Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχουν αναφορές παράδοσης, iPhonedelivery.

 

Στο δικό μου 3G με OS 3.0.1 στέλνει μόνο 70 Ελληνικούς χαρακτήρες. Μόλις κάνω αναβάθμιση σε 3.1.2 θα το δω ξανά.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι ειναι ευχαριστο που στελνει κεφαλαια. Μαλλον επιασαν τοπο τα ενα καρο mail που στειλαμε στην μαμα apple να το αλλαξει αυτο! Οχι φιλε μου δεν το εχω σπασμενο:)
Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάποιος ξέρει γιατί όταν πάω να κάνω δήλωση του τηλεφώνου μου μέσω itunes και δίνω apple ID μου, βγάζει μήνυμα 'Language code supplied is not valid' ;
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω i-phone από αμερική από το ebay, μου βγαίνει λίγο πάνω από 300 δολλάρια και βάση ισοτημίας με ευρώ βγαίνω κερδισμένος..Θα έχω κάποιο πρόβλημα βάζοντας την κάρτα μου από ελληνική δίκτυο κινητής τηλεφωνίας?Θα μπορώ να το κάνω jailbreak? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω i-phone από αμερική από το ebay, μου βγαίνει λίγο πάνω από 300 δολλάρια και βάση ισοτημίας με ευρώ βγαίνω κερδισμένος..Θα έχω κάποιο πρόβλημα βάζοντας την κάρτα μου από ελληνική δίκτυο κινητής τηλεφωνίας?Θα μπορώ να το κάνω jailbreak? Ευχαριστώ

 

Ναι θα έχεις προβλημα, ναι μπορείς να το κανεις jailbreak αν δεν έχει βγει από την παραγωγή μετά τον Οκτώβριο φέτος. Διάβασε καλά τους πολυ κατατοπιστικους οδηγούς του forum πριν αποφασίσεις και σκέψου ότι για οποιοδήποτε προβλημα δεν θα έχεις απολύτως καμία εγγύηση.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Gals and girls,

 

Ερωτηση: Πως παει η αγορα με τα νεα iphone 3gs? υπαρχουν? βρισκονται ακομα σε ελλειψη?

Με πηραν τηλεφωνο απο την Voda για καλυτερη προσφορα και περιμενω σχεδον 3 εβδομαδες.. Μηπως ειναι καλυτερο να κανω παραγγελια απο καταστημα?

Και ναι, γνωριζω χειροτερους χρονους αναμονης αλλα υποτιθεται οτι σε τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα απο το καλοκαιρι, το προϊον θα επρεπε να ειναι ηδη σε ισορροπια ζητησης-προσφορας..

 

Τι λετε? :rolleyes:

 

σημ: με ενδιαφερει μεταφορα αριθμου, φορητοτητα δηλαδη, οποτε δεν μπορω να κανω παραγγελια απο το site της Voda καθως ειναι ελλειπης και απευθυνεται μονο σε νεες συνδεσεις.

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

και ξαφνικά δεν μπορώ να στείλω SMS. έχω δοκιμάσει τα πάντα:: greeklish, μικρά μηνύματα, έσβησα όλα τα μηνύματα στη μνήμη, reboot, φτου κι απ'την αρχή... αλλά τίποτα! Έχω το 32άρι 3GS με CoSMOTE, χωρίς JB. Κάποια ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Gals and girls,

 

Ερωτηση: Πως παει η αγορα με τα νεα iphone 3gs? υπαρχουν? βρισκονται ακομα σε ελλειψη?

Με πηραν τηλεφωνο απο την Voda για καλυτερη προσφορα και περιμενω σχεδον 3 εβδομαδες.. Μηπως ειναι καλυτερο να κανω παραγγελια απο καταστημα?

Και ναι, γνωριζω χειροτερους χρονους αναμονης αλλα υποτιθεται οτι σε τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα απο το καλοκαιρι, το προϊον θα επρεπε να ειναι ηδη σε ισορροπια ζητησης-προσφορας..

 

Τι λετε? :rolleyes:

 

σημ: με ενδιαφερει μεταφορα αριθμου, φορητοτητα δηλαδη, οποτε δεν μπορω να κανω παραγγελια απο το site της Voda καθως ειναι ελλειπης και απευθυνεται μονο σε νεες συνδεσεις.

 

Νέες παραλαβές θα έχουν σήμερα και από δευτέρα ξανά (συσκευές iPhone) οπότε ή μπαίνεις στην διαδικασία να απευθυνθείς καθαρά σε ένα κατάστημα Vodafone ή σε άλλο υποκατάστημα της Vodafone που στεγάζεται σε άλλη εταιρία :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη να παω να ρωτησω μηπως μου δωσουν κ το δικο μου...μηλοφωνο ??η να περιμενω μηνυμα τους οπως μου ειπαν..!?
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη να παω να ρωτησω μηπως μου δωσουν κ το δικο μου...μηλοφωνο ??η να περιμενω μηνυμα τους οπως μου ειπαν..!?

 

Από πληροφορίες που έχω σήμερα και δευτέρα θα έχουν παραλαβές τώρα σε αυτό αν έχει να κάνει με τον εκάστοτε καταστηματάρχη για το αν θα σε αφήσει στη λίστα ή όχι δεν το ξέρω; :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

οκ thnx για την ενημερωση..!!αν ειναι θα τους παρω ενα τηλεφωνακι ή θα περασω απο εκει...να δω τι παιζει..!!
Link to comment
Share on other sites

οκ thnx για την ενημερωση..!!αν ειναι θα τους παρω ενα τηλεφωνακι ή θα περασω απο εκει...να δω τι παιζει..!!

 

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να εξυπηρετηθείς άμεσα :)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

και ξαφνικά δεν μπορώ να στείλω SMS. έχω δοκιμάσει τα πάντα:: greeklish, μικρά μηνύματα, έσβησα όλα τα μηνύματα στη μνήμη, reboot, φτου κι απ'την αρχή... αλλά τίποτα! Έχω το 32άρι 3GS με CoSMOTE, χωρίς JB. Κάποια ιδέα?

 

Κάνε update απο iTunes.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Vodafone Αγ. Παρασκευής εχθές μου είπαν για ανανέωση συμβολαίου, αναμονή 3 μήνες!!!

ΕΛΕΟΣ!

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Vodafone Αγ. Παρασκευής εχθές μου είπαν για ανανέωση συμβολαίου, αναμονή 3 μήνες!!!

ΕΛΕΟΣ!

 

Έχει αναφερθεί και παλαιότερα πως για ανανεώσεις συμβολαίου δίνουν μεγαλύτερη αναμονή μιας και έχουν ως τακτική να κάνουν νέα συμβόλαια λόγο κέρδους :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς με το service του iPhone και όλων των προιόντων της apple τι γίνεται στην Ελλάδα? Αν χαλάσει πχ κάτι στο πάτε στο κατάστημα που το πήρατε ή υπάρχει αντιπροσωπεία..?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς με το service του iPhone και όλων των προιόντων της apple τι γίνεται στην Ελλάδα? Αν χαλάσει πχ κάτι στο πάτε στο κατάστημα που το πήρατε ή υπάρχει αντιπροσωπεία..?

Οπλισου με ΠΟΛΥ υπομονη και διαβασε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=222305&page=29

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς με το service του iPhone και όλων των προιόντων της apple τι γίνεται στην Ελλάδα? Αν χαλάσει πχ κάτι στο πάτε στο κατάστημα που το πήρατε ή υπάρχει αντιπροσωπεία..?

 

Η Αντιπροσωπεία της Apple που υπάρχει στην Ελλάδα είναι μόνο για Macbook δυστυχώς. :(

 

Άρα όπως προαναφέρθηκε θέλει μεγάλη υπομονή μιας και ο δρόμος βαδίζει προς την Apple του εξωτερικού και απαιτεί τουλάχιστον 30 ημέρες + και απ ότι αναφέρθηκε τελευταία πως υπάρχει μια εταιρεία στην Ελλάδα που αναλαμβάνει να τα ανοίξει πράγμα το οποίο ΔΕΝ θα το δεχόμουν :mad: (στην περίπτωση που ξαναμπώ στην διαδικασία αν και δεν το εύχομαι :confused:)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

παιδία τελικά το ξυπνητηρι λειτουργεί με κλειστό κινητο?

 

Όχι δεν λειτουργεί.

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Ναι, να αλλαξεις SIM.

 

ούτε update του iTunes ούτε αλλαγή SIM ήθελε. Τηλεφώνησα στο 1212, τους είπα το πρόβλημα. Προφανώς κάναν κάποιο restore remotely, ανοιγόκλεισα το κινητό και όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Από την σελίδα της apple μπορούμε να κάνουμε παραγγελία από Ελλάδα για iPhone ή iMac?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...