Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές γραφείου και παραγωγικότητας


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

This item isn't available in your country.

 

Μια χαρά το είχα κατεβάσει το Quickpic στο παρελθόν, τώρα γιατί δεν είναι πλέον διαθέσιμο άγνωστο...

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μήπως έχει να κάνει με ???

https://support.google.com/googleplay/answer/7165974?visit_id=636700244534213856-4030911089&p=uncertified_device&rd=1

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

This item isn't available in your country.

 

Μια χαρά το είχα κατεβάσει το Quickpic στο παρελθόν, τώρα γιατί δεν είναι πλέον διαθέσιμο άγνωστο...

Εγώ το βλέπω διαθέσιμο. Είσαι Ελλάδα;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mobile-pocket

 

Παλαιοτερα υπήρχε κ η beep n go την οποια εγκατέλειψαν

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Δηλαδή με αυτή την εφαρμογή γίνεται να χρησιμοποιηθεί κάρτα τράπεζας για να πληρώσουμε με το κινητό χωρίς να έχουμε εγκαταστήσει την εφαρμογή της τράπεζας;

Αν έχω μια κάρτα της εθνικής για παράδειγμα και την προσθέσω στην εφαρμογή αυτή θα μπορώ να πληρώνω με το κινητό;

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με αυτή την εφαρμογή γίνεται να χρησιμοποιηθεί κάρτα τράπεζας για να πληρώσουμε με το κινητό χωρίς να έχουμε εγκαταστήσει την εφαρμογή της τράπεζας;

Αν έχω μια κάρτα της εθνικής για παράδειγμα και την προσθέσω στην εφαρμογή αυτή θα μπορώ να πληρώνω με το κινητό;

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Λογικά όχι. Δεν είναι για τέτοιες κάρτες αν δεν κάνω λάθος. Είναι για κάρτες τύπου ΑΒ και τα λοιπά...

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@unwise. Ειναι για κάρτες σουπερ μαρκετ, βενζιναδικων, εκπτωτικες, μελών κλπ.

Δεν ειναι για τραπεζικές κάρτες

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

@unwise. Ειναι για κάρτες σουπερ μαρκετ, βενζιναδικων, εκπτωτικες, μελών κλπ.

Δεν ειναι για τραπεζικές κάρτες

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Υπάρχει για τραπεζικές κάρτες κάτι αξιόπιστο;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει για τραπεζικές κάρτες κάτι αξιόπιστο;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η εκάστοτε εφαρμογή των τραπεζών.

Link to comment
Share on other sites

Η εκάστοτε εφαρμογή των τραπεζών.

Που ειναι κ το πιο ασφαλές!

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Ωστόσο βρήκα μια εφαρμογή που αναφέρει και τράπεζες ελληνικές μέχρι και το ηλεκτρονικό εισιτήριο.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cardsapp.android

 

Μήπως γίνεται μ αυτήν να πληρώνουμε με το κινητό αντι για κάρτα και επισης αντί να χρησιμοποιούμε την Athena card να ανοίγουν οι μπάρες στο μετρό ακουμπώντας το κινητό μας πάνω στα μηχανήματα;

 

Την έχει δοκιμάσει κανείς; Γράφει πως είναι όπως η beep n go που αναφέρθηκε εδώ σε προηγούμενο ποστ.

 

Ή γενικότερα υπάρχει κάποια εφαρμογή εκτος των τραπεζών που να μπορούμε να πληρώνουμε με το κινητό;

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Ωστόσο βρήκα μια εφαρμογή που αναφέρει και τράπεζες ελληνικές μέχρι και το ηλεκτρονικό εισιτήριο.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cardsapp.android

 

Μήπως γίνεται μ αυτήν να πληρώνουμε με το κινητό αντι για κάρτα και επισης αντί να χρησιμοποιούμε την Athena card να ανοίγουν οι μπάρες στο μετρό ακουμπώντας το κινητό μας πάνω στα μηχανήματα;

 

Την έχει δοκιμάσει κανείς; Γράφει πως είναι όπως η beep n go που αναφέρθηκε εδώ σε προηγούμενο ποστ.

 

Ή γενικότερα υπάρχει κάποια εφαρμογή εκτος των τραπεζών που να μπορούμε να πληρώνουμε με το κινητό;

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 

Για τις μπάρες δεν ξέρω αν δουλεύει μιας και δεν το υποστηρίζει ούτε η εφαρμογή του ΟΑΣΑ.

 

Από εκεί και πέρα θα εμπιστευόσουν εφαρμογή τρίτου για πληρωμές;

 

Εδώ με την τελευταία εφαρμογή της Πειραιώς σου ζητάνε να κάνεις απεγκατάσταση το google pay....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Ωστόσο βρήκα μια εφαρμογή που αναφέρει και τράπεζες ελληνικές μέχρι και το ηλεκτρονικό εισιτήριο.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cardsapp.android

 

Μήπως γίνεται μ αυτήν να πληρώνουμε με το κινητό αντι για κάρτα και επισης αντί να χρησιμοποιούμε την Athena card να ανοίγουν οι μπάρες στο μετρό ακουμπώντας το κινητό μας πάνω στα μηχανήματα;

 

Την κατέβασα μονο κ μονο για την AthensCard.

Φόρτωσα την καρτα στην εφαρμογη, αλλα στο ακυρωτικό μηχάνημα, έφαγα πόρτα.

 

Εχω samsung s8+

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
τελικα polaris > wps office, καθοτι το τελευταιο δεν μου αναγνωριζε ελληνικους χαρακτηρες σε pdf με τιποτα!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ψάχνω ημερολόγιο που σε ένα συμβάν - υπενθύμιση - ραντεβού που δημιουργώ να μπορώ εκτός των άλλων να επισυνάπτω ένα screen shot ή μια φωτογραφία.

Τι προτείνετε;

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ημερολόγιο που σε ένα συμβάν - υπενθύμιση - ραντεβού που δημιουργώ να μπορώ εκτός των άλλων να επισυνάπτω ένα screen shot ή μια φωτογραφία.

Τι προτείνετε;

 

Google keep

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Google keep
Ημερολόγιο αναζητώ όχι εφαρμογή για notes. Σε αυτή την περίπτωση το Evernote είναι ποιό πλήρες.

Ευχαριστώ για την απάντηση όμως.!

Link to comment
Share on other sites

Ημερολόγιο αναζητώ όχι εφαρμογή για notes. Σε αυτή την περίπτωση το Evernote είναι ποιό πλήρες.

Ευχαριστώ για την απάντηση όμως.!

 

ααααα σορρυ... αμα βρεις κατι αξιολογο ποσταρε το και κατα δω please

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ημερολόγιο που σε ένα συμβάν - υπενθύμιση - ραντεβού που δημιουργώ να μπορώ εκτός των άλλων να επισυνάπτω ένα screen shot ή μια φωτογραφία.

Τι προτείνετε;

 

Δεν γνωριζω καμια τετοια εφαρμογη ημερολογιου. Αν βρεις καποια, πες το μας.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ημερολόγιο που σε ένα συμβάν - υπενθύμιση - ραντεβού που δημιουργώ να μπορώ εκτός των άλλων να επισυνάπτω ένα screen shot ή μια φωτογραφία.

Τι προτείνετε;

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το ημερολόγιο της Google και να προσθέσεις μέσω Google drive ότι αρχεία θες. Είναι λίγο μπελάς, να βγάζεις φώτο να την ανεβάζεις στο drive και μετά από το ημερολόγιο να την επιλέξεις

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.calendar

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3

Link to comment
Share on other sites

Ημερολόγιο αναζητώ όχι εφαρμογή για notes. Σε αυτή την περίπτωση το Evernote είναι ποιό πλήρες.

Ευχαριστώ για την απάντηση όμως.!

Δοκίμασε το ticktick. Έχει και ημερολόγιο αν και νομίζω ότι είναι μόνο στην premium έκδοση όπου πληρώνεις συνδρομή. Εγώ αυτή την έκδοση έχω και αξίζει κάθε ευρώ που δίνω. Μακράν η κορυφαία εφαρμογή task manager
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας αλλά έχω δει σχεδόν όλα τα Calendar και κανένα δεν δέχεται επισύναψη δυστυχώς.!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας αλλά έχω δει σχεδόν όλα τα Calendar και κανένα δεν δέχεται επισύναψη δυστυχώς.!!
Το ticktick όπως σου είπα το κάνει, εκτός και αν ψάχνεις κάτι δωρεάν. Δες και το calengoo. Το κάνει και αυτό και δεν είναι με συνδρομή, αλλά πληρώνεις μια φορά την εφαρμογή. Επίσης εξαιρετικό calendar
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγώ θέλω απλά ένα ημερολόγιο για υπενθύμιση συμβάντων, είχα το digical επί πληρωμή αλλά δυστυχώς μετά τις 2 τελευταίες ενημερώσεις παγώνει το widget. Υπάρχει κάτι άλλο να μου προτείνετε;

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Το ticktick όπως σου είπα το κάνει, εκτός και αν ψάχνεις κάτι δωρεάν. Δες και το calengoo. Το κάνει και αυτό και δεν είναι με συνδρομή, αλλά πληρώνεις μια φορά την εφαρμογή. Επίσης εξαιρετικό calendar
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Θα κάνω δοκιμή
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές γραφείου και παραγωγικότητας

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...