Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επισκέπτης
Αυτην την στιγμη δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα του HD απο την Wind. Ηταν διαθεσιμο για 2 μερες αρχες Φευρουαριου και μετα παλι εκλεισε. Αγνωστο ποτε θα ειναι ανοικτο προς παραγγελια παλι.....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έκανα εγκατάσταση το πληκτρολόγιο FingerKeyboard αλλά δεν μου το βγάζει είναι κολλήμενο στο κλασικό πληκτρολόγιο της htc και όσες φορές να το αλλάζω δεν γίνεται τπτ.....τι κάνω λάθος???
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Έκανα εγκατάσταση το πληκτρολόγιο FingerKeyboard αλλά δεν μου το βγάζει είναι κολλήμενο στο κλασικό πληκτρολόγιο της htc και όσες φορές να το αλλάζω δεν γίνεται τπτ.....τι κάνω λάθος???

Γιατι δεν βαζεις το Resco keyboard pro?

Link to comment
Share on other sites

αν μπορείτε στείλτε μου παιδιά σας παρακαλώ κανένα link που να μπορώ να τα αγοράσω ή να τα βρω τελος πάντων σε pm...γιατί άρχισα να χάνομαι λίγο...:lol::p
Link to comment
Share on other sites

Αυτην την στιγμη δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα του HD απο την Wind. Ηταν διαθεσιμο για 2 μερες αρχες Φευρουαριου και μετα παλι εκλεισε. Αγνωστο ποτε θα ειναι ανοικτο προς παραγγελια παλι.....

 

Εγω το παρηγγειλα στις 13 αλλα δε μπορω να καταλαβω πως αλλα καταστηματα το εχουν. πχ γερμανος και οχι η Wind, ενας εισαγωγεας δεν υπαρχει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έκανα εγκατάσταση το πληκτρολόγιο FingerKeyboard αλλά δεν μου το βγάζει είναι κολλήμενο στο κλασικό πληκτρολόγιο της htc και όσες φορές να το αλλάζω δεν γίνεται τπτ.....τι κάνω λάθος???

 

Δες και το Pocket CM Keyboard.

 

Είναι free.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια..μολις το παρελαβα στα χερια μου..με ενθουσιασε ιδιετερα μπορω να πω..ξερει κανεις ρε παιδια πως θα βαλω gps ? προγραμματα απο που κατεβαζεις?
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλησπερα παιδια..μολις το παρελαβα στα χερια μου..με ενθουσιασε ιδιετερα μπορω να πω..ξερει κανεις ρε παιδια πως θα βαλω gps ? προγραμματα απο που κατεβαζεις?
gps;εννοεις εξωτερικο;γιατι εσωτερικο εχει
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς θα μιλάει για προγράμματα πλοήγησης. Ας αρχίσω λέγοντας ότι αυτά δεν είναι free.

 

Γιαννη νομίζω ότι θα πρέπει να φτιάξεις τον 10αλογο του αρχάριου, ώστε να μην κουράζεσαι.

Γράφτα μια φορά, βάλτα στην πρώτη σελίδα του HD forum και παραπομπή.

 

Παιδιά τα Windows Mobiles δεν είναι ΝΟΚΙΑ που έχοντας όλοι περάσει έστω μια φορά από ενα μοντελο, μπορούμε να δουλέψουμε σχεδόν όλα.

Θέλει πρώτα διάβασμα και μετά αγορά.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Θέλει πρώτα διάβασμα και μετά αγορά.

 

Αμην. Πάντως το forum του HD την έβγαλε καθαρή σχετικά, δεν έχει τον πανικό του Diamond και του Omnia. Βέβαια ίσως αλλάξει αυτό μετά τις διαφημίσεις που παίζονται.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κώστα κατά τη γνώμη μου οι απαιτήσεις ποικίλουν από χρήστη σε χρήστη και ποτέ τέτοιου είδους οδηγίες δεν είναι αρκετές. Εξάλλου το σωστό δεν είναι να δίνουμε τα πράγματα έτοιμα αλλά τη σωστή κατεύθυνση να ψάξει ο καθένας αυτό που τον ενδιαφέρει. Και νομίζω ότι σε αυτό τα καταφέρνουμε καλά. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ενας οδηγος απο καποιον που να ξερει θα μας βοηθουσε ολους...εσωτερικο gps εννοω αν εχει καπιος κατι στα υποψη του
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχω την αίσθηση ότι δεν ξέρεις τι θέλεις να κάνεις. Κάνε μια αναζήτηση τριγύρω και με λίγο διάβασμα θα λύσεις τις βασικές απορίες που σίγουρα έχεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ψάχνει για χάρτες. @geohatzzz κάνε αναζήτηση σε αυτό το thread για destinator. Θα βρεις πολλά, όπως και το που να το βρείς. Εννοείτε ότι βρεις δεν το ποστάρεις εδώ...

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη νομίζω ότι θα πρέπει να φτιάξεις τον 10αλογο του αρχάριου, ώστε να μην κουράζεσαι.

Γράφτα μια φορά, βάλτα στην πρώτη σελίδα του HD forum και παραπομπή.

 

Παιδιά τα Windows Mobiles δεν είναι ΝΟΚΙΑ που έχοντας όλοι περάσει έστω μια φορά από ενα μοντελο, μπορούμε να δουλέψουμε σχεδόν όλα.

Θέλει πρώτα διάβασμα και μετά αγορά.

 

καλα μην μας αποπαιρνεται και μας τα στραβαδια!θυμηθειτε οτι χαμενοι εισασταν και καποιοι απο σας την 1η σας επαφη με τετοια εργαλεια!:cry:

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Προφανώς ψάχνει για χάρτες. @geohatzzz κάνε αναζήτηση σε αυτό το thread για destinator. Θα βρεις πολλά, όπως και το που να το βρείς. Εννοείτε ότι βρεις δεν το ποστάρεις εδώ...

 

Το φαντάστηκα αλλά πρέπει πρώτα να καταλάβει τι ψάχνει και μετά μπορούμε να βοηθήσουμε και εμείς για τα υπόλοιπα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα μην μας αποπαιρνεται και μας τα στραβαδια!θυμηθειτε οτι χαμενοι εισασταν και καποιοι απο σας την 1η σας επαφη με τετοια εργαλεια!:cry:

 

οχι καποιοι αλλα ολοι μας ετσι ξεκινησαμε :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω ενα application που ειναι συναγερμος!δηλαδη οταν καποιος αγγιζει το κινητο να βγαζει ηχο!ξερει κανεις ???

 

οχι καποιοι αλλα ολοι μας ετσι ξεκινησαμε :)

 

οχι και ολοι!!!μην προσβελνεις κοσμο δημητρη! εγω πιστευω καποιοι απο δω μεσα γεννηθηκαν με την γνωση λεμε!!!:lol::p

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ψαχνω ενα application που ειναι συναγερμος!δηλαδη οταν καποιος αγγιζει το κινητο να βγαζει ηχο!ξερει κανεις ???

 

Και όταν θα το αγγίζεις εσύ; Πάλι να βγάζει ήχο; :confused:

 

εγω πιστευω καποιοι απο δω μεσα γεννηθηκαν με την γνωση λεμε!!!:lol::p

 

Ποιοι;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και όταν θα το αγγίζεις εσύ; Πάλι να βγάζει ήχο; αυτο το προγραμματακι σου δινει μια επιλογη να κλικαρεις κωδικο και να σταματαει.το βρηκα αλλα ηταν χαλασμενο.απλα βγηκα παγανια μηπως το χει κανενας τσακαλος εδω μεσα!

 

Ποιοι;

 

ολοι αυτοι που ΔΕΝ θυμουνται πως ηταν οταν πρωτοαντικρυσαν τετοιο εργαλειο και πριν γινουν μαστερς στα wm!!:shifty:

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ολοι αυτοι που ΔΕΝ θυμουνται πως ηταν οταν πρωτοαντικρυσαν τετοιο εργαλειο και πριν γινουν μαστερς στα wm!!:shifty:

 

Δεν θέλω να βγούμε off-topic αλλά δεν ξέρω κάποιον που να μη θυμάται πόσο είχε πελαγώσει στην πρώτη του επαφή με WM. Ξέρεις εσύ;

 

Καλό είναι όταν λέμε κάτι να είμαστε σε θέση να το υποστηρίξουμε χωρίς να πετάμε αόριστες κουβέντες. Αυτό είναι το πιο σωστό για όλους μας! :rolleyes:

 

Εγώ προσωπικά δεν γνωρίζω κάποιον εδώ που να μην έχει βοηθηθεί και να έχει μείνει παραπονεμένος. Ξέρεις εσύ;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να βγούμε off-topic αλλά δεν ξέρω κάποιον που να μη θυμάται πόσο είχε πελαγώσει στην πρώτη του επαφή με WM. Ξέρεις εσύ;

 

Καλό είναι όταν λέμε κάτι να είμαστε σε θέση να το υποστηρίξουμε χωρίς να πετάμε αόριστες κουβέντες. Αυτό είναι το πιο σωστό για όλους μας! :rolleyes:

 

Εγώ προσωπικά δεν γνωρίζω κάποιον εδώ που να μην έχει βοηθηθεί και να έχει μείνει παραπονεμένος. Ξέρεις εσύ;

 

μαλλον δεν καταλαβες το πνευμα μου!ενιγουειζ...

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...