Share on other sites

Oσο συνεχιζω να μη βλεπω τη Siemens πουθενα αρχιζω να συνειδητοποιω οτι εχει κλεισει εδω και 4 χρονια (μηπως ειναι και παραπανω ).

 

Οποτε θα ειμαι και εγω ενα απο τους 12 θεους :lol: που ψηφισαν Μοτορολα. Οτι κινητο εχω παρει απο αυτη την εταιρεια με εχει γοητευσει και με εχει κερδισει ασχετως που δεν κραταω ποτε μου καιρο κινητο :D .

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χρήστης i-hpone 4, Nokia N900 και έχοντας έρθει σε παρατεταμένη τριβή με high end συσκευές από HTC και Samsung, θα ψηφίσω Nokia. Περιμένω με ανυπομονησία το N9 για να αφήσω στην άκρη το i-phone 4 που χρησιμοποιώ τώρα. Γιατί μπορεί να είναι εύκολο, όμορφο και καλοφτιαγμένο, όμως ακόμη και jailbroken δεν αποτελεί ανεξάρτητη κινητή συσκευη, αλλά δέσμιο του απεχθούς για εμένα i-tunes. Χάρη σε αυτό (και όχι μόνο), το κινητό με περιορίζει αρκετά. Δεν ξέρω αν θα έπρεπε καν να χαρακτηρίζεται smartphone όταν έχει τόσους περιορισμούς στη διαχείριση των αρχείων του... Έχει βέβαια και τα πολλά και γνωστά πρωτερήματα του, για τα οποία και το έχω τώρα στα χέρια μου.

Από την άλλη, το Ν900 με κάλυψε στα πάντα και ακόμη παραπέρα, μην καταφέρνοντας όμως να προσφέρει την εμπειρία χρήσης που θα ήθελα σε κάποια θέματα. Από ότι φαίνεται όμως ο διάδοχός του θα καλύψει και αυτά τα θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά ψηφισα Sony Ericsson! Τα κινητά της είναι πολυ καλα(εχω 5) και δεν έχω κανένα προβλημα!
Link to comment
Share on other sites

Apple forever

θελει γερο πορτοφόλι αλλα είναι ενα κοσμημα.. διαφορετικα.. μιτσούκο παντοφλες υπαρχουν πολλές!!!!!!

Το ύφος της απάντησης δεν πιστεύω να χαρακτηρίζει το σύνολο των κατόχων iphone.

Λυπάμαι!

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι ψηφισα blackberry νομιζω οτι με την RIM κανεις τα παντα και εχεις τα παντα συν οτι κρατας μια πολυ καλη συσκευη σε κατασκευαστικο επιπεδο.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Το ύφος της απάντησης δεν πιστεύω να χαρακτηρίζει το σύνολο των κατόχων iphone.

Λυπάμαι!

 

Δυστυχώς ενα ποσο των ιδιοκτητών ομως, ναι. Γιατι μάλλον στα χαρακτηριστικά η τιμη μετράει πάνω απ ολα. (Και ακομα και σε αυτο, η τιμη ειναι καθαρά για το status quo αφου απο τη μια εχει την υψηλότερη τιμη, απο την αλλη τα χώνει στους providers για υπερεπιδοτησεις)

 

Εγω ψήφησα HTC. Γιατι εχει μεγαλη γκάμα λειτουργικών για ολα τα γουστα, σε ολα τα μεγεθη. Τελος κανει την διαφορα στην υλοποιηση ενός λειτουργικού με το εξαίσιο support, το Sense UI, το Friendstream και το HTC hub που κανουν τη διαφορά απο τα υπόλοιπα όμοια.

 

Καλωσόρισες giannikosmo :)

Link to comment
Share on other sites

εγώ ψήφισα το μικρό βασιλάκη κικιλια και την άλλη κυριακή θα ψηφίσω νοκια. Έτσι λοιπόν καμία ψήφος δεν θα πάει χαμένη :-)
Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

παντως η HTC εχει ολα αυτα που λειπουν στην apple.. Ολα ομως! Το σημαντικοτερο ομως που εχει η HTC ειναι καταναλωτες χαμηλων τονων, που δε προσπαθουν να πεισουν τον πλανητη οτι το τηλ τους δεν εχει σοβαρα μειονεκτηματα.. Οι κατοχοι HTC δεν τους νοιαζει το status, η δουλεια τους να γινεται και ειναι χαρουμενοι. Τους παραδεχομαι..
Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω παλιος φανατικος Νοκιακιας υστερα απο μια μεγαλη περιηγηση στο χωρο των τηλεφωνικων συσκευων ψηφισα δαγκωτο Htc για συσκευες smartphone.Απλα να συμφωνησω οτι για απλο τηλεφωνο η Νοκια για μενα παραμενη κορυφη αλλα ξανατονιζω μονο για απλο τηλεφωνο
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...