Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλη πρεπει να ειναι,εχω μια ερωτηση.παω settings-billing-calls-free numbers.

υποθετω εκει βαζεις καποιουσ αριθμους που οταν σε παιρνουνε να μην μετραει το count.πχ vodafone. το προβλημα ειναι οτι λεει επαφες και αριθμο.πως διαλεγω απο τις επαφες αλλιως πρεπει να γραφω ενα ενα τα νουμερα

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους τέλος η ταλαιπωρία βρήκα το απόλυτο προγραμμα Gps.Παιδια το ndrive ειναι πολυ καλυτερο απο οτιδηποτε αλλο.οποιος θελει ας μου πει να του στειλω...:X :lol: Εκανα και rout την συσκευη οποτε ολα καλα.Βεβαια για να πω την αληθεια δεν εχω καταλαβει διαφορα πλυν του οτι μπορω να απεγκαταστησω οτι θελω αλλα anyway.:p

 

Δηλαδή για να καταλάβω και τις επιπλήξεις και το κρύψιμο πίσω από το δάχτυλό μας. Το παραπάνω μάλλον σημαίνει πως και από που να το αγοράσει ή να το "αγοράσει"?

Μήπως λιγότερη υποκρισία θα ήταν καλύτερη?

Link to comment
Share on other sites

Απλα και ξεκαθαρα σημαινει πως το εχει σπασμενο και το στελνει παντου! Υποτιθεται απλα πως απο τους κανονισμους του φορουμ απαγορευονται τα λινκ για σπασμενες εφαρμογες! Αλλωστε κοιτα γυρω σου, ολοι το παιζουν λεφταδες και θυμωνουν και νευριαζουν και λενε εμας κλεφτες, τη στιγμη που οι περισσοτεροι απο αυτους, αν τους ρωτησεις, δεν ξερουν καν οτι τα προγραμματα και τα παιχνιδια εκτος απο torrent Ερχονται και σε cd.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχει κανεις το ndrive σπασμενο? ας μου το στειλει καποιος αν υπαρχει tnx!!!

Δεν είναι σωστό να χρησιμοποιούμε σπασμένα προγράμματα. Άσε που είναι και παράνομο!

Αν σου χρειάζεται το Ndrive καλό θα είναι να το αγοράσεις. :)

θα συμφωνήσω.. δεν πρέπει να βάζουμε και σε κίνδυνο το myphone. ας είμαστε και λίγο διακριτικοί. αν βλέπετε κάποιον που να λέει δοκίμασα το τάδε πρόγραμμα, στείλτε του κατευθείαν πμ. μην γράφετε στον τοίχο "το θέλω και εγώ" κλπ κλπ. και εκτός αυτού γεμίζει έτσι το τόπικ με άσκοπα ποστς που το κάνουν πιο δυσαναγνωστο.

παιδια ζητω σηγνωμη αν δημιουργηθηκε προβλημα στο φορουμ,δεν ηταν στις προθεσεις μου.απλα εκενα οτι κανουν και πολλοι αλλοι.συμφωνω να μην σηζηταμε για σπασμενα(παρανομα) προγ/τα.ας υποκριθουμε λιγο για το καλο του φορουμ.

Edited by makispap1
Link to comment
Share on other sites

Στον τελευταίο λογ/μο υπάρχουν χρεώσεις GPRS (gint.b - online.gr) οι οποιές φτάνουν στο σύνολο τους τα 300+ ευρώ....

Φυσικα και αύτο γινονταν εν αγνοία μου - το σύνολο των ωρών ειναι 426 !!!

Βλέπω στο ebill (το οποίο λειτούργησε μετα απο 2 εβδομάδες προσπαθειας μου να μπω μιας και οταν είχα εγγραφεί δεν με άφηνε να μπω για κάποιο λόγο τον οποίο η wind δεν μπορούσε να διορθώσει και παρα τις καθημερίνες κλήσεις και αίτηση στην Wind δεν μου εστάλει ποτε επανέκδοση αναλύτικου λογ/μου).

Στον αναλύτικο λογαριάσμο δείχνει οτι η σύνδεση εμφανίζει μια σχετικη περιοδικότητα μιας και συνήθως διαρκεί 4 ώρες ακριβώς και ξανασύνδεεται αμέσως. Εγω οι μονες φορές που έχω συνδεθεί με την θεληση μου βλέπω ακριβώς που ειχα μπεί (πχ facebook zero) .

Παρακαλω εαν μπορεί κ γνωριζει κάποιος να με βοηθήσει- απο οτι εχω διαβάσει σε φόρουμ δεν είμαι και ο μόνος που την έχει μπλέξει. Η WIND αφού ζήτησα επανέλεγχο με ενημέρωσε ότι οι χρεώσεις ειναι σώστες .... Δεν νομίζω όμως οτι πρέπει εγω και καποιοι άλλοι να πληρώσουμε τα χρέη της WIND.

YΓ : Το Data Traffic ήταν off και κατόπιν εορτής βέβαια το GPRS εχει μπλοκαριστεί.

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω.. ειναι ι τριτη φορα που ρωταω (και ελπιζω να παρω μια απαντηση μιας και στις προηγουμενες 2 δεν πηρα) υπαρχει κανενα πληκτολογιο τ9 για να γραφουμε μηνυματα, γιατι το μαμα σε παει στην δικη του μπλε οθονη και θα ηθελα να την αποφυγω με καποιο αλλο πληκτολογιο... :)
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω.. ειναι ι τριτη φορα που ρωταω (και ελπιζω να παρω μια απαντηση μιας και στις προηγουμενες 2 δεν πηρα) υπαρχει κανενα πληκτολογιο τ9 για να γραφουμε μηνυματα, γιατι το μαμα σε παει στην δικη του μπλε οθονη και θα ηθελα να την αποφυγω με καποιο αλλο πληκτολογιο... :)

 

γιατί το μαμά τι έχει; είναι πάρα πολύ καλό βολικό και γρήγορο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

είμαι περήφανη (!) κάτοχος του x10 mini pro και η αλήθεια είναι ότι την 1η μέρα μου ήρθε να το πετάξω (πρώτο touch κινητό), τώρα όμως το έχω συνηθίσει και μου αρέσει πολύ. Έχω λοιπόν και εγώ σαν άνθρωπος 2 ερωτησούλες και ελπίζω να μην έχει ήδη απαντηθεί αν και το έψαξα λίγο το θέμα.

1. Έκανα συγχρονισμό χωρίς να ξέρω ακριβώς τι είναι (ακόμα δεν έχω καταλάβει ακριβώς) και τώρα μπήκαν όλοι οι φίλοι μου από το fb στον τηλεφωνικό κατάλογο. Πως μπορώ να τους σβήσω?

2. διάβασα ότι πολλοί έχουν ένα θέμα με το ξυπνητήρι (με κατατρομάζει κάθε πρωί). Κατέβασα το quick settings και παρόλο που έχει ρύθμιση για την έντασή του δεν γίνεται τίποτα. Μήπως υπάρχει κάποια άλλη εφαρμογή?

 

Ευχαριστώ :D

lI'm multi-talented: I can talk and piss you off at the same time.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

ελπιζω να με βοηθησει καποιος.εχω 2 προβληματα το πρωτο το θεωρω σοβαρο

1) εχει βρει κανεις πως μπορουμε να βλεπουμε το συνολο των κλησεων,εισερχόμενων και εξερχόμενων και να μηδενιζουμε ξεχωριστα οποιο θελουμε?

2)καποια βοηθεια για το πως κανουμε αντιγραφη επαφες στην σιμ και αντιστροφα καθως και να επιλεγουμε ποιες να μας εμφανιζει?

παιδια και τα 2 αυτα πραγματα απο τοτε που αγοραζω κινητο ειναι στις βασικες ρυθμισεις δεν πιστευω οτι αυτο το τηλεφωνω (xperia mini) δεν εχει,ειναι ποιο τραγηκο και απο το bluetooth αν σκεφτει κανεις.καποιος σε προιηγουμενο ποστ μου ειπε να κατεβασω το droidstats.δεν κανει ομως αυτο που θελω για την ακριβεια κανει ρεσετ ολους τους χρονους εγω θελω να μηδενιζω μονο τις εξερχωμενες.

ευχαριστω για την κατανοηση και sorry για το πρήξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Στον τελευταίο λογ/μο υπάρχουν χρεώσεις GPRS (gint.b - online.gr) οι οποιές φτάνουν στο σύνολο τους τα 300+ ευρώ....

Φυσικα και αύτο γινονταν εν αγνοία μου - το σύνολο των ωρών ειναι 426 !!!

Βλέπω στο ebill (το οποίο λειτούργησε μετα απο 2 εβδομάδες προσπαθειας μου να μπω μιας και οταν είχα εγγραφεί δεν με άφηνε να μπω για κάποιο λόγο τον οποίο η wind δεν μπορούσε να διορθώσει και παρα τις καθημερίνες κλήσεις και αίτηση στην Wind δεν μου εστάλει ποτε επανέκδοση αναλύτικου λογ/μου).

Στον αναλύτικο λογαριάσμο δείχνει οτι η σύνδεση εμφανίζει μια σχετικη περιοδικότητα μιας και συνήθως διαρκεί 4 ώρες ακριβώς και ξανασύνδεεται αμέσως. Εγω οι μονες φορές που έχω συνδεθεί με την θεληση μου βλέπω ακριβώς που ειχα μπεί (πχ facebook zero) .

Παρακαλω εαν μπορεί κ γνωριζει κάποιος να με βοηθήσει- απο οτι εχω διαβάσει σε φόρουμ δεν είμαι και ο μόνος που την έχει μπλέξει. Η WIND αφού ζήτησα επανέλεγχο με ενημέρωσε ότι οι χρεώσεις ειναι σώστες .... Δεν νομίζω όμως οτι πρέπει εγω και καποιοι άλλοι να πληρώσουμε τα χρέη της WIND.

 

YΓ : Το Data Traffic ήταν off και κατόπιν εορτής βέβαια το GPRS εχει μπλοκαριστεί.

 

Κοίταξε άμεσα στα settings, υπάρχει επιλογή για auto sync στα gmail, calendar και contacts και δυστυχώς είναι by default ON. Και το άτιμο θα συνεχίσει να προσπαθεί και με gprs αν του κόψεις το 3G - βέβαια δεν θα έκανε τόσο traffic μόνο αυτό.

Traffic επιφέρουν επίσης οι "δωρεάν" εφαρμογές με τις διαφημιστικές μπάρες - όταν είχες το data traffic off όπως λες, έβλεπες διαφημίσεις στις εφαρμογές? Τέλος, όταν έμπαινες facebook ήσουν σίγουρα στο zero (π.χ. χωρίς φωτο κτλ?)? γιατί και στη Βοντα, το zero δεν υποστηρίζεται από όλα τα APN.

 

Χτες κατέβασα την ενημερωμένη έκδοση quick settings και είδα οτι τώρα έχει 2 δικλείδες για τα data (πριν είχαν μόνο μία), γεγονός που δείχνει πως οτι ευκολία και αν μας δίνει ένα widget ή μια εφαρμογή, το πιό σίγουρο είναι να κόβουμε το data από τα settings...

 

edit: Δεν χρειάζεται να κάνεις πολλαπλά ποστ για να σου απαντήσουν, εδώ είναι το σωστό thread, έχε υπομονή. Το αν θα πληρώσεις εσύ τα χρέη της wind είναι παντελώς άκυρο, έκανες χρήση της υπηρεσίας και πρέπει να την πληρώσεις, είτε είναι η wind είτε οποιαδήποτε εταιρία... καλώς ή κακώς όλα τα σύγχρονα smart phones χρειάζονται σύνδεση στο νετ, και για λόγους ευχρηστίας τα προρυθμίζουν και έτσι ώστε να βρίσκουν τρόπο να μπάινουν στο νετ, οπότε πρέπει και εμείς να είμαστε διπλά προσεκτικοί.

Edited by PP6210
Link to comment
Share on other sites

Σόρυ που μπαίνω σφήνα αλλά και εγώ όταν μπαίνω σε κάποιες εφαρμογές από κάτω 'πετάγονται' διάφορες διαφημίσεις. σημαίνει κάτι αυτο? ή είμαι παντελώς άσχετη?
lI'm multi-talented: I can talk and piss you off at the same time.
Link to comment
Share on other sites

Σόρυ που μπαίνω σφήνα αλλά και εγώ όταν μπαίνω σε κάποιες εφαρμογές από κάτω 'πετάγονται' διάφορες διαφημίσεις. σημαίνει κάτι αυτο? ή είμαι παντελώς άσχετη?

 

Μην ανησυχείς για τις διαφημισεις. Δεν σημαινει απολυτως τιποτα. :)

SE T100 --> Nokia N GageQD --> Motorola V3x --> SE C902 --> SE xperia mini pro (u20) --> Samsung galaxy Ace 2 --> LG G3 (32gb) --> Samsung galaxy S3 Neo --> Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

Α οκ ευχαριστώ πολύ :O

 

Κοίταζα λίγο το θεματάκι με το root και έχω χάσει την μπάλα. Διάβασα ότι υπάρχει και δεν υπάρχει κ βασικά δεν έχω καταλάβει τι κερδίζεις :wacko: (εκτός ότι κάνεις απεγκατάσταση κάποιες εφαρμογές).

 

Και υποτίθεται ότι είμαι ο hacker της οικογένειας. :ninja:

 

P.S. Φυσικά και θα το δοκιμάσω και η SE μαζί μου...

lI'm multi-talented: I can talk and piss you off at the same time.
Link to comment
Share on other sites

Α οκ ευχαριστώ πολύ :O

 

Κοίταζα λίγο το θεματάκι με το root και έχω χάσει την μπάλα. Διάβασα ότι υπάρχει και δεν υπάρχει κ βασικά δεν έχω καταλάβει τι κερδίζεις :wacko: (εκτός ότι κάνεις απεγκατάσταση κάποιες εφαρμογές).

 

Και υποτίθεται ότι είμαι ο hacker της οικογένειας. :ninja:

 

P.S. Φυσικά και θα το δοκιμάσω και η SE μαζί μου...

 

Με τις διαφημισεις προσεχε μονο τι kb καταναλωνονται μη σου ερθει κανενας φουσκωμενος λογαριασμος αν δεν εχεις μεγαλο πακετο data. Υπαρχουν free εφαρμογες στο market γι'αυτη τη δουλεια.

 

Οσο για τα πλεονεκτηματα του root ριξε μια ματια εδω που τα αναλυει ο φιλος vman.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχω 750mb. Αλλά θα ψάξω και αυτό.

 

Ευχαριστώ :)

(Επίσης μήπως ξέρεις να μου απαντήσεις σχετικά με αυτό που ρώτησα λίγο πιο πάνω?) :O

και κάτι τελευταίο (ελπίζω), πως γίνεται να μην πηγαίνει 'βόλτες' to wallpaper?

Edited by biowoman
lI'm multi-talented: I can talk and piss you off at the same time.
Link to comment
Share on other sites

Α οκ ευχαριστώ πολύ :O

 

Κοίταζα λίγο το θεματάκι με το root και έχω χάσει την μπάλα. Διάβασα ότι υπάρχει και δεν υπάρχει κ βασικά δεν έχω καταλάβει τι κερδίζεις :wacko: (εκτός ότι κάνεις απεγκατάσταση κάποιες εφαρμογές).

 

Και υποτίθεται ότι είμαι ο hacker της οικογένειας. :ninja:

 

P.S. Φυσικά και θα το δοκιμάσω και η SE μαζί μου...

 

Ειναι πολυ ευκολη η διαδικασια πανω απο ενα λεπτο δεν παιρνει, εχεις αρκετα πλεονεκτηματα συν οτι μπορεις να να βγαλεις τις μαμα εφαρμογες που ειναι αχρηστες και να μπαινεις και στο market για εφαρμογες paid.

 

Έχω 750mb. Αλλά θα ψάξω και αυτό.

 

Ευχαριστώ :)

(Επίσης μήπως ξέρεις να μου απαντήσεις σχετικά με αυτό που ρώτησα λίγο πιο πάνω?) :O

και κάτι τελευταίο (ελπίζω), πως γίνεται να μην πηγαίνει 'βόλτες' to wallpaper?

 

Τι εννοείς για το wallpaper; να είναι στάσιμο;

 

Για ξυπνητήρι υπάρχει μια καλή επιλογή στον κοτσώβολο, πάνω από 15€ δεν θα δώσεις. άξια ανεκτίμητη.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

γιατί το μαμά τι έχει; είναι πάρα πολύ καλό βολικό και γρήγορο.

το μαμα ειναι πολυ καλο αλλα οταν θες να γραψεις μηνυμα και οτιδηποτε αλλο, σε βγαζει απο εκει που εισαι και σε μεταφερει στιν δικη του βλε οθονη και θα μου αρεσε να μην συμβαινει αυτο οποτε μονο με καποιο αλλο τ9 θα το αποφυγουμε... ;)

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς για το wallpaper; να είναι στάσιμο;

 

Για ξυπνητήρι υπάρχει μια καλή επιλογή στον κοτσώβολο, πάνω από 15€ δεν θα δώσεις. άξια ανεκτίμητη.

Ναι, να είναι στάσιμο.

 

Όσο για το ξυπνητήρι. χα χα χα!!! Στην αρχή νόμιζα ότι μιλάς για κάποια εφαρμογή που την αγοράζεις και την εγκαθιστείς στο κινητό (καμένη ξέρω). Πως θα σβήσω από τις επαφές μου τους fb φίλους μου ξέρει κανείς?

lI'm multi-talented: I can talk and piss you off at the same time.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, να είναι στάσιμο.

 

Όσο για το ξυπνητήρι. χα χα χα!!! Στην αρχή νόμιζα ότι μιλάς για κάποια εφαρμογή που την αγοράζεις και την εγκαθιστείς στο κινητό (καμένη ξέρω). Πως θα σβήσω από τις επαφές μου τους fb φίλους μου ξέρει κανείς?

 

Για το Fb νομίζω σου απάντησαν ποιο πάνω (μάλλον κάνω λάθος, σε έμενα δεν κάνει συγχρονισμό, μάλλον κάτι έσβησα το πρωί που το έκανα routed, δοκίμασε να μπεις στο site της SN, Ο συγχρονισμός από εκεί γίνεται και μπορείς να διαγραωείς και τις επαφές που θέλεις.. Σχετικά με τα wallpaper μπορείς να κατεβάσεις την εφαρμογή background.

AA... κατέβασέ και το ADW, κάνει @@δες και εξαφανίζει την χαζή αρχική οθόνη με τις 4 γωνίες.

Edited by legion
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μεγάλη προσοχή με το ίντερνετ! ειδικά εσεις που έχετε και συνδέσεις φροντίστε είτε να βάλετε φραγή τελείως, είτε να ζητήσετε να σας "κοβουν" το ίντερνετ στο κινητό όταν συμπληρώσετε το πακέτο με τα δωρεάν σας ΜΒ. και προσοχή! ΠΑΝΤΑ το data traffic(κίνηση δεδομένων) στο OFF!! ειδάλλιως όλα τα widgets και οι εφαρμογές θα προσπαθουν να συνδεθούν με το ιντερνετ και θα χαλάτε άσκοπα MB...

 

Kαλό είναι να εγκαταστήσετε ΟΛΟΙ σας μια εφαρμογή σαν το 3G watchdog που σας δείχνει πόσα mb έχετε χρησιμοποιήσει και του βάζετε και χρονικό όριο σε πόσες μέρες θα τα χρησιμοποιήσετε.

 

edit. μόλις μου ήρθε η ζελατίνα που παρήγγειλα 3 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά. νόμιζα ότι καλύπτει όλη την πρόσοψη αλλά τελικά καλύπτει μόνο την touch οθόνη. και πάλι όμως είναι αρκετά καλή ματ οθόνη. είχε αποκτήσει κάτι γρατζουνίτσες που έκαναν μπαμ και πλέον δεν διακρίνονται καθολου. :)

Edited by kallair
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μεγάλη προσοχή με το ίντερνετ! ειδικά εσεις που έχετε και συνδέσεις φροντίστε είτε να βάλετε φραγή τελείως, είτε να ζητήσετε να σας "κοβουν" το ίντερνετ στο κινητό όταν συμπληρώσετε το πακέτο με τα δωρεάν σας ΜΒ. και προσοχή! ΠΑΝΤΑ το data traffic(κίνηση δεδομένων) στο OFF!! ειδάλλιως όλα τα widgets και οι εφαρμογές θα προσπαθουν να συνδεθούν με το ιντερνετ και θα χαλάτε άσκοπα MB...

 

Kαλό είναι να εγκαταστήσετε ΟΛΟΙ σας μια εφαρμογή σαν το 3G watchdog που σας δείχνει πόσα mb έχετε χρησιμοποιήσει και του βάζετε και χρονικό όριο σε πόσες μέρες θα τα χρησιμοποιήσετε.

 

edit. μόλις μου ήρθε η ζελατίνα που παρήγγειλα 3 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά. νόμιζα ότι καλύπτει όλη την πρόσοψη αλλά τελικά καλύπτει μόνο την touch οθόνη. και πάλι όμως είναι αρκετά καλή ματ οθόνη. είχε αποκτήσει κάτι γρατζουνίτσες που έκαναν μπαμ και πλέον δεν διακρίνονται καθολου. :)

 

Νομιζω πως το κινητο ετσι οπως ειναι δεν λεει να του βαλεις ζελατηνα, θα φαινεται ασχημο, πιστευω οτι η καλυτερη λυση ειναι μια θηκη.

Link to comment
Share on other sites

edit. μόλις μου ήρθε η ζελατίνα που παρήγγειλα 3 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά. νόμιζα ότι καλύπτει όλη την πρόσοψη αλλά τελικά καλύπτει μόνο την touch οθόνη. και πάλι όμως είναι αρκετά καλή ματ οθόνη. είχε αποκτήσει κάτι γρατζουνίτσες που έκαναν μπαμ και πλέον δεν διακρίνονται καθολου. :)

 

Εγω ακομα να παρω ζελατινα... Ομως σκεφτομουν να παραγγειλω αυτη : http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=19983 .Δεν καλυπτει ολη την προσοψη αλλα στην περιγραφη φαινεται να καλυπτει τισ αναγκες μου. Εχω βρει και καποιες αλλες οι οποιες λενε οτι ειναι μονο για το X10 mini. Το θεμα ειναι οτι εχω το pro και δεν ξερω αν η προσοψη του mini ειναι ιδια με του pro (σε περιπτωση που παρω ζελατινα που να καλυπτει ολη την προσοψη)...

 

PS: Αυτη μου φαινεται πολυ ενδιαφερον (καλυπτει μπρος πισω) http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=44546 αλλα 22e για ζελατινα??? :dash:

SE T100 --> Nokia N GageQD --> Motorola V3x --> SE C902 --> SE xperia mini pro (u20) --> Samsung galaxy Ace 2 --> LG G3 (32gb) --> Samsung galaxy S3 Neo --> Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

Εγω ακομα να παρω ζελατινα... Ομως σκεφτομουν να παραγγειλω αυτη : http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=19983 .Δεν καλυπτει ολη την προσοψη αλλα στην περιγραφη φαινεται να καλυπτει τισ αναγκες μου. Εχω βρει και καποιες αλλες οι οποιες λενε οτι ειναι μονο για το X10 mini. Το θεμα ειναι οτι εχω το pro και δεν ξερω αν η προσοψη του mini ειναι ιδια με του pro (σε περιπτωση που παρω ζελατινα που να καλυπτει ολη την προσοψη)...

 

PS: Αυτη μου φαινεται πολυ ενδιαφερον (καλυπτει μπρος πισω) http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=44546 αλλα 22e για ζελατινα??? :dash:

 

Το mini με το pro ιδια ειναι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...