Jump to content

[App Store] Γενικές Πληροφορίες και Εύρεση εφαρμογών


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια,οταν κανεις apple id το ipad σου λεει τις πρωτες εφαρμογες που πρεπει η καλο θα ηταν να κατεβασεις!για καποιον λογο το εχασα αυτο το μενου!Ξερετε τι ηταν η αν ειναι σημαντικο?

 

Επισης ,η εφαρμογη με την αλλαγη σελιδας σαν κανονικο βιβλιο ποια ειναι?:p

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Μήπως εννοείς την εφαρμογή της Apple iBooks;

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω...τώρα με τα διάφορα νέα προγράμματα που έχουν βγάλει οι εταιρίες κινητής (red, w, κτλ), έχει βρει κάποιος κάποιο πρόγραμμα ( κατά προτίμηση free ) να βλέπει πόσο έχει μιλήσει,sms,internet!?
Link to comment
Share on other sites

Αφού όλες οι εταιρείες με ένα απλό και χωρίς χρέωση μήνυμα (sms) σου παρέχουν ότι πληροφορίες θέλεις...
Opel Astra OPC
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

 

Η πρωτη μου φαινεται για ψιλοαχρηστη.

Για τη δευτερη, τι ειναι το google keep, δεν κατεω πραμα....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Η πρωτη μου φαινεται για ψιλοαχρηστη.

Για τη δευτερη, τι ειναι το google keep, δεν κατεω πραμα....

 

Σαν το evernote αλλα απο google.ο,τι σημειωση εχω σε android (γιατι το χρησιμοποιω το keep) αυτοματως θα περαστει και στο ipad

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Σαν το evernote αλλα απο google.ο,τι σημειωση εχω σε android (γιατι το χρησιμοποιω το keep) αυτοματως θα περαστει και στο ipad

 

Ok τοτε, χρησιμοποιησε τη. Δεν το ηξερα καθολου το keep.:O

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Εχει κανεις την εφαρμογη πλοηγησης navigon?

Σκεφτομουν να αγορασω τη navigon europe τωρα που ειναι σε προσφορα αλλα διαβαζω στα σχολια οτι τις αναβαθμισεις τις πληρωνεις. Ισχυει?

Και ποιες αναβαθμισεις εννοει? Τα bugs ή τις ενημερωσεις των χαρτων?

Link to comment
Share on other sites

Εχω το navigon europe σε iphone αλλα απο jailbreak. Δεν το' χω πληρωσει και δεν ξερω να σου πω αν και τι πληρωνεις για τις αναβαθμισεις. Αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι εχω δουλεψει και το iGo και τις Garmin και TomTom και Destinator. Το μονο που μπορει να θεσει θεμα συγκρισης για μενα ειναι το tomtom. Και σε χρονους αποκρισης σηματος και σε λεπτομερειες χαρτων στην χωρα μας αλλα και πανω απ' ολα σε φιλικοτητα χρηστη!
make it a topless afternoon
Link to comment
Share on other sites

Εχω το navigon europe σε iphone αλλα απο jailbreak. Δεν το' χω πληρωσει και δεν ξερω να σου πω αν και τι πληρωνεις για τις αναβαθμισεις. Αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι εχω δουλεψει και το iGo και τις Garmin και TomTom και Destinator. Το μονο που μπορει να θεσει θεμα συγκρισης για μενα ειναι το tomtom. Και σε χρονους αποκρισης σηματος και σε λεπτομερειες χαρτων στην χωρα μας αλλα και πανω απ' ολα σε φιλικοτητα χρηστη!

 

Επι εποχες jailbreak τα ειχα δοκιμασει ολα και εγω και κατεληξα οτι το navigon ειναι το καλυτερο ή τουλαχιστον αυτο που βολευει εμενα.

Τοτε φυσικα το jailbreak γινοταν πρωτιστως για αλλους λογους που με το ios 7 δεν χρειαζονται. Οποτε αφου το πηρα αποφαση να κανω το εξοδο για μια εφαρμογη navi ας το κανω. Απλα μετα μη μου λενε να ξαναπληρωνω 50ευρα για ανανεωσεις αναβαθμισεις κλπ...

Γενικα αυτο με κραταει πισω. Αν μου πει καποιος τι γινεται με τις αναβαθμισεις, αν πληρωνονται αν οχι και ποσο κοστιζουν τοτε το εχω κατεβασει καρφι. Απλα θελω να ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα με την αναβάθμιση του Navigon.

 

Eυχαριστω! Δηλαδη παιρνω αναβαθμισεις κανονικα και χωρις να πληρωνω, ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Γνωρίζει μήπως καμιά εφαρμογή που να μπορώ να παρακολουθώ πιο πρόγραμμα τρέχει και ανεβάζει ή κατεβάζει δεδομένα από το 3G;

 

Παρατηρώ ότι ενώ έχω κλειστές όλες τις εφαρμογές μειώνεται το υπόλοιπο των ΜΒ που έχω διαθέσιμα και δεν μπορώ να βρω τι μπορεί να είναι (υποπτεύομαι κάποιο malware...)

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και ελπίζω να έγιναν κατανοητά τα παραπάνω!

Link to comment
Share on other sites

εχω βιντεο και mp3 περασμενα στο optimus g mp4 και μεγαλα σε μεγεθος 250mb(τα βιντεο).πως μπορω να τα περασω και να τα αποθηκευσω στο ipad (mini) χωρις τη μεσολαβηση υπολογιστη?

μια εφαρμογη (η λεγομενη bump) κανει δουλεια,αλλα μονο μεχρι 20 mb αρχεια.

ειδα αλλη μια εφαρμογη την filexchange και εχω στειλει mail στους devs της για να ρωτησω μεχρι ποσα mb αρχεια μεταφερει(περιμενω απαντηση).

υπαρχει καποια εφαρμογη που να κανει αυτη τη δουλεια?

ή καποιος αλλος τροπος,εστω? (μπορει να μου διαφευγει κατι...)

για τα βιντεο ενδιαφερομαι περισσοτερο μιας και ειναι μεγαλα σε μεγεθος

Ευχαριστω

 

Εντιτ:μου απαντησαν απο το filexchange και μου λεν πως δεν υπαρχει περιορισμος στο διαμοιρασμο αρχειων(οπως πχ στο bump).

Καλο αυτο

Edited by venoos

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο προγραμμα που να μπορω να εχω προσβαση στα αρχεια του υπολογιστη μου απο το ipad;

κυριως για αρχεια βιντεο (ταινιες κτλ) το θελω.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο προγραμμα που να μπορω να εχω προσβαση στα αρχεια του υπολογιστη μου απο το ipad;

κυριως για αρχεια βιντεο (ταινιες κτλ) το θελω.

 

Με vlc player μπορεις να κανεις streaming αν εισαι στο ιδιο wifi.

Κατι αλλο δεν μου ερχεται τωρα...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Υπάρχει κάποια εφαρμογή ωστε να κάνει καταγραφή των κλήσεων;, και κάποια για κλείδωμα των εφαρμογών με κωδικό η μοτίβο;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, τα φωτα σας...

 

Εχω στο τηλεφωνο το skype εγκατεστημενο σαν εφαρμογη, αλλα δεν βλεπω πουθενα το εικονιδιο. Προσπαθησα να το εγκαταστησω ξανα, αλλα στο App Store μου δινει την επιλογη open. Πως μπορω ειτε να βρω το εικονιδιο , ειτε να το απεγκαταστησω ετσι ωστε να το εγκαταστησω ξανα?

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι χωμενο μεσα σε κανένα φάκελο? Οτι υπαρχει εγκατεστημενο ειναι σε καποια απο τις οθονες.

Κοιτα μηπως δεν χώραγε και δημιουργησε και νεα οθονη δεξιότερα

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά δεν μπορώ να στείλω φωτογραφία με το whatsapp αν δεν ανοιξω την εύρεση τοποθεσίας???? Γιατι αυτο? Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Δεν ξερω αν γραφω στο σωστο τοπικ, μολις απεκτησα το iphone 5 και θα ηθελα μια εφαρμογη που να κανει καταγραφη κλησεων και μηνυματων χωρις δυνατοτητα διεγραφης καποιου μεμονομενα παρα μονο ολοκληρης της λιστας. Ξερετε εαν υπαρχει;
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...