Jump to content

[Επίσημο] HTC Tattoo


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 249
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ξέρει κανείς αν θα μπορεί να γίνει αναβάθμιση στο Android 2.0 ...?????:what:

 

αν μπορεί πάντως θα είναι πολύ καλό... γιατί όσα λέγαμε για μη συμβατές εφαρμογές εξ'αιτίας της μικρής ανάλυσης της οθόνης παύουν να ισχύουν....!!!!

γιατί απ'ότι κατάλαβα από το βιντεάκι:

, όλες οι εφαρμογές θα μπορoύν να προσαρμοστούν σε οποιαδήποτε ανάλυση οθόνης.....:happy::happy::happy:

(αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος...:O)

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς αν θα μπορεί να γίνει αναβάθμιση στο Android 2.0 ...?????:what:

 

αν μπορεί πάντως θα είναι πολύ καλό... γιατί όσα λέγαμε για μη συμβατές εφαρμογές εξ'αιτίας της μικρής ανάλυσης της οθόνης παύουν να ισχύουν....!!!!

γιατί απ'ότι κατάλαβα από το βιντεάκι:

, όλες οι εφαρμογές θα μπορoύν να προσαρμοστούν σε οποιαδήποτε ανάλυση οθόνης.....:happy::happy::happy:

(αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος...:O)

 

από ότι είδα στο video,

σωστά τα λες...

Για να δούμε....

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε release date sthn Ελλάδα??

Θα ήθελα να το πάρω τα xmas... Η οθόνη του σε απόκριση, είναι καλή...? Και, γενικά, έχει τόσες εφαρμογές όσες το iPhone?

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε release date sthn Ελλάδα??

Θα ήθελα να το πάρω τα xmas... Η οθόνη του σε απόκριση, είναι καλή...? Και, γενικά, έχει τόσες εφαρμογές όσες το iPhone?

 

βλεπω οτι αρκετοι ειμαστε που ενδιαφερομαστε για αυτο το κινητο.Τι μυστικοπάθεια ειναι αυτη απο την εταιρια, αφου πραγματικα οι πληροφοριες που μαθαινουμε για αυτο το κινητο ειναι ελαχιστες :X

Link to comment
Share on other sites

ειμαι της εντυπωσης οτι και στο εξωτερικο θα το φερει η HTC σε συνεργασια με Voda (δεν μπορω να ξαναβρω το αρθρο να το post it.). παντως πιο σημαντικο ειναι αν μπορει να γινει update σε 2,0version διαφορετικα πρεπει να κοιταξουμε ενα απο τα πιο ακριβα Android ....
Link to comment
Share on other sites

Οπότε αν ισχύει αυτό για το Android 2 ότι προσαρμόζεται σε όλες τις αναλύσεις, φεύγει ίσως το κυριότερο μειονέκτημα που είχαμε υποθέσει για αυτό το κινητό;

 

Δεν είναι μυστικοπάθεια, καθυστέρηση για το τι θα γίνει στην Ελλάδα είναι...

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Android 2.0 has arrived!

Android 2.0 includes exciting new features and APIs. For information about what's included in the new platform, read the Android 2.0 version notes.

If you have the Android 1.6 SDK, you can update your environment by installing the Android 2.0 platform and updated tools as SDK components. Otherwise, download a new Android SDK.

 

Δεν ξέρω αν αυτό απαντάει κάποια ερωτήματα αλλα θα ήθελα καποιος που έχει ηδη android να το check.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
το εχω εδω και 2 μερες. στην ελλαδα δεν θα κυκλοφορησει μου ειπε η HTC. Ειναι η πρωτη μου επαφη με android και πραγματικα εχουμε θεμα...θα γινει καλη μαχη με Iphone. Εγω απο το net το πειρα..γρηγορο με καλη ανταποκριση...πολυ καλο...και ακομα δεν μπηκα στο market να φανταστεις!!!
Link to comment
Share on other sites

Μονο εγω το βρισκω αφανταστα ασχημο ?? XD γουστα ειναι αυτα

 

Ραδιοφωνο βαλανε η κανανε την ιδια μαπα με το Hero ( Πιθανοτατος αγοραστης ηρωα )

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια απο expansys το πειρα στα 300€..ραδιοφωνο εχει αλλα μην το περιμενετε απο HTC Hellas. με το HERO εχουν διαφορα στην οθονη. ειναι γρηγορο και το λειτουργικο πολυ promising!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγω το πηρα απο ebay 260E. Το κινητο ειναι πολύ καλό για τα χρήματα, ειχε λειτουργικό Vodafone -Germany και μετα απο Firmware update που του έκανα έχει HTC WWE (World-wide edition) με πάρα πολλες γλώσσες προς επιλογή με ελληνικό μενού και πληκτρολόγιο. To μόνο που δέν μπορώ να βρώ είναι εορτολόγιο ?!
Link to comment
Share on other sites

update απο που? HTC η απο αλλου? Καλυπτεσε απο εγγυηση τωρα?.Και απο GPS programme εχεις κατι νεοτερο περα του copilot ??
Link to comment
Share on other sites

παιδιά όταν λένε gps με A gps τί είναι αυτό? Το tattoo έχει κανονικό gps με φωνητική πλοήγηση? σκέφτομαι να το πάρω..είστε ευχαριστημένοι? σκέφτομαι και το magic..Ποια ειναι η γνωμη σας?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κανονικότατο gps και με το κατάλληλο πρόγραμμα πλοήγησης θα κάνεις κανονικά τη δουλειά σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κανονικότατο gps και με το κατάλληλο πρόγραμμα πλοήγησης θα κάνεις κανονικά τη δουλειά σου.

 

φίλε το έχεις το κινητό? το marketεχει αρκετές εφαρμογές? Σίγουρα δεν θα είναι apple store , αλλά θέλω να μου πεις αν εχει την τάση να αυξάνοντα οι εφαρμογές του και να ειναι ικανοποιητικό..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν έχω τη συγκεκριμένη συσκευή και τα πράγματα έχουν βελτιωθεί σημαντικά από τότε που είχα εγώ συσκευή με Android λειτουργικό. Είναι πολλά υποσχόμενο λειτουργικό τόσο σε θέμα δυνατοτήτων όσο και εφαρμογών.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο ειναι πολυ καλο αν αναλογιστουμε και την τιμη που προσφερεται. το εχω παρει και ειμαι πολυ ικανοποιημενος. το android market εχει παρα πολλες εφαρμογες αλλα αυτο που προτεινω ειναι μεσο pc μπορειτε να βρειτε τα παντα και ολα τα νεα apps. με ενα απλο follow up στα διαφορα site δεν θα σου λειψει τιποτα. εγω εκτος απο τα της HTC 2 αρχεια εχω βαλει ακομα..οσο παει το ανακαλυπτουμε σιγα σιγα..το μοναδικο θεμα που εχω ειναι με τα Ελληνικα και με το GPS programme...περιμενω μια απαντηση απο DUSAN 77 για το λειτουργικο και το Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

update απο που? HTC η απο αλλου? Καλυπτεσε απο εγγυηση τωρα?.Και απο GPS programme εχεις κατι νεοτερο περα του copilot ??

 

Για update θα βρεις οδηγιες και λινκ για την τελευταια εκδοση της htc εδω:

http://androidforums.com/htc-tattoo/20498-unlocking-htc-tattoo-orange-uk.html

Gps Προγράμματα αρχιζουν και βγαίνουν διάφορα πχ. Sygic mobile maps.

Για την εγγυηση το αγορασα απο γερμανό που το πηρε απο επιδοτηση Voda Γερμανίας, αν προκυψει prob που το απεύχομαι θα πρέπει να βρώ τροπο να του περασω πάλι της voda το λειτουργικό υποθέτω.

Ένα ένα απο τα προβλήματα που ανακάλυψα είναι όταν γραφω ελληνικά σε browser το Τ9 λειτουργεί ενω σε SMS είναι απενεργοποιημένο και δεν ενεργοποιείται :O

ROM http://rapidshare.com/files/292517090/RUU_Click_HTC_WWE_1.67.405.6_WWE_release_signed_NoDriver.exe

Link to comment
Share on other sites

Ebay που το έψαχνα βρίσκεις από 200 έως 300- αρκετά... θα το έπαιρνα αλλά μου έκαναν δώρο για τη γιορτή μου ένα Hero :lol:
Android User since 1.3 , FOSS enthousiast, gadget maniac in rehab.
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να το πάρω με το που θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα γιατί δεν θέλω να παιδεύομαι με τα ελληνικά μετά...αλλά ακόμα δεν έχουμε μάθει τίποτα για το πότε επιτέλους θα κυκλοφορήσει!!! Τι καθυστέρηση είναι αυτή πια????λες και είναι το κινητό του αιώνα!!!:lol::lol::lol:

Μάλον επειδή αναμένεται να απευθύνεται σε πολύ κόσμο και σε προσιτή τιμή οι εταιρείες προσπαθούν να το πλασάρουν καλά....ελπίζω μέσα στα Χριστούγεννα!!!!:rolleyes:

Sas xairetw oloys!
Link to comment
Share on other sites

φιλε angel ενδεχεται πολυ σοβαρα να μην κυκλοφορηση στο μικρο μας χωριουδακι που λεγεται ελλαντα!.μακαρι να ερθει να μας κανουν και τα official updates!!αλλα απο HTC HELLAS μου ειπαν οτι μαλλον δεν θα το φερουν.
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να το πάρω με το που θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα γιατί δεν θέλω να παιδεύομαι με τα ελληνικά μετά...αλλά ακόμα δεν έχουμε μάθει τίποτα για το πότε επιτέλους θα κυκλοφορήσει!!! Τι καθυστέρηση είναι αυτή πια????λες και είναι το κινητό του αιώνα!!!:lol::lol::lol:

Μάλον επειδή αναμένεται να απευθύνεται σε πολύ κόσμο και σε προσιτή τιμή οι εταιρείες προσπαθούν να το πλασάρουν καλά....ελπίζω μέσα στα Χριστούγεννα!!!!:rolleyes:

 

Με αλλαγή στην Rom (εκτος και αν το βρείς έτοιμο με WWE) εχω κανονικότατα ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...