Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

"Επιπλέον από 17 Δεκεμβρίου 2021 το bonus ανανέωσης που χαρίζει 3000 λεπτά ομιλίας προς Q με κατανάλωση ανά δευτερόλεπτο για 30 ημέρες κατά την πρώτη ανανέωση του μήνα με τέλος διατήρησης bonus ανανέωσης αξίας 1,7€, θα εφαρμόζεται εφεξής σε κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας με ταυτόχρονη απόδοση bonus 1GB με διάρκεια 7 ημέρες έως και 31 Ιανουαρίου 2022. Οι συνδρομητές έχουν δυνατότητα αίτησης απενεργοποίησης του Bonus, κατόπιν σχετικού αιτήματος καλώντας στο 13800 - τμήμα εξυπηρέτησης πελατών (χρέωση 0,25€/κλήση)."

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sapore said:

"Επιπλέον από 17 Δεκεμβρίου 2021 το bonus ανανέωσης που χαρίζει 3000 λεπτά ομιλίας προς Q με κατανάλωση ανά δευτερόλεπτο για 30 ημέρες κατά την πρώτη ανανέωση του μήνα με τέλος διατήρησης bonus ανανέωσης αξίας 1,7€, θα εφαρμόζεται εφεξής σε κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας με ταυτόχρονη απόδοση bonus 1GB με διάρκεια 7 ημέρες έως και 31 Ιανουαρίου 2022. Οι συνδρομητές έχουν δυνατότητα αίτησης απενεργοποίησης του Bonus, κατόπιν σχετικού αιτήματος καλώντας στο 13800 - τμήμα εξυπηρέτησης πελατών (χρέωση 0,25€/κλήση)."

Από τότε θα δίνει τόσα λεπτά δεν λέει από τότε θα μπορείς να αιτηθείς. Λέει έχουν την δυνατότητα, όχι θα έχουν την δυνατότητα.

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά μιλάμε για μόνιμο χαράτσι 2€ ανά ανανέωση πλέον! (1,70€ τέλος ανανέωσης μπόνους+0,30€ τέλος διαχείρισης).

Υπογραφή Wind...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lyricmyth said:

Από τότε θα δίνει τόσα λεπτά δεν λέει από τότε θα μπορείς να αιτηθείς. Λέει έχουν την δυνατότητα, όχι θα έχουν την δυνατότητα.

http://ebooks.edu.gr/ebooks/v/html/8547/2326/Syntaktiko-Archaias-Ellinikis-Glossas_A-B-G-Gymnasiou_html-apli/index_01_10.html

 

Στα Αρχαία Ελληνικά το "θα" μπορεί να παραλείπεται:

Η δυνητική οριστική είναι η οριστική ιστορικού χρόνου (παρατατικού, αορίστου, υπερσυντελίκου) με το δυνητικό ἄν· δέχεται άρνηση οὐ, μεταφράζεται με το «θα» + παρατατικό ή υπερσυντέλικο και δηλώνει το δυνατόν στο παρελθόν ή το αντίθετο του πραγματικού:
Ἐδυνάμην ἂν ἐγὼ σῶσαι ὑμᾶς. (Εγώ θα μπορούσα να σας σώσω.)

 

Στη Wind είναι "άριστοι" γνώστες του "ορθού λόγου": Ψάξτε παλιότερες ανακοινώσεις της προς επίρρωση!!

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, gpapas640 said:

Ουσιαστικά μιλάμε για μόνιμο χαράτσι 2€ ανά ανανέωση πλέον! (1,70€ τέλος ανανέωσης μπόνους+0,30€ τέλος διαχείρισης).

Υπογραφή Wind...

Και για μπονους ανανεωσης γιγαμπάιτ θα πρεπει να ανανεωσεις με 12€, ενω οι αλλες 2 εταιρίες δινουν το μπονους με ανανέωση 10€... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Απάντησαν ότι από την ημερομηνία 17-12 θα μπορεί κάποιος να αιτηθεί. Οπότε κάρτα θα ξαναβάλω μετά την απενεργοποίηση του μπόνους.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Mobileras said:

Και για μπονους ανανεωσης γιγαμπάιτ θα πρεπει να ανανεωσεις με 12€, ενω οι αλλες 2 εταιρίες δινουν το μπονους με ανανέωση 10€... 

Ουσιαστικά με αυτή την κίνηση αναιρούν το κίνητρο για online ανανέωση. Το μόνο πλεονέκτημα του να ανανεώνει κάνεις online πλέον είναι η δυνατότητα επιλογής χαμηλότερου ποσού ανανέωσης (για όσο υπάρχει και αυτό...), την ίδια στιγμή που οι άλλοι πάροχοι δίνουν μπόνους data.

Ακόμη και μετά την εξαγορά από έναν υποτίθεται σοβαρό επενδυτικό όμιλο, η Wind συνεχίζει τις άκυρες ανακοινώσεις...

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι έχει αυτοκτονικές τάσεις η Q. Μόνο για αυτήν μιλάω. Αφήστε να δούμε τι θα γίνει στην πράξη στο τέλος. Μην κάνετε υποθέσεις αν δεν το δείτε. Δεν μας ενδιαφέρει στο νήμα τι κάνουν οι άλλοι. Ξέρουμε τι κάνουν για αυτό ήρθαμε στην Q.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pavlitakis1 said:

Δεν νομίζω ότι έχει αυτοκτονικές τάσεις η Q. Μόνο για αυτήν μιλάω. Αφήστε να δούμε τι θα γίνει στην πράξη στο τέλος. Μην κάνετε υποθέσεις αν δεν το δείτε. Δεν μας ενδιαφέρει στο νήμα τι κάνουν οι άλλοι. Ξέρουμε τι κάνουν για αυτό ήρθαμε στην Q.

Προχθές έκανες παράθεση τιμοκαταλόγους της κοσμοτε, σήμερα δε μας ενδιαφέρουν οι άλλοι 😂😂😂

Οοκκ

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ σκέφτηκα να πάρω τηλέφωνο αλλά το άφησα για καμια βδομάδα αφού θα είναι σε ισχύ οι αλλαγές ωστέ να έχουν ενημερωθεί όλοι οι υπάλληλοι. 

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

On 19/11/2021 at 12:20 ΠΜ, gpapas640 said:

Προχθές έκανες παράθεση τιμοκαταλόγους της κοσμοτε, σήμερα δε μας ενδιαφέρουν οι άλλοι 😂😂😂

Οοκκ

Μιλάγαμε για το συγκεκριμένο θέμα του ημερήσιου ίντερνετ. Ξέρουμε ότι για την ώρα οι άλλοι είναι πιο ακριβοί.

Τι θα γίνει αργότερα είναι άλλο θέμα που θα συζητηθεί όταν έρθει η ώρα. Άδικα χαίρεσαι γιατί στην ουσία δεν θα αλλάξει σχεδόν τίποτα. Γιατί αν η Q φτάσει τις τιμές των άλλων, οι άλλοι θα πάνε στα ουράνια τις τιμές τους.

Λύση έχουμε πάντως στο συρτάρι. Συνιστώ αυτοσυγκράτηση, γιατί στο τέλος λάμπει η αλήθεια.😁😆😁 

Edited by XP130TD
αφαίρεση χαρακτηρισμών
Link to comment
Share on other sites

H οδύσσεια της ενεργοποίησης συνεχίζεται... μίλησα άλλες 3-4 φορές χθες και συνεχώς έλεγαν ότι είναι σε ΑΜΕΣΗ προτεραιότητα η υπόθεσή μου και ότι απολογούνται γιατί ήδη θα έπρεπε να έχει γίνει η ταυτοποίηση. Στο τελευταίο μήνυμα κιόλας μου είπαν ότι μέχρι τις 21.00 θα με έχουν καλέσει.΄Δυστυχώς αποτέλεσμα μηδέν!!! Τέτοια κοροϊδία δεν έχω ξαναζήσει!!! Και το χειρότερο παραμένω από το προηγούμενο Σάββατο χωρίς τηλέφωνο. Τι άλλο μπορώ να κάνω ρε παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, GREGORYMO said:

Συμπληρώνονται 2 εβδομάδες χωρίς countdown MB η δεν θυμάμαι καλά ?

Aυτη την κουβέντα ακριβώς είχα τώρα.

 

Αναγκάστηκα και έβαλα στα παιδια απο ενα πακέτο DATA  των 8,5€

Ενα την προηγούμενη εβδομάδα και ένα μόλις τωρα🤐

 

Πακετο ΝΤΑΤΑ εχει να εμφανιστει 15 μερες τουλάχιστον

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, GREGORYMO said:

Συμπληρώνονται 2 εβδομάδες χωρίς countdown MB η δεν θυμάμαι καλά ?

Είχε αυτή την εβδομάδα συνδυασμό data και λεπτά προς όλους και σήμερα δίνει μόνο λεπτά που λήγει σε 7 ώρες.

Φοβόμουν ότι θα έχει σήμερα μονο data αλλά, ευτυχώς, έχει αυτό που ήθελα.

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites





Πακετο ΝΤΑΤΑ εχει να εμφανιστει 15 μερες τουλάχιστον


Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη είχε 200'+200'+400μβ. Τώρα μάλλον Δευτέρα θα έχει 3/2€. Δεν έχει δώσει προσφορά στο κουτάκι?


H οδύσσεια της ενεργοποίησης συνεχίζεται... μίλησα άλλες 3-4 φορές χθες και συνεχώς έλεγαν ότι είναι σε ΑΜΕΣΗ προτεραιότητα η υπόθεσή μου και ότι απολογούνται γιατί ήδη θα έπρεπε να έχει γίνει η ταυτοποίηση. Στο τελευταίο μήνυμα κιόλας μου είπαν ότι μέχρι τις 21.00 θα με έχουν καλέσει.΄Δυστυχώς αποτέλεσμα μηδέν!!! Τέτοια κοροϊδία δεν έχω ξαναζήσει!!! Και το χειρότερο παραμένω από το προηγούμενο Σάββατο χωρίς τηλέφωνο. Τι άλλο μπορώ να κάνω ρε παιδιά?


Τίποτα φίλε δυστυχώς έπεσες στην περίπτωση. Μόνο να τους ενοχλείς συνεχώς και να κάνεις και ένα παράπονο στην ΕΕΤΤ. Είναι απαράδεκτοι και το κάνουν συχνά αυτό. Δεν ξέρω τι θέμα έχουν.
Link to comment
Share on other sites

1 Νοεμβρίου έδωσαν το τελευταίο πακέτο με gb. Εγώ πλέον έχω αρχίσει να τους τα χώνω στα ποστ των countdown στο fb ,όχι ότι θα γίνει κάτι το ξέρω ...

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με το 5g τι θα γινει τελικα; Αφου η wind εχει 5g γιατι δεν το δινει και σε εμας με Q; Ποιο ειναι το κολλημα ξερετε;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, pavlitakis1 said:



 

 


 Τώρα μάλλον Δευτέρα θα έχει 3/2€. Δεν έχει δώσει προσφορά στο κουτάκι?

 

Έχει προσφορά ΜΒ στο κουτάκι.

Αλλά, εγώ το αντίθετο ψάχνω. Την άλλη Παρασκευή λήγει ο χρόνος ομιλίας και φοβάμαι μήπως τώρα αρχίσουν καπάκι τα ΜΒ !!!

Link to comment
Share on other sites

1 Νοεμβρίου έδωσαν το τελευταίο πακέτο με gb. Εγώ πλέον έχω αρχίσει να τους τα χώνω στα ποστ των countdown στο fb ,όχι ότι θα γίνει κάτι το ξέρω ...
σε έχουν γραμμένο άλλωστε είναι στον αυτόματο εδώ και χρόνια,το μελάνι σου χαλάς και μονο
Ρε παιδια με το 5g τι θα γινει τελικα; Αφου η wind εχει 5g γιατι δεν το δινει και σε εμας με Q; Ποιο ειναι το κολλημα ξερετε;
δεν κατάλαβα δεν δουλεύει το 5g στην Q?
άλλο πάλι και τούτο....
Link to comment
Share on other sites

Το κουτάκι που λέτε ,που βρίσκεται στην εφαρμογή ρε παιδιά; 

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites


Η WIND ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει για τους συνδρομητές καρτοκινητής F2G και Q την ενίσχυση ή/και επέκταση bonus υπηρεσιών καθώς και την τροποποίηση τιμολογιακών πολιτικών καρτοκινητής.
https://www.wind.gr/gr/wind/media/anakoinoseis/anakoinosi/1526320087081/
εγώ κρατάω αυτό:Επιπλέον από 17 Δεκεμβρίου 2021 το bonus ανανέωσης που χαρίζει 3000 λεπτά ομιλίας προς Q με κατανάλωση ανά δευτερόλεπτο για 30 ημέρες κατά την πρώτη ανανέωση του μήνα με τέλος διατήρησης bonus ανανέωσης αξίας 1,7€, θα εφαρμόζεται εφεξής σε κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας με ταυτόχρονη απόδοση bonus 1GB με διάρκεια 7 ημέρες έως και 31 Ιανουαρίου 2022. Οι συνδρομητές έχουν δυνατότητα αίτησης απενεργοποίησης του Bonus, κατόπιν σχετικού αιτήματος καλώντας στο 13800 - τμήμα εξυπηρέτησης πελατών (χρέωση 0,25€/κλήση).

τα άλλα στα σκουπίδια καθώς δεν με αφορούν ....ακούς εκεί που χαρίζει με τέλος 1.70€
χάρισμα τους όλα





Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...