Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές γραφείου και παραγωγικότητας


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγώ είχα keepass αλλά επειδή στο λινουξ στο πισι δεν δούλευε σωστά το google drive, συν κάτι άκυρα που έκανε στο chrome στο πισι το παράτησα.Στο πισι δουλεύω lastpass, στο κινητό 4-5 κωδικούς που θέλω τους έχω χύμα στο evernote.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Το ρώτησα και στο νήμα των εφαρμογών αλλά μάλλον εδώ είναι πιο κατάλληλο. Υπάρχει κάποια εφαρμογή για καταχώριση επαγγελματικών καρτών που να αναγνωρίζει τα ελληνικά;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ρώτησα και στο νήμα των εφαρμογών αλλά μάλλον εδώ είναι πιο κατάλληλο. Υπάρχει κάποια εφαρμογή για καταχώριση επαγγελματικών καρτών που να αναγνωρίζει τα ελληνικά;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Business Card Reader Pro

 

Τη διαβάζει, και την κάνει επαφή. Την έχω πάνω από 5 χρόνια και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Δε μπορώ να δω πόσο κοστίζει.

Link to comment
Share on other sites

Τη δοκίμασα σε κανά δύο κάρτες και δεν μου τις διάβασε και την έκανα refund...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τη δοκίμασα σε κανά δύο κάρτες και δεν μου τις διάβασε και την έκανα refund...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Εγω κανω τη δουλεια μου με το camscanner και οπου εχει ελληνικα, τα συμπληρωνω χειροκινητα. Δεν ειναι και τραγικο, ποσες πληροφοριες να περιεχει μια καρτα;

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

αμα εκανε push το yahoo και τα exchange accounts θα ηταν και καλυτερο,

αν και το τελευταιο ερχεται στην επομενη release (version)

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως το aquamail δεν υποστηριζει Exchange Active Sync (που χρησιμοποιειται στο εταιρικο μου μειλ)...

Υπαρχει καποιο αντιστοιχο αξιολογο application?

Προς το παρον χρησιμοποιω το Nine outlook που ειναι πολυ καλο αλλα μετα απο 2 βδομαδες πρεπει να δωσεις 10 € για να συνεχισεις.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως το aquamail δεν υποστηριζει Exchange Active Sync (που χρησιμοποιειται στο εταιρικο μου μειλ)...

Υπαρχει καποιο αντιστοιχο αξιολογο application?

Προς το παρον χρησιμοποιω το Nine outlook που ειναι πολυ καλο αλλα μετα απο 2 βδομαδες πρεπει να δωσεις 10 € για να συνεχισεις.

Το Gmail το δοκίμασες;

Link to comment
Share on other sites

Το Gmail το δοκίμασες;

 

το εκανα τωρα (και το Ms outlook παραλληλα), να δω ποιο βολευει πιο πολυ.

παντως το nine ισως αξιζει τα 10 που ζηταει.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο aquamail αν μπείτε στο forum του μπορείτε να βρείτε beta που υποστηρίζει push για exchange. Με την προϋπόθεση πάντα, να έχετε την pro version.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο aquamail αν μπείτε στο forum του μπορείτε να βρείτε beta που υποστηρίζει push για exchange. Με την προϋπόθεση πάντα, να έχετε την pro version.

 

ωραιος! δεν το προσεξα.

εβαλα και το blue mail που υποστηριζει AES και ειναι δωρεαν.

Link to comment
Share on other sites

φιλος θελει πρόγραμμα για να βρει τον κωδικό τού φβ απο το κινητό Android της κόρης τού ή keylogger

Απο pc και Mozilla πας ρυθμίσεις - ασφαλεια-εμφανιση κωδικών.

Σε αντροιντ δεν γνωρίζω

 

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

εβαλα το gmail account στο aqua αλλα δεν εμφανιζεται η κατηγοριοποιηση σε tabs οπως στο gmail (primary, social, promotions).

Υπαρχει τροπος να γινεται και στο aqua?

Link to comment
Share on other sites

εβαλα το gmail account στο aqua αλλα δεν εμφανιζεται η κατηγοριοποιηση σε tabs οπως στο gmail (primary, social, promotions).

Υπαρχει τροπος να γινεται και στο aqua?

Κράτα πατημένο το gmail account επέλεξε options and folders μετά folders και δες εκεί μήπως υπάρχει.

Γενικά μπορείς να μπεις στο forum του aquamail και ότι θες σου απαντάει ο dev.

Link to comment
Share on other sites

Κράτα πατημένο το gmail account επέλεξε options and folders μετά folders και δες εκεί μήπως υπάρχει.

Γενικά μπορείς να μπεις στο forum του aquamail και ότι θες σου απαντάει ο dev.

 

Το aqua φαίνεται πολύ καλό , αν και το Ui του δεν μου αρέσει.

Βλέπω ότι υπάρχει και μια επιλογή για μετατροπή email σε καταχώρηση ημερολογίου, αλλά, δεν δουλεύει σε εμένα. Μήπως επειδή έχω απενεργοποιήσει το μαμά ημερολόγιο και χρησιμοποιώ εφαρμογή τρίτου κατασκευαστή?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Όντως το interface δεν μου άρεσε και μένα στην αρχή, αλλά μόλις το χρησιμοποίησα λίγο και είδα πόσο γρήγορη απόκριση έχει, καθώς και ότι δεν τρώει πολύ μπαταρία, το συνήθισα. Άμα έχεις όρεξη μπορείς να αλλάξεις και τα χρώματα και γενικά αρκετά από το interface του.

 

Όσο για το calendar, δοκίμασα με digical που έχω και μια χαρά τα στέλνει.

Link to comment
Share on other sites

Κράτα πατημένο το gmail account επέλεξε options and folders μετά folders και δες εκεί μήπως υπάρχει.

Γενικά μπορείς να μπεις στο forum του aquamail και ότι θες σου απαντάει ο dev.

δεν γινεται τελικα, ρωτησα στο φορουμ τους.

https://www.aqua-mail.com/forum/index.php?topic=2116.0

Link to comment
Share on other sites

φιλος θελει πρόγραμμα για να βρει τον κωδικό τού φβ απο το κινητό Android της κόρης τού ή keylogger

root,xposed framework,basickeylogger

 

Peace to all

Link to comment
Share on other sites

Κατι σα να ειδα τωρα που εψαξα..

Ξερει κανεις πως μπορουμε στο aquamail να εχουμε προβολη bubbles?δλδ σαν τα sms.να εχει δλδ μονο ενα μνμ απο καθε αποστολεα και πατωντας πανω να βγαινει ο διαλογος ολος και σταλμενα και εισερχομενα.

 

Peace to all

Edited by kostas_kanal0011
Link to comment
Share on other sites

Όντως το interface δεν μου άρεσε και μένα στην αρχή, αλλά μόλις το χρησιμοποίησα λίγο και είδα πόσο γρήγορη απόκριση έχει, καθώς και ότι δεν τρώει πολύ μπαταρία, το συνήθισα. Άμα έχεις όρεξη μπορείς να αλλάξεις και τα χρώματα και γενικά αρκετά από το interface του.

 

Όσο για το calendar, δοκίμασα με digical που έχω και μια χαρά τα στέλνει.

Δυστυχώς, με το today calendar που χρησιμοποιώ , δεν φαίνεται να δουλεύει. Θα το ψάξω και λίγο παραπάνω βέβαια.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κατι σα να ειδα τωρα που εψαξα..

Ξερει κανεις πως μπορουμε στο aquamail να εχουμε προβολη bubbles?δλδ σαν τα sms.να εχει δλδ μονο ενα μνμ απο καθε αποστολεα και πατωντας πανω να βγαινει ο διαλογος ολος και σταλμενα και εισερχομενα.

 

Peace to all

Settings>Conversations

Παίζεις εκεί. Και ενεργοποιείς το push και στα sent.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές γραφείου και παραγωγικότητας

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...