Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο καημένος ο mr Q ξέχασε να σβήσει την προσφορά των qStar που έληξε εχθές (ή να την ανανεώσει).

Τι να κάνει.. ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι.. 🤣

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, vadoul said:

Καλησπέρα, ξέρει κανείς τρόπο να απενεργοποιειται η αυτόματη χρέωση 2 ευρώ για 1 gb για 24 ώρες όταν τελειώσουν τα data του ενεργοποιημενου πακέτου και υπάρχει χρηματικό υπόλοιπο? 

Σοβαρά τώρα; χρεώνει 2 ευρώ αν σου τελειώσουν τα data;

9 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Εγώ έχω αφαιρεσει το q από το APN. Δεν με χρεώνει αλλά μου αφαιρεί ΚΒ και αυτό με κάνει να ανησυχώ ότι κάποια στιγμή θα χρεώσει.

Απο πακέτο αφαιρει τα ΚΒ ή χωρίς πακέτο; Με κλειστά δεδομένα ή με ανοιχτά;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, thant said:

Σοβαρά τώρα; χρεώνει 2 ευρώ αν σου τελειώσουν τα data;

Απο πακέτο αφαιρει τα ΚΒ ή χωρίς πακέτο; Με κλειστά δεδομένα ή με ανοιχτά;

Αν δεν έχεις πακέτο data και ανοίξεις δεδομενα σε χρεώνει 2€. Και μάλιστα η χρέωση σε γίνεται εκείνη την ώρα αλλά την επόμενη μέρα το πρωί.

Πολλοί λένε ότι αν αλλάξεις το apn ή κλείσεις τα δεδομένα δε σε χρεώνει. Αυτό όμως δεν είναι βέβαιο, παντα μπορεί να την πατήσεις.

Οι σίγουρες λύσεις είναι οι εξής: ή έχεις πάντα πακέτο δεδομένων ή ζητάς φραγή δεδομένων στη γραμμή σου καλώντας στο 13700.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι το ίδιο και φαίνεται περίεργο, όχι μόνο για την επανάληψη, που τη ΔΕ ήταν για 1 μέρα, αλλά και ότι ξεκινάει από ΤΕ, για 2 μέρες.

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω καλά; Εξαφανίστηκε το countdown ενώ απέμενε πάνω από μια μέρα και έχει άλλο αύριο το πρωί! Από οργάνωση η Q αξίζει βραβείο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω βλεπω κατι αλλο πολυ ασχημο.Ελαχιστη ανανεωση 10 ευρω ενω τρεχει countdown.Παει και το 8 ευρω που ισχειε προχθες....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως βλέπω και το cd και ελάχιστη ανανέωση 8€.

Screenshot_2022-03-02-10-36-57-692_co.trebbble.android.wind.q.jpg

Screenshot_2022-03-02-10-36-41-087_co.trebbble.android.wind.q.jpg

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Όντως τώρα είναι πάλι ενεργό κανονικά. Και η ανανέωση με 8€. Το βραβείο που έλεγα όντως το αξίζουν

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mad7 said:

Εγω βλεπω κατι αλλο πολυ ασχημο.Ελαχιστη ανανεωση 10 ευρω ενω τρεχει countdown.Παει και το 8 ευρω που ισχειε προχθες....

Και στο pc τρέχει η σημερινή προσφορά των 300' με 4 ευρώ και ανανέωση με 8 ευρώ.

Κάτι άλλο έβλεπες.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ωρα που το ειχα κοιταξει εγραφε 10 ευρω.Τωρα παλι γραφει 8 ευρω.Μιλαω για την εφαρμογη.Οτι θελουν κανουν...

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Mobileras said:

Το μόνο που μένει είναι να το κάνουν 15ημερο...

Τα 15νθημερα φαίνεται ότι αποσύρθηκαν τουλάχιστον προσωρινά, φαίνεται δεν τσίμπησε ο κοσμος, το οποίο ήταν απολύτως λογικό. Κάτι είναι και αυτό.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, nickolasemp said:

Είναι ιδέα μου ή έβαλε το ίδιο countdown και σήμερα όπως την Δευτέρα;

{ 300' προς όλους, € 4} ?

Για όσους, δεν πρόλαβαν.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τον κωδικό που στέλνουμε με SMS για την (προσωπική) προσφορά:

200' προς όλους + 20 SMS + 1 GB με 3 €

Ήταν ενεργή τον προηγούμενο μήνα για κινητό που διαχειρίζομαι αλλά δεν μπορώ να παρακολουθώ τα SMS που λαμβάνει (με τυχόν προσωπικές προσφορές). Όταν την ενεργοποιώ μέσω app/σελίδας αυτή «χάνεται» γι αυτό ψάχνω να δω μήπως επανα-ενεργοποιείται με SMS.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ckoul said:

Ξέρει κανείς τον κωδικό που στέλνουμε με SMS για την (προσωπική) προσφορά:

200' προς όλους + 20 SMS + 1 GB με 3 €

Ήταν ενεργή τον προηγούμενο μήνα για κινητό που διαχειρίζομαι αλλά δεν μπορώ να παρακολουθώ τα SMS που λαμβάνει (με τυχόν προσωπικές προσφορές). Όταν την ενεργοποιώ μέσω app/σελίδας αυτή «χάνεται» γι αυτό ψάχνω να δω μήπως επανα-ενεργοποιείται με SMS.

Νομίζω ότι αν την πάρεις μια φορά, δεν μπορείς 2' η όχι ?

3 ώρες πριν, spiliot said:

Ας ελπίσουμε να μην θυμηθούν το 15νθημερο για το τριήμερο γιατί κάτι άλλες γιορτές και σχόλες αυτό έβαζαν.

Ώρα του είναι.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ckoul said:

Ξέρει κανείς τον κωδικό που στέλνουμε με SMS για την (προσωπική) προσφορά:

200' προς όλους + 20 SMS + 1 GB με 3 €

Ήταν ενεργή τον προηγούμενο μήνα για κινητό που διαχειρίζομαι αλλά δεν μπορώ να παρακολουθώ τα SMS που λαμβάνει (με τυχόν προσωπικές προσφορές). Όταν την ενεργοποιώ μέσω app/σελίδας αυτή «χάνεται» γι αυτό ψάχνω να δω μήπως επανα-ενεργοποιείται με SMS.

Πρέπει να το δεις στην εφαρμογή εάν είναι ενεργό και πάλι. Πιθανολογικά, όπως είπε κι ο @GREGORYMO, δε θα είναι 2η φορά ενεργή.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, ckoul said:

Ξέρει κανείς τον κωδικό που στέλνουμε με SMS για την (προσωπική) προσφορά:

200' προς όλους + 20 SMS + 1 GB με 3 €

Ήταν ενεργή τον προηγούμενο μήνα για κινητό που διαχειρίζομαι αλλά δεν μπορώ να παρακολουθώ τα SMS που λαμβάνει (με τυχόν προσωπικές προσφορές). Όταν την ενεργοποιώ μέσω app/σελίδας αυτή «χάνεται» γι αυτό ψάχνω να δω μήπως επανα-ενεργοποιείται με SMS.

Πες μας αν καταφέρεις να το ενεργοποιήσεις

IMG_20220303_155713.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγάλει σε κανένα τη προσωπική προσφορά για 100 sms με 1.5 ευρώ τους τελευταίους μήνες; Έχω να το δω πάνω από 6 μήνες σε όλα τα κινητά που διαχειρίζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...