Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές γραφείου και παραγωγικότητας


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν έχεις εγκαταστήσει τον es explorer, πάτα στις επιλογές του keep (αφού κανείς touch στην φώτο) -> αποστολή -> ολοκλήρωση ενέργειας με es explorer

"This operation is not supported."

Τεσπα θα το ανοίγω με το meme generator και θα το αποθηκεύω έτσι.

Ενα βήμα παραπάνω και άλλη μία εφαρμογή να ανοίξει.

Έπρεπε να υπάρχει save image. Τους το έγραψα και στο feedback.

Thanks anyways.

 

Live to ride, ride to live...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

"This operation is not supported."

Τεσπα θα το ανοίγω με το meme generator και θα το αποθηκεύω έτσι.

Ενα βήμα παραπάνω και άλλη μία εφαρμογή να ανοίξει.

Έπρεπε να υπάρχει save image. Τους το έγραψα και στο feedback.

Thanks anyways.

 

Live to ride, ride to live...

Μήπως δεν έχεις δώσει τις άδειες που απαιτούνται στον es explorer;

Link to comment
Share on other sites

ενταξει ξεκινησε η διαδικασια που ολα θα μεταφερθουν στο gmail και μετα θα τα σβησω απο το yahoo μια και καλη.τωρα το δυσκολο...υπαρχει καποια εφαρμογη η καποιος τροπος καπου να δω μαζεμενες σε καποια λιστα τις εφαρμογες μου στις οποιες ειχα δηλωσει εγγραφη η τροπο επικοινωνιας το yahoo mail μου;;;(για να το αλλαξω και απο εκει).
Link to comment
Share on other sites

στο google ειναι εδω:

https://myaccount.google.com/permissions

 

θα πρεπει να βρεις αντιστοιχη σελιδα στο yahoo (αν υπαρχει)

Link to comment
Share on other sites

ενταξει ξεκινησε η διαδικασια που ολα θα μεταφερθουν στο gmail και μετα θα τα σβησω απο το yahoo μια και καλη.τωρα το δυσκολο...υπαρχει καποια εφαρμογη η καποιος τροπος καπου να δω μαζεμενες σε καποια λιστα τις εφαρμογες μου στις οποιες ειχα δηλωσει εγγραφη η τροπο επικοινωνιας το yahoo mail μου;;;(για να το αλλαξω και απο εκει).

 

Δεν ξέρω, αλλά δεν χρειάζεται κι όλας.

Κάθε email που θα σου στέλνει κάποιος στο yahoo θα προωθείται αυτόματα στο νέο λογαριασμό σου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν έχεις δώσει τις άδειες που απαιτούνται στον es explorer;

Δεν αρνήθηκα καμία άδεια.

 

Live to ride, ride to live...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι συνδρομητής της Cosmote και κατέβασα το Evernote και αυτόματα με έβαλε στο premium για ένα χρόνο. Υπάρχει κάποια προσφορά της Cosmote-Evernote γι δωρεάν ένα χρόνο ή κάτι τέτοιο ή θα με χρεώσουν στο μηνιαίο λογαριασμό της Cosmote για το Premium του Evernote; Ευχαριστώ.

 

Live to ride, ride to live...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι συνδρομητής της Cosmote και κατέβασα το Evernote και αυτόματα με έβαλε στο premium για ένα χρόνο. Υπάρχει κάποια προσφορά της Cosmote-Evernote γι δωρεάν ένα χρόνο ή κάτι τέτοιο ή θα με χρεώσουν στο μηνιαίο λογαριασμό της Cosmote για το Premium του Evernote; Ευχαριστώ.

 

Live to ride, ride to live...

Προφανώς είναι προωθητική ενέργεια... Δεν θα έχεις χρέωση φίλε. Πολύ καλό εργαλείο το Evernote!!

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς είναι προωθητική ενέργεια... Δεν θα έχεις χρέωση φίλε. Πολύ καλό εργαλείο το Evernote!!

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλό φαίνεται, κλειδώνει κιόλας που είναι μεγάλο πλεονέκτημα αλλά 60 ευρώ το χρόνο είναι πολλά για το δικό μου μπάτζετ.

Θα το χρησιμοποιήσω για ένα χρόνο και αν με ψήσει ΠΟΛΥ θα το σκεφτώ και για μετά...

Ευχαριστώ.

 

Live to ride, ride to live...

Link to comment
Share on other sites

Καλό φαίνεται, κλειδώνει κιόλας που είναι μεγάλο πλεονέκτημα αλλά 60 ευρώ το χρόνο είναι πολλά για το δικό μου μπάτζετ.

Θα το χρησιμοποιήσω για ένα χρόνο και αν με ψήσει ΠΟΛΥ θα το σκεφτώ και για μετά...

Ευχαριστώ.

 

Live to ride, ride to live...

Και εγώ έτσι το ξεκίνησα και πλέον έχει δύο χρόνια που πληρώνω συνδρομή γιατί πλέον έχει γίνει εργαλείο για την δουλειά μου. Δώσε του χρόνο και δες στο YouTube τις δυνατότητες και θα σε εντυπωσιάσει

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έτσι το ξεκίνησα και πλέον έχει δύο χρόνια που πληρώνω συνδρομή γιατί πλέον έχει γίνει εργαλείο για την δουλειά μου. Δώσε του χρόνο και δες στο YouTube τις δυνατότητες και θα σε εντυπωσιάσει

Θα το κάνω εφόσον μου δίνουν την ευκαιρία. Και εξαιρετική προωθητική ενέργεια!

Για να πω την αλήθεια δουλεύω πλέον αποκλειστικά το Keep που το βρίσκω πολύ βολικό για τα γούστα μου συν ότι συνεργάζεται άψογα (με τη δική μου χρήση) με το Google Calendar. Το μόνο που θα ήθελα σαν έξτρα είναι να είχε κλείδωμα κάποιων ή όλων των σημειώσεων με κάποιο κωδικό κτλ. Και για αυτό κατέβασα και το Evernote.

Θα τα λειτουργώ παράλληλα και θα δω.

Ξανά, ευχαριστώ.

 

Live to ride, ride to live...

Link to comment
Share on other sites

Καλό φαίνεται, κλειδώνει κιόλας που είναι μεγάλο πλεονέκτημα αλλά 60 ευρώ το χρόνο είναι πολλά για το δικό μου μπάτζετ.

Θα το χρησιμοποιήσω για ένα χρόνο και αν με ψήσει ΠΟΛΥ θα το σκεφτώ και για μετά...

Ευχαριστώ.

 

Live to ride, ride to live...

Νομιζω εχει και εκδοση με 30 ευρω το χρονο αλλα και free.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Θα το κάνω εφόσον μου δίνουν την ευκαιρία. Και εξαιρετική προωθητική ενέργεια!

Για να πω την αλήθεια δουλεύω πλέον αποκλειστικά το Keep που το βρίσκω πολύ βολικό για τα γούστα μου συν ότι συνεργάζεται άψογα (με τη δική μου χρήση) με το Google Calendar. Το μόνο που θα ήθελα σαν έξτρα είναι να είχε κλείδωμα κάποιων ή όλων των σημειώσεων με κάποιο κωδικό κτλ. Και για αυτό κατέβασα και το Evernote.

Θα τα λειτουργώ παράλληλα και θα δω.

Ξανά, ευχαριστώ.

 

Live to ride, ride to live...

Η έκδοση των 30 ευρώ που λέει και ο φίλος ddr, λογικά θα σε καλύψει, αν και όταν χρειαστεί. Βάλε το Web clipper του evernote στον browser στο PC σου. Φοβερό εργαλείο.

 

Tapatalked

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Το Evernote είναι και για μένα τρελό εργαλείο!!

Είμαι στην τρίτη χρονιά με συνδρομή στην μεσαία κατηγορία.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ ότι είναι εξαιρετικό εργαλείο, αλλά στη free έκδοση κόβουν όλο και περισσότερα, με αποκορύφωμα τον περιορισμό σε 2 συσκευές για συγχρονισμό. τρώει προς το παρών άκυρο απο μένα και ψάχνουμε για κάτι αντίστοιχο

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ ότι είναι εξαιρετικό εργαλείο, αλλά στη free έκδοση κόβουν όλο και περισσότερα, με αποκορύφωμα τον περιορισμό σε 2 συσκευές για συγχρονισμό. τρώει προς το παρών άκυρο απο μένα και ψάχνουμε για κάτι αντίστοιχο

 

Για τον ίδο λόγο και εγώ είχα ξενερώσει και στράφηκα στο OneNote. Μετά από 2 μήνες όμως, αγόρασα συνδρομή στο evernote......:rolleyes:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στο One note είμαι προς το παρών, αλλά είναι ελαφρώς τραγικό:ninja:

 

Τραγικότατο είναι.....δυστυχώς δεν υπάρχει εναλλακτική.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και το TickTick που είναι στη λογική των σημειώσεων - tasks που δεν το αλλάζω με τίποτα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι συνδρομητής της Cosmote και κατέβασα το Evernote και αυτόματα με έβαλε στο premium για ένα χρόνο. Υπάρχει κάποια προσφορά της Cosmote-Evernote γι δωρεάν ένα χρόνο ή κάτι τέτοιο ή θα με χρεώσουν στο μηνιαίο λογαριασμό της Cosmote για το Premium του Evernote; Ευχαριστώ.

 

Live to ride, ride to live...

Πως έγινε αυτό; κ εγω εχω εδώ και χρόνια evernote + Cosmote αλλά ειμαι με free. Τι έκανες και σου έδωσε ένα χρόνο δωρεάν την Pro έκδοση;

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Πως έγινε αυτό; κ εγω εχω εδώ και χρόνια evernote + Cosmote αλλά ειμαι με free. Τι έκανες και σου έδωσε ένα χρόνο δωρεάν την Pro έκδοση;

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

Απολύτως τίποτα. Όπως είπα το κατέβασα και μου έδωσε ένα χρόνο δωρεάν, αυτόματα στο premium. Για αυτό ρώτησα κιόλας μήπως με χρεώνει στο λογαριασμό της Cosmote.

Από όσο θυμάμαι δεν είχα γραφτεί προηγουμένως στο Evernote.ff92e2d6f396bc1934ffe9ae564f3535.jpg

 

Live to ride, ride to live...

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΑΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΚΕΙΜΕΝΟΥ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑ

Μιας και αυτο που θα ρωτησω απτεται μιας παραγωγικοτερης απο το συνηθισμενο, χρησης του χρονου αλλα και των εφαρμογων μας, θα ρωτησω εδω, και αν δεν παρω απαντηση πιθανως να ρωτησω και στο αλλο νημα για τα android apps.

 

Χρειαζομαι να στειλω με μηνυμα, προφανως mms αφου το sms δεν χωρα παρα μια μικρη φρασουλα, ενα μικρο κειμενακι.

Μη με ρωτησετε γιατι δεν το στελνω με email, δεν μπορουμε ολοι να μπουμε στην παραξενη λογικη του...παραληπτη!

 

Επειδη το βρισκω πολυ δυσχρηστο να γραψω μια σελιδα κειμενο στο κινητο(μεχρι μια σελιδα-οχι παραπανω), μεσα στην ιδια την εφαρμογη μηνυματων (το handcent εχω),

θελω να ρωτησω εδω:

υπαρχει τροπος να κανω import ενα κειμενο, txt ή doc, σε μηνυμα το handcent (ή αλλης εφαρμογης), με παρομοιο τροπο που εισαγουμε πχ μια εικονα, και να σταλει ως mms?

Γινεται; Και αν ναι, πως ακριβως;

Link to comment
Share on other sites

Copy paste δεν γινεται;;

 

Δεν γνωριζω αν γινεται.

Ποτε δεν μου δουλεψε καλα το copy paste μεταξυ εφαρμογων. Πχ απο εφαρμογη που κρατω notes σε εφαρμογη σουιτας office, και το copy paste για κειμενο δεν παιζει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές γραφείου και παραγωγικότητας

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...