Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να σας κάνω γνωστό ότι από την εφαρμογή My #2 υπόλοιπα

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vmihas.myqstatus&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLnZtaWhhcy5teXFzdGF0dXMiXQ..

 

μπορούμε να κάνουμε και αγορά πακέτου.

Link to comment
Share on other sites

Που, ποιος, ποτε και γιατι?

Δε βλεπω κατι για αγορα πακετου.

 

Επισης τα online bonus ισχυουν?

μια αναβάθμιση απ το play store θα σου λύσει την απορία

Link to comment
Share on other sites

Να σας κάνω γνωστό ότι από την εφαρμογή My #2 υπόλοιπα

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vmihas.myqstatus&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLnZtaWhhcy5teXFzdGF0dXMiXQ..

 

μπορούμε να κάνουμε και αγορά πακέτου.

 

Έγινε τέλειο μετά από αυτό, μπράβο στο παιδί που την έκανε

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Η ενεργοποίηση των πακέτων γίνεται μέσω internet όπως οταν κάνουμε την αγορά μέσα απο την επίσημη σελίδα myq. Τα bonus απο την online ενεργοποίηση τα λαμβάνουμε κανονικά. Το δοκίμασα μόλις τώρα με μία αγορά του πακέτου 1€ Talk και έλαβα τα 100 λεπτα bonus! Ενα μεγάλο μπράβο στον δημιουργό της εφαρμογής!
Link to comment
Share on other sites

Σε Nexus 4 στην αρχή δεν εμφανιζόταν το κουμπί menu (3 τελίτσες) αλλά με ένα reinstall όλα λύθηκαν :D

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κριμα να μην το εχουνε και για symbian!

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

για να λαβεις τα bonus πρεπει η ανανεωση χρονου να γινει μονο απο καταστημα?

γιατι στο σαιτ της Q; λεει αυτο

 

"Online Ανανέωση

 

Τώρα μπορείς μόνο με ένα κλικ να ανανεώσεις τον χρόνο ομιλίας σου!

Μπες στο MYQ και ανανέωσε εύκολα & γρήγορα!

Φόρτωσε χρόνο και κέρδισε bonus σε όλα τα καταστήματα WIND.

 

Έλα σε ένα κατάστημα WIND, φόρτωσε χρόνο από 1€ και πάρε extra bonus!

Tώρα μπορείς να φορτώσεις γρήγορα και εύκολα όσο χρόνο θέλεις, στα καταστήματα WIND, επιλέγοντας χρόνο ομιλίας από 1€ έως και 50€."

Link to comment
Share on other sites

για να λαβεις τα bonus πρεπει η ανανεωση χρονου να γινει μονο απο καταστημα?

γιατι στο σαιτ της Q; λεει αυτο

 

"Online Ανανέωση

 

Τώρα μπορείς μόνο με ένα κλικ να ανανεώσεις τον χρόνο ομιλίας σου!

Μπες στο MYQ και ανανέωσε εύκολα & γρήγορα!

Φόρτωσε χρόνο και κέρδισε bonus σε όλα τα καταστήματα WIND.

 

Έλα σε ένα κατάστημα WIND, φόρτωσε χρόνο από 1€ και πάρε extra bonus!

Tώρα μπορείς να φορτώσεις γρήγορα και εύκολα όσο χρόνο θέλεις, στα καταστήματα WIND, επιλέγοντας χρόνο ομιλίας από 1€ έως και 50€."

 

Υπάρχουν διάφορα bonus χρόνου ομιλίας και μηνυμάτων προς WIND/Q που ισχύουν μόνο με ανανέωση μέσω καταστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν διάφορα bonus χρόνου ομιλίας και μηνυμάτων προς WIND/Q που ισχύουν μόνο με ανανέωση μέσω καταστήματος.

ενω στο f2g ισχυουν τα bonus ολα απο online και απο οπουδηποτε?η και εκει μερικα μονο απο καταστημα τα παιρνεις?

βασικα ρωταω γιατι ειμαι στην φαση να μεταβω σε καρτοκινητη απο συμβολαιο wind και ψαχνω ποιο ειναι πιο ευχρηστο και οικονομικο.

Link to comment
Share on other sites

Είχα μέσα 5 λεπτά προς όλους και το απόγευμα ήρθε μήνυμα οτι έληξαν πως είναι δυνατών να έληξαν χωρίς να τα καταναλώσω
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδες βιηθηστε. Οταν ξανω απορριψη μια εισερχομενη κληση αμεσως παιρβω μηνυμα απο το 1265 που λεει γιαυτη την κληση. Πως μπορω να μην παιρνω καθε φορα αυτο το μηνυμα. Τηλεφωνησα στην q και μου ειπαν να στειλω μηνυμα στο 1265 τη λεξη οχι. Το εκανα και μου λεει συνεχεια το μηνυμα δεν εσταλη αποτυχια.
TCe
Link to comment
Share on other sites

αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι τι κερδίζει η Wind όταν πάω σε φυσικό κατάστημα και να κάνω ανανέωση απο εκεί με 5 ευρώ και όχι πχ απο ιντερνετ ή απο περίπτερο.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι τι κερδίζει η Wind όταν πάω σε φυσικό κατάστημα και να κάνω ανανέωση απο εκεί με 5 ευρώ και όχι πχ απο ιντερνετ ή απο περίπτερο.

 

Προφανώς δε δίνει ποσοστά σε μεσάζοντες όταν πας σε κατάστημα. Όταν πχ πας σε περίπτερο η ψιλικατζίδικο με μηχάνημα που τα βγάζει σαν σε απόδειξη, ποσοστά παίρνει η εταιρία που έχει το μηχάνημα αλλά και ο περιπτεράς! Στο κατάστημα απλά παίρνουν κάποιο bonus τα άτομα εκεί ανάλογα με την κίνηση, αλλά σίγουρα λιγότερα από την άλλη περίπτωση.

Βασική συσκευή: Xiaomi Redmi Note 5 Global (whyred) -- OS: MiUI 10 Global Beta (Android 8.1)

Εφεδρική συσκευή: Xiaomi Redmi Note 4 Global (mido) -- OS: LineageOS 15.1 (Android 8.1)

Δίκτυο: WIND

Link to comment
Share on other sites

Παιδες βιηθηστε. Οταν ξανω απορριψη μια εισερχομενη κληση αμεσως παιρβω μηνυμα απο το 1265 που λεει γιαυτη την κληση. Πως μπορω να μην παιρνω καθε φορα αυτο το μηνυμα. Τηλεφωνησα στην q και μου ειπαν να στειλω μηνυμα στο 1265 τη λεξη οχι. Το εκανα και μου λεει συνεχεια το μηνυμα δεν εσταλη αποτυχια.

 

Θα σου πρότεινα να το αφήσεις ως έχει... Ξέρεις πόσες φορές ενώ κοιτούσα κάτι στο κινητό μου τη στιγμή ακριβώς που πατούσα το κουμπί εξόδου, ταυτόχρονα λάμβανα κλήση και την είχα απορρίψει καταλάθος πριν καν την δω;; Και αν δεν υπήρχαν αυτά τα μηνύματα, δεν θα ήξερα καν ότι έχω λάβει κλήση, ενώ στον άλλο φαίνεται πιασμένη η γραμμή!

Link to comment
Share on other sites

μήπως πέρασε ο μηνας από την ημερα της ενεργοπίησης;

 

Ναι ήταν έτσι δεν θα έκανα αυτή ερώτηση αλλά τα 60 μου φτάνουν για 10-15 μέρες

 

Και στο site μετά το μήνυμα εδώ εμφανίστηκαν τα 5 λεπτά lol πρέπει να διαβάζουν το my phone εκεί στην wind

 

Και εφαρμογή my2Q γιατί μου βγάζει λάθος password & username μέχρι που άλλαξα το password πάλι βγάζει λάθος ενώ στην σελίδα από pc κανονίκα πιάνει

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ναι ήταν έτσι δεν θα έκανα αυτή ερώτηση αλλά τα 60 μου φτάνουν για 10-15 μέρες

 

Και στο site μετά το μήνυμα εδώ εμφανίστηκαν τα 5 λεπτά lol πρέπει να διαβάζουν το my phone εκεί στην wind

 

Και εφαρμογή my2Q γιατί μου βγάζει λάθος password & username μέχρι που άλλαξα το password πάλι βγάζει λάθος ενώ στην σελίδα από pc κανονίκα πιάνει

και εμενα το εκανε στειλε email στον δημιουργο να το δει

Link to comment
Share on other sites

Παιδες βιηθηστε. Οταν ξανω απορριψη μια εισερχομενη κληση αμεσως παιρβω μηνυμα απο το 1265 που λεει γιαυτη την κληση. Πως μπορω να μην παιρνω καθε φορα αυτο το μηνυμα. Τηλεφωνησα στην q και μου ειπαν να στειλω μηνυμα στο 1265 τη λεξη οχι. Το εκανα και μου λεει συνεχεια το μηνυμα δεν εσταλη αποτυχια.

μάλλον αυτό ισχύει για f2g γι'αυτο δεν στέλνεται το μήνυμα. Πηγαινε στις ρυθμίσεις προώθησης κλήσεων στο κινητό σου και απενεργοποίησε την προώθηση όταν είναι απασχολημένο/κατελλειμενο.

Link to comment
Share on other sites

Πώς κάνεις ενεργοποίηση 60 λεπτών προς όλους με SMS γιατί τόσο καιρό online το έκανα και τώρα για 2ο αριθμό θέλει εγγραφή ξανά
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Πώς κάνεις ενεργοποίηση 60 λεπτών προς όλους με SMS γιατί τόσο καιρό online το έκανα και τώρα για 2ο αριθμό θέλει εγγραφή ξανά

 

60' προς όλα τα δίκτυα στην Ελλάδα, μόνον με 3€ με Φ.Π.Α.!

 

Βάλ' το μπρος, με μία δωρεάν κλήση στο 12200!

Το πακέτο σου μπορείς να το ενεργοποιήσεις έως και 4 φορές κάθε 30 μέρες και μπορείς να το συνδυάσεις με όλα τα πακέτα της Q. Για να μάθεις το υπόλοιπο από τα δωρεάν λεπτά ομιλίας σου, κάλεσε δωρεάν στο 12200.

Link to comment
Share on other sites

Έγινε τέλειο μετά από αυτό, μπράβο στο παιδί που την έκανε

 

Δωρεά όμως να κάνουμε για να τον στηρίξουμε! Δεν απευθύνεται μόνο σε σένα, αλλά σε όλους μας..

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από κλήση στο 12200 μπορείς να στείλεις και μήνυμα στο 12200.

 

60 για ενεργοποίηση των 60' και

 

ΥΠ60 για ενημέρωση υπολοίπου τους

Chown the world!!! :cool:

 

iMessage: epaminos@me.com

Link to comment
Share on other sites

μάλλον αυτό ισχύει για f2g γι'αυτο δεν στέλνεται το μήνυμα. Πηγαινε στις ρυθμίσεις προώθησης κλήσεων στο κινητό σου και απενεργοποίησε την προώθηση όταν είναι απασχολημένο/κατελλειμενο.

 

Ναι αλλά έτσι δεν θα μαθαίνει ποιος τον κάλεσε όταν μιλούσε.... Και δεν νομίζω να το προτιμά κανείς αυτό! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...