Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εχω θεμα με το media player το all share. προσπαθω να παιξω ειτε βιντεο ειτε μουσικη streaming απο το media server του υπολογιστη μου. ενω βλεπει ολα τα αρχεια avi και mp3 οταν πατησω να παιξει μου πεταει error: unsupported file. εχω δοκιμασει το media server με Ν900 και ps3 και δεν υπαρχει προβλημα προφανως απ το μερος του server. μπορει να βοηθεισει καποιος?thanks
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καταλήγω ότι μάλλον αυτό που φταίει είναι το ίδιο το daily briefing...δηλαδή έχει κρατήσει όλες τις αρχικές ρυθμίσεις που του έχουμε βάλει , καιρός, ειδήσεις, χρηματιστήριο κλπ..αν το σβήσεις από την οθόνη και το ξαναπεράσεις μετά από το samsung widgets κρατάει τις ίδιες ρυθμίσεις που είχαμε βάλει αρχικά, κοινώς έχει φάει κόλημα..αν βρήσκαμε τον τρόπο να ξαναπεράσουμε όλες τις ρυθμίσεις από την αρχή ( να επιλέξουμε ξανά την πόλη που θέλουμε να βλέπουμε τον καιρό κλπ) ίσως να ξεκόλαγε...

 

To daily briefing εχει κι αυτό settings (όχι το widget, η εφαρμογή), που μπορείς να διαλέξεις το ημερολόγιο (εμένα έχει το 'my calendar' διαλεγμένο..) σίγουρα είναι κι εσένα σωστά settarισμένο;

- Alex
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω θεμα με το media player το all share. προσπαθω να παιξω ειτε βιντεο ειτε μουσικη streaming απο το media server του υπολογιστη μου. ενω βλεπει ολα τα αρχεια avi και mp3 οταν πατησω να παιξει μου πεταει error: unsupported file. εχω δοκιμασει το media server με Ν900 και ps3 και δεν υπαρχει προβλημα προφανως απ το μερος του server. μπορει να βοηθεισει καποιος?thanks

 

Αν δεν έχεις δοκιμάσει ήδη, δοκίμασε το PC Share Manager της Samsung...

http://samsung-pc-share-manager.software.informer.com/

 

Εμένα μου δουλεύει κανονικά..

- Alex
Link to comment
Share on other sites

To daily briefing εχει κι αυτό settings (όχι το widget, η εφαρμογή), που μπορείς να διαλέξεις το ημερολόγιο (εμένα έχει το 'my calendar' διαλεγμένο..) σίγουρα είναι κι εσένα σωστά settarισμένο;

 

Μα μου φαίνεται ότι και στο widget μπαίνεις στα settings...κοίτα τώρα εγω τα έχω τικαρισμενα όλα γιατί δοκιμάζοντας έτσι και αλλιώς αν έχω μόνο αυτό που λες εσύ δεν βλέπω το εορτολόγιο του gmail..αν από την άλλη επιλέξω του gmail δεν βλέπω τις δουλειές που έχω μηνιαία και τις έχω καταχωρήσει στο ημερολόγιο του κινητού..όταν τα έχω όλα τικαρισμενα τουλάχιστο βλέπω και τις δουλειές στο daily briefing και πατώντας εκεί βλέπω και γιορτές από gmail..

 

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν , να πω και εγώ 2-3 πράγματα που έμαθα τις τελευταίες μέρες.

 

Αφού πασπάτεψα το κινητό αρκετά , και αφού έβαλα 10 σελίδες προγράμματα και 30ριά widget πάνω , lagfix και root φυσικά , παρατήρησα πως η συσκευή χαλούσε πάρα πολυ μπαταρία. Για να καταλάβετε , δεν μπορούσε το κινητό να μου βγάλει μια μέρα με πολύ απλή χρήση ( κανα τηλέφωνο , κανένα sms, φυσικά τα gmail μου , ebuddy ανοιχτό με επιλογή να κάνει οικονομία στην μπαταρία με wifi και bt ανοιχτά. Και λέω πως είναι απλή χρήση γιατί κρατάω την οθόνη κλειστή , δεν χαζεύω με τις ώρες για να καίει. Το Ε52 που είχα νωρίτερα , με την ίδια χρήση έβγαζε άνετα 2 μέρες , μπορούσα δλδ να κοιμηθώ ένα βράδυ σε άλλο σπίτι :love: και να ξαναπάω κανονικά στην δουλειά μου την άλλη μέρα χωρίς να πρέπει να ασχολούμαι με φορτιστές.

Αφού λοιπόν έκανα φρέσκο firmware flash , άρχισα να περνάω μόνο τα απαραίτητα προγράμματα και widget και μάλιστα ένα-ένα ανά 12 ώρες για να καταλάβω πιο από αυτά μου κάνει την ζημιά. Αποτέλεσμα; Τζίφος. Σε κανένα πρόγραμμα δεν παρατήρησα σημαντική διαφορά , αλλά η μπαταρία σταδιακά άρχισε να τελειώνει πάλι πολύ γρήγορα.

Και τότε κάποιος καλός χριστιανός εδώ μέσα ( ή στο android threat ) ανέφερε μια εφαρμογή , το autostarts ( 0,69€ στο μάρκετ ) και είπα να το δοκιμάσω. Είδα λοιπόν κάτι που μου έκανε εντύπωση.. Μέσα στις επιλογές , δείχνει ποιες εφαρμογές ξεκινάν κάθε φορά που ένα οποιοδήποτε widget κάνει update.. Και έπαθα την πλάκα μου. Είχα τουλάχιστον 30 διαφορετικές εφαρμογές... Δηλαδή από ότι κατάλαβα , κάθε φορά που το beautyful widget κάνει update , 30 διαφορετικές εφαρμογές ανοίγουν η μία μετά την άλλη... Έτσι λοιπόν απενεργοποίησα όσες δεν ήθελα να ανοίγουν ( όλες , άφησα μόνο τις εργοστασιακές , το multicon και το quick desk(περισσότερο για να μην προκαλέσω κάποια δυσλειτουργία ). Το ίδιο έκανα και στην επιλογή "after startup" μια και εκεί ήταν άλλες 30 και ...

Αποτέλεσμα ; Η μπαταρία ήρθε στα ίσια της , το κινητό είναι σφαίρα και με τον advanced task killer σε "safe" kill level ... ( νωρίτερα ήθελε τουλάχιστον agressive και πάλι δεν ήμουν πάντα ευχαριστημένος )

Σε 12 ώρες ( από τις 8 το πρωί μέχρι τώρα ) με την χρήση που προανέφερα και η μπαταρία μου είναι στο 78% ...

 

Τα συμπεράσματα δικά σας ....

 

 

Υ.Γ. Αν κάποιος φίλος γνωρίζει περισσότερα ας με συμπληρώσει/διορθώσει

Υ.Γ.2 Με εμπειρία από το quick desk περισσότερο , συμπεραίνω πως με την επεξεργαστική ισχύ που έχει το SGS δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να παραμένουν μικρά προγράμματα σε backround , ειδικά με lag fix. Δεν το εξαιρώ από τον task manager και όντως το κλείνει, και όμως μόλις κάνω διπλό κλικ στο home button για να ανοίξει , το κάνει άμεσα και φορτώνει τα widgets ( σχεδόν όλα multicon ) σε λιγότερο από μισό δεύτερο. Ίσα ίσα που καταλαβαίνεις πως τα φορτώνει τώρα και είναι φρέσκα :)

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Και πως ξέρεις ποιες εφαρμογές πρέπει να κλείσεις χωρίς να επηρεάσεις κάτι που δεν πρέπει; Αν για παράδειγμα ανοιγοντας μία εφαρμογή προφανώς εκεί βλέπεις ποιες ανοίγει μαζί της σωστά; Πως ξέρεις ποιες πρέπει να βγάλεις;

 

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως δεν είμαι αισιόδοξος τύπος, αλλά υπάρχει περίπτωση η Samsung να άκουσε τα βρισίδια των χρηστών της και να αποφάσισε να κάνει κάτι καλό.. απ'ότι φαίνεται τα καινούρια upgrades μέσω Kies διατηρούν τα δεδομένα και τις ρυθμίσεις, όπως κάνει η Nokia και η HTC. Δεν κάνει wipe και factory reset δηλαδή, και πια δε χρειάζεται να τα ξαναβάλεις όλα απ'την αρχή. :up:

Όσοι κάνανε το upgrade που δόθηκε στην Ελλάδα προχθές από JFB σε JM2, μπορούν να το επιβεβαιώσουν.

 

Μακάρι να ισχύσει το ίδιο με το Φρόγιο, γιατί βαριέμαι απίστευτα να βάζω 8 σελίδες εφαρμογών απ'την αρχή :grin:

 

Όντως μπορώ να το επιβεβαιώσω. Έκανα χθες update από JFB σε JM2 από το kies και δεν πείραξε τίποτα. Ούτε τις προσωπικές μου προτιμήσεις (όπως αγγλική γλώσσα τηλεφώνου με ελληνικό swype και ας έχω το ελληνικό CYO code) :-)

Link to comment
Share on other sites

για όσους δεν μπορούν να βρουν την 1.5 του task manager

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=782065&page=2

(δε ξέρω αν θέλει account για να κατεβάσεις)

Link to comment
Share on other sites

για όσους δεν μπορούν να βρουν την 1.5 του task manager

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=782065&page=2

(δε ξέρω αν θέλει account για να κατεβάσεις)

 

Ωραίος, thanks, δουλεύει μια χαρά.

 

EDIT: HAHA ζήτω το software team της Samsung. Κάνεις reboot και ξαναεξαφανίζεται. Δεν το'χω ξαναδει αυτό, είναι τέλειο :)

 

UPDATE: Τελικά αν εγκαταστήσω το καινούριο από το παραπάνω link και το βγάλω κατευθείαν από τη διαχείριση εφαρμογών, ξαναεμφανίζεται στο Samsung Apps. Νομίζω ότι θα παραμείνει εκεί :p

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

I9000XXJPH τι λεει;

 

Μεταφέρω εντυπώσεις από άλλο forum.

1) Most of the Market apps are visible without the Eris Fix

2) The HTC Sense like edit of multiple screens on Touchwiz

3) AutoRotate added to the default Toggles

4) While you scroll the cursor, there is a 'pointer' to denote it's place.

 

Radio FM still mono

GPS still bad

 

Επίσης, δεν βλέπει 512 Mb ram.

Μάνος
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φλασαρα την JF3 με το με το δικό της multi CSC OXAJF3 που περιλαμβάνει Αγγλία, γερμανία Γαλλία κλπ.

Πάω να συνδέσω με mala....kies , επιλέγω φυσικά kies σύνδεση για USB και μόλις αρχίζει το ψάξιμο για να συνδεθεί η οθόνη αριζει να τρελενεται και μια δείχνει την εικόνα της MTP application αυτην δηλαδη με τηνUSB όταν επιλέγουμε σύνδεση με kies και μια την αρχική οθόνη.

Φυσικά δεν συνδέεται με τίποτα.

 

Όταν πρώτο είχα φλασαρεις με Odin, είχα δοκιμάσει με την jf3 και έμπαινα κανονικά μ άφηνε να δοκιμάσω να κάνω update και απλά μου έλεγε ότι δεν υπάρχει διαθέσιμη νέα version.

 

Θα δοκιμάσω με κάποιo άλλο official firmware όπως το JM1 και βλέπουμε.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τελικως το απεκτησα και εγω και μονο καλα εχω να πω...

 

το κινητο δεν παιζεται γενικως... το μεγεθος του συνηθιζεται γρηγορα και παρολο το μεγεθος

 

του ειναι πιο "ελαφρυ" στην τσεπη απο το S8000 jet που ειχα πριν...

 

οθονη πολυ καλη... μου αρεσει το market και ολα τα "χαζα" που βαζεις ή που μπορεις να βαλεις...

 

μετα την πρωτη φορρτιση.... 11 ωρες λειτουργιας ειμαι στο 70%...

 

Παντως με την μπαταρια θυμαμαι οτι και στο S8000 jet η μπαταρια εκανε κανα μηνα φορτισεων για να στρωσει... στην αρχη ειχα απογοητευτει αλλα μετα ολα οκ...

 

Ακομα δεν εχω πολυ ασχοληθει αλλα πιστευω οτι θα ειναι μια πολυ ωραια παρεα - εργαλειο για αρκετο καιρο απο εδω και περα...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φλασαρα την JF3 με το με το δικό της multi CSC OXAJF3 που περιλαμβάνει Αγγλία, γερμανία Γαλλία κλπ.

Πάω να συνδέσω με mala....kies , επιλέγω φυσικά kies σύνδεση για USB και μόλις αρχίζει το ψάξιμο για να συνδεθεί η οθόνη αριζει να τρελενεται και μια δείχνει την εικόνα της MTP application αυτην δηλαδη με τηνUSB όταν επιλέγουμε σύνδεση με kies και μια την αρχική οθόνη.

Φυσικά δεν συνδέεται με τίποτα.

 

Όταν πρώτο είχα φλασαρεις με Odin, είχα δοκιμάσει με την jf3 και έμπαινα κανονικά μ άφηνε να δοκιμάσω να κάνω update και απλά μου έλεγε ότι δεν υπάρχει διαθέσιμη νέα version.

 

Θα δοκιμάσω με κάποιo άλλο official firmware όπως το JM1 και βλέπουμε.

 

Λοιπόν αυτό το κουλό ήταν που με έκανε να αλλάξω σε jg5 ! Όταν πήρα το κινητό είχε μαμά την jf3 και από κάποια στιγμή που το έκανα root και μετά μου έκανε ακριβώς αυτό που περιγράφεις! Δες το σε παρακαλώ γιατί είχα σκοπό να φλασαρω την jf3 για να είμαι έτοιμος για froyo! Αν κάνει τέτοια πρέπει να δούμε ποια είναι αυτή η επίσημη που το ρημαδο kies θα πει το ναι!

 

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

παιδεια αντιμετοπιζει κανενας απο εσας προβλημα με τα ακουστικα η με την υποδοχη 3.5 mm audio jack?

 

Η λύση στο πρόβλημά σου είναι να πιέσεις πιο μέσα το βύσμα γιατί δεν το πατάς τέρμα. Μην το φοβάσαι. Πάτα το. Αυτό είναι κλασσικό ψευδοπρόβλημα που κι άλλοι νομίζουν ότι έχουν.

Ελπίζω να είναι αυτό και να μην αντιμετωπίζεις άλλο θέμα.

 

... μου αρεσει το market και ολα τα "χαζα" που βαζεις ή που μπορεις να βαλεις...

 

Καλορίζικο...όντως έχει πλάκα το market...:p

Αν κάνεις root, δοκίμασε και το market enabler για να βλέπεις και άλλες εφαρμογές του market που τώρα δεν εμφανίζονται...

Edited by DirectorCK
Link to comment
Share on other sites

για όσους δεν μπορούν να βρουν την 1.5 του task manager

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=782065&page=2

(δε ξέρω αν θέλει account για να κατεβάσεις)

 

Thanks και σε μενα μια χαρα λειτουργει, απλα μετα το reboot με ενα μαγικο τροπο...τσαφ!!!παει...ελεος απλα...

 

Τελος παντων , αυτο που θα ηθελα να σημειωσω ειναι οτι το ετρεξα μαζι με το advanced killer manager και την ιδια στιγμη που το official task manager μου εδειχνε μια εφαρμογη ανοιχτη, το αλλο μου εδειχνε 9! Κατι παει στραβα φυσικα, απλα δεν εχω το χρονο να το κοιταξω τωρα (γ*** την εξεταστικη του).

 

Επισης δεν μπορεσα να βρω τροπο να σου εμφανιζει το πρασινο widget του task manager στην κεντρικη οθονη.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχει σαν "Program monitor" στα Samsung widgets?

 

Καμία σχέση τα δύο προγράμματα πάντως. Αλλιώς εννοεί το ένα τις εφαρμογές που τρέχουν και αλλιώς το άλλο.

 

Ξαναγυρίζει στο παλιό μετά από reboot κλασσικα? Δεν θα το κατεβάσω τότε...ίσως κάποιο πρόγραμμα που έχουμε δημιουργεί το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Thanks και σε μενα μια χαρα λειτουργει, απλα μετα το reboot με ενα μαγικο τροπο...τσαφ!!!παει...ελεος απλα...

 

Τελος παντων , αυτο που θα ηθελα να σημειωσω ειναι οτι το ετρεξα μαζι με το advanced killer manager και την ιδια στιγμη που το official task manager μου εδειχνε μια εφαρμογη ανοιχτη, το αλλο μου εδειχνε 9! Κατι παει στραβα φυσικα, απλα δεν εχω το χρονο να το κοιταξω τωρα (γ*** την εξεταστικη του).

 

Επισης δεν μπορεσα να βρω τροπο να σου εμφανιζει το πρασινο widget του task manager στην κεντρικη οθονη.

 

Ρε μπας και σε μένα δουλεύει γιατί έχω βάλει το εικονίδιο του task manager κάτω σε ένα από τα 4 κεντρικά εκεί δηλαδή που είναι οι επαφές το τηλέφωνο κλπ; Για να το δοκιμάσει κάποιος!

 

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχει σαν "Program monitor" στα Samsung widgets?

 

Καμία σχέση τα δύο προγράμματα πάντως. Αλλιώς εννοεί το ένα τις εφαρμογές που τρέχουν και αλλιώς το άλλο.

 

Ξαναγυρίζει στο παλιό μετά από reboot κλασσικα? Δεν θα το κατεβάσω τότε...ίσως κάποιο πρόγραμμα που έχουμε δημιουργεί το θέμα.

 

Αν εννοεις στο samsung apps οχι δεν μου το εμφανιζει. Για ποια 2 προγραμματα μιλας? Το official task manager και το advanced task killer free?

 

Μετα και απο δευτερη προσπαθεια με reboot υπηρχε κανονικα πλεον. Δεν ξερω τι να πω σηκωνω τα χερια ψηλα...

 

edit - η εκδοση του samsung apps που εχω στο κινητο ειναι η 1.2.137. Μηπως παιζει αυτο ρολο στο οτι δεν μου εμφανιζει τον official task manager κανονικα?

Edited by red_herring

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Άλλο Samsung Apps και άλλο Samsung Widgets...η έκδοση που αναφέρεις έχει να κάνει με το Samsung Apps.

Για να δεις το Samsung Widgets πάτα παρατεταμένα σε κενό σημείο της οθόνης και θα σου εμφανιστεί μαζί με διάφορα άλλα...επίλεξέ το και θα δεις το Program Monitor που είναι το task manager ουσιαστικά...

Edited by DirectorCK
Link to comment
Share on other sites

Άλλο Samsung Apps και άλλο Samsung Widgets...η έκδοση που αναφέρεις έχει να κάνει με το Samsung Apps.

Για να δεις το Samsung Widgets πάτα παρατεταμένα σε κενό σημείο της οθόνη και θα σου εμφανιστεί μαζί με διάφορα άλλα...

 

Ναι τωρα καταλαβα τι εννοεις σορρυ. Δεν το εμφανιζει ουτε εκει το δοκιμασα μολις το εβαλα.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Και τότε κάποιος καλός χριστιανός εδώ μέσα ( ή στο android threat ) ανέφερε μια εφαρμογή , το autostarts ( 0,69€ στο μάρκετ ) και είπα να το δοκιμάσω. Είδα λοιπόν κάτι που μου έκανε εντύπωση.. Μέσα στις επιλογές , δείχνει ποιες εφαρμογές ξεκινάν κάθε φορά που ένα οποιοδήποτε widget κάνει update.. Και έπαθα την πλάκα μου. Είχα τουλάχιστον 30 διαφορετικές εφαρμογές... Δηλαδή από ότι κατάλαβα , κάθε φορά που το beautyful widget κάνει update , 30 διαφορετικές εφαρμογές ανοίγουν η μία μετά την άλλη... Έτσι λοιπόν απενεργοποίησα όσες δεν ήθελα να ανοίγουν ( όλες , άφησα μόνο τις εργοστασιακές , το multicon και το quick desk(περισσότερο για να μην προκαλέσω κάποια δυσλειτουργία ). Το ίδιο έκανα και στην επιλογή "after startup" μια και εκεί ήταν άλλες 30 και ...

Αποτέλεσμα ; Η μπαταρία ήρθε στα ίσια της , το κινητό είναι σφαίρα και με τον advanced task killer σε "safe" kill level ... ( νωρίτερα ήθελε τουλάχιστον agressive και πάλι δεν ήμουν πάντα ευχαριστημένος )

Σε 12 ώρες ( από τις 8 το πρωί μέχρι τώρα ) με την χρήση που προανέφερα και η μπαταρία μου είναι στο 78% ...

 

Τα συμπεράσματα δικά σας ....

 

 

Ωραίο προγραμματάκι, αλλά δε νομίζω ότι κάνει αυτό που νομίζεις. Δηλάδη στο widget updating, όπως το καταλαβαίνω εγώ, απλά δείχνει τα apps των οποίων τα widgets είναι ικανά να δεχτούν την εντολή για update, δηλαδή την android.appwidget.action.APPWIDGET_UPDATE. Και σου δίνει τη δυνατότητα να την απενεργοποιήσεις.

Δε νομίζω ότι σημαίνει ότι όταν γίνεται ένα οποιοδήποτε update, ανοίγουν ΟΛΑ αυτά. Δε θα είχε και κανένα νόημα κάτι τέτοιο. Το δοκίμασα βασικά με τον task killer μου, τα σκότωσα όλα και έκανα update το beautiful widget, και άνοιξε μόνο αυτό. Νομίζω η μπαταρία σου απλά γλύτωσε επειδή είχες βάλει να κάνει update πολύ συχνά, ή κάθε φορά που έκανε update άνοιγε το GPS για να βρει το location σου... ή μπορεί να έφταιγε μια άλλη από τις εφαρμογές των οποίων σταμάτησες τη δυνατότητα για widget update. Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με τη μπαταρία και τα beautiful widgets (έχω μόνο το smaller home στην αρχική οθόνη, με geolocation off, refresh on wake off, και χειροκίνητο setting της πόλης όπου βρίσκομαι, update κάθε 3 ώρες)

Παρόλα αυτά βρήκα κάτι άλλα προγράμματα που είχανε σχέση με πράγματα που δε θα έπρεπε να έχουν, π.χ. το Handy Safe (πρόγραμμα φύλαξης passwords etc.) αρχιζει όταν συνδέεις το USB στο PC (ΑΣΧΕΤΟ), έτσι το σταμάτησα, κτλ. Οπότε είναι πολύ ωραίο προγραμματάκι το autostarts που σου δίνει μια εικόνα των εφαρμογών και τί κάνουν, και πόσο κακοσχεδιασμένες είναι κάποιες, αλλά κάπως αμφιβάλλω για το συμπέρασμά σου...

- Alex
Link to comment
Share on other sites

 

edit - η εκδοση του samsung apps που εχω στο κινητο ειναι η 1.2.137. Μηπως παιζει αυτο ρολο στο οτι δεν μου εμφανιζει τον official task manager κανονικα?

 

Κάνε αυτό που είπα στο παραπάνω post, (Install - uninstall), και θα σου τον εμφανίσει.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Κάνε αυτό που είπα στο παραπάνω post, (Install - uninstall), και θα σου τον εμφανίσει.

 

Δοκιμασα αυτο που ειπες αλλα τσιφος. Ισως φταιει το απαρχαιωμενο firmware που εχω μεσα τι να πω...Δεν με πειραζει αυτο, αφου μπορω να το χρησιμοποιησω, οσο το οτι:

 

- Δεν μου τον εμφανιζει στα widget ωστε να μπορς να τον διαχειριζομαι απο την κεντρικη οθονη

 

- Μου δειχνει λιγοτερες εφαρμογες να τρεχουν απο οσες μου δειχνει το advanced task killer free.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...