Jump to content

Ποιον κατασκευαστή κινητών τηλεφώνων προτιμάτε περισσότερο; (Νο2)


TN97
 Κοινοποίηση

Ποιον κατασκευαστή κινητών τηλεφώνων προτιμάτε;  

1.230 members have voted

  1. 1. Ποιον κατασκευαστή κινητών τηλεφώνων προτιμάτε;

    • Apple
      217
    • BlackBerry
      28
    • HTC
      295
    • LG
      20
    • Motorola
      21
    • Nokia
      309
    • Samsung
      154
    • Sony Ericsson
      128
    • ...άλλον κατασκευαστή
      12
    • ...κανέναν ιδιαίτερα
      46


Recommended Posts

ακομα ψηφιζω νοκια...τα κανουν ολα απλα γρηγορα και συμφερουν ;)

το service τους ειναι ομως.. Η SE δινει ρεστα στο service (μιλαω για θεσσαλονικη παντα)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 208
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το να εχει καποιος πολυπλοκο κινητο, σε σημαινει οτι ειναι 'ψαγμενος', σημαινει οτι εχει πολυ ελευθερο χρονο.. Εγω ειμαι επαγγελματιας και εχω πολυ λιγο ελευθερο χρονο και πιστευω οτι η επιλογη συσκευης μου (samsung 6112 dual sim) ειναι πολυ πιο ψαγμενη απο το να αγορασω htc η apple, γιατι πολυ απλα δε χρειαζομαι να κουβαλαω 2 συσκευες, ουτε να αγχωνομαι για τη μπαταρια, ουτε να καθομαι με τις ωρες για αναβαθμισεις και να μου βγαινουν τα ματια στη μικρη οθονη (εχω λαπτοπ που δε συγκρινεται με κανενα 'smart' phone). Εαν αγοραζα i-phone, δε θα ημουν 'ψαγμενος', αλλά τελειως τρελος..

 

ο καθενας αγοραζει τη συσκευη που τον ικανοποιει, ομως η λεξη 'ψαγμενος' δεν εχει καμμια σχεση με το τι συσκευη εχει.. ξερω 3-4 ατομα που εχουν το 4 μονο και μονο για μοστρα, μηπως και αυτοι ειναι ψαγμενοι? ουτε τις μισές λειτουργιες του τηλεφωνου δε ξερουν.. τους παραδεχομαι ομως, γιατι μου λενε οτι το εχουν για μοστρα, ουτε το παιζουν 'ψαγμενοι' ουτε τιποτα..

 

Σωστα. Ψαγμενος ειναι αυτος που ξερει τι αγοραζει και γιατι το αγοραζει και ποσο αξιζει αυτο που αγοραζει ασχετα με το τελικο κοστος.

Link to comment
Share on other sites

Μακραν καλύτερη η Apple. Οι συσκευές της αποτελούν το πιο δεμένο και πρωτότυπο σύνολο της αγοράς. Ασε που εχουν το πιο κομψό πακέτο για developers.
Link to comment
Share on other sites

Εαν δεν υπηρχε το galaxy s θα ψηφιζα htc αλλα... ευτυχως υπαρχει!
Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο, για να δουλέψει πρέπει να... ΑΝΟΙΞΕΙ!
Link to comment
Share on other sites

htc μετά 3 χρονια με το P3600 με απιστευτες πτωσεις βουτια μεσα στα νερα και ακομα παιζει μεχρι και σφυρή το εκανε ο γιος μου και αυτο συνεχιζει νομιζω ειναι οτι καλυτερο ειχα ποτε μεχρι το επομενο HTC που θα παρω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Προτιμάω κυρίως την Nokia διότι αφενός έχει καλές συσκευές τηλεφώνων και αφετέρου γερές μπαταρίες που κρατάνε...

 

Προσωπική μου άποψη...:)

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια και ειμαι ευχαριστημενος

Εγώ έχω περάσει από αρκετές συσκευές: SonyEricsson, HTC, LG και τον τελευταίο καιρό είχα καταλήξει σε Nokia. Όμως τώρα έχω το 3GS της Apple. Στην αρχή ήμουν επιφυλακτικός, αλλά όσο περνάει ο καιρός μου αρέσει ο τρόπος λειτουργίας του και μόλον θα καταλήξω σε iPhone. Μάλιστα το επόμενο τηλ. που σκέπτομαι να αποκτήσω θα είναι το iPhone 4

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson εδώ και 7 χρόνια...παρόλο που κάποιες φορές υστερεί συνεχίζουν να με ικανοποιούν περισσότερο από τις άλλες εταιρείες κάποια κινητά τους και να αντέχουνε στο χρόνο(τα παλιότερα κυρίως)...

Προστατέψτε το περιβάλλον.

 

Μηδενική ανοχή στο παθητικό κάπνισμα!

Link to comment
Share on other sites

Πριν δυο χρονια πηρα iphone οκεικ ειναι ωραιο γρηγορο αλλα... μονο στα applic. ναι μου αρεσε αλλα ξαφνικα δεν ηθελα να νταβατζη για τα δικα μου δεδομενα (γνωσης) οπως θελετε να το πειτε

Οποτε ξαναγυρισα Nokia N8.

Link to comment
Share on other sites

samsung γιατι το omnia 2 ειναι το καλυτερο κ πιο χρησιμο κινητο που εχω παρει.ειναι το πιο ομορφο κινητο που εχω δει κ γιατι ειναι pocket pc+ κινητο πραγμα που ουτε τα android ουτε τα σαβουροiphone δεν ειναι.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ότι και να έχω δοκιμάσει πάντα ξανάγυρνούσα στη Nokia !!!

 

:)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά θα φήφιζα και εγώ HTC αλλά από ότι βλέπω τριγύρω μου (πεσήματα και πως συμπεριφέρεται ο κόσμος στα κινητά) και από την προσωπική μου εμπειρία στο στρατό,

ψηφίζω nokia.Πολύ καλή κατασκευή.Μακάρι να ήταν και οι υπόλοιπες συσκευές έτσι :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
εγω ψηφιζω htc επειδη τα τρεία τελευταία μου κινητα ειναι htc και μπορω να πω οτι μαλλον δεν θα αλλαξω ξανα !
Link to comment
Share on other sites

lg οχι γιατι ειναι η καλυτερη, αλλα γιατι ειναι απο τις πιο τιμιες μιας και οι τιμες της ειναι πιο λογικες σε σχεση με αλλους με βαση παντα αυτα που προσφερει

(κατοχος optimus one αυτη τη στιγμη και μαλλον θα τη προτιμησω ξανα)

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Δε προτιμώ κανέναν ιδιαίτερα, όποιος μου δίνει την καλύτερη απόδοση προς τιμή και απόδοση θα ακολουθήσω... Λεφτά για πέταμα δεν υπάρχουν και η προσκόλληση σε μια μόνο εταιρία πιστεύω βλάπτει τον υγιή αναταγωνισμό!
Link to comment
Share on other sites

Δε προτιμώ κανέναν ιδιαίτερα, όποιος μου δίνει την καλύτερη απόδοση προς τιμή και απόδοση θα ακολουθήσω... Λεφτά για πέταμα δεν υπάρχουν και η προσκόλληση σε μια μόνο εταιρία πιστεύω βλάπτει τον υγιή αναταγωνισμό!

 

Η πιο σωστή απάντηση μέχρι στιγμής! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...