Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές γραφείου και παραγωγικότητας


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα δοκίμασα ρε γμτ αλλα δε γινεται..μηπως απο δω και περα θα τα κανει ετσι;αν το καταφερε κανεις,ας στειλει screenshot παρακαλω..

 

Peace to all

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

τα δοκίμασα ρε γμτ αλλα δε γινεται..μηπως απο δω και περα θα τα κανει ετσι;αν το καταφερε κανεις,ας στειλει screenshot παρακαλω..

 

Peace to all

Εγώ αυτό έχω επιλέξει και μου συγκεντρώνει όλα τα mail με το ίδιο θέμα σε μια γραμμή. Μόλις την πατάω, μου εμφανίζει, σαν drop down, όλα τα mail με το ίδιο θέμα. Και σταλμένα και εισερχόμενα. Αν θες τα συγκεντρώνεις και ανά επαφή. Απλά πρέπει να επιλέξεις το 2ο κουτάκι που είναι κενό στη φώτο και μετά reindex conversations. Φαντάζομαι αυτό εννοείς.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161011/44d0f1b10cab3d388fe8a08768d85f1d.jpg

Link to comment
Share on other sites

εχω σεταρει στο gmail το exchange αλλα δεν μου ερχονται notifications για νεα mails στα subfolders, πρεπει να παω εκει για να δω τα Unreads.

Υπαρχει λυση για αυτο?

Link to comment
Share on other sites

μπα...το κανω το ξανακανω τιποτα...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161011/8d23fcb9e095b6b7410c24037f1c2e0e.jpg

 

Peace to all

Δοκίμασες να τικάρεις το combine on sender + subject? Γιατί έτσι όπως το έχω εγώ τα συγκεντρώνει μόνο αν έχεις απαντήσει. Στείλε τις ρυθμίσεις να δω.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ εδώ και μέρες να βρω αντικαταστάτη του cloudmagic (newton). Δεν χρειάζομαι τις λειτουργίες που βάλανε επί πληρωμή αλλά με εκνευρίζει αφάνταστα να βλέπω συνέχεια την υπενθύμιση να πληρώσω . Δεν μπορώ να βρω αντίστοιχη εφαρμογή, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα. Το cloudmagic εχει πολύ καθαρό περιβάλλον, χωρίς πολλά πολλά, πολύ καλή εμφάνιση στις συνομιλίες και πολύ καλή αναζήτηση και στις επαφές και στα μηνύματα. Μάλλον θα αναγκαστώ να βλέπω την κίτρινη ειδοποίηση.....Και αυτοί οι αθεόφοβοι 50€ το χρόνο;;;; Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

 

Peace to all

Ωραία. Για να τα συγκεντρώνει σε ένα, θα πρέπει ΚΑΙ ο αποστολέας ΚΑΙ το θέμα να είναι ίδια. Κάτι που νομίζω δεν ισχύει στα δικά σου.

 

Δες εδώ

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161011/0de3bd90a5872719aeb09b7f0960d1b6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζοντας το outlook έπεσα σε μερικά προβλήματα. Σε παλιά mail, ενώ τα βρίσκει, δεν μπορεί να δει τα συνημμένα και να τα κατεβάσει.

 

Το άλλο προβλημα ήταν με ενα mail που δεν έδειχνε σωστά τις εικόνες. Δοκίμασα αρκετούς client(gmail, type app, wemail, aqua, boxer κα) και οι μόνοι που έδειξαν σωστά το περιεχόμενο ήταν το gmail, wemail και ο boxer. Τα παλιά mail με τα συνημμένα τα ειδα μόνο σε gmail και boxer.

 

Ο boxer πήρε ενα μεγάλο update

πρόσφατα και μπήκε για δοκιμή. Ελπίζω να μείνει.

 

 

Tapatalked

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζοντας το outlook έπεσα σε μερικά προβλήματα. Σε παλιά mail, ενώ τα βρίσκει, δεν μπορεί να δει τα συνημμένα και να τα κατεβάσει.

 

Το άλλο προβλημα ήταν με ενα mail που δεν έδειχνε σωστά τις εικόνες. Δοκίμασα αρκετούς client(gmail, type app, wemail, aqua, boxer κα) και οι μόνοι που έδειξαν σωστά το περιεχόμενο ήταν το gmail, wemail και ο boxer. Τα παλιά mail με τα συνημμένα τα ειδα μόνο σε gmail και boxer.

 

Ο boxer πήρε ενα μεγάλο update

πρόσφατα και μπήκε για δοκιμή. Ελπίζω να μείνει.

 

 

Tapatalked

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την πρόταση του boxer. Ήμουν σε αναζήτηση και δεν τον είχα δει. Μπαίνει σε δοκιμαστική περίοδο και για εμένα.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ εδώ και μέρες να βρω αντικαταστάτη του cloudmagic (newton). Δεν χρειάζομαι τις λειτουργίες που βάλανε επί πληρωμή αλλά με εκνευρίζει αφάνταστα να βλέπω συνέχεια την υπενθύμιση να πληρώσω . Δεν μπορώ να βρω αντίστοιχη εφαρμογή, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα. Το cloudmagic εχει πολύ καθαρό περιβάλλον, χωρίς πολλά πολλά, πολύ καλή εμφάνιση στις συνομιλίες και πολύ καλή αναζήτηση και στις επαφές και στα μηνύματα. Μάλλον θα αναγκαστώ να βλέπω την κίτρινη ειδοποίηση.....Και αυτοί οι αθεόφοβοι 50€ το χρόνο;;;;

TypeApp... Ίσως καλύτερη από το newton...

 

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

TypeApp... Ίσως καλύτερη από το newton...

 

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ, την ξέρω την εφαρμογή, αλλά δεν είναι όπως θέλω. Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλά δεν είναι αυτό που θέλω ....

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζοντας το outlook έπεσα σε μερικά προβλήματα. Σε παλιά mail, ενώ τα βρίσκει, δεν μπορεί να δει τα συνημμένα και να τα κατεβάσει.

 

Το άλλο προβλημα ήταν με ενα mail που δεν έδειχνε σωστά τις εικόνες. Δοκίμασα αρκετούς client(gmail, type app, wemail, aqua, boxer κα) και οι μόνοι που έδειξαν σωστά το περιεχόμενο ήταν το gmail, wemail και ο boxer. Τα παλιά mail με τα συνημμένα τα ειδα μόνο σε gmail και boxer.

 

Ο boxer πήρε ενα μεγάλο update

πρόσφατα και μπήκε για δοκιμή. Ελπίζω να μείνει.

 

 

Tapatalked

Είπα να τον δοκιμάσω και εγώ έτσι για εμπειρία, αλλά δεν μου ανοίγει λόγω xposed. Δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, την ξέρω την εφαρμογή, αλλά δεν είναι όπως θέλω. Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλά δεν είναι αυτό που θέλω ....

Δεν θα βρεις καλύτερο του cloudmagic.

 

Sent from my i15-TCL using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Είπα να τον δοκιμάσω και εγώ έτσι για εμπειρία, αλλά δεν μου ανοίγει λόγω xposed. Δυστυχώς.

Αν θες μπορείς να ψηφίσεις εδώ http://support.getboxer.com/forums/256309-android-feedback/suggestions/16501483-allow-boxer-to-be-used-with-xposed-framework για xposed. Δεν έχει πολλούς ψήφους ακόμα αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

 

Tapatalked

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.. δεν ξέρω αν είμαι στήν σωστή σελίδα αλλα μου έχουν σπάσει τα νεύρα εδώ και δύο μέρες. Αγόρασα έναν εκτυπωτή HP PHOTOSMART C4580

All-in-One αλλά δεν μπορώ να τον συνδέσω ούτε με το Ταμλετ ούτε με το ρουτερ. Ο εκτυπωτής έχει ένα λαμπάκι μπλέ το οποίο είναι αναμμένο και δίπλα έχει το Wireless , μάλλον έχει συνδεθεί δεν είμαι σίγουρη :( το Ταμλετ όμως δεν το βρίσκει.. έχω κατεβάσει το HP eprint... δεν ξέρω αν είναι το σωστό αλλά αυτό έλεγε ότι κάνει γιά το δικό μού εκτυπωτή. Χρειάζομαι βοήθεια ρε παιδιά.... Το πιό χειρότερο είναι ότι μένω Γερμανία και δεν ξέρω καλά την γλώσσα και τον εκτυπωτή το αγόρασα από το ίντερνετ!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.. δεν ξέρω αν είμαι στήν σωστή σελίδα αλλα μου έχουν σπάσει τα νεύρα εδώ και δύο μέρες. Αγόρασα έναν εκτυπωτή HP PHOTOSMART C4580

All-in-One αλλά δεν μπορώ να τον συνδέσω ούτε με το Ταμλετ ούτε με το ρουτερ. Ο εκτυπωτής έχει ένα λαμπάκι μπλέ το οποίο είναι αναμμένο και δίπλα έχει το Wireless , μάλλον έχει συνδεθεί δεν είμαι σίγουρη :( το Ταμλετ όμως δεν το βρίσκει.. έχω κατεβάσει το HP eprint... δεν ξέρω αν είναι το σωστό αλλά αυτό έλεγε ότι κάνει γιά το δικό μού εκτυπωτή. Χρειάζομαι βοήθεια ρε παιδιά.... Το πιό χειρότερο είναι ότι μένω Γερμανία και δεν ξέρω καλά την γλώσσα και τον εκτυπωτή το αγόρασα από το ίντερνετ!

http://support.hp.com/gr-el/product/HP-Photosmart-C4500-All-in-One-Printer-series/3575173/model/3575174/how-to

 

Στάλθηκε από το Lenovo_P1m μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα αλλά τίποτα... το θέμα είναι δεν ξέρω πώς συνδέεται στο ρουτερ, συνδέεται αυτόματα ή εάν συνδεθεί με το ταμπλετ είναι οκ. Υπάρχει τρόπος να το συνδέσω με κάποιο καλώδιο είτε στο ταμπλετ είτε με τό ρουτερ?
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα βρεις καλύτερο του cloudmagic.

 

Sent from my i15-TCL using Tapatalk

 

Μπορείς να μου θυμίσεις αν υπάρχει δυνατότητα να ειδοποιεί για εισερχόμενο μήνυμα που πάει αυτόματα σε subfolder? Νομίζω ότι αυτή η δυνατότητα είναι πολύ σπάνια.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το nine έχει αυτή τη δυνατότητα.

 

Και το gmail (το Nine δεν το ήξερα καν, αλλά φαίνεται καταπληκτικό).

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και το gmail (το Nine δεν το ήξερα καν, αλλά φαίνεται καταπληκτικό).

το κακο με το nine ειναι οτι θελει 10$ μετα απο 2 εβδομαδες.

το gmail δεν με ειδοποιει για νεα μηνυματα σε subfolders 2ου επιπεδου (inbox-folder-subfolder), χρειαζεται καποια εξτρα ρυθμιση?

Link to comment
Share on other sites

το κακο με το nine ειναι οτι θελει 10$ μετα απο 2 εβδομαδες.

το gmail δεν με ειδοποιει για νεα μηνυματα σε subfolders 2ου επιπεδου (inbox-folder-subfolder), χρειαζεται καποια εξτρα ρυθμιση?

Δευτερου επιπεδου δεν εχω και δεν ξερω.

 

Το nine θα το δοκιμασω, μπορει να αξιζει τα 10 ευρω , φαινεται ολοκληρωμενη προταση για email/calendar/tasks.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

το κακο με το nine ειναι οτι θελει 10$ μετα απο 2 εβδομαδες.

το gmail δεν με ειδοποιει για νεα μηνυματα σε subfolders 2ου επιπεδου (inbox-folder-subfolder), χρειαζεται καποια εξτρα ρυθμιση?

Το Gmail δεν ταξινομεί τα μηνύματα σε δομή δέντρου (folders/subfolders) αλλά χρησιμοποιεί tags.

Μονο με πατεντα μπορείς να δεις σε tree. Οπότε...

 

Tapatalked from my Nexus 5

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές γραφείου και παραγωγικότητας

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...