Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

- Ενώ έχω κάνει τις ρυθμίσεις για να συνδέομαι με το ρουτερ μου, όποτε συνδεθώ κι ανοίξω κάποιον explorer, πρώτα πετάει ένα μήνυμα λάθους σχετικά με το gprs κ μετά με αφήνει κανονικά να σερφάρω..Γίνεται να σταματήσει να πετιέται;;

 

το ιδιο προβλημα εχω κι εγω.ενω συνδεομαι μεσω wlan προσπαθει μαλλον να συνδεθει μεσω gprs και χαλαει η συνδεση με το wlan.πως γινεται να το κανω να σταματησει να προσπαθει με το gprs??btw εχω καρτοκινητη cosmote...

 

κατι με το modaco_nodata ειχα διαβασει αλλα δεν ειμαι σιγουρος...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι αυτό είναι. Ψάξε στο google και θα το βρεις
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

 

Κωστη στα τεστ που καναμε στην 8 του λαυρεντη δοκιμαζαμε το rotation με ενα cabaki(δουλεια του λαυρεντη) και πραγματικα δουλευε σωστα...

οταν εγινε η επισημη κυκλοφορια της ρομ με την τελικη της μορφη ο λαυρεντης ενσωματωσε αυτο το cab στην registry και εμφανιστηκε και σε αυτην την ρομ το προβλημα με το album...

περιεργο... και το ψαχνει ακομη...

σε ολα τα υπολοιπα που λες εχεις απολυτο δικιο.ο καθενας πρεπει να κοιταει τι πραγματικα βολευει αυτον και οχι τι λενε οι αλλοι..

 

Δημήτρη δεν αμφιβάλω, αυτο ήθελα να πω. Οτι στα τεστ ολα καλα και μετα βγαίνει και έχει προβλημα.

Φλασάρεις με την ελπίδα για κάτι καλύτερο και μάλιστα το πρόβλημα που στην δίνει πολλές φορές το παίρνεις χαμπάρι αφού έχεις στήσει την συσκευή. Χαμένος κόπος και ώρες.

Ειδικά τωρα με τις νέες ρομ, που οι βγάζουν κάθε μέρα νέα βερσιον, όσοι ακολοθούν δεν πρέπει να σετάρουν το κινητό. Καλύτερα να το κρατούν με τα βασικά για να μην παιδεύονται.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

Νέος στο forum! Θα ήθελα τη βοήθεια σας,αν μπορείτε..

Μπαίνω στο ip-mart forum προκειμένου να βρώ διάφορα προγράμματα για το hd που εδώ και μέρες περιμένω να έρθει, αλλά χάνομαι!! Που ακριβώς είναι η ενότητα που αφορά στο κινιτό μας???

Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα!!

Νέος στο forum! Θα ήθελα τη βοήθεια σας,αν μπορείτε..

Μπαίνω στο ip-mart forum προκειμένου να βρώ διάφορα προγράμματα για το hd που εδώ και μέρες περιμένω να έρθει, αλλά χάνομαι!! Που ακριβώς είναι η ενότητα που αφορά στο κινιτό μας???

 

Δεν μπορείς να πάρεις περισσότερη πληροφορία για αυτό εδώ μέσα μιας και πρόκειται για site με παράνομο λογισμικό. Συνεπώς ας είμαστε περισσότερο διακριτικοί με ότι αυτό συνεπάγεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να πάρεις περισσότερη πληροφορία για αυτό εδώ μέσα μιας και πρόκειται για site με παράνομο λογισμικό. Συνεπώς ας είμαστε περισσότερο διακριτικοί με ότι αυτό συνεπάγεται.

ok..συγνωμη,δεν ηξερα...

Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

παω να σεταρω επανελλημενος το microsoft netframeware ενω εχω κλεισει και και προγραμματα applications και μου γραφει το εξης "installation error.stop all applications and processes maximize available storage space and run installation again.support info:2".εχετε ιδεα τι παιζει?

 

κανεις?????????????:confused:

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς να το κάνεις εγκατάσταση ??? Μνήμη κανονική (ROM) πόση ελεύθερη έχεις; Ίσως να έχεις και χαμηλή RAM, εννοώ να έπεσε πολύ κάτω. Κοίταξε το. Κάνε soft reset για να ξεκινήσεις με πολλή RAM (αν έχει ελαττωθεί) και αν δεν το κάνει εγκατάσταση πιστεύω θα φταίει η ROM. Κοίταξε στα setting memory πόση ελεύθερη μνήμη έχεις.

 

ωχ τωρα σε ειδα!συγνωμη...εκανα και ξανακανα και ξαναματακανα soft reset αλλα τιποτα!απο rom ειμαι στο 224mb αρα δεν ειναι αυτο.την rom που την κοιταζω για να σου πω ακριβως αν και δεν νομιζω οτι ειναι αυτο γιατι ειχα κλεισει ολα τα applic και τα program οταν πηγα να το σεταρω(εγκαταστησω)!

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

ην rom που την κοιταζω για να σου πω ακριβως

Η ROM είναι δίπλα από την RAM και βλέπεις πόση ελεύθερη έχει. Εννοώ μόλις πας στα settings και μετά system-->memory εκεί έχει και ROM και RAM

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

http://img18.imageshack.us/img18/2189/screenspb01.th.png το ξερατε οτι δεν μπορουμε να βαλουμε wallpaper, φαινετε σαν ξεπλυμενο:mad:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Ερώτηση: Υπάρχει ενα συγκεκριμένο SMS στο HD μου το οποίο ενώ το σβήνω εμφανίζεται επανειλημμένα μετά απο μερικές ημέρες. Συμβαίνει σε κανέναν αλλον; Είναι πολύ σπαστικό. Τι μπορεί να συμβαίνει; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

το ξερατε οτι δεν μπορουμε να βαλουμε wallpaper, φαινετε σαν ξεπλυμενο

Μπορείς να το βάλεις και κανονικά. Μόλις πας από τον file explorer και επιλέξεις μια εικόνα για backround μετά αν θυμάμαι καλά μπορείς να ρυθμίζεις την φωτεινότητα η κάτι τέτοιο. Και εκεί να βάλεις το προεπιλεγμένο βγαίνει έτσι

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Η ROM είναι δίπλα από την RAM και βλέπεις πόση ελεύθερη έχει. Εννοώ μόλις πας στα settings και μετά system-->memory εκεί έχει και ROM και RAM

 

λοιπον στα γραφω ολα για να βγαλεις μια ακρη γιατι εγω δεν το χω τελικα¨.

 

μνημη

 

αποθηκευση

 

συνολο:323.42mb

χρηση:98.73mb

ελευθερ:224.69mb

 

 

προγραμματα

 

συνολο:195.58mb

χρηση:65.74mb

ελευθερ:129.84mb

 

βοηθησα καθολου η να παω να πλυνω κανενα πιατο?:p

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Πλύνε πιάτο μέχρι να βρούμε λύση! :p Περίεργο πάντως

edit: Δοκίμασες κάνα άλλο αρχείο ?? Εννοώ να κατεβάσεις από αλλού το πρόγραμμα

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το βάλεις και κανονικά. Μόλις πας από τον file explorer και επιλέξεις μια εικόνα για backround μετά αν θυμάμαι καλά μπορείς να ρυθμίζεις την φωτεινότητα η κάτι τέτοιο. Και εκεί να βάλεις το προεπιλεγμένο βγαίνει έτσι

τσουκ, δεν γινετε το δοκιμασα αλλα,δεν σου ζητα να κανεις transparency level (μαλλον εχουν ξεχασει να το βαλουν σαν επιλογη) για να το ρυθμισεις,στο καρφωνει κατευθειαν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πλύνε πιάτο μέχρι να βρούμε λύση! :p Περίεργο πάντως

edit: Δοκίμασες κάνα άλλο αρχείο ?? Εννοώ να κατεβάσεις από αλλού το πρόγραμμα

 

ευτυχως που εχω πλυντηριο πιατων:lol:

παντως αλλα πραγματα που σεταρω απλικεισονς η προγραμματα σεταρονται μια χαρα!μ'αυτο εχει κολησει!ουφ...θα φρικαρω με την μ...ανοησια!να σε ρωτησω σεταρε το και εσυ να δεις σου κολαει?μακαρι να σου κολησει για να βρεις την λυση πιο γρηγορα!:lol::lol::p

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

:lol: Δεν έχω PPC εγω! Μαθαίνω χωρίς να έχω :p Δοκίμασε αυτό

http://rapidshare.com/files/204901303/NET_CF_v3.5.zip

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

:lol: Δεν έχω PPC εγω! Μαθαίνω χωρίς να έχω :p Δοκίμασε αυτό

http://rapidshare.com/files/204901303/NET_CF_v3.5.zip

 

$%^&*(*&^%$#@$%^&*() το ιδιο γμτ!!!θα το σπασω!!!$%^&*(*&^%$#%^&*(:cry::X:hunter:

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

:lol: Δεν έχω PPC εγω! Μαθαίνω χωρίς να έχω :p Δοκίμασε αυτό

http://rapidshare.com/files/204901303/NET_CF_v3.5.zip

 

έχω εγώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ποιος σου μίλησε εσένα ρε? ? :p

 

$%^&*(*&^%$#@$%^&*() το ιδιο γμτ!!!θα το σπασω!!!$%^&*(*&^%$#%^&*(

Μόνο σε αυτό σου κάνει πρόβλημα. Εννοώ αν εγκαταστήσεις τώρα κάτι άλλο σου το κάνει?

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Ποιος σου μίλησε εσένα ρε? ? :p

 

 

Μόνο σε αυτό σου κάνει πρόβλημα. Εννοώ αν εγκαταστήσεις τώρα κάτι άλλο σου το κάνει?

 

ΝΑΙ γμτ μου:dash:

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...