Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να σαι καλά αλλά τα έχω δει πρώτον και δεύτερον δεν λειτουργούν

Ανεβάστε ένα ss ,από το μενού προώθησης

Να τα κάνω update από κει

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Screenshot-20190915-174514.png

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οκ ευχαριστώ πολύ,για να δούμε τώρα

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι πακέτα της Q δε προσφέρουν δωρεάν μηνύματα εκτός από ένα πακέτο 120 μηνυμάτων που κοστίζει 5,9 ευρώ που δε νομίζω να συμφέρει. Τι κάνετε εσείς γι' αυτό!?

 

Πόσο κοστίζει ένα μήνυμα?Σκέφτομαι να το γυρίσω σε Q αλλά χρειάζομαι καμιά δεκαριά μηνύματα το μήνα..

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι πακέτα της Q δε προσφέρουν δωρεάν μηνύματα εκτός από ένα πακέτο 120 μηνυμάτων που κοστίζει 5,9 ευρώ που δε νομίζω να συμφέρει. Τι κάνετε εσείς γι' αυτό!?

 

Πόσο κοστίζει ένα μήνυμα?Σκέφτομαι να το γυρίσω σε Q αλλά χρειάζομαι καμιά δεκαριά μηνύματα το μήνα..

 

Που είσαι τώρα ?

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι πακέτα της Q δε προσφέρουν δωρεάν μηνύματα εκτός από ένα πακέτο 120 μηνυμάτων που κοστίζει 5,9 ευρώ που δε νομίζω να συμφέρει. Τι κάνετε εσείς γι' αυτό!?

 

Πόσο κοστίζει ένα μήνυμα?Σκέφτομαι να το γυρίσω σε Q αλλά χρειάζομαι καμιά δεκαριά μηνύματα το μήνα..

dosms με 1€ στέλνεις 21 sms (κόστος ανα sms 4.6cents) και δεν λήγει το υπόλοιπο ανα μήνα..

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά έχουμε μείνει στο άκουσμα....

Σε Q ούτε καν που εμφανίζεται επιλογή για VoLTE στις ρυθμίσεις.

Πιο πολλά εδώ : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=471482

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά έχουμε μείνει στο άκουσμα....

Σε Q ούτε καν που εμφανίζεται επιλογή για VoLTE στις ρυθμίσεις.

Πιο πολλά εδώ : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=471482

 

Sent from my SM-G970F

 

Thanks a lot!

Link to comment
Share on other sites

Πως το παίρνεις αυτό αρχηγέ;

 

Μάλλον εννοεί αυτό εδώ https://www.dosms.eu/ Φαίνεται καλή λύση!!

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Έχει τιμοκατάλογο αν πατήσεις εκεί που λέει prices. Από 1,3 έως 8,7 λεπτά ανάλογα τη χώρα. Και δεν νομίζω να έχει σχέση με την Ελλάδα. Δεν φεύγουν από Ελλάδα δηλαδή...

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτή ειναι η υπηρεσία. Για το apk στο android ψάξτε στο google καθως έχει να ανανεωθεί απο το 2013 μεν αλλά συνεχίζει να δουλεύει κανονικά. Το καλό ειναι ότι έχει κανονική αναγνώριση του αριθμού και ο παραλήπτης δεν ξέρει ότι έστειλες απο τέτοια υπηρεσία
Link to comment
Share on other sites

Για κοίτα απο δω https://www.apkmonk.com/app/gr.dosms/ , φαίνεται εντάξει!Το κατέβασα αλλά δε το έβαλα στο κινητό ακόμη...
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Τα πακέτα rollover αναφέρουν ρητά ότι τα λεπτά ομιλίας αν δεν καταναλωθούν αυτόν τον μήνα περνάνε στον επόμενο. Τότε γιατί τα έχασα;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τα πακέτα rollover αναφέρουν ρητά ότι τα λεπτά ομιλίας αν δεν καταναλωθούν αυτόν τον μήνα περνάνε στον επόμενο. Τότε γιατί τα έχασα;

 

στην q to ROLLOVER Μεταφέρει αυτόματα data και χρόνο ομιλίας που δεν ξόδεψες, στον επόμενο μήνα. μηπως το πακετο σου ειχε ληξει νωριτερα ; ή αλλαξε το πακετο μειωθηκε η διαρκεια χρησης του απο 30 ημερες σε λιγοτερο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

στην q to ROLLOVER Μεταφέρει αυτόματα data και χρόνο ομιλίας που δεν ξόδεψες, στον επόμενο μήνα. μηπως το πακετο σου ειχε ληξει νωριτερα ; ή αλλαξε το πακετο μειωθηκε η διαρκεια χρησης του απο 30 ημερες σε λιγοτερο.

Πώς θα τα μεταφέρει τον επόμενο μήνα από τη στιγμή που τα λεπτά ομιλίας έληξαν 18 Σεπτεμβρίου και σήμερα την 19η Σεπτεμβρίου δεν έχω λεπτά ομιλίας από το rollover. Δηλαδή αυτά που έχασα χθες θα προστεθούν στα υπάρχοντα όταν έρθει 1η Οκτώβρη;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τα πακέτα rollover αναφέρουν ρητά ότι τα λεπτά ομιλίας αν δεν καταναλωθούν αυτόν τον μήνα περνάνε στον επόμενο. Τότε γιατί τα έχασα;

 

Προϋπόθεση είναι να ξαναενεργοποιησεις το πακέτο ΠΡΙΝ λήξει! Το έκανες ?

ΥΓ. Μάλλον, ΟΧΙ.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν ενεργοποίησα το πακέτο πρίν λήξει το υπάρχον διότι δεν ξεκαθαρίζει ΠΟΥΘΕΝΑ ότι μεταφέρονται μόνο με αυτόν τον τρόπο.

 

ΥΓ Το είχα ψιλιαστει ότι θα κάνουν τέτοια απατεωνια , για αυτό το άφησα και έτσι επιβεβαιώθηκα δυστυχώς.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν ενεργοποίησα το πακέτο πρίν λήξει το υπάρχον διότι δεν ξεκαθαρίζει ΠΟΥΘΕΝΑ ότι μεταφέρονται μόνο με αυτόν τον τρόπο.

 

ΥΓ Το είχα ψιλιαστει ότι θα κάνουν τέτοια απατεωνια , για αυτό το άφησα και έτσι επιβεβαιώθηκα δυστυχώς.

 

Άρα, πως το φανταζοσουν! Όταν κάποτε ξαναενεργοποιησεις πακέτο, να μεταφερθούν ?

ΥΓ. Και έστω ότι γινόταν αυτό, τι θα κέρδιζες ?

Link to comment
Share on other sites

Άρα, πως το φανταζοσουν! Όταν κάποτε ξαναενεργοποιησεις πακέτο, να μεταφερθούν ?

ΥΓ. Και έστω ότι γινόταν αυτό, τι θα κέρδιζες ?

θα κέρδιζα λεφτά διότι θα έβαζα ας πούμε μία φορά το μήνα αυτό το πακέτο και θα έληγε ουσιαστικά όταν θα μου τελείωναν τα λεπτά ( όχι δηλαδή με διάρκεια ενός μηνός)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...