Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχως pc με xp δεν μπορω να βρω εκτος και αν κανω μια γρηγορη εγκατασταση στον παλιο μου δισκο! τεσπα θα το δω το θεμα... ευχαριστω για την απαντηση!! :D

 

http://www.xdasite.com/showthread.php?t=1111

 

Παιδια εμενα δουλεψε απο vista απο αυτο εδω τον οδηγο ., το τηλεφωνο πρεπει να ειναι σε βοοτλοαδερ οταν ειμαστε στο device manager .. ακολουθησε ακριβως τα βηματα

Παύλος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το καθενα ειναι απλα διαφορετικη εκδοση.Κατεβασε την τελευταια...

 

την κατεβασα αλλα δεν μου δουλευει γμτ!και το θελω πολυ!:cry:

 

ενω το σεταρα και παω να το ανοιξω μου βγαζει την εξης εντολη "γιαυτη την εφαρμογη απαιτειται νεοτερη εκδοση microsoft.net compact framework απο την εκδοση που ειναι εγκατεστημενη σε αυτη την συσκευη".αυτη την ανοησια μου την βγαζει και σε αλλα προγραμματα γμτ τι πρεπει να κανω??

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ενω το σεταρα και παω να το ανοιξω μου βγαζει την εξης εντολη "γιαυτη την εφαρμογη απαιτειται νεοτερη εκδοση microsoft.net compact framework απο την εκδοση που ειναι εγκατεστημενη σε αυτη την συσκευη".αυτη την ανοησια μου την βγαζει και σε αλλα προγραμματα γμτ τι πρεπει να κανω??

 

http://rapidshare.de/files/39254419/NETCFv35.wm.armv4i.cab.html

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

ευχαριστω!!μου ανοιξε το προγραμμα αλλα δεν δουλευει σαν εφαρμοφη στο τηλ!πφφφ θα το πεταξω #$%^&*(*&$#$%^&*.

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!!μου ανοιξε το προγραμμα αλλα δεν δουλευει σαν εφαρμοφη στο τηλ!πφφφ θα το πεταξω #$%^&*(*&$#$%^&*.

 

Εμ, διαμαρτυρεται το καημενουλι το HD. Σου λεει, εγω ειμαι HTC και οχι iPhone.

Ξερεις ποιο θα ειναι το επομενο μηνυμα που θα σου βγαλει ?

"Οποιος θελει iPhone like τηλεφωνο, παει και αγοραζει iPhone, και οχι HTC HD" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!!μου ανοιξε το προγραμμα αλλα δεν δουλευει σαν εφαρμοφη στο τηλ!πφφφ θα το πεταξω #$%^&*(*&$#$%^&*.

 

Κατσε τι εννοεις οτι δεν δουλευει σαν εφαρμογη?Το .NET η το ifonz?

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Εμ, διαμαρτυρεται το καημενουλι το HD. Σου λεει, εγω ειμαι HTC και οχι iPhone.

Ξερεις ποιο θα ειναι το επομενο μηνυμα που θα σου βγαλει ?

"Οποιος θελει iPhone like τηλεφωνο, παει και αγοραζει iPhone, και οχι HTC HD" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

και να φανταστεις τωρα του εχω τα πανελ του xperia!!!:lol::lol: απλα βαριεμαι πολυ ευκολα γμτ και μου αρεσει να αλλαζω.

 

Κατσε τι εννοεις οτι δεν δουλευει σαν εφαρμογη?Το .NET η το ifonz?

 

ενω μου ανοιγει κανονικα τωρα το ifonz δεν μου βγαινει στην οθονη και οταν παω να κανω τα settings δεν υπακουει καν!δεν ξερω αν σου εδωσα να καταλαβεις ακριβως!

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω υπάρχει κανένα καλο προγραμματακι επεξεργασιας εικόνων για το κινήτο?με διαφορες πατέντες οπως προσθεση σχημάτων και διαφορα αλλα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια την εβαλα την 8 του λαυρεντη.

Μπορω να πω οτι ειναι εξαιρετικη, ταχυτατη και με φοβερο ραδιο!!

Το σημα μου εχει βελτιωθει αισθητα, οσο μπορει δλδ να γινει αυτο εχοντας Wind!!

Το μονο που δε μου δουλευει ειναι το εξης¨οταν ειμαι στο αλμπουν και βλεπω φωτογραφιες δεν δουλευει το screen rotation!! καμια ιδεα??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια την εβαλα την 8 του λαυρεντη.

Μπορω να πω οτι ειναι εξαιρετικη, ταχυτατη και με φοβερο ραδιο!!

Το σημα μου εχει βελτιωθει αισθητα, οσο μπορει δλδ να γινει αυτο εχοντας Wind!!

Το μονο που δε μου δουλευει ειναι το εξης¨οταν ειμαι στο αλμπουν και βλεπω φωτογραφιες δεν δουλευει το screen rotation!! καμια ιδεα??

 

Αμα πατησεις πανω στην ωρα, δεν σου σκαει το TouchFLO ? Μονο σε εμενα το κανει?

Link to comment
Share on other sites

Αμα πατησεις πανω στην ωρα, δεν σου σκαει το TouchFLO ? Μονο σε εμενα το κανει?

 

 

Οχι ολα δουλευουν αψογα, ακομα και το ροτεισιον στα μηνυματα ειναι εκπληκτικο!!

Μονο στο αλμπουμ δεν μου δεουλευει.......

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!!μου ανοιξε το προγραμμα αλλα δεν δουλευει σαν εφαρμοφη στο τηλ!πφφφ θα το πεταξω #$%^&*(*&$#$%^&*.

 

δεν φταιει το τηλ νεαρα μου :p

 

Εμ, διαμαρτυρεται το καημενουλι το HD. Σου λεει, εγω ειμαι HTC και οχι iPhone.

Ξερεις ποιο θα ειναι το επομενο μηνυμα που θα σου βγαλει ?

"Οποιος θελει iPhone like τηλεφωνο, παει και αγοραζει iPhone, και οχι HTC HD" :lol:

 

και γω μαζι σου Κωστη :D

 

και να φανταστεις τωρα του εχω τα πανελ του xperia!!!:lol: απλα βαριεμαι πολυ ευκολα γμτ και μου αρεσει να αλλαζω.

 

 

 

ενω μου ανοιγει κανονικα τωρα το ifonz δεν μου βγαινει στην οθονη και οταν παω να κανω τα settings δεν υπακουει καν!δεν ξερω αν σου εδωσα να καταλαβεις ακριβως!

 

εχεις βαλει λαθος εκδοση λογικα του προγραμματος ;)

 

Παιδια την εβαλα την 8 του λαυρεντη.

Μπορω να πω οτι ειναι εξαιρετικη, ταχυτατη και με φοβερο ραδιο!!

Το σημα μου εχει βελτιωθει αισθητα, οσο μπορει δλδ να γινει αυτο εχοντας Wind!!

Το μονο που δε μου δουλευει ειναι το εξης¨οταν ειμαι στο αλμπουν και βλεπω φωτογραφιες δεν δουλευει το screen rotation!! καμια ιδεα??

 

εγω σταθεροποιηθηκα στην 7.5...δεν μου αρεσει το finger menu των νεων builds...

συν οτι δεν με ενδιαφερει καθολου (μα καθολου λεμε) το tf3d κοινως μανιλα...το σιχαινομαι....:mad:οποτε δεν εχω λογο σοβαρο να μεινω στην 8 ( φοραει το νεο );)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
συν οτι δεν με ενδιαφερει καθολου (μα καθολου λεμε) το tf3d κοινως μανιλα...το σιχαινομαι....:mad:

 

Πρέπει να το συνηθίσεις όμως γιατί εκεί βρίσκεται η χάρη των μελλοντικών HTC.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, χρειάζομαι πάλι την βοήθειά σας..

 

Προσπάθησα να διαβάσω όλο το thread ώστε να μην αναγκάζεστε να απαντάτε πάλι τα ίδια, αλλά έχω φτάσει δυστυχώς ως την σελίδα 278..:wacko: Κι ομολογώ ότι κάποιοι από εσάς είστε πραγματικές πηγές γνώσεις..

 

- Ενώ έχω κάνει τις ρυθμίσεις για να συνδέομαι με το ρουτερ μου, όποτε συνδεθώ κι ανοίξω κάποιον explorer, πρώτα πετάει ένα μήνυμα λάθους σχετικά με το gprs κ μετά με αφήνει κανονικά να σερφάρω..Γίνεται να σταματήσει να πετιέται;;

 

- Κάπου μέσα στις τόσες σελίδες κάποιος είχε δώσει ένα τρόπο, ώστε πειράζοντας την registry, να μην ανοίγουν τα μηνύματα σε όλη την οθόνη. Διότι δεν μ' αρέσει να τα διαβαζουν και οι γύρω μου.. Γίνεται να το ξαναγράψει κάποιος;

 

- Τέλος (για σήμερα δλδ..:O) παρατηρώ ότι χωρίς να έχω περάσει πολλά προγράμματα η μνήμη είναι πάντα χαμηλή. Έχω σκοπό να βγάλω το Activesync όπως περιγράφεται από τον panosha καθώς κ το s2u2 επειδή διαβάσα ότι κι αυτό τρώει πολύ.. Με τι να το αντικαταστήσω όμως;; Χρειάζομαι οπωσδήποτε να κλειδώνει με κωδικό..

 

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας!:)

Link to comment
Share on other sites

Για όσους εχουν φλασάρει κάποια από τις νέες ρομ με την νεα Manila V3, έχω φτιάξει ενα νέο θέμα με background for all tabs.

Θα το βρείτε εδώ:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=490000

 

 

@vanzelvoul

Αρχικό μήνυμα από vanzelvoul Εμφάνιση Μηνύματος

Παιδια την εβαλα την 8 του λαυρεντη.

Μπορω να πω οτι ειναι εξαιρετικη, ταχυτατη και με φοβερο ραδιο!!

Το σημα μου εχει βελτιωθει αισθητα, οσο μπορει δλδ να γινει αυτο εχοντας Wind!!

Το μονο που δε μου δουλευει ειναι το εξης¨οταν ειμαι στο αλμπουν και βλεπω φωτογραφιες δεν δουλευει το screen rotation!! καμια ιδεα??

 

Είχα πει από την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησαν οι ρομ με τον V3 Manila, ότι καμια δεν δουλεύει σωστά το auto rotation στο album.

Εγώ δουλευω εδώ και αρκετές μέρες την 1.9 dutty και παρότι έχουν βγει μεταγενέστερες εκδόσεις δεν την αλλάζω. Στην χρήση που κάνω είναι άψογη, γρηγορη και ανεκτική σε ότι της κανω.

Σχετικά με το rotation το έχω γυρίσει σε manual γιατί θεωρώ πολύ πιο αναγκαία την εφαρμογή του στο album. Όπου χρειάζομαι landscape αρκεί ένα παρατεταμένο πάτημα στο hardkey answer button.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

παω να σεταρω επανελλημενος το microsoft netframeware ενω εχω κλεισει και και προγραμματα applications και μου γραφει το εξης "installation error.stop all applications and processes maximize available storage space and run installation again.support info:2".εχετε ιδεα τι παιζει?
"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

te_salat δοκιμασες την 2.1 και πηγες στην 1.9 ? λενε οτι ειναι καλυτερη αλλα τι βλεπεις εσυ? εγω δουλευω Davideuck_V-1_HP και δε περιμενα να ειναι τοσο stable και αρκετα γρηγορη,ειμαι απολυτα ικανοποιημενος θα περιμενω βεβαια και τα νεωτερα..

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπιζει κανεις προβλημα με το mail στο νεο ρομ του λαυρεντη ? εμενα μου ζηταει συνεχως κωδικο και δεν προχωραει καθολου οταν κανω send/receive ... καμια ιδεα ?
Παύλος
Link to comment
Share on other sites

te_salat δοκιμασες την 2.1 και πηγες στην 1.9 ? λενε οτι ειναι καλυτερη αλλα τι βλεπεις εσυ? εγω δουλευω Davideuck_V-1_HP και δε περιμενα να ειναι τοσο stable και αρκετα γρηγορη,ειμαι απολυτα ικανοποιημενος θα περιμενω βεβαια και τα νεωτερα..

 

Αλέξη κουράστηκα να φλασάρω χωρίς λόγο.

Ποτέ δεν είχα το κινητό μου κομπλε γιατί πριν προλάβω να το σετάρω όπως εγώ θέλω εβαζα κάποια καινούργια ρομ.

Ουσιαστικά με αυτούς τους ρυθμούς δεν μπορείς να εκμεταλευτείς τις οποιες καινοτομίες σου παρέχει μια νέα ρομ αφού δεν προλαβαίνεις να δουλέψεις την συσκευή σου.

Εχω δοκιμάσει σχεδόν όλους τους developers του XDA.

Αυτό που με ενδιαφέρει σε μια ρομ είναι οι βασικές εφαρμογές συν αυτές που χρησιμοποιώ εγώ να τρέχουν τέλεια.

Επίσης το TF3D οπως έχω ξαναπεί για μένα που ξεκίνησα στα WM με αυτό, μου είναι απαραίτητο όταν δουλευει γρήγορα και σωστά.

Αυτά που ζητάω τα βρήκα σε κάποιες ρομ του Πάνου και σε κάποιες άλλες στο XDA αλλά εκτός από ελάχιστες εκδόσεις υπήρχαν μικροπροβλήματα σε βασικά για μένα πράγματα.

Πχ η 7.5 του λαβρέντη ενω μου άρεσε πολύ, στον opera δεν ήταν έτσι οπως την ήθελα. Δεν εκανε rotation εύκολα, εχανε την μπάρα του zoom κ.λ.π.

Θα μπορούσα να περάσω μια άλλη εκδοση opera και να ησυχάσω. Για ποιό λόγο όμως να το κάνω? πάω σε κάποια άλλη που εχει αυτά που θέλω και τέρμα.

 

Με τις νεες ρομ είμαι ενθουσιασμένος από την λειτουργικότητα και την αμεση απόκριση του TF3d.

Επίσης εχει βελτιωθεί 100% το θέμα favorites, miss call, contacts και φυσικά το ημερολόγιο. Οπότε αμεσως παύω να χρησιμοποιώ 2 εξτρα εφαρμογες (icontact & Thumbcal).

 

To touching στην οθόνη έχει βελτιωθεί τόσο που τρεχει μ' ενα απλό χάϊδεμα.

 

Η ταχύτητα μετά από πολλαπλά benchmark είναι σταθερά στο 327 με 329, καθόλου άσχημα και στα χαρτιά, γιατί στην πράξη οι νεες ρομ δείχνουν πολύ πιο γρήγορες.

 

Πάμε τώρα στην 1.9 του Dutty.

Δοκίμασα την V2 για 24 ώρες και γυρισα ολοταχώς στην 1.9 η οποία για μένα έχει τον καλύτερο ήχο και προβολή βίντεο που έχω συναντήσει ώς τώρα. Για να καταλάβεις, παίζει σαν έχεις πειράξει τον ήχο από το HD tweak 5.4 αλλα χωρίς την παραμόρφωση που προκαλεί η ρύθμιση Hight από το tweaks.

Επίσης πολύ καλή απόδοση στο you tube.

 

Στην V2 εψαχνα ήχο που να είναι οξύς για να ακούω το κουδούνισμα. Τωρα μπορώ και ακούω μουσική ακόμα και στο εργοστάσιο όπου το γραφείο μου βρίσκεται σε χώρο όπου εργάζονται 200 άτομα. Καταλαβαίνεις τη φασαρία.

 

Εκτός αυτών, δεν έχω βρει κάποιο bug. Πιθανώς αν υπάρχει κάτι είναι σε εφαρμογές που δεν χρησιμοποιώ.

Αυτό με το new notifications δεν το κατάλαβα ακόμα.

Σε μένα οταν υπάρχει κάποια ειδοποίηση από το σύστημα η οτιδήπτε άλλο εμφανίζεται η νέα notification.

 

Ενα άλλο που μου εκανε εντύπωση, ήταν ότι στα πειράματα που έκανα με εγκατάσταση διαφορων apps που προέρχονταν από τις συμβατικές ρομ, δεν κόλλαγε η συσκευή. Σταμάταγε το touch flo αλλά ολα τα άλλα δούλεβαν μια χαρά δίνοντας σου ευκαιρία να κάνεις απεγκατάσταση η overwrite και να επανέλθεις χωρίς soft reset από πίσω.

 

Με λίγα λόγια είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και δεν βλέπω τον λόγο να ψαχτώ με κάτι που δεν είμαι σίγουρος ότι δουλευει καλύτερα.

 

Για παράδειγμα ο Δήμητρης μας έλεγε από τα τεστ που κάνανε στην 8 του Λαβρέντη δουλεύει σωστά το auto rotation και στο αλμπουμ.

Μολις κυκλοφόρησε, βγήκε το πρόβλημα που υπάρχει σε ολες τις cooked που χρησιμοποιουν auto rotation (panosha 1.7, Dutty, κλπ.)

Δηλαδή το άψογο rotation του αλμπουμ χάνεται χάρι του auto rotation στα υπόλοιπα tabs.

 

Οπότε time out στο φλασαρισμα μεχρι να βρεθει κάποια κατα γενική ομολογία σωστή σε όλα της η να βγάλει ο panosha κάποια ρομ με V3 manila.

Μέχρι τότε απολαμβάνω τις εφαρμογές μου, ψάχνω νέες και είμαι ήσυχος.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

καλα τα λες κωστα!αναλυτικα και ρεαλιστικα,και εγω μενω με την v1 που με καλυπτει,περιμενω και απο το πανο να δουμε το νεο manilla.panosha =σταθεροτητα παντα το ξερουμε οσοι ειχαμε ρομ δικια του

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

παω να σεταρω επανελλημενος το microsoft netframeware ενω εχω κλεισει και και προγραμματα applications και μου γραφει το εξης "installation error.stop all applications and processes maximize available storage space and run installation again.support info:2".εχετε ιδεα τι παιζει?

Εννοείς να το κάνεις εγκατάσταση ??? Μνήμη κανονική (ROM) πόση ελεύθερη έχεις; Ίσως να έχεις και χαμηλή RAM, εννοώ να έπεσε πολύ κάτω. Κοίταξε το. Κάνε soft reset για να ξεκινήσεις με πολλή RAM (αν έχει ελαττωθεί) και αν δεν το κάνει εγκατάσταση πιστεύω θα φταίει η ROM. Κοίταξε στα setting memory πόση ελεύθερη μνήμη έχεις.

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Από τα αρχεία που ανέβηκαν στο xda έφτιαξα τη rom την οποία φοράει η ace στα τηλέφωνά της και έχει ενσωματωμένα τα ελληνικά. Δε χρειάζεται να εγκαταστήσουμε το σχετικό αρχείο που διαθέτει η ace στο site της γιατί σε ορισμένους (και σε μένα) αυτό δεν μπορούσε να γίνει με άλλες παρόμοιες rom που κυκλοφορούν.

Πρόκειται για την εξής έκδοση (System Device Information):

R 1.09.25.14

G 52.49a.25.26U

D 1.14.22273

 

ROM Date: 10/24/08

ROM Version: 1.14.401.3(22273) WWE

EXTPkg: 1.14.401.406

Τη δοκίμασα για μια μέρα περίπου και δουλεύει κανονικά αλλά κυρίως έχουμε πάλι την εγγύηση γιατί η ace αναγνωρίζει μόνο την παραπάνω rom ως official στις συσκευές που έχει διαθέσει στην Ελλάδα και καμία άλλη.

 

http://rapidshare.com/files/206045657/Official_Rom_Ace.rar

psw: htchd

Περνάει με USPL και δεν περιλαμβάνει radio, για όσους έχουν αλλάξει radio η διαδικασία βρίσκεται εδώ

 

μιλαμε οτι αν δουλευει σωστα εγραψες :)

 

Αλέξη κουράστηκα να φλασάρω χωρίς λόγο.

Ποτέ δεν είχα το κινητό μου κομπλε γιατί πριν προλάβω να το σετάρω όπως εγώ θέλω εβαζα κάποια καινούργια ρομ.

Ουσιαστικά με αυτούς τους ρυθμούς δεν μπορείς να εκμεταλευτείς τις οποιες καινοτομίες σου παρέχει μια νέα ρομ αφού δεν προλαβαίνεις να δουλέψεις την συσκευή σου.

 

Για παράδειγμα ο Δήμητρης μας έλεγε από τα τεστ που κάνανε στην 8 του Λαβρέντη δουλεύει σωστά το auto rotation και στο αλμπουμ.

Μολις κυκλοφόρησε, βγήκε το πρόβλημα που υπάρχει σε ολες τις cooked που χρησιμοποιουν auto rotation (panosha 1.7, Dutty, κλπ.)

Δηλαδή το άψογο rotation του αλμπουμ χάνεται χάρι του auto rotation στα υπόλοιπα tabs.

 

Οπότε time out στο φλασαρισμα μεχρι να βρεθει κάποια κατα γενική ομολογία σωστή σε όλα της η να βγάλει ο panosha κάποια ρομ με V3 manila.

Μέχρι τότε απολαμβάνω τις εφαρμογές μου, ψάχνω νέες και είμαι ήσυχος.

 

Κωστη στα τεστ που καναμε στην 8 του λαυρεντη δοκιμαζαμε το rotation με ενα cabaki(δουλεια του λαυρεντη) και πραγματικα δουλευε σωστα...

οταν εγινε η επισημη κυκλοφορια της ρομ με την τελικη της μορφη ο λαυρεντης ενσωματωσε αυτο το cab στην registry και εμφανιστηκε και σε αυτην την ρομ το προβλημα με το album...

περιεργο... και το ψαχνει ακομη...

σε ολα τα υπολοιπα που λες εχεις απολυτο δικιο.ο καθενας πρεπει να κοιταει τι πραγματικα βολευει αυτον και οχι τι λενε οι αλλοι..

εμενα πχ δεν μου αρεσει καθολου το μανιλα και δεν το χρησιμοποιω καθολου πια...μου την δινει ...το θεωρω αχρηστο,αντιθετα απο εσενα που σε βολευει παρα πολυ οπως και παρα πολυ κοσμο.

αυτο συμβαινει με πολλες εφαρμογες που χρησιμοποιουμε ο καθενας μας στην καθημερινοτητα μας..αλλου πανε καλα τα πραγματα αλλου οχι..

και αναγκαστικα πειραματιζομαστε και φλασαρουμε ωστε να βρουμε τι μας ταιριαζει καλυτερα.

εχω κατασταλαξει στην 7.5 του λαυρεντη που ειναι πολυ πιο κοντα στα θελω μου..

επισης δοκιμασα και την ρομ του Πανου που δινει στο blog του η for friends και μου αρεσε πολυ και αυτη.

ιδανικο για μενα θα ηταν μια πολυ lite ρομ που δινει την δυνατοτητα να βαλεις οτι εσυ θελεις και τπτ παραπανω.

ειχε κανει μια δουλεια ο πανος στους xda με μια τετοια ρομ αλλα δεν με ικανοποιησε..

περιμενω την 7.5 απο τον λαυρεντη που θα ειναι manila free :happy:

οποτε και θα ηρεμησω για πολυ καιρο :lol:

 

παντως εχει πολυ ψωμι ακομη η δουλεια και κουραγιο να χουμε να φλασαρουμε...:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...