Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στείλε την λέξη STOP σε εκείνο τον αριθμό που σε χρεώνει.

Χωρίς να είμαι σίγουρος αν θα γίνει γιατί δεν δίνεις και πολλές λεπτομέρειες.

Eκανα την μ@@@@@ να σβησω καποια στιγμη ενα μυνημα και πηρα μπαλλα και αυτο.Καπου ομως διαβασα οτι μπορει καποιος να κανει φραγη στα 5ψηφια νουμερα.:(

 

Eνταξει την θυμηθηκα την υπηρεσια αυτη.Εστειλα STOP στο 19355.Ελπιζω να εγινε η δουλεια.Η διευθυνση για οποιους δεν ξερουν και πρεπει να το αποφυγουν ειναι: http://www.glomobi.com

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

θελουμε περισσοτερα πακετα προς ολους!!! δωστε δωρεαν χρονο προς ολους με καθε ανανεωση 5€!!!

 

ονειρο θα παραμεινει. ανανεωση με 5 ευρω και δωρο δεν δινει κανενας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δίνει η Q 60 λεπτά προς Wind/Q!!!

 

Επίσης να βάλουν κανένα πακετάκι για μηνύματα προς όλους που δεν έχουν..... Εντάξει καλά τα 6 λεπτά που τα χρεώνουν, αλλά με ένα πακετάκι όπως του f2g όπου με 5 ευρώ παίρνεις 130 θα ήταν πολύ καλύτερα....

Link to comment
Share on other sites

Δίνει η Q 60 λεπτά προς Wind/Q!!!

μόνο στην ανανέωση σε κατάστημα και κλασικά με ελάχιστη 3'

Link to comment
Share on other sites

Μου έφαγε τα ΜΒ σήμερα χτες είδα ότι έχω 200 και σήμερα μου στέλνουν μηνημα ότι τελείωσαν wtf

 

 

Και γιατί πλέον δεν ανανεώνουν από 1€ σε όλα κατάστηματα

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

μόνο στην ανανέωση σε κατάστημα και κλασικά με ελάχιστη 3'

ελάχιστη 1 λεπτό,τσεκαρισμένο από 2 κινητά q που παρακολουθώ online.

Link to comment
Share on other sites

ελάχιστη 1 λεπτό,τσεκαρισμένο από 2 κινητά q που παρακολουθώ online.

 

Αυτή είναι και η σημαντική διαφορά της Q και ο λόγος που ήρθα ξανά στην Q από την Cosmote...

 

Η Cosmote έδινε με 6 €, 600' με 3 λεπτές χρεώσεις δηλαδή, πάνω-κάτω, 200 κλήσεις

Η Q από την άλλη με 1 €, σου δίνει 400' με 1 λεπτό το βήμα χρέωσης, πάνω-κάτω, 400 κλήσεις

 

Πιστεύω το πράγμα μιλάει από μόνο του, εγώ πλέον με 1 ευρώ βγάζω το μήνα, δεν μιλάω πολύ είναι η αλήθεια, και τα 6 ευρώ που μου ζητούσε η Cosmote ήταν πολλά σε σχέση με το 1 ευρώ της Q, που στη χειρότερη περίπτωση πάω με ένα 2 ευρώ στη τοπική Wind και βάζω κάρτα :happy:.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι και η σημαντική διαφορά της Q και ο λόγος που ήρθα ξανά στην Q από την Cosmote...

 

Η Cosmote έδινε με 6 €, 600' με 3 λεπτές χρεώσεις δηλαδή, πάνω-κάτω, 200 κλήσεις

Η Q από την άλλη με 1 €, σου δίνει 400' με 1 λεπτό το βήμα χρέωσης, πάνω-κάτω, 400 κλήσεις

 

Πιστεύω το πράγμα μιλάει από μόνο του, εγώ πλέον με 1 ευρώ βγάζω το μήνα, δεν μιλάω πολύ είναι η αλήθεια, και τα 6 ευρώ που μου ζητούσε η Cosmote ήταν πολλά σε σχέση με το 1 ευρώ της Q, που στη χειρότερη περίπτωση πάω με ένα 2 ευρώ στη τοπική Wind και βάζω κάρτα :happy:.

το θεμα ειναι ποσα ειναι τα πιο πολλα λεπτα που μπορει να εχουμε προς ΟΛΟΥΣ πλεον.στην q ποσα ειναι ?τα 400 που λες ειναι μονο προς wind/q?
Link to comment
Share on other sites

ελάχιστη 1 λεπτό,τσεκαρισμένο από 2 κινητά q που παρακολουθώ online.

 

Ο δωρεαν χρονος ομιλιας που δινουν με ανανεωση απο καταστημα εχει ελαχιστη χρεωση 3min. Αυτη τη στιγμη βλεπω οτι δεν το αναγραφουν πλεον στο site τους. Κακως. Δεν ξερω αν αλλαξε κατι σημερα αλλα μεχρι χτες ειχε ελαχιστη χρεωση τα 3min. Και στις 3 εταιριες το ιδιο συμβαινει αναφορικα με το δωρεαν χρονο ομιλιας που δινουν απο ανανεωση.

 

http://www.wind.com.gr/gr/q/ananeosi-hronou-q/tropoi-ananeosis/

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι ποσα ειναι τα πιο πολλα λεπτα που μπορει να εχουμε προς ΟΛΟΥΣ πλεον.στην q ποσα ειναι ?τα 400 που λες ειναι μονο προς wind/q?

 

Ναι είναι προς Q, άμα δεν κάνω λάθος η Q για τρίτους δίνει 60' με 3 ευρώ και μέχρι 4 ανανεώσεις το μήνα με χρέωση ανα 1'.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι ποσα ειναι τα πιο πολλα λεπτα που μπορει να εχουμε προς ΟΛΟΥΣ πλεον.στην q ποσα ειναι ?τα 400 που λες ειναι μονο προς wind/q?

το πακετο των 60 λεπτων προς ολους μπορεις να το αγορασεις μεχρι 4 φορες/μηνα = 240 λεπτα (= 240 κλησεις)

Ο δωρεαν χρονος ομιλιας που δινουν με ανανεωση απο καταστημα εχει ελαχιστη χρεωση 3min. Αυτη τη στιγμη βλεπω οτι δεν το αναγραφουν πλεον στο site τους. Κακως. Δεν ξερω αν αλλαξε κατι σημερα αλλα μεχρι χτες ειχε ελαχιστη χρεωση τα 3min. Και στις 3 εταιριες το ιδιο συμβαινει αναφορικα με το δωρεαν χρονο ομιλιας που δινουν απο ανανεωση.

 

http://www.wind.com.gr/gr/q/ananeosi-hronou-q/tropoi-ananeosis/

 

στις άλλες εταιριες (voda/cosmo) ακομη και τα αγορασμενα πακετα ειναι ελαχ.χρεωση 3 λεπτα. Μονο η Q δινει χρεωση ανα λεπτο, κανενας άλλος

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,να ρωτησω κατι.Σε λιγες μερες ληγουν τα mb μου,αν βαλω αυριο ας πουμε νεο πακετο θα προστεθουν τα εναπομειναντα στον επομενο μηνα οπως στην κοσμοτε ας πουμε η θα χαθουν οταν ληξει ο μηνας και θα μου μεινουν μονο τα καινουργια;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,να ρωτησω κατι.Σε λιγες μερες ληγουν τα mb μου,αν βαλω αυριο ας πουμε νεο πακετο θα προστεθουν τα εναπομειναντα στον επομενο μηνα οπως στην κοσμοτε ας πουμε η θα χαθουν οταν ληξει ο μηνας και θα μου μεινουν μονο τα καινουργια;

 

Μόνο τα καινούρια δυστυχώς...

 

Κάθε μηνιαίο πακέτο λήγει σε 30 ημέρες από τότε που ενεργοποιήθηκε...

 

Ακόμα κι έτσι όμως, η γνώμη μου είναι πως η Q συμφέρει περισσότερο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Μόνο τα καινούρια δυστυχώς...

 

Κάθε μηνιαίο πακέτο λήγει σε 30 ημέρες από τότε που ενεργοποιήθηκε...

 

Ακόμα κι έτσι όμως, η γνώμη μου είναι πως η Q συμφέρει περισσότερο...

 

Α μαλιστα ευχαριστω,εμενα σε αυτο το θεμα δεν με συμφερει γιατι με την κοσμοτε κανοντας αυτη τη πατεντα εφτανα να εχω πανω απο 1gb.Και νομιζω οτι το σωστο θα ηταν να μην χανονται,απο την στιγμη που τα εχεις αγορασει.

Edited by Aachen
Link to comment
Share on other sites

Μόνο τα καινούρια δυστυχώς...

 

Κάθε μηνιαίο πακέτο λήγει σε 30 ημέρες από τότε που ενεργοποιήθηκε...

 

Ακόμα κι έτσι όμως, η γνώμη μου είναι πως η Q συμφέρει περισσότερο...

ναι αλλα τα 240 λεπτα προς ολους δεν φτανουν για πολλους ουτε για ζητω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα το λαθος και ενεργοποιησα τα 600mb γιατι νομιζα οτι τα υπολειπομενα mb μεταφερονται στον επομενο μηνα και τωρα εχω 424mb που ληγουν σε 3 μερες,πηγαν τσαμπα τοσα mb,απο εδω και περα που ξερω οτι δεν μεταφερονται στον επομενο μηνα θα βαζω τα 240mb και τελος.
Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα το λαθος και ενεργοποιησα τα 600mb γιατι νομιζα οτι τα υπολειπομενα mb μεταφερονται στον επομενο μηνα και τωρα εχω 424mb που ληγουν σε 3 μερες,πηγαν τσαμπα τοσα mb,απο εδω και περα που ξερω οτι δεν μεταφερονται στον επομενο μηνα θα βαζω τα 240mb και τελος.

 

Το λέει καθαρά ότι διαρκούν για 30 ημέρες... :O

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το λέει καθαρά ότι διαρκούν για 30 ημέρες... :O

 

Κοιτα για να πω την αληθεια δεν μπηκα στο site της Q για να δω τα ψιλα γραμματα και η κοσμοτε ομως γραφει οτι τα mb διαρκουν για εναν μηνα αλλα αλλα τα υπολειπομενα mb τα μεταφερει στον επομενο μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Α μαλιστα ευχαριστω,εμενα σε αυτο το θεμα δεν με συμφερει γιατι με την κοσμοτε κανοντας αυτη τη πατεντα εφτανα να εχω πανω απο 1gb.Και νομιζω οτι το σωστο θα ηταν να μην χανονται,απο την στιγμη που τα εχεις αγορασει.

ενω στα συμβολαια και των τριων εταιριων..... και εκει τα χανεις ;)

 

ναι αλλα τα 240 λεπτα προς ολους δεν φτανουν για πολλους ουτε για ζητω.

 

τοσα χρονια δεν ειχες λεπτα ΜΟΝΟ προς το ιδιο δικτυο; Πιο πριν τι ελεγες δηλαδη; Ολοι (τα τελευταια χρονια) ειχαμε τις επαφες μας πανω κατω στο ιδιο δικτυο. Τωρα μας δινει και λεπτα προς ολους. Εμενα απο τα 60 παντα μου περισσευει, αφου μιλαω με wind+q με το 1ε-400'

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα τα 240 λεπτα προς ολους δεν φτανουν για πολλους ουτε για ζητω.

 

Να πας στην wind που έχει 700 λεπτά με 10€

Link to comment
Share on other sites

Οκ απλά δεν καταλαβαίνω γιατί να μην έχω όσα λεπτά πληρώνω;αν τα χρειάζομαι ας πληρώσω 50 ευρώ σε κάρτες και να έχω 2000 λεπτά ;γιατί βάζουν όριο χ ανανεώσεις μόνο τον μήνα;εγώ θέλω να τους δώσω πιο πολλά για να πάρω πιο πολλά λεπτά.
Link to comment
Share on other sites

Οκ απλά δεν καταλαβαίνω γιατί να μην έχω όσα λεπτά πληρώνω;αν τα χρειάζομαι ας πληρώσω 50 ευρώ σε κάρτες και να έχω 2000 λεπτά ;γιατί βάζουν όριο χ ανανεώσεις μόνο τον μήνα;εγώ θέλω να τους δώσω πιο πολλά για να πάρω πιο πολλά λεπτά.
Επειδή πουλάει και συμβόλαια η εταιρία..
Link to comment
Share on other sites

σε καθεστώς περιαγωγής (ζώνη 1, ΕΕ) το κόστος εισερχόμενων κλήσεων στην Q είναι 0,10€ ανά λεπτό. με χρέωση ανα λεπτό αν κατάλαβα καλά.

υπάρχει άλλο καρτοκινητό ελληνικό που να έχει χαμηλότερο κόστος εισερχόμενων κλήσεων σε περιαγωγή;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...