Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λειτουργεί το app της Q ?

 

Ούτε σε μένα ανοίγει.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

ενημερωτικα μετα το μηδενισμο απο 2μηνο δε λειτουργει η ειδοποιηση κλησεων κ δινει σημα κατειλημμενου οταν σε καλουν
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ενημερωτικα μετα το μηδενισμο απο 2μηνο δε λειτουργει η ειδοποιηση κλησεων κ δινει σημα κατειλημμενου οταν σε καλουν

 

Κανονικά δέχομαι κλήσεις και έχει περάσει το 2μηνο

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά δέχομαι κλήσεις και έχει περάσει το 2μηνο

 

εννοω οταν ειναι κλειστο. δεν λεει δεν ειναι διαθεσιμος. απλα κανει τουτ- τουτ και κλεινει τη γραμμη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εννοω οταν ειναι κλειστο. δεν λεει δεν ειναι διαθεσιμος. απλα κανει τουτ- τουτ και κλεινει τη γραμμη

 

Οκ, δεν το ήξερα αυτό αφού το εχω παντα ανοικτό σε παλιο σμαρτφον για να βλεπω τα σμσ προσφορων.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, σήμερα μου ήρθε η κάρτα της Q με 10 ευρώ ανανέωση.Είμαι με Vodafone συνδεση , πόσο καιρό παίρνει για ενεργοποίηση?

 

Επίσης αναφορικά πάντα η vodafone δε με πήρε τηλέφωνο για αντιπροσφορά, ίσως επειδή είχα επιλέξει για άμεση καταχώρηση?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Στο πακέτο που υπάρχει σε προσφορά με €5 και δίνει 400' προς όλους και 1GΒ, ο χρόνος ομιλίας χρεώνεται ανά δευτερόλεπτο ή ανά τριλεπτο;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο πακέτο που υπάρχει σε προσφορά με €5 και δίνει 400' προς όλους και 1GΒ, ο χρόνος ομιλίας χρεώνεται ανά δευτερόλεπτο ή ανά τριλεπτο;

 

Τριλεπτο, δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Στο πακέτο που υπάρχει σε προσφορά με €5 και δίνει 400' προς όλους και 1GΒ, ο χρόνος ομιλίας χρεώνεται ανά δευτερόλεπτο ή ανά τριλεπτο;

 

Γι αυτό το πακέτο ρώτησα μέσω messenger την Q όταν ήμουν στη Κύπρο αν τα δεδομένα ισχύουν εκτός Ελλάδας και εντός Ε. Ε. Η απάντηση ήταν ΝΑΙ ΙΣΧΎΟΥΝ. Αγόρασα το πακέτο και για δεδομένα μου αφαιρουσαν από το χρηματικό Υπόλοιπο. Τους ρώτησα ξανά γιατί γίνεται αυτό και μου λένε το πακέτο ΔΕΝ ΙΣΧΎΕΙ ΣΤΗΝ Ε. Ε.

Διαμαρτρηθηκα και τους ζήτησα εξηγήσεις 4 φορές. Καμία απάντηση,ή μάλλον τρελές αυτόματοποιημένες "απαντήσεις"

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

ειλικρινά δεν ξέρω που πρέπει να ρωτήσεις κάποιος για κάποια απορία που έχει

μου είπαν ότι θα επικοινωνήσουν μαζί μου για κάποιο πρόβλημα που έχω αναφέρει πιο πάνω

ηλθε sms ότι προσπάθησαν να επικοινωνήσουν μαζί μου και ήταν αδύνατον,κοιταζω το ιστορικό κλήσεων τίποτα,απορώ μαζί μου πως κάθομαι σε μια τόσο άχρηστη εταιρία που σε δουλεύει καταμουτρα

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο 13800 δε βγάζεις άκρη?Εγώ τρεις φορές που πήρα σε 2' λεπτά αναμονή μου απάντησαν και με εξυπηρέτησαν.Απλά δε συννενοούνται μεταξύ τους και δεν ενημερώνονται , σε αυτο έχουν θέμα..Εδώ με πήρανε τηλέφωνο εχθές ενω έχει λυθει το ζητημά μου για το τι ήθελα :)!!
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

από το 13800 μου είπαν ότι θα επικοινωνήσει μαζί μου κάποιος ειδικός για την προώθηση κλήσεων

ορίστε και η απάντηση:

OMAΔA EΞYΠHPETHΣHΣ WIND: ΘA ΘEΛAME NA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME OTI, ΠPOΣΠAΘHΣAME NA EΠIKOINΩNHΣOYME MAZI ΣAΣ XΩPIΣ EΠITYXIA. EAN TO ΘEMA ΓIA TO OΠOIO MAΣ KAΛEΣATE ΠAPAMENEI, MΠOPEITE NA MAΣ KAΛEΣTE ΣTO 13800.

δεν μου έχει τύχει ποτέ αλλού....για ένα τόσο απλό θέμα

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Απλά δε συννενοούνται μεταξύ τους και δεν ενημερώνονται , σε αυτο έχουν θέμα..Εδώ με πήρανε τηλέφωνο εχθές ενω έχει λυθει το ζητημά μου για το τι ήθελα :)!!

 

Ακριβώς, για αυτό σε κάθε τηλεφώνημα πρέπει να τα λες ξανά-μανά. Επίσης, μάλλον προσλαμβάνουν νέους ανεκπαίδευτους με part time συμβάσεις, για αυτό συχνά δε γνωρίζουν για το πρόβλημα που αναφέρεις, σε βάζουν στην αναμονή, λες κάτι που δεν ξέρουν, ξανά αναμονή... Μια φορά στο 13800 πέτυχα αλλοδαπό ο οποίος μιλούσε σπαστά ελληνικα και, όσο και να ήθελε ο άνθρωπος, δε μπορούσαμε να συνεννοηθούμε.

 

Wind και κακή εξυπηρέτηση έχουν γίνει πλέον ταυτόσημα. Όσο και αν πάνε να το διαφημίσουν αλλιώς με το Wind One χεχε.

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν δύο προσφορές (δωρεάν πράγμα δηλαδή) , η μία είναι για ένα γκιγκα κάθε μήνα για τρεις μήνες και η άλλη για 1000 λεπτά προς wind/q κάθε μήνα για έξι μήνες. Θα τις ενεργοποίησω μέχρι 30/9.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η αναλυτική κατάσταση κλήσεων σε καρτοκινητο (από κατάστημα) ΧΡΕΩΝΕΤΑΙ ?

οχι εκτος αν αλλαξε τιποτα τελευταία

Μου έστειλαν δύο προσφορές (δωρεάν πράγμα δηλαδή) , η μία είναι για ένα γκιγκα κάθε μήνα για τρεις μήνες και η άλλη για 1000 λεπτά προς wind/q κάθε μήνα για έξι μήνες. Θα τις ενεργοποίησω μέχρι 30/9.

 

εντελως πληροφοριακα αν και ειναι προσωπικες,μπορεις να δωσεις τις εντολες ενεργοποιησης? Μέσω sms στο 12410 ειναι φανταζομαι...

Δωρεάν ειναι και δεν ειναι...στο 2μηνο επανω πρεπει να μπει καρτα για να συνεχισουν να δινονται.

Link to comment
Share on other sites

οχι εκτος αν αλλαξε τιποτα τελευταία

 

 

εντελως πληροφοριακα αν και ειναι προσωπικες,μπορεις να δωσεις τις εντολες ενεργοποιησης? Μέσω sms στο 12410 ειναι φανταζομαι...

Δωρεάν ειναι και δεν ειναι...στο 2μηνο επανω πρεπει να μπει καρτα για να συνεχισουν να δινονται.

Στέλνεις 1 στο 12410 και 31 στο 12410.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν δύο προσφορές (δωρεάν πράγμα δηλαδή) , η μία είναι για ένα γκιγκα κάθε μήνα για τρεις μήνες και η άλλη για 1000 λεπτά προς wind/q κάθε μήνα για έξι μήνες. Θα τις ενεργοποίησω μέχρι 30/9.

 

Κατάλαβες, με τι κριτήριο σου τις έστειλαν ?

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβες, με τι κριτήριο σου τις έστειλαν ?

 

Ενώ το ένα γκιγκα βλέπω ότι θα πιστώνεται κάθε μήνα για άλλους δύο μήνες δωρεάν, για τα λεπτά μου γράφει στο τέλος " μην ξεχνάς να ανανεώνεις τον χρόνο ομιλίας" αλλά ταυτόχρονα μου γράφει πως και αυτό θα πιστώνεται δωρεάν για άλλους πέντε μήνες. Οπότε νομίζω είμαι καλά.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ενώ το ένα γκιγκα βλέπω ότι θα πιστώνεται κάθε μήνα για άλλους δύο μήνες δωρεάν, για τα λεπτά μου γράφει στο τέλος " μην ξεχνάς να ανανεώνεις τον χρόνο ομιλίας" αλλά ταυτόχρονα μου γράφει πως και αυτό θα πιστώνεται δωρεάν για άλλους πέντε μήνες. Οπότε νομίζω είμαι καλά.

 

Είσαι super !!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σήμερα το μεσημέρι με πήρε η Vodafone να μου κάνει προσφορά παρόλο που έχει προχωρήσει η φορητότητα του αριθμού μου στη Q.Μου πρότεινε 28 ευρώ για το Red1 που είχα πρίν (Πλήρωνα 31,40 ευρώ και ήθελαν να πληρώνω 36,70 ευρώ μετά την ανανέωση)!!Ζήτησα να με πάνε στο Red start 1000' προς ολους και μου είπανε 36 ευρώ, τους είπα ότι πρόκειται για κοροιδία και ότι φεύγω μετά απο 15 χρόνια πελάτης στη Vodafone.Μου είπε μπορώ ακόμη και αύριο να γυρίσω πίσω και έχει η ισχύ η προσφορά αυτή για 14 μέρες, τους απάντησα πως θα δω πως θα είναι η Q και ανάλογα θα πράξω..Να μάθετε να φέρεστε ωραία και στους παλιούς πελάτες τους είπα!

 

Μου είπε 14:00 θα παραδώσουν το νούμερο και να χω το νου μου πότε θα χαθεί το σήμα, ακόμη τίποτα πόσο χρόνο παίρνει?Εν τω μεταξύ μπορώ να κάνω εγγραφή μέσω Web στη Q με το νούμερο αυτό χωρίς να χάσω τη προσφορά με τα Mb?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ μπορώ να κάνω εγγραφή μέσω Web στη Q με το νούμερο αυτό χωρίς να χάσω τη προσφορά με τα Mb?

ποια mb?

 

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...