Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τοτε μπορεί να ειχε ενα νοημα. Τωρα με 8.9 στο 30ημερο ουτε καν. Αν ηταν για 15 μερες τρωγοταν (αναλογικά η τιμή). Για 7 μερες? Ούτε καν. Επιπολαιότητες να βγει η "υποχρέωση" του countdown.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε  αν σε κανένα ήρθε το Σεπτέμβριο  ως  προσωπική προσφορά το unlimited  data +1000' με 5€ .(συνήθως  το βάζουν στις 5 καθε μήνα)

Αν το κόψουν κι αυτό "ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ"

Η ανανέωση  έχει ελάχιστη χρέωση 10€.!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πιστεύω πως θέλουν να διώξουν τους πελάτες τους. Είτε σε f2go είτε στην NOVA με συμβόλαιο, είτε σε άλλο παροχο.
Όπως έγινε και με εμένα. Επειδή είμαι πελάτης σταθερής Nova, έκανα συμβόλαιο με 13€ το μήνα. Στην Q είχα υπολογίσει, πως έδινα παραπάνω κάθε μήνα... Σε 2 χρόνια που λήγει το συμβόλαιο, βλέπω τι θα κάνω...

Στάλθηκε από το 2107113SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε  αν σε κανένα ήρθε το Σεπτέμβριο  ως  προσωπική προσφορά το unlimited  data +1000' με 5€ .(συνήθως  το βάζουν στις 5 καθε μήνα)
Αν το κόψουν κι αυτό "ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ"
Η ανανέωση  έχει ελάχιστη χρέωση 10€.!!!! 
Σε εμένα ήρθε κ την έχω μόνιμα αυτή την προσφορά (δεν την ενεργοποιώ) + την άλλη με τα sms με 1,5€.
Την κάρτα την χρησιμοποιώ μόνο για sms σε gps tracker

Smart-Select-20230903-183237-my-Q.jpg


Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, powerup said:

Γνωρίζουμε  αν σε κανένα ήρθε το Σεπτέμβριο  ως  προσωπική προσφορά το unlimited  data +1000' με 5€ .(συνήθως  το βάζουν στις 5 καθε μήνα)

Αν το κόψουν κι αυτό "ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ"

Η ανανέωση  έχει ελάχιστη χρέωση 10€.!!!! 

Εχω την προσφορά σε 2 Q και λήγει 5/9

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, VIPdriver said:

Καουνταουν 30 ημερων 

Ναι, αλλά είναι data. Και το προηγούμενο data ήτανε. Με δεδομένο ότι το επόμενο θα είναι την άλλη Δευτέρα και ότι το τελευταίο countdown με λεπτά ομιλίας ήταν για 15 μέρες, στην ουσία πρέπει να πάρεις κάποιο από τα κανονικά πακέτα για ομιλία. Αυτό που γινόταν παλιά, που τη βγάζαμε με countdown και για data και για ομιλία, πλέον δεν γίνεται. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, phph said:

Ναι, αλλά είναι data. Και το προηγούμενο data ήτανε. Με δεδομένο ότι το επόμενο θα είναι την άλλη Δευτέρα και ότι το τελευταίο countdown με λεπτά ομιλίας ήταν για 15 μέρες, στην ουσία πρέπει να πάρεις κάποιο από τα κανονικά πακέτα για ομιλία. Αυτό που γινόταν παλιά, που τη βγάζαμε με countdown και για data και για ομιλία, πλέον δεν γίνεται. 

Συμφωνώ και απορώ πως ακόμα παραμένει κοσμος στην Q

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VIPdriver said:

Συμφωνώ και απορώ πως ακόμα παραμένει κοσμος στην Q

Μέχρι τώρα εξακολουθεί να είναι αρκετά ανταγωνιστική. Απλά πριν με τα countdowns ήταν αχτύπητη. Πολλοί (κι εγώ μεταξύ τους) δεν φεύγουν από τον ένα πάροχο για να πάνε στον άλλο αν δεν υπάρχει αισθητή διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, phph said:

Μέχρι τώρα εξακολουθεί να είναι αρκετά ανταγωνιστική. Απλά πριν με τα countdowns ήταν αχτύπητη. Πολλοί (κι εγώ μεταξύ τους) δεν φεύγουν από τον ένα πάροχο για να πάνε στον άλλο αν δεν υπάρχει αισθητή διαφορά.

Εγώ κουράστηκα να ψάχνω όχι μόνο πακέτα, αλλά και ημέρες διαρκείας πακετων. Βάζω 8ε στο cu liquid και για 2 μήνες είμαι ήσυχος. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, phph said:

Μέχρι τώρα εξακολουθεί να είναι αρκετά ανταγωνιστική. Απλά πριν με τα countdowns ήταν αχτύπητη. Πολλοί (κι εγώ μεταξύ τους) δεν φεύγουν από τον ένα πάροχο για να πάνε στον άλλο αν δεν υπάρχει αισθητή διαφορά.

Από περιέργεια, τι χρήση κάνεις που στην q είναι αρκετά ανταγωνιστική από αλλού; Τελευταία φορά που τα είχα δει πριν φύγω δεν έβλεπα τίποτα καλύτερο (με εξαίρεση ίσως τα πακέτα για κλήσεις εξωτερικού που δεν είχα δει αναλυτικά γιατί δεν με ενδιέφεραν).

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, spiliot said:

Από περιέργεια, τι χρήση κάνεις που στην q είναι αρκετά ανταγωνιστική από αλλού; Τελευταία φορά που τα είχα δει πριν φύγω δεν έβλεπα τίποτα καλύτερο (με εξαίρεση ίσως τα πακέτα για κλήσεις εξωτερικού που δεν είχα δει αναλυτικά γιατί δεν με ενδιέφεραν).

Δε συμφέρει ούτε καν για κλήσεις εξωτερικού. Με Viber Out 6€ έχεις απεριόριστα για όλο τον πλανήτη.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, gpapas640 said:

Δε συμφέρει ούτε καν για κλήσεις εξωτερικού. Με Viber Out 6€ έχεις απεριόριστα για όλο τον πλανήτη.

Για πόση διάρκεια?

Link to comment
Share on other sites

Με το Viber out τι νούμερο εμφανίζεται σε αυτόν που καλούμε; Το δικό μας ή ένα τυχαίο από το Viber το οποίο είναι εξωτερικού;

Link to comment
Share on other sites

Με το Viber out τι νούμερο εμφανίζεται σε αυτόν που καλούμε; Το δικό μας ή ένα τυχαίο από το Viber το οποίο είναι εξωτερικού;
Όχι πάντα μερικές φορές εμφανίζει απόκρυψη

Στάλθηκε από το SM-S911B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, filippos said:

έχει πέσει το 4G στον Βόλο λόγω κακοκαιρίας;

Ναι και στην vf

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Εμφανιστικε σημερα 6/9 η προσωπικη προσφορα για απεριοριστα data +1000' με5€ μετα απο ενα μηνα απουσιας .

Link to comment
Share on other sites

Νότια Κρήτη .... έχει  "πέσει"  το δίκτυο της WIND . Και όχι ... δεν έχουμε κακοκαιρία ... μάλλον τέλειωσε το κάρβουνο ! 🤪

Edited by tecview2051
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...