Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην παρουσίαση του Nexus 4 μίλησα με τον υπεύθυνο της Wind για τα δίκτυα και έκανα ερώτηση και για το LTE και είπαν πως σύντομα θα το υλοποιήσουν μιας και το νέο τους δίκτυο είναι LTE Ready.

 

Λέτε να το δούμε και στη Q;

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά έτσι δεν θα μαθαίνει ποιος τον κάλεσε όταν μιλούσε.... Και δεν νομίζω να το προτιμά κανείς αυτό! :ninja:

αν ενεργοποιήσει την αναμονή,μπορεί να ακούει προειδοποιητικό ηχο και να βλέπει το ονομα στην οθόνη...εκτος αν η αναμονή λειτουργει διαφορετικά ανά συσκευή.

edit

ακυρο μάλλον,είχα ξεχάσει το αρχικό μήνυμα,έλεγε οτι το πρόβλημα αφορούσε την απορριψη κλήσης...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το VIVA REFILL πώς δουλεύει;

Στέλνει τον κωδικό ανανέωσης σε email και μετά τον περνάς στο site?

Θέλω να μάθω αν γίνεται χωρίς απευθείας χρήση του κινητού.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Σου στέλνει τον κωδικό στο E-mail.

 

Ωραίος!

Κράτηση στο ποσό γίνεται όσο και σε κατάστημα wind?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Στην παρουσίαση του Nexus 4 μίλησα με τον υπεύθυνο της Wind για τα δίκτυα και έκανα ερώτηση και για το LTE και είπαν πως σύντομα θα το υλοποιήσουν μιας και το νέο τους δίκτυο είναι LTE Ready.

 

Λέτε να το δούμε και στη Q;

εδω δεν εχουν εν ετη 2013 microsim θα εχουν lte?

 

Για το 2013 κανένα μήνυμα διπλασιασμού, τα έκοψαν?

 

πως δεν εχει,προχθες μου στειλαν :

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Σου στέλνει τον κωδικό στο E-mail.

 

Επίσης να ρωτήσω.

Μπορώ να περάσω τον κωδικό μέσω του site? Χωρίς να έχω το κινητό κοντά;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα πριν λίγο το μικρό πακέτο ίντερνετ (120 MB + 120 MB δώρο) με 3 ευρώ και πριν περάσουν 1-2 λεπτά μου ήρθε και το παρακάτω μήνυμα :

 

MOΛIΣ ΣOY KANAME ΔΩPO 60Λ ΠPOΣ OΛA TA KINHTA K ΣTAΘEPA ΣTHN EΛΛAΔA. ΓIA TO YΠOΛOIΠO ΣTEIΛE: YΠ2 ΣTO 12410 (ΔΩPEAN). ΔIAPKEIA KATANAΛΩΣHΣ 7 HMEPEΣ

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Για το 2013 κανένα μήνυμα διπλασιασμού, τα έκοψαν?

Μας παρακολουθούν; Χτες μου ήρθε μήνυμα διπλασιασμοϋ που ισχύει γθα τις επόμενες 3 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Μας παρακολουθούν; Χτες μου ήρθε μήνυμα διπλασιασμοϋ που ισχύει γθα τις επόμενες 3 μέρες.

το ιδιο συνεβη σε μια φιλη μου! Wind, διαβασε και την υπογραφη μου, που και που...

Link to comment
Share on other sites

εμένα τίποτα ρε παιδιά εδώ και καιρό!και 1 σεντ μέσα στην κάρτα!:p

 

Εσύ θα βάλεις κάρτα έτσι κι αλλιώς, για αυτό δεν σου στέλνουν διπλασιασμό !!! :lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

τα προς ολους 60 λεπτα μπορουν ,λεει , να ανανεωθουν μονο εως 4 φορες τον μηνα με 3 ευρω ?τοτε το μαξ που μπορεις να εχεις προς ολους ειναι 240 λεπτα.και με 12 ευρω.αρα το f2g που δινει 300 με 10(που μενουν και στην καρτα) δεν ειναι καλυτερο?εστω και με την ανα τριλεπτο πρωτη χρεωση?
Link to comment
Share on other sites

αρα το f2g που δινει 300 με 10(που μενουν και στην καρτα) δεν ειναι καλυτερο?εστω και με την ανα τριλεπτο πρωτη χρεωση?

 

Κατά τη γνώμη μου όχι.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν θέλω ποια ειναι τα μαξ λεπτά προς όλους που μπορώ να έχω μηνιαίως;

240 λεπτά από 4 πακέτα των 60' (12€).

Link to comment
Share on other sites

Μας παρακολουθούν; Χτες μου ήρθε μήνυμα διπλασιασμοϋ που ισχύει γθα τις επόμενες 3 μέρες.

 

σε μενα δεν εχει ερθει ποτε. και ανανεωνω με μικρα ποσα το πολυ 2 φορες τον χρονο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν θέλω ποια ειναι τα μαξ λεπτά προς όλους που μπορώ να έχω μηνιαίως;

 

Επειδή οι χρεώσεις είναι τρίλεπτες δε συμφέρει. Εγώ έχω ένα voda κι έβαλα χρήματα, έκανα μερικές κλήσεις και σε ένα μήνα έφαγα σχεδόν τα μισά λεπτά. Το κύριο τηλ μου είναι άλλο και οι βασικές μου κλήσεις φεύγουν με τιμή ένα λεπτό το λεπτό.

 

Με 300 λεπτά έχεις 100 κλήσεις δηλ. 3 τη μέρα. Με 240 λεπτά έχεις 240 κλήσεις. Για να σε συμφέρουν τα 300 λεπτά πρέπει να έχεις λίγες κλήσεις και να μιλάς πολύ. Επίσης με την Q αγοράζεις με άλλο 1 Ευρώ άλλα 300 λεπτά προς wind Q και δεν καταναλώνεις από τα 240 για αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ θα βάλεις κάρτα έτσι κι αλλιώς, για αυτό δεν σου στέλνουν διπλασιασμό !!! :lol:
παντα βαζω 2-5 ευρω:p
Link to comment
Share on other sites

Επειδή οι χρεώσεις είναι τρίλεπτες δε συμφέρει. Εγώ έχω ένα voda κι έβαλα χρήματα, έκανα μερικές κλήσεις και σε ένα μήνα έφαγα σχεδόν τα μισά λεπτά. Το κύριο τηλ μου είναι άλλο και οι βασικές μου κλήσεις φεύγουν με τιμή ένα λεπτό το λεπτό.

 

Με 300 λεπτά έχεις 100 κλήσεις δηλ. 3 τη μέρα. Με 240 λεπτά έχεις 240 κλήσεις. Για να σε συμφέρουν τα 300 λεπτά πρέπει να έχεις λίγες κλήσεις και να μιλάς πολύ. Επίσης με την Q αγοράζεις με άλλο 1 Ευρώ άλλα 300 λεπτά προς wind Q και δεν καταναλώνεις από τα 240 για αυτούς.

1ε-400' προς wind/q, εαν ενεργοποιησεις το πακετο online (χρεωση ανα 1 λεπτο)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!Πριν λιγο καιρο ηθελα να κατεβασω εναν κωδικο απο το ιντερνετ.Επρεπε ομως να μπω και να δωσω 6 ευρω σε καποιο σαιτ....για μια κληρωση.Τελος παντων το εκανα εδωσα τον αριθμο του κινητου μου, αλλα προχθες που ηθελα να ανανεωσω ξαφνικα μου ξανατραβηξανε παλι 6 ευρω.Μου στειλανε μυνημα οτι ειμαι λεει σε μια υπηρεσια κτλ....Τι να κανω για να την διαγραψω και να μην μου φαει και αλλα; Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!Πριν λιγο καιρο ηθελα να κατεβασω εναν κωδικο απο το ιντερνετ.Επρεπε ομως να μπω και να δωσω 6 ευρω σε καποιο σαιτ....για μια κληρωση.Τελος παντων το εκανα εδωσα τον αριθμο του κινητου μου, αλλα προχθες που ηθελα να ανανεωσω ξαφνικα μου ξανατραβηξανε παλι 6 ευρω.Μου στειλανε μυνημα οτι ειμαι λεει σε μια υπηρεσια κτλ....Τι να κανω για να την διαγραψω και να μην μου φαει και αλλα;

 

Στείλε την λέξη STOP σε εκείνο τον αριθμό που σε χρεώνει.

Χωρίς να είμαι σίγουρος αν θα γίνει γιατί δεν δίνεις και πολλές λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...