Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Thanx!

 

1ον) Πoυ βρισκω τη μαμα rom?

2oν) Ξερεις κανενα συγκεκριμενα;

 

Δεχομεθα και pm

 

Κράτα και μια επιφύλαξη ότι θα θα ξαναγυρίσει στην κατάσταση που ήρθε από ace! Αν διαβάσεις μερικά post πίσω θα καταλάβεις.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ακυρο το βρηκα.

 

Καλύτερα να μας πεις την λύση γιατί μπορεί και κάποιο άλλο άτομο από εδώ μέσα να μην γνωρίζει;)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κράτα και μια επιφύλαξη ότι θα θα ξαναγυρίσει στην κατάσταση που ήρθε από ace! Αν διαβάσεις μερικά post πίσω θα καταλάβεις.

 

Δεν είναι στο χέρι του. Εάν γίνει σωστά η διαδικασία δεν υπάρχει φόβος από τη στιγμή που άτομα εδώ το έχουν ήδη κάνει επιτυχώς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει καποιοσ που χρησιμοποει το change screen 2.1 να μου πει πωσ κανω εξαιρεση περιστροφησ τηλεφωνου?????????????
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι στο χέρι του. Εάν γίνει σωστά η διαδικασία δεν υπάρχει φόβος από τη στιγμή που άτομα εδώ το έχουν ήδη κάνει επιτυχώς.

 

Απ΄όσο έχω διαβάσει και παρακολουθήσει εδώ και σ' άλλα forums είναι λίγοι έως ελάχιστοι αυτοί οι οποίοι κατάφεραν να περάσουν την rom στο link που έδωσες και στη μορφή που είναι (1.14.401.3). Η rom η οποία περνάει χωρίς πρόβλημα είναι η 1.14.401.2, η οποία είναι επίσημη αγγλική όμως δεν είναι αυτή με την οποία ήρθε το τηλέφωνο και σ' αυτό αναφέρθηκα.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Και η 1.14.401.3 επίσημη αγγλική είναι. Έχω δει πολλές συσκευές που έρχονται με αυτή την έκδοση.

 

Αν πάλι θέλεις την .2 μπορείς να πας εδώ.

 

Πάντως ότι γίνεται... γίνεται! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Start-->Settings-->Sounds and notifications-->Notification

ναι το ξέρω αυτο...απλά θέλω να βάλω δικο μου ήχο για παράδειγμα κάποιο τραγουδάκι...το πέρασα το αρχείο και στο φάκελο windows/rings κ πάλι όμως δεν μου το βγάζει στις επιλογές ήχων....

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά βάλε τα στο My Documents/My Ringtones
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ναι το ξέρω αυτο...απλά θέλω να βάλω δικο μου ήχο για παράδειγμα κάποιο τραγουδάκι...το πέρασα το αρχείο και στο φάκελο windows/rings κ πάλι όμως δεν μου το βγάζει στις επιλογές ήχων....

 

Φρόντισε τα τραγούδια σου να μην είναι .mp3 αλλά wav ή wma και να είναι μικρά σε διάρκεια, γιατί αλλιώς θα πρέπει να τελειώσει μέχρι να σταματήσει να χτυπάει ακόμα και εάν έχεις ανοίξει το καινούργιο σου sms.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και η 1.14.401.3 επίσημη αγγλική είναι. Έχω δει πολλές συσκευές που έρχονται με αυτή την έκδοση.

 

Αν πάλι θέλεις την .2 μπορείς να πας εδώ.

 

Πάντως ότι γίνεται... γίνεται! ;)

 

Εννοείται ότι γίνεται, αλλά μιλάω για την περίπτωση της εγγύησης, αν δηλαδή μια συσκευή ήρθε με την 1.14.401.3 από την ace και εσύ την πας για επισκευή με περασμένη τη rom 1.14.401.2, θα στο επισκευάσουνε ή έχασες την εγγύηση με την δικαιολογία ότι δεν είναι ή αρχική του rom (Στην Ελλάδα ζούμε)?

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εξυπακούεται ότι στην εκάστοτε συσκευή επαναφέρουμε ακριβώς τη ROM με την οποία ήρθε officially.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εξυπακούεται ότι στην εκάστοτε συσκευή επαναφέρουμε ακριβώς τη ROM με την οποία ήρθε officially.

 

Στη δική μου συσκευή περνάει αυτή που έδωσες στο link (που έχει ανεβάσει o zaharakis) αλλά δεν περνάνε τα ελληνικά και δεν μπορώ να καταλάβω που οφείλεται, πάντως η 1.14.401.3 shipped δεν υπάρχει πουθενά, ας ελπίσουμε να βρεθεί κάποια στιγμή!

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

ακυρο το βρηκα.

 

Επειδη και μενα το κανει αυτο, και δεν ξερω τη λυση, δεν μας την λες, μπας και ακολουθησουμε και μεις τη διαδικασια ? :worry: Αν θες φυσικα :blink:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ

 

Αν ακολουθησω τα οσα γραφονται εδω δεν θα παρω backup της μαμας rom?

 

A! Tην Davideuck_6.5_V-2 την εχει δοκιμασει κανεις;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν ακολουθησω τα οσα γραφονται εδω δεν θα παρω backup της μαμας rom?

 

Δε νομίζω ότι θα βγάλεις άκρη με αυτό. Δεν μπορείς να πάρεις backup που να περιλαμβάνει και τη ROM.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια καπου ειχε παρει το ματι μου ενα προγραμματακι που με μια κινηση μπορουσες να πηγαινεις απο την manila στην κλασσικη today αι το αντιθετο,μηπως κανεις το ξερει;εχω φαει τον κοσμο να το θυμηθω αλλα.........
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλα εισαι απιστευτος γιαννη!!!!!:blink:το πρωτο που λες το θυμηθηκα,το δευτερο ουτε που το ειχα ακουσει,θα περασω το δευτερο αφου κατα την γνωμη σου ειναι καλυτερο,ευχαριστω πολυ:happy:
Link to comment
Share on other sites

Άλλο ένα για εναλλαγή Today Screen TouchFlo3D είναι και το ManillaControl. Πρέπει να δοκιμάσω και το TouchFlo Detacher να δω ποιο είναι καλύτερο/γρηγορότερο.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω ίσως κάτι άτοπο;

Δεδομένου ότι έχει 700 ευρώ σήμερα η συσκευή αυτή, και η επιδότηση που έχω είναι τον Ιούνιο, υπάρχει καμιά πιθανότητα να πέσει η τιμή της μέχρι τότε, οπότε να περιμένω; Ή να μην περιμένω και να την πάρω άμεσα αν δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να πέσει η τιμή της; Γενικά πέφτουν οι τιμές ακριβών συσκευών με το πέρας του χρόνου ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δυσκολα πεφτουν οι τιμες στα htc,δεν ειναι οπως τα νοκια η τα σονυ,γνωμη μου ειναι οτι πανω απο 50 ευρω δεν θα γλυτωσεις με την αναμονη
Link to comment
Share on other sites

lagoudakis εγυηση..εχει δικιο...εγω ειχα παρει το artemis 690 κ μετα απο δυο χρονια ειχεδ 499...φαντασου.....ουτε 50 ευρω το εξαμηνο......
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

δυσκολα πεφτουν οι τιμες στα htc,δεν ειναι οπως τα νοκια η τα σονυ,γνωμη μου ειναι οτι πανω απο 50 ευρω δεν θα γλυτωσεις με την αναμονη

 

Ευχαριστώ για την πολύτιμη συμβουλή. Μια ακόμα ερώτηση: Αν τυχόν το βρω στο εξωτερικό πιο φθηνά, να το πάρω ή ενδέχεται να μην μπορώ να περάσω τα Ελληνικά;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...